onboard - en to uk translation catalogue (433 entries)

en: "Sticky" mode for keyboard and floating icon.
uk: Режим "залипання"; клавіатури та плаваюча піктограма.

en: &quot;Sticky&quot; mode for keyboard and floating icon.
uk: Режим &quot;залипання&quot; клавіатури та плаваюча піктограма.

en: , unassigned
uk: , не призначено

en: 1 hour
uk: 1 година

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 10 minutes
uk: 10 хвилин

en: 3 hours
uk: 3 години

en: 30 minutes
uk: 30 хвилин

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: <big>Onboard failed to open learned word suggestions.</big>
    
    The error was:
    <tt>{}</tt>
    
    Revert word suggestions to the last backup (recommended)?
uk: <big>Onboard не вдалося відкрити список вивчених пропозицій слів.</big>
    
    Повідомлення щодо помилки:
    <tt>{}</tt>
    
    Відновити пропозиції слів до останньої резервної копії (рекомендуємо вам зробити саме це)?

en: <big>Onboard failed to open learned word suggestions.</big>
    
    The error was:
    <tt>{}</tt>
    
    The suggestions have to be reset, but the erroneous file will remain at 
    '{}'
uk: <big>Onboard не вдалося відкрити список пропозицій з вивчених слів.</big>
    
    Повідомлення про помилку:
    <tt>{}</tt>
    
    Доведеться відкинути усі пропозиції. Пошкоджений файл збережено за адресою 
    «{}»

en: About Layout
uk: Про розкладку

en: Action:
uk: Дія:

en: Activate
uk: Активувати

en: Activate Hover Click
uk: Активувати натискання при наведенні

en: Active Monitor
uk: Активний монітор

en: Add and remove spaces when inserting word suggestions followed by punctuation characters.
uk: Додавати і вилучати пробіли під час вставляння пропозицій з символами пунктуації.

en: Advanced
uk: Додатково

en: All corners and edges
uk: Усі кути та межі

en: Allow multiple Onboard instances
uk: Дозволити запуск декількох копій Onboard

en: Alphanumeric keys
uk: Алфавітно-цифрові клавіші

en: Always enable the system-provided hover click window when exiting Onboard.
uk: Завжди вмикати системне вікно наведення кліку після _завершення Onboard

en: Angry face
uk: Зле обличчя

en: Arrows
uk: Стрілки

en: Astonished face
uk: Вражене обличчя

en: Author: {}
uk: Автор: {}

en: Auto-capitalize while typing
uk: Автоматично визначати регістр під час введення

en: Auto-correct spelling
uk: Виправляти помилки у правописі

en: Auto-correction
uk: Автоматичне виправлення

en: Automatic scan for 1 switch
uk: Автоматичне зчитування одного натиснення

en: Automatically capitalize sentence begins and name words.
uk: Автоматично замінювати літери на великі на початку речень, назв та імен.

en: Automatically correct the last word.
uk: Автоматично виправляти останнє введене слово відповідно до правопису.

en: B_order width:
uk: Ширина межі:

en: Backtrack _steps:
uk: Кроки _повернення:

en: Beamed eighth note
uk: З’єднані восьмі ноти

en: Behavior of modifier and layer keys.
uk: Поведінка модифікатора та рівневих клавіш

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Bottom
uk: Нижньому

en: Button
uk: Кнопка

en: Button Label
uk: Позначка Кнопки

en: Button Number
uk: Номер Кнопки

en: Buttons
uk: Кнопки

en: CAPS
uk: Клавіша "CAPS"

en: Change Onboard settings
uk: Змінити налаштування Onboard

en: Check spelling of the word at or before the cursor.
uk: Перевіряти правильність написання слова, на якому або перед яким перебуває курсор.

en: Choose &apos;XInput&apos; for more reliable typing into text entries with pop-up selections. The &apos;GTK&apos; option offers better compatibility, but typing may fail in the presence of pointer grabs, e.g. with open pop-up windows.
uk: Виберіть «XInput», щоб скористатися надійним способом введення текстових записів з вибором варіантів завершення слів у контекстних підказках. Варіант «GTK» краще сумісний з усіма програмами, але якщо ви ним скористаєтеся, можуть виникнути незручності, пов’язані з перехопленням фокусу введення, наприклад, під час відкриття контекстних вікон.

en: Choose 'XInput' for more reliable typing into text entries with pop-up selections. The 'GTK' option offers better compatibility, but typing may fail in the presence of pointer grabs, e.g. with open pop-up windows.
uk: Виберіть «XInput», щоб скористатися надійним способом введення текстових записів з вибором варіантів завершення слів у контекстних підказках. Варіант «GTK» краще сумісний з усіма програмами, але якщо ви ним скористаєтеся, можуть виникнути незручності, пов’язані з перехопленням фокусу введення, наприклад, під час відкриття контекстних вікон.

en: Choose between key-repeat or long-press menus. Mainly affects alpha-numeric keys.
uk: Виберіть між повторенням клавіші та меню довгого натискання. Здебільшого, впливає на введення літер і цифр.

en: Color Sche_me
uk: Колірна Схе_ма

en: Color scheme for theme '{filename}' not found
uk: Кольорової схеми для теми «{filename}» не знайдено

en: Condensed
uk: Ущільнений

en: Confounded face
uk: Збентежене обличчя

en: Constrain window size to the layout&apos;s aspect ratio.
uk: Привести розмір вікна пропорційно розкладці.

en: Constrain window size to the layout's aspect ratio.
uk: Обмежити розмір вікна пропорціями розкладки.

en: Contributions
uk: Внески

en: Copy layout '{}' to this new name:
uk: Копіювати розкладку «{}» за такою новою назвою:

en: Core layouts
uk: Основні розкладки

en: Corners
uk: Кути

en: Critical overscan for 1 switch
uk: Позачергове зчитування одного натиснення

en: Crying face
uk: Обличчя, що плаче

en: Custom
uk: Нетипові

en: Customize Theme
uk: Налаштувати тему

en: Default
uk: Типовий

en: Del
uk: Клавіша "Delete"

en: Delay between keystrokes in milliseconds:
uk: Затримка між натисканнями клавіш у мілісекундах:

en: Delay in seconds until the inactive transparency takes effect.
uk: Час у секундах, через який неактивна прозорість набуде чинності.

en: Delete layout '{}'?
uk: Вилучити розкладку «{}»?

en: Delete selected theme?
uk: Вилучити обрану тему?

en: Description
uk: Опис

en: Desktop Integration
uk: Інтеграція зі стільницею

en: Desktop keyboard with edit and function keys
uk: Стільнична клавіатура з кнопками редагування та функцій

en: Directed scan for 3 or 5 switches
uk: Напрямлене зчитування 2 або 5 натискань

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Disappointed face
uk: Розчароване обличчя

en: Dish
uk: Увігнутий

en: Distance in pixels before movement will be recognized.
uk: Відстань у точках, що розпізнається як рух.

en: Dizzy face
uk: Приголомшене обличчя

en: Do you want to use this device for keyboard scanning?
uk: Ви дійсно бажаєте використати даний пристрій для сканування клавіатури?

en: Dock the keyboard to the edge of the screen.
uk: Прикріпити клавіатуру до краю екрану.

en: Dock to monitor:
uk: Швартувати до монітора:

en: Dock to screen edge
uk: Фіксувати на краю екрана

en: Dock to screen edge:
uk: Прикріпити до краю екрану:

en: Docking
uk: Прикріплення

en: Docking settings
uk: Параметри прикріплення

en: Don't remember new words
uk: Не запам’ятовувати нові слова

en: Double click
uk: Подвійне клацання

en: Down
uk: Вниз

en: Drag click
uk: Клацання для перетягування

en: Duplicate key_id '{}' found in color scheme file. Key_ids must occur only once.
uk: Дублікат ід-кнопки '{}' знайдено у файлі кольорової схеми. Ід-кнопки можуть зустрічатися один раз.

en: Edit snippet #{}
uk: Редагувати фрагмент {}

en: Enable  keyboard _scanning
uk: Увімкнути _сканування клавіатури

en: Enable click type window on exit
uk: Показати вікно видів кліка при виході

en: Enable inactive transparency. Requires compositing.
uk: Увімкнути прозорість неактивних елементів. Необхідна підтримка композитного робочого столу.

en: Enable word completion and prediction.
uk: Увімкнути автоматичне доповнення та передбачення завершення слів.

en: Enabling auto-show requires Gnome Accessibility.
    
    Onboard can turn on accessiblity now, however it is recommended that you log out and back in for it to reach its full potential.
    
    Enable accessibility now?
uk: Активація автоматичного показу вимагає наявності компоненту спеціальних можливостей Gnome.
    
    Onboard може увімкнути більшість можливостей зараз, втім, для застосування їх усіх, рекомендується завершити сеанс та повторити вхід.
    
    Ви справді бажаєте задіяти спеціальні можливості зараз?

en: End
uk: Клавіша "End"

en: Ent
uk: Клавіша "Enter"

en: Enter a name for the new theme:
uk: Впишіть ім'я для нової теми:

en: Enter a new snippet for button #{}:
uk: Введіть новий фрагмент для кнопки {}:

en: Envelope
uk: Конверт

en: Error loading color scheme '{filename}'. {exception}: {cause}
uk: Помилка при завантаженні колірної схеми '{filename}'. {exception}: {cause}

en: Error loading theme '{filename}'. {exception}: {cause}
uk: Помилка при завантаженні теми '{filename}'. {exception}: {cause}

en: Error saving
uk: Не можливо зберегти

en: Esc
uk: Клавіша "Escape"

en: Expand keyboard to the width of the workarea.
uk: Розширити клавіатуру по ширині робочого простору.

en: Expand on landscape screens
uk: Розширити на екранах з альбомною орієнтацією

en: Expand on portrait screens
uk: Розширити на екранах з книжковою орієнтацією

en: Face savouring delicious food
uk: Обличчя з виразом задоволення смаком їжі

en: Face throwing a kiss
uk: Обличчя з виразом повітряного поцілунку

en: Face with stuck-out tongue and tightly closed eyes
uk: Обличчя з висолопленим язиком і щільно закритими очима

en: Face with stuck-out tongue and winking eye
uk: Обличчя з висолопленим язиком і підморгуванням

en: Failed to execute '{}', {}
uk: Не вдалося виконати '{}', {}

en: Failed to get gsettings value.
uk: Помилка при отриманні значення gsettings

en: Failed to load language model '{}': {} ({})
uk: Не вдалося завантажити модель мови «{}»: {} ({})

en: Failed to read system defaults.
uk: Не вдалося прочитати системні стандарти.

en: Female sign
uk: Символ жіночої статі

en: Flat
uk: Плаский

en: Floating Window Options
uk: Параметри рухомого вікна

en: Flushed face
uk: Почервоніле обличчя

en: Follow _system theme
uk: Використовувати _системну тему

en: Font
uk: Шрифт

en: Found system default '[{}] {}={}'
uk: Знайдено типову ситему '[{}] {}={}'

en: Frowning face
uk: Злякане обличчя

en: Function keys
uk: Клавіші з функціями

en: General
uk: Загальне

en: Gradient
uk: Градієнт

en: Gradients
uk: Градієнти

en: Greek
uk: Грецька

en: Grid of keys, suitable for keyboard scanning
uk: Сітка клавіш, зручна для сканування клавіатури

en: Hide Onboard
uk: Сховати Onboard

en: Hide Onboard when any key is pressed on a physical keyboard. Requires input event source "XInput".
uk: Приховувати Onboard, якщо натиснуто будь-яку клавішу на фізичній клавіатурі. Потребує джерела вхідних подій «XInput».

en: Hide hover click window
uk: Сховати вікно кліку по наведенню

en: Hide keyboard
uk: Приховати клавіатуру

en: Hide the system-provided hover click window while Onboard is running.
uk: Приховати системне вікно наведення кліку під час роботи Onboard.

en: Hm
uk: Клвіша "Home"

en: Hot beverage
uk: Гаряче питво

en: Hover Click
uk: Натискання при наведенні

en: I_ndependent size
uk: Н_езалежний розмір

en: Ignoring key '{}'. No svg filename defined.
uk: Клавішу '{}' буде проігноровано. Ім’я файлу svg не визначено.

en: Increase this if key-strokes get lost when inserting word suggestions or snippets into Firefox or other Gtk-2 applications. Has no effect on Gtk-3 applications.
uk: Збільшіть це значення, якщо натискання клавіш втрачається, коли вводяться пропозиції слів або фрагменти до Firefox або інших програм на основі Gtk-2. Не впливає на програми на основі Gtk-3.

en: Input Device
uk: Пристрій вводу

en: Input Options
uk: Параметри введення

en: Ins
uk: Клавіша "Insert"

en: Insert word _separators
uk: Вставляти р_оздільники між словами

en: International character selection
uk: Вибір спеціальних символів

en: Italic
uk: Курсив

en: Keep _aspect ratio
uk: Зберігати _пропорції

en: Keep aspect ratio when resizing the window
uk: Зберігати співвідношення при зміні розмірів вікна

en: Key Behavior
uk: Поведінка клавіш

en: Key Labels
uk: Мітки клавіш

en: Key Style
uk: Стиль клавіш

en: Key-press Feedback
uk: Супровід натискання клавіші

en: Key-repeat
uk: Повторне натискання

en: Keyboard
uk: Клавіатура

en: Keyboard Scanning
uk: Сканування клавіатури

en: Keyboard layout with Greek literals, arrows and more, for math and physics education on an interactive Whiteboard.
uk: Розкладка клавіатури із символами, стрілками та додатковими символами для навчання математиці і фізиці за допомогою інтерактивних дощок.

en: Keyboard layout with Greek literals, arrows and more, for math and physics education on an interactive Whiteboard.
    This layout places all keys on a single, very wide layer.
uk: Розкладка клавіатури із символами, стрілками та додатковими символами для навчання математиці і фізиці за допомогою інтерактивних дощок.
    У цій розкладці усі клавіші розташовано у одному дуже широкому шарі.

en: Keys
uk: Клавіші

en: Kissing face with closed eyes
uk: Обличчя, що цілує з закритими очима

en: Label Override
uk: Перевизначення мітки

en: Labels
uk: Позначки

en: Last quarter moon
uk: Остання чверть місяця

en: Latch only
uk: Лише замкнути

en: Latch, double-click to lock
uk: Замкнути, двічі клацнути для блокування

en: Latch, then lock
uk: Замкнути, потім заблокувати

en: Layout
uk: Розкладка

en: Layout file ({}) or name
uk: Файл розкладки ({}) або назва

en: Learning
uk: Навчання

en: Left
uk: Ліво

en: Light Direction
uk: Напрямок освітлення

en: Loading legacy color scheme format '{old_format}', please consider upgrading to current format '{new_format}': '{filename}'
uk: Завантаження формату '{old_format}' старої кольорової схеми. Будь ласка, оновіть поточний формат до '{new_format}': '{filename}'

en: Loading legacy layout, format '{}'. Please consider upgrading to current format '{}'
uk: Завантаження застарілої розкладки, формат '{}'. Рекомендується виконати оновлення до поточного формату '{}'

en: Loading system defaults from {filename}
uk: Завантаження типових системних значень з {filename}

en: Loading theme from '{}'
uk: Завантаження теми з '{}'

en: Lock only
uk: Лише заблокувати

en: Looking for system defaults in {paths}
uk: Пошук типових системних значень у {paths}

en: Main keyboard
uk: Основна клавіатура

en: Male sign
uk: Символ чоловічої статі

en: Medium size desktop keyboard
uk: Стільнична клавіатура середніх розмірів

en: Menu
uk: Меню

en: Middle click
uk: Клац середньою

en: Migrating user directory '{}' to '{}'.
uk: Переміщення теки користувача з '{}' до '{}'.

en: Mobile keyboard for small screens
uk: Мобільна клавіатура для малих екранів

en: Modifier _behavior:
uk: Поведінка_модифікатора

en: Modifier auto-release delay in seconds:
uk: Затримка автоскасування модифікатора у секундах:

en: Monitor 0
uk: Монітор 0

en: Monitor 1
uk: Монітор 1

en: Monitor 2
uk: Монітор 2

en: Monitor 3
uk: Монітор 3

en: Monitor 4
uk: Монітор 4

en: Monitor 5
uk: Монітор 5

en: Monitor 6
uk: Монітор 6

en: Monitor 7
uk: Монітор 7

en: Monitor 8
uk: Монітор 8

en: More suggestions
uk: Інші варіанти

en: Move Onboard
uk: Рухати Onboard

en: Move keyboard
uk: Пересунути клавіатуру

en: Movement only
uk: Лише рух

en: Must be an integer number
uk: Має бути ціле число

en: Name
uk: Назва

en: Neutral face
uk: Нейтральне обличчя

en: New Input Device
uk: Новий пристрій вводу

en: New snippet
uk: Новий фрагмент

en: No system defaults found.
uk: Не знайдено системних стандартів.

en: None
uk: Нічого

en: Number block and function keys
uk: Цифровий блок і клавіші з функціями

en: Number block and snippets
uk: Цифрова клавіатура та фрагменти

en: Onboard Preferences
uk: Налаштування Onboard

en: Onboard Settings
uk: Налаштування Onboard

en: Onboard has detected a new input device
uk: Onboard виявив новий пристрій вводу

en: Onboard is configured to appear with the dialog to unlock the screen; for example to dismiss the password-protected screensaver.
    
    However the system is not configured anymore to use Onboard to unlock the screen. A possible reason can be that another application configured the system to use something else.
    
    Would you like to reconfigure the system to show Onboard when unlocking the screen?
uk: Onboard налаштовано з’являтись разом з діалогом розблокування екрану, наприклад, для обходу скрінсейвера, який захищено паролем.
    
    Втім, системі не дозволено використання Onboard для розблокування екрану. Можливу причину цього слід шукати у іншій програмі, налаштованій для виконання даної функції.
    
    Ви справді бажаєте змінити налаштування системи для використання Onboard при розблокуванні екрану?

en: Onboard is configured to appear with the dialog to unlock the screen; for example to dismiss the password-protected screensaver.
    
    However this function is disabled in the system.
    
    Would you like to activate it?
uk: Onboard налаштовано, так що буде показуватися на екрані розблокування, наприклад захищеної паролем заставки.
    
    Але цю функцію вимкнено у вашій системі.
    
    Чи бажаєте ви залучити її?

en: Onboard on-screen keyboard
uk: Onboard екранна клавіатура

en: Onboard onscreen keyboard
uk: Onboard екранна клавіатура

en: Onboard onscreen keyboard settings
uk: Налаштування екранної клавіатури Onboard

en: Once hidden by a physical key-press, auto-show is paused. Select the pause duration here.
uk: Одразу після приховування натисканням фізичної клавіші автопоказ буде призупинено. Тут можна вибрати тривалість призупинення.

en: Options
uk: Параметри

en: Other _Languages
uk: Інші _мови

en: Override auto-detection and manually select quirks
    QUIRKS={metacity|compiz|mutter}
uk: Не брати до уваги автоматичне визначення і вручну обрати режим сумісності quirks
    QUIRKS={metacity|compiz|mutter}

en: Pause
uk: Клавіша "Pause"

en: Pause learning
uk: Призупинити навчання

en: Peace symbol
uk: Знак миру

en: Persevering face
uk: Обличчя з виразом упертості

en: Play click sound on keypress.
uk: Відтворювати звук у відповідь на натискання клавіші.

en: Play sound
uk: Звук клацання

en: Pouting face
uk: Ображене обличчя

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Press a button...
uk: Натисніть кнопку…

en: Press a key...
uk: Натисніть клавішу…

en: Primary Monitor
uk: Основний монітор

en: Prnt
uk: Клавіша "Print Screen"

en: Profiles
uk: Профілі

en: Progress the highlight only while the switch is held down.
uk: Підсвітити коли натиснуто перемикач

en: Push button
uk: Кнопка

en: Quit
uk: Вийти

en: Quit Keyboard
uk: Закрити клавіатуру

en: Quit Onboard
uk: Вийти з Onboard

en: R_oundness:
uk: О_круглість:

en: Radioactive sign
uk: Знак радіаційної небезпеки

en: Remember new words, their recency and frequency to improve the suggestions over time.
uk: Запам’ятовувати нові слова, час їхнього введення та частоту для поліпшення пропозицій і самонавчання програми.

en: Remember nothing
uk: Нічого не пам’ятати

en: Remember what Onboard theme was last used for every system theme.
uk: Пам’ятати останню використану тему Onboard для кожної системної теми.

en: Remove '{}' everywhere.
uk: Вилучити «{}» всюди.

en: Remove '{}' only where it occures after '{}'.
uk: Вилучити «{}» лише після «{}».

en: Remove '{}' only where it occures after numbers.
uk: Вилучити «{}» лише після цифр.

en: Remove '{}' only where it occures at sentence begin.
uk: Вилучити «{}» лише на початку речень.

en: Remove '{}' only where it occures at text begin.
uk: Вилучити «{}» лише на початку фрагментів тексту.

en: Remove word suggestion
uk: Вилучити пропозицію слова

en: Reset selected theme to Onboard defaults?
uk: Скинути налаштування обраної теми до стандартних налаштувань Onboard?

en: Resize Protection
uk: Захист від зміни розміру

en: Return
uk: Клавіша "Return"

en: Right
uk: Право

en: Right click
uk: Правий клац

en: S_ize:
uk: Р_озмір:

en: S_nippet:
uk: Фрагмент:

en: Sc_an cycles:
uk: П_овторення сканування

en: Scanner Settings
uk: Параметри сканера

en: Scroll
uk: Клавіша "Scroll Lock"

en: Seconds of inactivity until active modifiers and layer keys are released. 0 to disable.
uk: Секунд неактивності, до авто-відпускання активних модифікаторів та перемикачів розкладки. 0 - заборонити

en: Select a scanning _profile:
uk: Оберіть _профіль сканування

en: Set _transparency to
uk: Змінити_прозорість на

en: Set and Settings
uk: Набір і параметри

en: Settings
uk: Налаштування

en: Shadow
uk: Тінь

en: Show Onboard when the dialog to unlock the screen appears; this way Onboard can be used for example to enter the password to dismiss the screensaver when it is set to ask for it.
uk: Показувати Onboard під час появи вікна розблокування екрана. Так, Onboard можна буде використовувати, наприклад, для введення пароля та відкриття стільниці, якщо активовано введення пароля для розблокування зберігача екрана.

en: Show Onboard when there is a recognized text window in focus. Requires Gnome Accessibility.
uk: Показувати Onboard при фокусуванні вікна розпізнаного тексту. Потребує компоненту спеціальних можливостей Gnome.

en: Show _suggestions
uk: Показувати п_ропозиції

en: Show _tooltips
uk: Показувати _підказки

en: Show a button for language selection.
uk: Показувати кнопку для вибору мови

en: Show a floating icon on the desktop when Onboard is hidden. A click on the icon makes Onboard reappear.
uk: Показувати плаваючу піктограму на дисплеї, коли Onboard приховано. Клац на піктограмі покаже Onboard знову.

en: Show always on visible _workspace
uk: Завжди показувати на видимій _робочій області

en: Show button to pause learning
uk: Показати кнопку призупинення навчання

en: Show characters reachable with or without the shift key.
uk: Показувати символи, які можна ввести з натисканням або без натискання клавіші Shift.

en: Show floating _icon when Onboard is hidden
uk: Показувати плаваючу _пікограму, коли Onboard приховано

en: Show label popups
uk: Показувати підказки

en: Show label popups above pressed keys.
uk: Показувати панелі з підказками над натиснутими клавішами.

en: Show lan_guage switcher
uk: Показати п_еремикач мов

en: Show secondary labels
uk: Показувати вторинні мітки

en: Show spelling suggestions
uk: Показувати підказки щодо правопису

en: Show the desktop through the gaps between keys.
uk: Показувати робочий стіл через проміжки між клавішами.

en: Show the status item. A click on that icon hides or shows Onboard.
uk: Показувати пункт статусу. Клац на цій піктограмі приховає / покаже Onboard.

en: Show tooltips for the keyboard&apos;s buttons.
uk: Показувати підказки для кнопок клавіатури &apos;s.

en: Show tooltips for the keyboard's buttons.
uk: Показувати підказки для кнопок клавіатури.

en: Show when _unlocking the screen
uk: Показувати коли _розблоковую екран

en: Show window _decoration
uk: Показати віконні_прикраси

en: Show window caption and frame.
uk: Показувати заголовок і рамку вікна.

en: Show/Hide options
uk: Показати/Сховати параметри

en: Shrink the available space for maximized windows.
uk: Зменшити доступний простір для розгорнутих вікон.

en: Shrink workarea
uk: Зменшити робочий простір

en: Silently fail to start in the given desktop environments. DESKTOPS is a comma-separated list of XDG desktop names, e.g. GNOME for GNOME Shell.
uk: Прихована неполадка при запуску у заданих робочих середовищах. DESKTOPS — це список назв робочих столів XDG, розділених комами, наприклад GNOME для GNOME Shell.

en: Skull and crossbones
uk: Через із кістками

en: Smiling face
uk: Усміхнене обличчя

en: Smiling face with halo
uk: Усміхнене обличчя з німбом

en: Smiling face with heart-shaped eyes
uk: Усміхнене обличчя з очима у формі серця

en: Smiling face with horns
uk: Усміхнене обличчя з рогами

en: Smiling face with open mouth and smiling eyes
uk: Усміхнене обличчя з відкритим ротом і примруженими очима

en: Smiling face with smiling eyes
uk: Усміхнене обличчя з примруженими очима

en: Smiling face with sunglasses
uk: Усміхнене обличчя у сонцезахисних окулярах

en: Smirking face
uk: Обличчя з усмішкою задоволення собою

en: Snippet %d is already in use.
uk: Фрагмент %d вже використовується.

en: Snippet Text
uk: Фрагмент тексту

en: Snippet {}
uk: Фрагмент '{}'

en: Snippets
uk: Фрагменти

en: Snippets are pieces of text which are entered when the corresponding button in Onboard is pressed.
uk: Фрагменти - це уривки тексту, які вводяться, коли натиснуто відповідну клавішу Onboard

en: Space
uk: Пробіл

en: Space efficient desktop keyboard
uk: Ергономічна настільна клавіатура

en: Special Characters
uk: Спеціальні символи

en: Special characters for interactive whiteboards
uk: Спеціальні символи для інтерактивних дощок

en: Special characters for interactive whiteboards, wide
uk: Спеціальні символи для інтерактивних дощок, широка

en: Spell-check backend:
uk: Модуль перевірки правопису:

en: Spelling suggestion
uk: Пропозиції щодо правопису

en: Start Onboard _hidden
uk: Запускати Onboard _прихованим

en: Start Onboard hidden.
uk: Запускати Onboard прихованим.

en: Start in XEmbed mode, e.g. for gnome-screensaver
uk: Запустити  у режимі XEmbed, наприклад для gnome-screensaver

en: Stay hidden:
uk: Не показувати:

en: Step
uk: Крок

en: Step _only during switch down
uk: Крок _лише під час перемикання вниз

en: Step scan for 2 switches
uk: Послідовне зчитування двох натискань

en: Sub-, Superscripts; Fractions
uk: Нижні, верхні індекси; дроби

en: Swap the scan actions after every key activation. The Step action will become the Activate action and vice versa.
uk: Поміняти місцями дії сканера після натиснення кожної клавіші. Дія Крок буде Активацією, й навпаки.

en: System defaults: Invalid enum value for key '{}' in section '{}': {}
uk: Типові системні налаштування: некоректний номер у списку для клавіші «{}» у розділі «{}»: {}

en: System defaults: Invalid value for key '{}' in section '{}'
      {}
uk: Системні стандарти: неправильне значення у клавіші '{}' у секції '{}'
      '{}'

en: System defaults: Unknown key '{}' in section '{}'
uk: Системні стандарти: невідома клавіша '{}' у секції '{}'

en: System settings not found ({}): {}
uk: Системні налаштування не знайдено ({}): {}

en: Tab
uk: Клавіша "Tab"

en: The number of keys the scanner steps back before moving forward again.
uk: Кількість кроків клавіш, на які сканер має повернутись, перед продовженням.

en: The number of times the scanner cycles through the entire keyboard before it stops.
uk: Кількість повторів сканування всієї клавіатури до зупинки дій сканера.

en: The selected device should not control the system mouse cursor or the keyboard caret.
uk: Обраний пристрій не керує курсором миші та клавіатурною кареткою

en: The spell check engine to use.
uk: Рушій перевірки правопису, яким слід користуватися.

en: The time the scanner rests on a key  while moving backwards. (in seconds)
uk: Час, що сканер затримується на клавіші, перед поверненням. (у секундах)

en: The time the scanner rests on a key  while progressing forward. (in seconds)
uk: Час, що сканер затримується на клавіші, перед продовженням. (у секундах)

en: The time the scanner rests on a key or group before moving to the next. (in seconds)
uk: Час затримки сканера на клавіші або групі перед переміщенням до наступної (у секундах)

en: Theme
uk: Тема

en: Theme file (.theme) or name
uk: Файл теми (.theme) або ім'я

en: This theme file already exists.
    '{filename}'
    
    Overwrite it?
uk: Цей файл теми вже існує.
    «{filename}»
    
    Замінити його?

en: This will only affect learned suggestions.
uk: Це стосуватиметься лише вивчених пропозицій.

en: Time in seconds before a click is triggered.
uk: Час у секундах до виконання клацання.

en: Tired face
uk: Втомлене обличчя

en: Toggle click helpers
uk: Перемикати варіанти кліків

en: Top
uk: Верхньому

en: Transparency
uk: Прозорість

en: Transparency of the keyboard background
uk: Прозорість тла клавіатури

en: Transparency of the whole keyboard window. Requires compositing.
uk: Прозорість усього вікна клавіатури. Необхідна підтримка композитного робочого столу.

en: Transparency when the pointer leaves the keyboard. Requires compositing.
uk: Прозорість при знаходженні курсора поза вікном клавіатури. Необхідна підтримка композитного робочого столу.

en: Try harder to keep Onboard above anything on-screen.
uk: Намагайтеся краще тримати Onboard поверх усього на екрані.

en: Typing Assistance
uk: Допомога у введенні

en: Ubuntu Logo
uk: Логотип Ubuntu

en: Umbrella
uk: Парасолька

en: Unable to read theme '{}'
uk: Не вдалося прочитати тему '{}'

en: Unamused face
uk: Безрадісне обличчя

en: Universal Access
uk: Універсальний доступ

en: Up
uk: Вгору

en: Use device
uk: Використовувати пристрій

en: Victory hand
uk: Жест перемоги

en: Weary face
uk: Роздратоване обличчя

en: When Inactive
uk: Коли Неактивна

en: While  learning is paused:
uk: Доки навчання призупинено:

en: White club suit
uk: Білі трефи

en: White diamond suit
uk: Білі бубни

en: White heart suit
uk: Білі черви

en: White spade suit
uk: Білі піки

en: White star
uk: Біла зірка

en: White sun with rays
uk: Біле сонце з променями

en: White telephone
uk: Білий телефон

en: Win
uk: Клавіша "Win"

en: Wind_ow:
uk: В_ікно

en: Window
uk: Вікно

en: Window options
uk: Параметри вікна

en: Window size, widthxheight
uk: Розміри вікна, ширина × висота

en: Window x position
uk: Позиція вікна по горизонталі

en: Window y position
uk: Позиція вікна по вертикалі

en: Winking face
uk: Обличчя, що підморгує

en: Word Suggestions
uk: Пропозиції слів

en: Words typed while this button is pressed won't be remembered.
uk: Програма не запам’ятовуватиме слова, які буде набрано, доки натиснуто цю кнопку.

en: Writing hand
uk: Рука, що пише

en: Yin yang
uk: Інь-янь

en: _Alternate switch actions
uk: _Додаткові дії перемикання

en: _Angle:
uk: Кут:

en: _Attributes:
uk: _Атрибути:

en: _Auto-show when editing text
uk: _Показувати автоматично при введенні тексту

en: _Background:
uk: _Тло:

en: _Backtrack interval:
uk: _Попередній інтервал

en: _Border:
uk: _Рамка:

en: _Button label:
uk: _Позначення кнопки:

en: _Cancel
uk: _Скасувати

en: _Delay:
uk: _Затримка:

en: _Delete
uk: В_илучити

en: _Font:
uk: _Шрифт:

en: _Force window to top
uk: _Завжди над іншими вікнами

en: _Forward interval:
uk: _Наступний інтервал:

en: _Hide Onboard
uk: _Сховати Onboard

en: _Input event source:
uk: _Джерело подій введення:

en: _Key:
uk: _Ключ:

en: _Learn from typed text
uk: _Навчатися на основі введених слів

en: _Long press action:
uk: _Дія у відповідь на довге натискання:

en: _Motion threshold:
uk: _Поріг руху:

en: _No background
uk: _Немає тла

en: _Preferences
uk: _Параметри

en: _Quit
uk: Вийти

en: _Remove suggestion…
uk: Ви_лучити пропозицію…

en: _Reset
uk: С_кинути

en: _Save snippet
uk: _Зберегти фрагмент

en: _Select an input device:
uk: _Оберіть пристрій вводу:

en: _Show Onboard
uk: _Показати Onboard

en: _Show status icon
uk: Показати піктограму _стану

en: _Step interval:
uk: _Інтервал кроку

en: _Strength:
uk: _Сила:

en: _Style:
uk: _Стиль:

en: _Super key:
uk: _Клавіша Супер:

en: _Touch input:
uk: С_енсорне введення:

en: _Use this device only for scanning
uk: _Використовувати цей пристрій лише для сканування

en: after
uk: після

en: color scheme '{filename}' does not exist
uk: кольорова тема '{filename}' не існує

en: copy_layouts failed, unsupported layout format '{}'.
uk: копіювання_розташування завершилося помилкою, непідтримуваний формат розташування '{}'.

en: copying layout '{}' to '{}'
uk: копіювання розташування '{}' в '{}'

en: copying svg file '{}' to '{}'
uk: копіювання svg файлу '{}' до '{}'

en: failed to create directory '{}': {}
uk: не вдалося створити каталог «{}»: {}

en: failed to find {description} '{filename}'
uk: Не вдалося знайти {description} '{filename}'

en: failed to migrate user directory.
uk: не вдалося перенести каталог користувача.

en: forever
uk: назавжди

en: gsettings schema for '{}' is not installed
uk: gsettings схеми для '{}' не встановлено

en: layout '{filename}' does not exist
uk: розкладка «{filename}» не існує

en: multi-touch
uk: мультидотик

en: never
uk: ніколи

en: no window transparency available; screen doesn't support alpha channels
uk: прозорість недоступна; екран не підтримує альфа канали

en: none
uk: нічого

en: seconds
uk: секунди

en: single-touch
uk: одинарний дотик

en: theme '{filename}' does not exist
uk: тема «{filename}» не існує

en: unable to locate '{filename}', loading default {description} instead
uk: неможливо визначити місцезнаходження '{filename}', буде завантажено {description} типово

en: {description} '{filename}' not found yet, retrying in default paths
uk: {description} '{filename}' досі не знайдено, спробуйте у стандартних шляхах

en: {description} '{filename}' not found yet, searching in paths {paths}
uk: {description} «{filename}» ще не знайдено, шукаємо у каталогах {paths}

en: {description} '{filepath}' found.
uk: {description} '{filepath}' знайдено.
