gnome-system-tools 0.3.0 - en to wa translation catalogue (389 entries)

en:  Fewer _Options
wa:  moens di _tchuzes

en:  More _Options
wa:  Pus di _tchuzes

en: (unconfigured)
wa: (nén apontyî)

en: /_Add ...
wa: /_Radjouter...

en: /_Add User ...
wa: /_Radjouter uzeu...

en: /_Add group ...
wa: /_Radjouter groupe...

en: /_Configure
wa: /A_pontyî

en: /_Delete
wa: /_Disfacer

en: /_Properties
wa: /_Prôpietés

en: <span weight="bold" size="larger">The platform you are running is not supported by this tool
wa: <span weight="bold" size="larger">Li platfôme ki vos eployîz n' est nén sopoirtêye pa ciste usteye ci

en: <span weight="bold" size="larger">To run this tool, you need administrator privileges
wa: <span weight="bold" size="larger">Po-z enonder ciste usteye vos avoz mezåjhe des priviledjes di manaedjeu do sistinme

en: A group name must be specified
wa: I vs fåt dner on no d' groupe

en: A password must be provided
wa: Vos dvoz dner on scret

en: A username must be specified
wa: On no d' uzeu doet esse diné

en: A_liases:
wa: _Alias:

en: Access Settings
wa: Apontiaedjes po l' accès

en: Account
wa: Conte

en: Account Data
wa: Dinêyes do conte

en: Activate
wa: Dispierter

en: Activate connection
wa: Dispierter l' raloyaedje

en: Activate when the computer _starts
wa: Mete en alaedje cwand li copiutrece s' _enonde

en: Active
wa: En alaedje

en: Add or remove users and groups
wa: Radjouter ou oister des uzeus et des groupes

en: Address configuration
wa: Apontiaedje di l' adresse

en: Advanced
wa: Sipepieus

en: Advanced PPP connection tuning.
wa: Apontiaedjes po les spepieus do raloyaedje PPP.

en: Advanced Settings
wa: Sipepieus apontiaedjes

en: Aliases
wa: Alias

en: Aliases of other computers.
wa: Alias d' ôtès copiutreces.

en: Allow activation control for all _users
wa: Permete li controle do metaedje en alaedje a tos les _uzeus

en: Are you sure you want to delete "%s"?
wa: Estoz seur di voleur disfacer «%s»?

en: Are you sure you want to delete connection "%s"?
wa: Estoz seur di voleur disfacer l' raloyaedje «%s»?

en: Are you sure you want to delete group %s?
wa: Estoz seur di voleur disfacer l' groupe %s?

en: Are you sure you want to delete user %s?
wa: Estoz seur di voleur disfacer l' uzeu %s?

en: Ask at boot
wa: Dimander tins d' l' enondaedje

en: Assign a random password by default
wa: Leyî l' copiutrece defini on scret a l' astcheyance

en: Auto
wa: Otomatike

en: Automatic (BOOTP)
wa: Otomatike (BOOTP)

en: Automatic (DHCP)
wa: Otomatike (DHCP)

en: Automatic UID/GID
wa: UID/GID otomatikes

en: Bad password: %s.
    Please try with a new password.
wa: Måva scret: %s;
    Rissayîz cor on côp avou on novea scret s' i vs plait.

en: Basic Settings
wa: Apontiaedjes di båze

en: Boot
wa: Enondaedje

en: Boot Image Editor
wa: Aspougneu po les imådjes d' enondaedje

en: Boot Manager Settings
wa: Apontiaedjes do manaedjeu d' enondaedje

en: C_lear
wa: _Netyî

en: Change _Host name
wa: Candjî l' no do _lodjeu

en: Change system time, date, and timezone
wa: Candjî l' date, eure eyet coisse d' eureye do sistinme

en: Check password _quality
wa: Verifyî li c_wålité do scret

en: Check that invalid character '%c' is not used
wa: Acertinez vs kel caractere nén valide «%c» n' est nén eployî

en: Check that you have permissions to run it.
wa: Acertinez vs d' aveur les permissions pol poleur enonder.

en: Check that you have provided the same password in both text fields
wa: Acertinez vs d' aveur diné l' minme sicret dins les deus boesses di tecse

en: Check that you typed it correctly and that you haven't activated caps lock
wa: Acertinez vs del bén aveur sicrît sins flotches, et ki l' tape madjuscules n' est nén metowe

en: Choice
wa: Tchuze

en: Choose a kernel image to boot, and a partition to mount as the root partition. Optionally, you may also enter append parameters which are passed to the kernel at boot time.
wa: Tchoezixhoz ene imådje di nawea a-z enonder, eyet ene pårticion a monter come pårticion raecene. Vos ploz ossu des parametes di rawete («append») ki sront passés å nawea tins d' l' enondaedje.

en: Click "Forward" to continue
wa: Clitchîz so «Shuvant» po continouwer

en: Click on an item in the list to show it's description.
wa: Clitchîz so on cayet del djivêye po vey si discrijhaedje.

en: Co_nfiguration:
wa: A_pontiaedje:

en: Comment
wa: Rawete

en: Complexity
wa: Complessité

en: Con_firmation:
wa: _Acertinaedje:

en: Configure a network interface
wa: Apontyî ene eterface rantoele

en: Configure network devices and connections
wa: Apontyî les éndjins eyet raloyaedjes rantoele

en: Configure which services will be run when the system starts
wa: Apontyîz les siervices a-z enonder cwand l' sistinme est enondé

en: Confirmation
wa: Racertinaedje

en: Connection settings
wa: Apontiaedjes do raloyaedje

en: Connection type
wa: Sôre di raloyaedje

en: Connections
wa: Raloyaedjes

en: Could not connect to the computer
wa: Dji n' a savou m' raloyî al copiutrece

en: Could not find widget: %s
wa: Dji n' a savou trover l' ahesse: %s

en: Could not get info
wa: Dji n' a savou aveur des informåcions

en: Could not run "%s"
wa: Dji n' a savou enonder «%s»

en: Create New Group
wa: Fé on novea groupe

en: Create New profile
wa: Fé on novea profil

en: Creating a new boot image
wa: Fijhaedje d' ene novele imådje d' enondaedje

en: Creating a new network connection
wa: Fijhant on novea raloyaedje rantoele

en: Creating a new network connection (%d of %d)
wa: Fijhaedje d' on novea raloyaedje rantoele (%d di %d)

en: Current network profile:
wa: Profil rantoele do moumint:

en: DNS Servers
wa: Sierveus DNS

en: D_omain name:
wa: No d' _dominne:

en: Default
wa: Prémetou

en: Default _group:
wa: Prémetou _groupe:

en: Default _shell:
wa: Prémetou _shell:

en: Default gateway device:
wa: Prémetou éndjin di pasrele:

en: Delete profile "%s"
wa: Disfacer l' profil «%s»

en: Delete profile "%s"?
wa: Disfacer l' profil «%s»?

en: Description:
wa: Discrijhaedje:

en: Device
wa: Éndjin

en: Device:
wa: Éndjin:

en: Do you want to disable interface "%s"?
wa: Voloz vs dismete l' eterface «%s»?

en: Do you want to enable interface "%s"?
wa: Voloz vs mete en alaedje l' eterface «%s»?

en: Domain / _Workgroup:
wa: Dominne / Groupe d' _ovraedje:

en: Don't ask me again
wa: Èn pus dmander

en: Dos
wa: DOS

en: Enable IDE SCSI emulation
wa: Mete en alaedje l' emulåcion SCSI

en: Enter Password
wa: Tapez li scret

en: Enter a name for the boot image, and specify what kind of operating system it is.
wa: Dinez on no pol imådje d' enondaedje, eyet djhoz kéne sôre di sistinme d' operance ki c' est.

en: Error connection signal `%s' in widget `%s'
wa: Åk n' a nén stî tot raloyant li signå «%s» avou l' ahesse «%s»

en: Error in DNS servers
wa: Aroke avou les sierveus DNS

en: Error in IP address
wa: Aroke avou l' adresse IP

en: Error saving profile
wa: Åk n' a nén stî tot schapant l' profil

en: Ethernet LAN card
wa: Cåte rantoele ethernet

en: Finished
wa: Fwait

en: Finished creating a new network connection
wa: Dj' a fini d' fé on novea raloyaedje rantoele

en: GNOME System Tools
wa: Usteyes sistinme di Gnome

en: General
wa: Djenerå

en: General Information
wa: Informåcion djeneråle

en: Generate _random password
wa: Leyî l' copiutrece defini on scret a l' astcheyance

en: Group
wa: Groupe

en: Group "%s" already exists.
wa: Li groupe «%s» egzistêye dedja.

en: Group ID %s already exists.
wa: L' idintifiant d' groupe %s egzistêye dedja.

en: Group ID must be a positive number.
wa: L' idintifiant d' groupe doet esse on nombe pôzitif

en: Group Members
wa: Mimbes do groupe

en: Group Properties
wa: Prôpietés do groupe

en: Group _ID:
wa: _ID do groupe:

en: Group _members:
wa: _Mimbes do groupe:

en: Group _name:
wa: _No do groupe:

en: Group name contains
wa: Li no do groupe a å dvins

en: Group name has invalid characters
wa: Li no do groupe a des caracteres nén valides

en: Group name is empty.
wa: Li no do groupe est vude.

en: Groups
wa: Groupes

en: Home
wa: Måjhon

en: Home directory must not be empty.
wa: Li tchamp do ridant måjhon ni pout nén esse vude.

en: Host Settings
wa: Apontiaedjes do lodjoe

en: Host name has changed
wa: Li no d' lodjoe a candjî

en: Hosts
wa: Lodjoes

en: How the names of other computers are found.
wa: Kimint les nos des ôtès copiutreces sont trovés.

en: How this computer is identified.
wa: Kimint ki cisse copiutrece chal est idintifieye.

en: How to dial up to the Internet.
wa: Kimint houkî po s' raloyî al daegntoele.

en: IP Address
wa: Adresse IP

en: ISP phone number
wa: Limero di telefone di l' ahesseu

en: If you know for sure that it works like one of the platforms listed below, you can select that and continue. Note, however, that this might damage the system configuration or downright cripple your computer.
wa: Si vos estoz seur ki ça rote del minme manire k' avou ene des platfômes sopoirtêyes del djivêye chal pa dzo, vos ploz tchoezi l' cene k' est copatibe et continouwer. Notez tot l' minme ki ça pout distrure voste apontiaedje ou minme dins sacwants cas spiyî vosse copiutrece.

en: Image '%s' already exists, please set another name.
wa: L' imådje «%s» egzistêye dedja, tchoezixhoz èn ôte no s' i vs plait

en: Image Settings
wa: Apontiaedjes del imådje

en: Incomplete path in home directory
wa: Tchimin pol ridant måjhon nén complet

en: Incomplete path in shell
wa: Tchimin pol shell nén complet

en: Infrared LAN
wa: Rantoele locåle infra-rodje

en: Interface properties
wa: Prôpietés di l' eterface

en: Invalid character in comment.
wa: Caractere nén valide dins l' comintaire.

en: Invalid group ID
wa: Idintifiant d' groupe nén valide

en: Invalid image name: '%s'
wa: No d' imådje nén valide: «%s»

en: Invalid image: '%s'
wa: Imådje nén valide: «%s»

en: Invalid interface
wa: Eterface nén valide

en: Invalid modem device
wa: Éndjin modem nén valide

en: Invalid path: %s
wa: Tchimin nén valide: %s

en: Invalid phone number
wa: Limero di telefone nén valide

en: Invalid root device: '%s'
wa: Éndjin raecene nén valide: «%s»

en: Invalid user ID
wa: Idintifiant d' uzeu nén valide

en: Kernel Image
wa: Imådje do nawea

en: List of domains that the system will try to append to a hostname if there isn't already one specified
wa: Djivêye di dominnes ki l' sistinme va sayî d' mete après on no d' lodjoe cwand ci cial n' a nén  co d' dominne specifyî

en: Loud
wa: Foirt

en: Low
wa: Bas

en: Make sure you provide a home directory
wa: Acertinez vs di bén dner on ridant måjhon.

en: Manual
wa: Al mwin

en: Maximum UID:
wa: UID macsimom:

en: Medium
wa: Moyén

en: Minimum GID:
wa: GID minimom:

en: Minimum UID:
wa: UID minimom:

en: Modem _volume:
wa: _Volume do modem:

en: Modem or transfer cable
wa: Modem oudonbén cåbe séreye

en: Modify the settings for an operating system or kernel.
wa: Candjî les apontiaedjes po on sistinme d' operance ou nawea.

en: NTP support is not running
wa: Li sopoirt di l' ôrlodje pa rantoele (NTP) n' est nén en alaedje

en: Name
wa: No

en: Network Settings
wa: Apontiaedjes del rantoele

en: Network name:
wa: No del rantoele:

en: Network profiles
wa: Profils rantoele

en: Network profiles can be used to store different network configurations.
wa: Les profils rantoele polèt esse eployîs po wårder des apontiaedjes rantoele diferins.

en: Networking
wa: Rantoele

en: Networking Settings
wa: Apontiaedjes del rantoele

en: New network profile
wa: Novea profil rantoele

en: No description available.
wa: I gn a nou discrijhaedje.

en: Nonexisting interface
wa: L' eterface n' egzistêye nén

en: Number of colors:
wa: Nombe di coleurs:

en: O_ffice location:
wa: Eplaeçmint do _buro:

en: Optional Settings
wa: Apontiaedjes di rawete

en: Other Groups
wa: Ôtes groupes

en: Other Settings
wa: Ôtes apontiaedjes

en: Other parameters:
wa: Ôtes parametes:

en: Other type
wa: Ôte sôre

en: PPP Settings
wa: Apontiaedjes PPP

en: PPPD _options:
wa: _Tchuzes po pppd:

en: Pa_ssword (confirm):
wa: _Sicret (co ene feye):

en: Parallel line
wa: Pôrt paralele

en: Password Settings
wa: Tchuzes pol sicret

en: Password can not be empty.
wa: Li scret èn pout nén esse vude.

en: Password confirmation is not correct
wa: L' acertinaedje do scret n' est nén corek.

en: Password confirmation isn't correct.
wa: L' acertinaedje do scret n' est nén corek.

en: Password set to:
wa: Sicret metou come:

en: Passwords doesn't match.
wa: Les screts èn corespondèt nén.

en: Phone _number:
wa: _Limero di telefone:

en: Please enter full path for home directory.
    i.e.: /home/john
wa: Dinez l' tchimin en etir pol ridant måjhon.
    eg: /home/djozef

en: Please enter full path for shell.
    i.e.: /bin/sh
wa: Dinez l' tchimin complet pol shell s' i vs plait.
    eg: /bin/sh

en: Please run NTP support in the system to enable time server synchronization
wa: Vos dvoz enonder l' sopoirt di l' ôrlodje pa rantoele (NTP) sol sistinme po permete li sincronijhaedje avou l' sierveu d' eure

en: Please select a different group name
wa: Tchoezixhoz on diferin no d' groupe, s' i vs plait

en: Please select a different username
wa: Tchoezixhoz on no diferin no d' uzeu, s' i s plait

en: Please set a valid group name, using only lower case letters.
wa: Dinez on no d' groupe valide s' i vs plait, avou rén ki des ptitès letes.

en: Please set a valid username consisting of a lower case letter followed by lower case letters and numbers.
wa: Dinez on no d' uzeu valide s' i vs plait, kiminçant pa ene pitite lete shuvowe avou rén ki des ptitès letes ou des chifes.

en: Please, select which type of connection you would like to add.
wa: Tchoezixhoz li sôre di raloyaedje ki vos vloz radjouter.

en: Profile
wa: Profil

en: Profile _name:
wa: _No do profil:

en: Profile name
wa: No do profil

en: Protect with password
wa: Protedjî avou on scret

en: Pulses
wa: Impulsions

en: Remote administration
wa: Manaedjmint då lon

en: Remote hosts
wa: Lodjoes å lon

en: Resolution:
wa: Finté:

en: Root group name should not be modified
wa: Li no d' groupe «root» ni doet nén esse candjî.

en: Root group shouldn't be deleted.
wa: Li groupe «root» ni doet nén esse disfacé.

en: Root username shouldn't be modified.
wa: Li no d' uzeu «root» ni doet nén esse candjî.

en: Run _Without Password
wa: Enonder _sins on sicret

en: Run the PPP connection assistant.
wa: Enonder li macrea di raloyaedje viè PPP.

en: Run the connection assistant.
wa: Enonder li macrea di raloyaedje al rantoele.

en: Run the ethernet connection assistant.
wa: Enonder li macrea di raloyaedje viè cåte rantoele.

en: Run the irlan connection assistant.
wa: Enonder li macrea di raloyaedje viè rantoele infrarodje (irlan).

en: Run the parallel port connection assistant.
wa: Enonder li macrea di raloyaedje viè l' pôrt paralele.

en: Run the wlan connection assistant.
wa: Enonder li macrea di raloyaedje viè lådje rantoele locåle (wlan).

en: Running
wa: En alaedje

en: SMB Support is not running
wa: Li sopoirt SMB n' est nén en alaedje

en: S_ynchronize clock with Internet servers:
wa: Sincroni_jhî l' ôrlodje avou les sierveus d' eure sol daegntoele:

en: Scanning system configuration...
wa: Léjhant l' apontiaedje do sistinme...

en: Se_condary:
wa: _Deujhinme:

en: Se_lect Servers...
wa: Tch_oezi les sierveus...

en: Search Domains
wa: Dominnes a cweri

en: Seconds to wait before loading default kernel or OS
wa: Segondes divant di tcherdjî li prémetou nawea ou S.O.

en: Security
wa: Såvrité

en: Service
wa: Siervice

en: Service Settings
wa: Apontiaedjes do siervice

en: Service _Properties
wa: _Prôpietés do siervice

en: Service:
wa: Siervice:

en: Services
wa: Siervices

en: Services Settings
wa: Apontiaedje des siervices

en: Set _DNS servers manually
wa: Defini les sierveus _DNS al mwin

en: Set modem as default _route to internet
wa: Defini li modem come li prémetowe _route viè l' daegntoele

en: Set password b_y hand
wa: Defini li scret _vos minme

en: Settings for Group %s
wa: Apontiaedjes pol groupe %s

en: Settings for User %s
wa: Apontiaedjes po l' uzeu %s

en: Settings for profile %s
wa: Apontiaedjes pol profil %s

en: Settings for service %s
wa: Apontiaedjes pol siervice %s

en: Several users may share a single user ID, but it's not common and may lead to security problems
wa: Sacwants uzeus polèt eployî on minme ID d' uzeu, mins c' est foirt råle come apontiaedje, et ça pout moenner a des problinmes di såvrité

en: Show a_ll users and groups
wa: Mostrer _tos les uzeus et groupes

en: Silent
wa: Sins nou brut

en: Specify the partition on which the operating system is installed.
wa: Sipecifyî li pårticion ki l' sistinme d' operance est astalé.

en: Starting the Computer
wa: Enondaedje del copiutrece

en: Status
wa: Estat

en: Status:
wa: Estat:

en: Stopped
wa: Aresté

en: System Defaults
wa: Prémetowès valixhances do sistinme

en: Text
wa: Tecse

en: The configuration will show empty
wa: L' apontiaedje serè vude

en: The default gateway device is not activated
wa: Li prémetou éndjin di pasrele n' est nén en alaedje

en: The file "%s" is missing or could not be read
wa: Li fitchî «%s» n' est nén la oudonbén èn pout nén esse léjhou

en: The group name is too long.
wa: Li no do groupe est pår trop long.

en: The group name should have less than %i characters for being valid
wa: Li no do groupe doet aveur moens di %i caracteres po esse valide

en: The interface "%s" doesn't exist.
wa: L' eterface «%s» n' egzistêye nén.

en: The modem device that the connection will use was left empty. Please enter a device or press "autodetect" to continue.
wa: Li tchamp di l' éndjin modem a-z eployî pol raloyaedje a stî leyî vude. Dinez on no d' éndjin ou clitchîz so «deteccion otomatike» po continouwer.

en: The new boot image has been added. Please click "Apply" to save your changes.
wa: Li novele imådje d' enondaedje a stî radjoutêye. Clitchîz so «Mete en ouve» po schaper les candjmints.

en: The password you entered is invalid
wa: Li scret ki vos avoz dné n' est nén valide.

en: The phone number that the connection will use was left empty. Please enter a valid phone number to continue.
wa: Li tchamp limero d' telefone a-z eployî pol raloyaedje a stî leyî vude. Dinez on limero d' telefone valide po continouwer.

en: The profile "Default" must not be deleted.
wa: Li prémetou profil («Default») ni doet nén esse disfacé.

en: The profile must have a default home
wa: Li profil doet aveur on prémetou ridant måjhon

en: The profile must have a default shell
wa: Li profil doet aveur on prémetou shell

en: The profile must have a name
wa: Li profil doet aveur on no

en: The root user can not be deleted.
wa: L' uzeu «root» èn pout nén esse disfacé.

en: The username is empty.
wa: Li no d' l' uzeu est vude.

en: The username is too long.
wa: Li no d' uzeu est pår trop long.

en: The username should have less than %i characters for being valid
wa: Li no d' uzeu doet esse di moens ki %i caracteres po esse valide

en: This assistant is designed to help you quickly and easily add a new boot image to your system.
wa: Ci macrea chal a stî fwait po vs aidî a radjouter åjheymint eyet raddimint des imådjes d' enondaedje so vosse sistinme.

en: This is the default profile for setting new users' data
wa: Çouchal c' est l' prémetou profil po cwand on radjoute on novea uzeu

en: This is the list of IP addresses that the system will use as name servers
wa: Çouci est l' djivêye des adresses IP ki l' sistinme eployrè come sierveus DNS

en: This is the list of the groups available on the system. Create new groups or edit existing groups with this dialog.
wa: Çouci est l' djivêye des groupes k' i gn a sol sistinme. Radjoutez des noveas groupes ou candjîz les cis k' i gn a avou ç' purnea ci.

en: This is the list of the users available on the system. Create new users or edit existing user settings with this dialog.
wa: Çouci est l' djivêye des uzeus k' i gn a sol sistinme. Radjoutez des noveas uzeus ou candjîz les cis k' i gn a avou ç' purnea ci.

en: This may leave this operating system unbootable
wa: Çoula lairè ci sistinme d' operance la impossibe a-z enonder

en: This would leave the system unusable
wa: Çouci lairè l' sistinme dins èn estat ki n' permete nén d' s' endè siervi

en: Time Configuration
wa: Apontiaedje di l' eure

en: Time Servers
wa: Sierveus d' eure

en: Time Zone
wa: Coisse d' eureye

en: Time and Date
wa: Date et eure

en: Time and Date Settings
wa: Apontiaedje del date eyet l' eure

en: Time zone:
wa: Coisse d' eureye:

en: To acquire such privileges, enter your root password below. If you don't specify a password, you will be  unable to modify your system configuration.
wa: Po çoula, dinez l' sicret di root chal pa dzo. Si vos n' dinez nén di scret, vos n' pôroz nén candjî l' apontiaedje di vosse sistinme.

en: To continue configuring your network connection, click "Next". To quit, click "Cancel".
wa: Po continouwer l' apontiaedje di vosse raloyaedje, clitchîz so «Shuvant». Po cwiter clitchîz so «Rinoncî».

en: To select a time zone, click on one of the dots on the map
wa: Po tchoezi ene coisse d' eureye, clitchîz so onk des ponts sol mape

en: Tones
wa: Tonalités

en: Type
wa: Sôre

en: Unknown
wa: Nén cnoxhou

en: Unknown interface type
wa: Sôre d' eterface nén cnoxhowe

en: Unsupported Platform
wa: Platfôme nén sopoirtêye

en: Use "Auto" if unsure.
wa: Eployîz «Otomatike» si vos n' estoz nén seur.

en: Use this dialog for setting the configuration for this interface
wa: Eployîz ç' purnea ci po defini l' apontiaedje di l' eterface

en: Use this dialog to modify kernel parameters.
wa: Eployîz ç' purnea ci po candjî les parametes do nawea

en: Use this tool to specify which operating systems users can choose at startup.
wa: Eployîz ciste usteye chal po defini les sistinmes d' operance tchoezixhåves a l' enondaedje.

en: Use this tool to specify which services to run
wa: Eployîz ciste usteye chal po defini les siervices a-z enonder

en: User
wa: Uzeu

en: User Account Editor
wa: Aspougneu di contes d' uzeus

en: User GID is
wa: Li GID di l' uzeu est

en: User ID %s already exists
wa: L' idintifiant d' uzeu %s egzistêye dedja.

en: User ID is
wa: L' ID di l' uzeu est

en: User Profile
wa: Profil di l' uzeu

en: User Profiles
wa: Profils uzeu

en: User _ID:
wa: _ID di l' uzeu:

en: User _password:
wa: _Sicret di l' uzeu:

en: User details
wa: Detays di l' uzeu

en: User id must be a positive number.
wa: L' idintifiant d' uzeu doet esse on nombe pôzitif

en: User name contains
wa: Li no di l' uzeu a å dvins

en: Username "%s" already exists
wa: Li no d' uzeu «%s» egzistêye dedja.

en: Username and password
wa: No di l' uzeu eyet s' sicret

en: Username has invalid characters
wa: Li no d' uzeu a des caracteres nén valides

en: Users
wa: Uzeus

en: Users and Groups
wa: Uzeus et groupes

en: Video modes (only frame buffer)
wa: Môdes videyo (seulmint pol framebuffer)

en: WI_NS server:
wa: Sierveu _WINS:

en: Warning
wa: Adviertixhmint

en: Windows Networking
wa: Rantoele Windows

en: Wireless LAN card
wa: Cåte rantoele sin fyis

en: Wireless device:
wa: Éndjin sins fyis:

en: Wireless settings
wa: Apontiaedjes del rantoele sins fyis

en: Wireless settings:
wa: Apontiaedjes sins fyis

en: You are about to create a new network connection. Please click "Apply" to save your changes.
wa: Vos alez f& on novea raloyaedje rantoele. Clitchîz so «Mete en ouve» po schaper les candjmints.

en: You don't have SMB support installed. Please install SMB support in the system to enable windows networking.
wa: Vos n' avoz nén d' sopoirt SMB d' astalé. Astalez l' sopoirt SMB sol sistinme si vos vloz permete li pårtaedje di rantoele Windows.

en: You won't be able to recover this profile after hitting "apply"
wa: Vos n' pôroz nén rapexhî ç' profil chal on côp ki vos clitchroz so «Mete en ouve»

en: _Add Group...
wa: _Radjouter groupe...

en: _Add Profile...
wa: _Radjouter profil...

en: _Add User...
wa: _Radjouter uzeu...

en: _Add...
wa: _Radjouter...

en: _All users:
wa: _Tos les uzeus:

en: _Apply and activate connection
wa: _Mete en ouve eyet enonder l' raloyaedje

en: _Autodetect
wa: Deteccion _otomatike

en: _Available groups:
wa: Groupes k' i gn _a:

en: _Comments
wa: _Rawetes

en: _Configuration:
wa: A_pontiaedje:

en: _Continue
wa: _Continouwer

en: _Deactivate
wa: _Essocter

en: _Delete
wa: _Disfacer

en: _Description:
wa: _Discrijhaedje:

en: _Device:
wa: _Éndjin:

en: _Dial type:
wa: Sôre di _houcaedje:

en: _Disable
wa: _Dismete

en: _Edit
wa: _Candjî

en: _Edit User Profiles...
wa: _Candjî les profils di l' uzeu...

en: _Enable
wa: En _alaedje

en: _Enable Windows networking
wa: Mete en alaedje li sopoirt rantoele _Windows

en: _Gateway address:
wa: Adresse del _pasrele:

en: _Generate Password
wa: _Ahiver on scret a l' astcheyance

en: _Home directory:
wa: Ridant _måjhon:

en: _Home phone:
wa: Telefone al _måjhone:

en: _Hostname:
wa: No do _lodjoe:

en: _IP address:
wa: Adresse _IP:

en: _IR LAN
wa: Rantoele _infrarodje

en: _Initrd image path:
wa: Tchimin di l' imådje _initrd:

en: _Kernel image path:
wa: Tchimin di l' imådje do na_wea:

en: _Local IP address:
wa: Adresse IP _locåle:

en: _Local IP:
wa: IP _locåle:

en: _Main group:
wa: _Mwaisse groupe:

en: _Modem port:
wa: Pôrt do _modem:

en: _Module path:
wa: Tchimin do _module:

en: _Name:
wa: _No:

en: _Network Profiles
wa: Profils _rantoele

en: _Network name:
wa: No del _rantoele:

en: _Operating system:
wa: Sistinme d' _operance:

en: _Order list by startup sequence
wa: _Relére li djivêye sorlon l' ôre d' enondaedje

en: _Parallel Line
wa: Pôrt _paralele

en: _Parameters:
wa: _Parametes:

en: _Password:
wa: _Sicret:

en: _Phone number:
wa: Limero di tele_fone:

en: _Primary:
wa: _Prumî:

en: _Profile:
wa: _Profil:

en: _Real name:
wa: Vraiy _no:

en: _Remote IP address:
wa: Adresse IP då l_on:

en: _Remote IP:
wa: IP å _lon:

en: _Retry if the connection breaks or fails to start
wa: _Rissayî si l' raloyaedje tchait ou k' i n' s' enonde nén

en: _Root file system device:
wa: Éndjin sistinme di fitchîs _raecene:

en: _Save Current
wa: _Schaper l' ci do moumint:

en: _Search
wa: C_weri

en: _Select Time Zone...
wa: Tchoezi li _coisse d' eureye...

en: _Start
wa: _Enonder

en: _Start PPP as soon as modem connects
wa: _Enonder PPP ossu rade ki l' modem est raloyî

en: _Startup sequence:
wa: Ôre d' _enondaedje:

en: _Subnet mask:
wa: Ma_sse rantoele:

en: _Time:
wa: _Eure:

en: _Update DNS when this connection becomes active
wa: _Mete a djoû li DNS cwand ci raloyaedje chal est en alaedje

en: _Use remote IP as default gateway
wa: _Eployî l' adresse IP di l' ôte costé come pasrele

en: _User's groups:
wa: Groupes des _uzeus:

en: _Username:
wa: No d' _uzeu:

en: _Work phone:
wa: Telefone å _buro:

en: interface
wa: eterface

en: profiles_table
wa: tåvlea_profils

en: root group ID should not be modified
wa: L' idintifiant d' groupe «root» ni doet nén esse candjî.

en: root home shouldn't be modified.
wa: Li ridant måjhon da «root» ni doet nén esse candjî.

en: root user ID should not be modified
wa: L' idintifiant d' uzeu da «root» ni doet nén esse candjî.
