MATE Desktop Environment - en to uk translation catalogue (347 entries)

en: %(service)s on %(device)s
uk: %(service)s на %(device)s

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
uk[0]: %.0f хвилина
uk[1]: %.0f хвилини
uk[2]: %.0f хвилин

en: %.0f Second | %.0f Seconds
uk[0]: %.0f секунда
uk[1]: %.0f секунди
uk[2]: %.0f секунд

en: %d %s %d %s and %d %s
uk: %d %s %d %s та %d %s

en: %d Minute | %d Minutes
uk[0]: %d хвилина
uk[1]: %d хвилини
uk[2]: %d хвилин

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
uk[0]: <b>%d Активне Під’єднання</b>
uk[1]: <b>%d Активних Під’єднань</b>
uk[2]: <b>%d Активних Під’єднань</b>

en: <b>Adding Device...</b>
uk: <b>Додавання пристрою...</b>

en: <b>Advanced</b>
uk: <b>Додатково</b>

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message.</b>
uk: <b>Виникла помилка під час завантаження модулю. Будь ласка, повідомте цей текст розробникам.</b>

en: <b>Author:</b>
uk: <b>Автор:</b>

en: <b>Bluetooth _Off</b>
uk: <b>_Вимкнути Bluetooth</b>

en: <b>Bonded</b>
uk: <b>Зв'язаний</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
uk: <b>Конфліктує з:</b>

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
uk: <b>Вітаємо, пристрій успішно додано</b>

en: <b>Connect To:</b>
uk: <b>Під’єднатися до:</b>

en: <b>Connect to:</b>
uk: <b>З'єднатися з:</b>

en: <b>Connected</b>
    <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
uk: <b>Під’єднано</b>
    <b>Потужність отриманого сигналу: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Якість з'єднання: %(lq)u%%
    Рівень потужності передачі: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
uk: <b>Під’єднано</b>
    Потужність отриманого сигналу: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Якість з'єднання: %(lq)u%%</b>
    Рівень потужності передачі: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
uk: <b>Під’єднано</b>
    Потужність отриманого сигналу: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Якість з'єднання: %(lq)u%%
    <b>Рівень потужності передачі: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>DUN Support</b>
uk: <b>Підтримка DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
uk: <b>Залежить від:</b>

en: <b>Device added and connected successfuly</b>
uk: <b>Пристрій успішно доданий та під’єднаний</b>

en: <b>Device added successfuly, but failed to connect</b>
uk: <b>Пристрій успішно доданий, але його не вдалося під’єднати</b>

en: <b>Disconnect:</b>
uk: <b>Від’єднати:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
uk: <b>Завантажено:</b>

en: <b>Failed to add device</b>
uk: <b>Не вдалося додати пристрій</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
uk: <b>Отримання файлів (Object Push)</b>

en: <b>File Sharing (FTP)</b>
uk: <b>Обмін файлами (FTP)</b>

en: <b>File:</b>
uk: <b>Файл:</b>

en: <b>Friendly Name</b>
uk: <b>Дружня назва</b>

en: <b>GSM settings</b>
uk: <b>Налаштування GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
uk: <b>Тривалість журналу:</b>

en: <b>Log started:</b>
uk: <b>Журнал почато:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
uk: <b>Налаштування NAP</b>

en: <b>Network Settings</b>
uk: <b>Налаштування мережі</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
uk: <b>Не встановлено DHCP серверів</b>

en: <b>PAN Support</b>
uk: <b>Підтримка PAN</b>

en: <b>Pairing in progress...</b>
uk: <b>Спаровування у процесі...</b>

en: <b>Please wait...</b>
uk: <b>Будь ласка, зачекайте...</b>

en: <b>Plugin description:</b>
uk: <b>Опис модулю:</b>

en: <b>Select pairing method to use:</b>
uk: <b>Виберіть метод утворення пари:</b>

en: <b>Services</b>
uk: <b>Служби</b>

en: <b>To:</b>
uk: <b>Для:</b>

en: <b>Total:</b>
uk: <b>Усього:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
uk: <b>Налаштування передачі</b>

en: <b>Trusted and Bonded</b>
uk: <b>Надійний та зв'язаний</b>

en: <b>Trusted</b>
uk: <b>Надійний</b>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
uk: <b>_Вимкнути Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
uk: <b>У_вімкнути Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
uk: <b>Відвантажено:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
uk: <b>Налаштування видимості</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
uk: <b>Вітаємо вас у помічнику налаштування пристрою bluetooth. </b>
    
    
    Він проведе вас через процес налаштування та під’єднання ваших пристроїв bluetooth.

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
uk: <span size="small">Такі аргументи будуть передані:
    Адреса, ім’я, ім’я служби, ідентифікатор UUID16s, rfcomm вузол
    Наприклад:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Телефон, DUN служба, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s повертаються як список розділений комами
    
    Після від’єднання пристрою скрипту буде послано сигнал HIP</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
uk: <span weight="bold" size="large">Надсилання файлів через bluetooth</span>

en: APN:
uk: Точка доступу (APN):

en: Accept
uk: Прийняти

en: Accept files from trusted devices
uk: Приймати файли з надійних пристроїв

en: Adap_ters
uk: _Адаптери

en: Adapter Preferences
uk: Параметри адаптера

en: Adapter for this connection is not available
uk: Адаптер для цього під’єднання не доступний

en: Adapter selection
uk: Вибір пристрою

en: Add
uk: Додати

en: Add this device to known devices list
uk: Додати цей пристрій до переліку відомих

en: Adding
uk: Додавання

en: Adds an exit menu item to quit the applet
uk: Додавати в меню аплету кнопку виходу

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
uk: Додає індикацію до піктограми статусу, коли bluetooth активний і показує кількість під’єднань у підказці.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
uk: Додає стандартні елементи до меню піктограми статусу

en: Allow devices to write/delete
uk: Дозволити пристроям записувати/вилучати

en: Allows to receive audio from remote device
uk: Дозволяє приймати аудіо з віддаленого пристрою

en: Allows to send audio to remote device
uk: Дозволяє відправляти аудіо на віддалені пристрої

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
uk: Дозволяє відстежувати використання мережевого трафіку (через мобільну широкосмугову мережу). Корисно для тарифних планів з обмеженим обсягом трафіку. Статистика ведеться для кожного пристрою окремо.

en: Already connected
uk: Вже під’єднаний

en: Always
uk: Завжди

en: Always accept
uk: Завжди приймати

en: Always visible
uk: Завжди видимий

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
uk: Тривалість режиму видимості у секундах

en: Applet's transfer service plugin is disabled
uk: Проґрамний модуль передачі файлів вимкнено

en: Are you sure you want to reset the counter?
uk: Ви впевнені, що бажаєте скинути лічильник?

en: Audio Profile
uk: Звуковий профіль

en: Audio Sink
uk: Аудіо прередавач

en: Audio Source
uk: Джерело аудіо

en: Authorization request for:
uk: Запит авторизації для:

en: Auto power-on
uk: Автоматичне увімкнення

en: Automatically power on adapters
uk: Автоматичне увімкнення адаптерів

en: Blueman Applet
uk: Аплет Blueman

en: Blueman Bluetooth Manager
uk: Менеджер bluetooth Blueman

en: Blueman is a GTK based Bluetooth manager
uk: Blueman - менеджер bluetooth на основі GTK

en: Bluetooth Active
uk: Bluetooth активний

en: Bluetooth Adapters
uk: Адаптери Bluetooth

en: Bluetooth Assistant
uk: Помічник bluetooth

en: Bluetooth Authentication
uk: Автентифікація bluetooth

en: Bluetooth Configuration
uk: Налаштування bluetooth

en: Bluetooth Device
uk: Пристрій Bluetooth

en: Bluetooth Devices
uk: Пристрої Bluetooth

en: Bluetooth Dialup
uk: Комутоване з'єднання bluetooth

en: Bluetooth Disabled
uk: Bluetooth вимкнено

en: Bluetooth Enabled
uk: Bluetooth увімкнено

en: Bluetooth File Transfer
uk: Передача файлу через bluetooth

en: Bluetooth Manager
uk: Менеджер bluetooth

en: Bluetooth Network
uk: Мережа bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
uk: Bluetooth вимкнено

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
uk: Для надсилання файлів необхідно увімкнути bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
uk: Для роботи помічника налаштування потрібно вимкнути bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
uk: Для роботи менеджера адаптерів повинен бути увімкнений bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
uk: Потрібно увімкнути bluetooth для роботи менеджера пристроїв

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
uk: Blueman-manager не може продовжити, оскільки служба bluez не активна.
    Це зазвичай означає, що не було знайдено адаптерів bluetooth або служба bluetooth не запущена.

en: Browse
uk: Навіґація

en: Browse the device using obex ftp
uk: Оглянути пристрій, використовуючи obex ftp

en: Browse this device
uk: Навіґація цього пристрою

en: Cancel Operation
uk: Скасувати дію

en: Cancelling
uk: Скасування

en: Changing Bluetooth system settings requires privileges
uk: Зміна системних налаштувань bluetooth потребує достатніх прав

en: Close
uk: Закрити

en: Command
uk: Команда

en: Command to execute when answer button is pressed:
uk: Команда для виконання після натискання клавіші відповіді:

en: Command to start an obex ftp browser.
    <i>%d</i> is substituted with device address.
uk: Команда для запуску браузера obex ftp.
    <i>%d</i> заміщується адресою пристрою.

en: Configuration
uk: Налаштування

en: Configure Bluetooth Network
uk: Налаштувати мережу bluetooth

en: Configure selected plugin's preferences
uk: Налаштувати виділені модулі

en: Configured share directory does not exist
uk: Не існує сконфігурована спільна директорія

en: Configuring networking requires privileges
uk: Налаштування мережі потребує достатніх прав доступу

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Confirm value
uk: Підтвердіть значення

en: Confirm value for authentication:
uk: Підтвердити значення для автентифікації:

en: Connected
uk: Під’єднано

en: Connected to %s
uk: Під’єднаний до %s

en: Connected:
uk: Під’єднаний:

en: Connecting
uk: Під’єднання

en: Connecting...
uk: Під’єднання...

en: Connection Failed:
uk: Не вдалося під’єднатися:

en: Connection to BlueZ failed
uk: Не вдалося під’єднатися до BlueZ

en: Controls Bluetooth adapter power states
uk: Контролює стани живлення адаптера bluetooth

en: Create pairing with the device
uk: Утворити пару з пристроєм

en: DHCP server type:
uk: Тип DHCP сервера:

en: DUN connection on %s will now be available in Network Manager
uk: Під’єднання DUN на %s не буде доступне у Мережевих з'єднаннях

en: Data activity indication
uk: Індикація активності даних

en: Deny
uk: Заборонити

en: Dependency issue
uk: Проблема з залежностями

en: Device Manager
uk: Менеджер пристроїв

en: Device search progress
uk: Поступ пошуку пристрою

en: Dialup Networking (DUN)
uk: Комутоване з'єднання (DUN)

en: Dialup Settings
uk: Налаштування додзвону

en: Disconnecting...
uk: Від’єднання...

en: Discoverable timeout
uk: Тривалість видимості

en: Discoverable... %ss
uk: Видимий... %ss

en: Don't connect
uk: Не під’єднувати

en: ETA:
uk: час, що залишився:

en: Enable Bluetooth
uk: Увімкнути bluetooth

en: Enable Routing (NAT)
uk: Увімкнути маршрутизацію (NAT)

en: Enabled
uk: Увімкнути

en: Enter PIN code
uk: Уведіть PIN код

en: Enter PIN code for authentication:
uk: Уведіть PIN код для автентифікації:

en: Enter passkey
uk: Уведіть пароль

en: Enter passkey for authentication:
uk: Уведіть пароль для автентифікації:

en: Error occurred
uk: Виникла помилка

en: Error occurred while sending file %s
uk: Виникла помилка при надсиланні файлу %s

en: Failed
uk: Невдало

en: Failed to change profile to %s
uk: Під час зміни профілю на %s виникла помилка

en: Failed to connect
uk: Не вдалося під’єднатися

en: Failed to launch "%s"
uk: Не вдалося запустити "%s"

en: Failed to launch default file browser
uk: Не вдалося запустити типовий переглядач

en: Failed to obtain an IP address on %s
uk: Не вдається отримати IP адресу на %s

en: Failure
uk: Невдача

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
uk: Файл %(0)s від %(1)s отримано успішно

en: File Browser
uk: Файловий переглядач

en: File Sender
uk: Передавач файлів

en: File received
uk: Файл отримано

en: Files received
uk: Файли отримано

en: Forcefully disconnect the device
uk: Примусово від'єднати пристрій

en: GSM Settings
uk: Налаштування GSM

en: Group Network
uk: Групова мережа

en: Hidden
uk: Прихований

en: High
uk: Високий

en: IP Address:
uk: IP адреса:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
uk: IP адреса конфліктує з інтерфейсом %s, що має таку саму адресу

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
uk: IP адреса перетинається з підмережею інтерфейсу %s, що має налаштування %s/%s
    Це може призвести до некоректної роботи мережі

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
uk: Вхідний файл %(0)s від %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
uk: Вхідний файл через bluetooth

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
uk: Інтерфейс %(0)s пов'язаний з IP адресою %(1)s

en: Invalid IP address
uk: Невірна IP адреса

en: Latest Device _First
uk: Останні пристрої - на початку переліку

en: Latest Device _Last
uk: Останні пристрої - у кінці переліку

en: Launch DHCP client
uk: Запустити клієнт DHCP

en: Launching DHCP client requires privileges
uk: Запуск клієнта DHCP потребує достатніх прав доступу

en: Local Services
uk: Локальні служби

en: Low
uk: Низький

en: Make the default adapter temporarily visible
uk: Зробити типовий адаптер тимчасово видимим

en: Manages local network services, like NAP bridges
uk: Керую службами локальної мережі, такими як мости точок доступу до мережі (NAP)

en: Mark/Unmark this device as trusted
uk: Встановити/зняти позначку з пристрою як "надійний"

en: Maximum items
uk: Максимальна кількість елементів

en: Modem Manager did not support the connection
uk: Менеджер модемів не підтримував під’єднання

en: More
uk: Додатково

en: Much
uk: Значний

en: Network
uk: Мережа

en: Network Access Point
uk: Точка доступу мережі

en: Network Access Point (NAP)
uk: Точка доступу мережі (NAP)

en: Network _Usage
uk: Використання _мережі

en: No adapters found
uk: Адаптери не знайдені

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
uk: Статистики використання ще немає. Спробуйте встановити з’єднання, а потім перевірити цю сторінку.

en: Not Connected
uk: Не під’єднаний

en: Not currently supported with this setup
uk: В цей час не підтримується на цій установці

en: Not specified
uk: Не вказано

en: Number:
uk: Номер:

en: Optimal
uk: Оптимальний

en: Pair
uk: Пара

en: Pair with the device
uk: Утворити пару з пристроєм

en: Pairing
uk: Утворення пари

en: Pairing PIN code for
uk: Спаровування PIN коду для

en: Pairing passkey for
uk: Спаровування ключа для

en: Pairing request
uk: Запит на утворення пари

en: Pairing request for %s
uk: Запит на утворення пари для %s

en: Pairing request for device:
uk: Запит на утворення пари з пристроєм:

en: Pairing request for:
uk: Запит на утворення пари для:

en: Pairing with: %s
uk: Утворення пари з: %s

en: Please make sure that directory "<b>%s</b>" exists or configure it with blueman-services
uk: Будь ласка, переконайтеся, що директорія "<b>%s</b>" існує або сконфігуруйте її через blueman-services

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
uk: Модуль <b>"%(0)s"</b> залежить від <b>%(1)s</b>. Вивантаження <b>%(1)s</b> призведе також до вивантаження <b>"%(0)s"</b>. 
    Вивантажити?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
uk: Модуль <b>%(0)s</b> конфліктує з <b>%(1)s</b>. Завантаження <b>%(1)s</b> призведе до вивантаження <b>%(0)s</b>.
    Завантажити?

en: Plugins
uk: Модулі

en: Poor
uk: Поганий

en: Proceed Without Pairing
uk: Продовжити без утворення пари

en: Provides DBus API for other Blueman components
uk: Надає DBus API для інших компонентів Blueman

en: Provides OBEX file transfer capabilities
uk: Забезпечує передачу файлів через протокол OBEX

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
uk: Забезпечує базову підтримку DHCP клієнта для під’єднань до персональної мережі PAN.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
uk: Надає меню для аплету та API маніпулювання ним для інших модулів

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
uk: Додає пункт меню, що дозволяє робити основний адаптер видимим для зовнішніх пристроїв, коли типово встановлено режим невидимості.

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
uk: Додає пункт меню, що містить перелік нещодавніх під’єднань для швидкого доступу

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
uk: Забезпечує базову підтримку під’єднання до інтернет через комутоване з'єднання (DUN профіль).

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
uk: Надає пароль доступу, служби автентифікації для демону BlueZ

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
uk: Забезпечує підтримку для Dial Up Networking (DUN) для ModemManager і NetworkManager

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
uk: Забезпечує підтримку персональної мережі (PAN), реалізовану у Мережевих з'єднаннях версії 0.8

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
uk[0]: Отримано %d файл у фоновому режимі
uk[1]: Отримано %d файли у фоновому режимі
uk[2]: Отримано %d файлів у фоновому режимі

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
uk[0]: Отримано ще %d файл у фоновому режимі
uk[1]: Отримано ще %d файли у фоновому режимі
uk[2]: Отримано ще %d файлів у фоновому режимі

en: Receiving file
uk: Отримання файлу

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
uk: Отримання файлу %(0)s від %(1)s

en: Recent _Connections
uk: Нещодавні _з'єднання

en: Recommended
uk: Рекомендується

en: Reject
uk: Відхилити

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove this device from the known devices list
uk: Вилучити цей пристрій з переліку відомих пристроїв

en: Rename device
uk: Перейменувати пристрій

en: Renew IP Address
uk: Оновити IP адресу

en: Retry
uk: Спробувати знову

en: Run the setup assistant for this device
uk: Запустити помічник налаштування для цього пристрою

en: Runs a command when answer button is pressed on a headset
uk: Виконує команду, коли на гарнітурі натискається кнопка відповіді

en: Script to execute on connection
uk: При успішному з'єнанні виконувати скрипт

en: Search
uk: Шукати

en: Search for devices
uk: Пошук пристроїв

en: Search for nearby devices
uk: Шукати пристрої

en: Searching
uk: Пошук

en: Select Device
uk: Виберіть пристрій

en: Select Shared/Storage folder
uk: Вибрати теку обміну/збереження

en: Select audio profile for PulseAudio
uk: Оберіть звуковий профіль PulseAudio

en: Select files to send
uk: Виберіть файли для надсилання

en: Send File
uk: Надіслати файл

en: Send _Files to Device
uk: Надіслати _файли до пристрою

en: Send a _File...
uk: Надіслати _файл...

en: Send file(s) to the device
uk: Надіслати файл(-и) на пристрій

en: Send files to this device
uk: Надіслати файли на цей пристрій

en: Sending File
uk: Надсилання файлу

en: Serial Port %s
uk: Послідовний порт %s

en: Serial Ports
uk: Послідовні порти

en: Serial port connected
uk: Послідовний порт під’єднаний

en: Serial port connected to %s
uk: Під’єднаний послідовний порт на %s

en: Serial port connection script failed
uk: При виконанні скрипту з'єднання серійного порту виникла помилка

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
uk: Послідовний порт на пристрої <b>%s</b> тепер буде доступний через <b>%s</b>

en: Service Preferences
uk: Налаштування служб

en: Service:
uk: Служба:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
uk: Встановити властивості адаптерів Bluetooth

en: Setup...
uk: Встановлення...

en: Shared Folder:
uk: Тека обміну:

en: Show _Statusbar
uk: Показати _рядок стану

en: Show _Toolbar
uk: Показати _панель інструментів

en: Show input
uk: Показувати уведені символи

en: Shows network traffic usage
uk: Показати використання мережевого трафіку

en: Skip
uk: Пропустити

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
uk: Адаптер джерела. Візьміть адресу або ім'я адаптера, такі як hci0

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
uk: Провайдер стандартного профілю з’єднання SPP, дозволяє виконувати дії користувача

en: Start configuration assistant for this device
uk: Завантажити помічник налаштування для цього пристрою

en: Sub-optimal
uk: Середній

en: Success
uk: Успішно

en: Success!
uk: Успішно!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
uk: Успішно під’єднано до служби <b>комутованого з'єднання</b> (DUN) на <b>%(0)s.</b>
    Мережа зараз доступна через <b>%(1)s</b>

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
uk: Тимчасово призупиняє зберігач екрану, коли ігровий контролер bluetooth під’єднаний.

en: Temporarily visible
uk: Тимчасово видимий

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
uk: Максимальна кількість елементів у меню списку останніх під’єднань

en: There was a problem launching script %s
    %s
uk: Виникла помилка при запуску скрипту %s
    %s

en: Toggles a platform Bluetooth killswitch when Bluetooth power state changes (Useless with USB dongles) and makes sure a status icon is shown if there is a bluetooth killswitch but no adapter.
uk: Перемикати Bluetooth перемикач, коли стан живлення Bluetooth змінюється (марно для USB заглушок) й переконуватися, що піктограма статусу показується якщо активований перемикач bluetooth, але не адаптер.

en: Too much
uk: Надто значний

en: Total data received and rate of transmission
uk: Усього отримано даних та швидкість передачі

en: Total data sent and rate of transmission
uk: Усього надіслано даних та швидкість передачі

en: Traffic statistics
uk: Статистика трафіку

en: Transfer
uk: Передача

en: Transfer failed
uk: Помилка передавання

en: Transfer of file %(0)s failed
uk: Не вдалося передати файл %(0)s

en: Trust
uk: Надійний

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait...
uk: Спроба отримати IP адресу на %s
    Будь ласка, зачекайте...

en: Turn off all adapters
uk: Вимкнути усі адаптери

en: Turn on all adapters
uk: Увімкнути на усіх адаптерах

en: Unknown
uk: Невідомий

en: Unspecified
uk: Не вказано

en: Untrust
uk: Ненадійний

en: Use Random Passkey
uk: Використати випадковий пароль

en: Uses libappindicator to show a statusicon
uk: Використовує libappindicator, щоб показати піктограму стану

en: Very High
uk: Дуже високий

en: You can enter an alternate browser in service settings
uk: Ви можете вказати альтернативний навігатор/переглядач в налаштуваннях служби

en: _Adapter
uk: _Адаптер

en: _Add Device
uk: _Додати пристрій

en: _Browse Device...
uk: _Огляд Пристрою...

en: _Browse Files on Device
uk: Н_авіґація файлів на пристрої

en: _Close
uk: _Закрити

en: _Device
uk: _Пристрій

en: _Devices
uk: _Пристрої

en: _Disconnect
uk: _Від'єднатися

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Local Services
uk: Локальні _служби

en: _Make Discoverable
uk: Дозволити _виявлення пристрою

en: _Pair
uk: _Пара

en: _Plugins
uk: _Модулі

en: _Remove...
uk: _Вилучити...

en: _Report a Problem
uk: _Сповістити про проблему

en: _Reset
uk: _Скинути

en: _Search
uk: _Шукати

en: _Setup New Device
uk: _Налаштувати новий пристрій

en: _Setup...
uk: _Встановлення...

en: _Trust
uk: _Надійний

en: _Untrust
uk: _Ненадійний

en: _View
uk: _Вигляд

en: applet
uk: аплет

en: cellular
uk: мобільний

en: cordless
uk: бездротовий

en: day | days
uk[0]: день
uk[1]: дні
uk[2]: днів

en: desktop
uk: стаціонарний

en: handheld
uk: кишеньковий

en: headset
uk: гарнітура

en: hour | hours
uk[0]: година
uk[1]: години
uk[2]: годин

en: keyboard
uk: клавіатура

en: laptop
uk: ноутбук

en: microphone
uk: мікрофон

en: minute | minutes
uk[0]: хвилина
uk[1]: хвилини
uk[2]: хвилин

en: modem
uk: модем

en: obexd is probably not installed
uk: obex, можливо, не встановлений

en: obexd not available
uk: obexd недоступний

en: pointing
uk: маніпулятор

en: server
uk: сервер

en: smart phone
uk: смартфон

en: uncategorized
uk: невизначено

en: unknown
uk: невідомий
