PCManFM - en to sr@latin translation catalogue (291 entries)

en: 
    Developed by Hon Jen Yee (PCMan)
sr@latin: 
    Priredio: Hon Jen Yee (PCMan)

en:  (%d hidden) |  (%d hidden)
sr@latin[0]:  (%d skrivena)
sr@latin[1]:  (%d skrivene)
sr@latin[2]:  (%d skrivenih)

en: "_Smart shortcut" auto-action on drop to Desktop folder
sr@latin: Sam stvori „_mudru prečicu“ po spuštanju na direktorijum radne površi

en: %d item | %d items
sr@latin[0]: %d stavka
sr@latin[1]: %d stavke
sr@latin[2]: %d stavki

en: %d item selected | %d items selected
sr@latin[0]: %d izabrana stavka
sr@latin[1]: %d izabrane stavke
sr@latin[2]: %d izabranih stavki

en: <b>Auto-mount</b>
sr@latin: <b>Samopriključivanje</b>

en: <b>Background</b>
sr@latin: <b>Pozadina</b>

en: <b>Behavior</b>
sr@latin: <b>Ponašanje</b>

en: <b>Default View</b>
sr@latin: <b>Podrazumevani pregled</b>

en: <b>Directories Tree</b>
sr@latin: <b>Stablo direktorijuma</b>

en: <b>Icons</b>
sr@latin: <b>Ikone</b>

en: <b>Other Options</b>
sr@latin: <b>Druge opcije</b>

en: <b>Programs</b>
sr@latin: <b>Programi</b>

en: <b>Removable medium is inserted</b>
sr@latin: <b>Izmenjivi medij je ubačen</b>

en: <b>Show desktop icons</b>
sr@latin: <b>Prikaži ikone radne površi</b>

en: <b>Show in Places:</b>
sr@latin: <b>Prikaži pod „Mesta“:</b>

en: <b>Specify remote folder to connect</b>
sr@latin: <b>Odredi udaljeni direktorijum za povezivanje</b>

en: <b>Templates</b>
sr@latin: <b>Predložak</b>

en: <b>Text</b>
sr@latin: <b>Tekst</b>

en: <b>User Interface</b>
sr@latin: <b>Korisničko okruženje</b>

en: <b>_Do not load modules matching:</b>
sr@latin: <b>_Ne učitavaj module koji se podudaraju:</b>

en: <b>_Load these modules anyway:</b>
sr@latin: <b>_Učitaj ove module u svakom slučaju:</b>

en: <i>Commands below may include extra options if necessary.</i>
sr@latin: <i>Po potrebi, donja naredba može uključiti i dodatne parametre.</i>

en: A_rchiver integration:
sr@latin: Ujedini sa a_rhivatorima datoteka:

en: Activate file
sr@latin: Uključi datoteku

en: Ad_vanced
sr@latin: _Napredno

en: Add current folder to bookmarks list
sr@latin: Dodajte tekući direktorijum u spisak obeleživača

en: Add following folder to bookmarks:
    '%s'
    Enter a name for the new bookmark item:
sr@latin: Dodaj ovaj direktorijum u obeleživače:
    „%s“
    Unesite naziv za ovaj obeleživač:

en: Add to Bookmarks
sr@latin: Dodaj u obeleživače

en: Add to Modules Blacklist
sr@latin: Dodaj u spisak nepoželjnih modula

en: Add to Modules Whitelist
sr@latin: Dodaj u spisak poželjnih modula

en: Al_ways show full file names
sr@latin: U_vek prikazuj pune nazive datoteka

en: Al_ways show the tab bar
sr@latin: U_vek prikazuj traku sa listovima

en: App_lications
sr@latin: Progr_ami

en: Ask
sr@latin: Pitaj

en: Auto (move if on the same FS, copy otherwise)
sr@latin: Sam odluči (premeštanje na istom sistemu datoteka, u suprotnom umnožavanje)

en: Browse the file system and manage the files
sr@latin: Upravljajte sistemom datoteka

en: By File _Type
sr@latin: Prema vr_sti

en: By _Extension
sr@latin: Prema nastavku u _nazivu datoteke

en: By _Modification Time
sr@latin: Prema _datumu izmene

en: By _Name
sr@latin: Prema naz_ivu

en: By _Size
sr@latin: Prema _veličini

en: C_olor of label text:
sr@latin: _Boja označenog teksta:

en: C_reate New...
sr@latin: _Stvori nov...

en: C_ut
sr@latin: I_seci

en: Center unscaled image on the monitor
sr@latin: Centriraj neskaliranu sliku na monitoru

en: Change desktop wallpapers and behavior of desktop manager
sr@latin: Izmenjuj pozadinske slike radne površi i ponašanje upravnika radne površi

en: Change folder in the tab to _Home Folder
sr@latin: Promeni direktorijum u listu na _Domaće

en: Check to remember view and sort as folder setting rather than global one
sr@latin: Označi da bih zapamtio pregled i redosled kao postavke direktorijuma umesto opšteg prikaza

en: Choose a new shell pattern to show files:
sr@latin: Izaberi novi obrazac za prikazivanje datoteka:

en: Clos_e tab containing removable medium
sr@latin: Po is_ključivanju izmenjivog medija zatvori list sa sadržajem

en: Close _Window
sr@latin: _Zatvori prozor

en: Co_nfirm before deleting files
sr@latin: Potvrda pre _brisanja datoteka

en: Color of _shadow:
sr@latin: Boja _senke:

en: Compact view
sr@latin: Zbijeni pregled

en: Confi_rm before moving files into "trash can"
sr@latin: Potv_rda pre premeštanja datoteka u „Nepotrebno“

en: Connect to remote server
sr@latin: Poveži sa udaljenim serverom

en: Copy
sr@latin: Umnoži

en: Copy Pat_h(s)
sr@latin: Umnoži put_anju(e)

en: Copy to_...
sr@latin: Umnoži u_...

en: Copyright (C) 2009 - 2018
sr@latin: Prava tvorca — 2009-2018.

en: Create Lin_k...
sr@latin: Napravi v_ezu...

en: Create new tab for this folder
sr@latin: Stvori nov list za ovaj direktorijum

en: Current folder is inaccessible
sr@latin: Tekući direktorijum je nepristupačan

en: D_efer test for content type on folder loading
sr@latin: Odloži test ovog sadržaja kod učitavanja direktorijuma

en: D_uplicate...
sr@latin: _Udvostruči...

en: Defaul_t drop action:
sr@latin: Podrazumevana radnja kod pre_vlačenja:

en: Delay of auto-selection in single click mode (0 to disable)
sr@latin: Kašnjenje samo-odabira u režimu jednostrukog klika (0 za onemogućavanje)

en: Des_ktop
sr@latin: Ra_dna površ

en: Desktop
sr@latin: Radna površ

en: Desktop Preferences
sr@latin: Postavke radne površi

en: Desktop manager is not active.
sr@latin: Nije pokrenut upravnik radne površi.

en: Detailed _List View
sr@latin: Prikaži kao detaljnu _listu

en: Detailed list view
sr@latin: Detaljni pregled u obliku spiska

en: Detecting...
sr@latin: Otkrivam...

en: Dev_ices
sr@latin: Ure_đaji

en: Directory Tree
sr@latin: Stablo direktorijuma

en: Do _not generate thumbnails for files exceeding this size:
sr@latin: _Ne pravi umanjeni prikaz datoteka čija veličina prelazi:

en: Do_n't show available options for those media types:
sr@latin: Ne _prikazuj dostupne opcije za ovaj tip medija:

en: Don't ask options on _launch executable file
sr@latin: Kod pokretanja programa ne zahtevaj dodatne _opcije

en: Empty File
sr@latin: Praznu datoteku

en: Enter a blacklisted module mask:
sr@latin: Unesi masku za spisak nepoželjnih modula:

en: Enter a command to run:
sr@latin: Unesite naredbu:

en: Enter a whitelisted module mask:
sr@latin: Unesi masku za spisak poželjnih modula:

en: FILE
sr@latin: DATOTEKA

en: File Manager
sr@latin: Upravnik datoteka

en: File Manager PCManFM
sr@latin: Upravnik datoteka PiSiMan-FM

en: Filesyste_m Root
sr@latin: Koren_i sistem datoteka

en: Fill with background color only
sr@latin: Popuni samo sa bojom pozadine

en: Fin_d Files...
sr@latin: P_ronađi datoteke...

en: Fo_lder View Mode
sr@latin: Način pre_gleda

en: Folder
sr@latin: Direktorijum

en: Folder Propertie_s
sr@latin: Svojstva direktorij_uma

en: Free space: %s (Total: %s)
sr@latin: Slobodno: %s od %s

en: Fullscreen _Mode
sr@latin: Prikaži na _celom ekranu

en: Go fo filesystem root
sr@latin: Idi u koreni sistem datoteka

en: Go forward to next folder in history
sr@latin: Idi u naredni direktorijum istorijata

en: Go to desktop folder
sr@latin: Idi u „Radna površ“

en: Go to home folder
sr@latin: Idi u „Domaće“

en: Go to list of devices connected to the computer
sr@latin: Prikaži spisak uređaja povezanih na ovaj računar

en: Go to list of places on the network
sr@latin: Prikaži spisak mesta na mreži

en: Go to parent Folder
sr@latin: Idi u naddirektorijum

en: Go to root of applications menu folder
sr@latin: Idi u direktorijum izbornika programa

en: Go to the path in the location bar
sr@latin: Idi na putanju u traci mesta

en: H_ome Folder
sr@latin: D_omaće

en: Hid_e 'Close tab' buttons
sr@latin: Sakrij „_Zatvori list“ dugmad

en: Hide e_xpander on empty or locked folder
sr@latin: Sakrij dugme za pro_širenje kod praznih i zaključanih direktorijuma

en: History
sr@latin: Istorijat

en: Icon view
sr@latin: Pregled ikona

en: If checked then use Startup Notify for application if another not stated explicitly.
    If unchecked then use Startup Notify only if that is defined for application.
sr@latin: Ako je označeno koristi „Startup Notify“ za program ako već nije drugačije navedeno.
    U suprotnom koristi „Startup Notify“ samo ukoliko je to određeno u programu.

en: If enabled then "Auto" action on drop file onto Desktop folder will be:
    - for files directly in Home folder a symlink will be created
    - files on the same file system will be moved
    - other files (e.g. on removable media) will be copied
    - for some external URI a shortcut will be created
sr@latin: Omogućavanjem radnje „Auto“ po spuštanju datoteke na radnu površ biće:
    - stvorena meka veza ukoliko je datoteka u direktorijumu „Domaće“
    - premeštene datoteke na istom sistemu datoteka
    - umnožene druge datoteke sa npr. izmenjivih medija (CD, DVD...)
    - stvorena prečica za neke spoljne URI-e

en: Keyboard Navigation
sr@latin: Upravljanje tastaturom

en: Launch desktop manager
sr@latin: Pokreni upravnika radne površi

en: Lightweight file manager
sr@latin: Lagani upravnik datoteka

en: MODE
sr@latin: REŽIM

en: Mingle _Files and Folders
sr@latin: Pomešaj _datoteke i direktorijume

en: Mo_unt removable media automatically when they are inserted
sr@latin: Priključi izmenjive medije po njihovom _ubacivanju

en: Modules
sr@latin: Moduli

en: Move
sr@latin: Premesti

en: Move to _Trash
sr@latin: Premesti u „Nepo_trebno“

en: Name of configuration profile
sr@latin: Naziv profila za podešavanja

en: Net_work
sr@latin: Mre_ža

en: New T_ab
sr@latin: Nov _list

en: No function. Just to be compatible with nautilus
sr@latin: Ova funkcija ne postoji, a ovde je zbog usaglašenosti sa programom „Nautilus“

en: Open Current Folder in _Terminal
sr@latin: Otvori tekući direktorijum u _terminalu

en: Open Preferences dialog on the page N
sr@latin: Otvori prozorče sa postavkama na strani N

en: Open a Find Files window
sr@latin: Otvori prozor za pretragu datoteka

en: Open a window to choose remote folder location
sr@latin: Otvori prozor za izbor direktorijuma na udaljenom mestu

en: Open desktop preference dialog
sr@latin: Otvori podešavanja radne površi

en: Open in File Manager
sr@latin: Otvori upravnikom datoteka

en: Open in New T_ab
sr@latin: Otvori u novom _listu

en: Open in New Ta_b
sr@latin: Otvori u _novom listu

en: Open in New Win_dow
sr@latin: Otvori u novom _prozoru

en: Open in Termina_l
sr@latin: Otvori u _terminalu

en: Open in current tab
sr@latin: Otvoreno u tekućem listu

en: Open in new tab
sr@latin: Otvori u novom listu

en: Open in new window
sr@latin: Otvori u novom prozoru

en: Open new window
sr@latin: Otvori nov prozor

en: Open search dialog
sr@latin: Otvori prozorče za pretragu

en: Open trash can
sr@latin: Otvori „Nepotrebno“

en: PROFILE
sr@latin: PROFIL

en: Pa_rent Folder
sr@latin: Nad_direktorijum

en: Pa_th:
sr@latin: Pu_tanja:

en: Pat_h Bar
sr@latin: Tra_ka putanje

en: Places
sr@latin: Mesta

en: Please select an image file
sr@latin: Izaberite datoteku sa slikom

en: Please select the action you want to perform:
sr@latin: Odaberite radnju koju želite da se izvrši:

en: Prefere_nces
sr@latin: Po_stavke

en: Preferences
sr@latin: Postavke

en: Preserve This Folder's Settings
sr@latin: Sačuvaj podešavanja ovog direktorijuma

en: Propertie_s
sr@latin: Svojst_va

en: ROLE
sr@latin: SVOJSTVO

en: R_ename...
sr@latin: Pre_imenuj...

en: Reload current folder
sr@latin: Osveži prikaz tekućeg direktorijuma

en: Remote
sr@latin: Udaljeno

en: Removable medium is inserted
sr@latin: Izmenjivi medij je ubačen

en: Return to previous folder in history
sr@latin: Vrati se u prethodni direktorijum istorijata

en: Ru_n default application after creation from template
sr@latin: Pokreni podrazumeva_ni program po stvaranju posredstvom predloška

en: Run PCManFM as a daemon
sr@latin: Pokreni upravnika datoteka kao pozadinski proces

en: Run a command
sr@latin: Pokreni naredbu

en: S_how connected volumes on the desktop
sr@latin: Pr_ikaži ikone logičkih diskova na radnoj površi

en: S_how only user defined templates in menu
sr@latin: Prikaži u meniju _samo korisnički određene predloške

en: S_ort Files
sr@latin: Po_ređaj datoteke

en: Select a Desktop Folder
sr@latin: Odaberi direktorijum radne površi

en: Select filter
sr@latin: Odredi filter

en: Set desktop wallpaper from image FILE
sr@latin: Postavi pozadinsku sliku iz DATOTEKE slike

en: Set mode of desktop wallpaper. MODE=(color|stretch|fit|crop|center|tile|screen)
sr@latin: Režim prikaza pozadinske slike. MODE=(color|stretch|fit|crop|center|tile|screen)

en: Sho_w "Devices" folder on the desktop
sr@latin: Pri_kaži direktorijum „Uređaji“ na radnoj površi

en: Sho_w Hidden
sr@latin: Prikaži skrive_ne datoteke

en: Sho_w Side Pane
sr@latin: Prikaži _bočni panel

en: Show "_Trash Can" folder on the desktop
sr@latin: Prikaži „_Nepotrebno“ na radnoj površi

en: Show 'New _Tab' Button
sr@latin: Prikaži dugme „Nov _list“

en: Show 'New _Window' Button
sr@latin: Prikaži dugme 'Nov _prozor'

en: Show '_Home' Button
sr@latin: Prikaži dugme „_Domaće“

en: Show Status B_ar
sr@latin: Prikaži _statusnu traku

en: Show _Navigation Buttons
sr@latin: Prikaži dugmad za _navođenje

en: Show _only one template for each MIME type
sr@latin: Prikaži sam_o jedan predložak po MIME vrsti

en: Show desktop menu
sr@latin: Prikaži izbornik radne površi

en: Show file menu
sr@latin: Prikaži izbornik datoteke

en: Show history of visited folders
sr@latin: Prikaži spisak posećivanih direktorijuma

en: Show icons of hidden _files shadowed
sr@latin: Pri_kaži ikone datoteka rezervnih umnožaka osenčeno

en: Show two panels with folder views
sr@latin: Prikaži dva panela sa pregledom

en: Side _Pane
sr@latin: _Bočni panel

en: Size of _big icons:
sr@latin: Veličina _većih ikona:

en: Size of _thumbnails:
sr@latin: Veličina umanjenog prikaza da_toteka:

en: Size of side _pane icons:
sr@latin: Veličina ikona bočne _površi:

en: Size of small _icons:
sr@latin: Veličina manjih _ikona:

en: Snap to _Grid
sr@latin: Poravnaj kao u koordinatnoj mre_ži

en: Stic_k to Current Position
sr@latin: Prilepi za trenutnu _poziciju

en: Stretch and crop to fill the monitor area
sr@latin: Rastegni i opseci preko celog ekrana

en: Stretch to fill the complete screen
sr@latin: Rastegni preko celog ekrana

en: Stretch to fill the entire monitor area
sr@latin: Rastegni preko celog ekrana

en: Stretch to fit the monitor area
sr@latin: Prilagodi veličini ekrana

en: Tab: cycle focus Folder View -> Side Pane -> Tools Bar
    Shift+Tab: cycle focus Tools Bar -> Side Pane -> Folder View
    F6: change focus Side pane <-> Folder view
    F8: focus divider between Side pane and Folder view
    F10: activate main menu
    Ctrl+L or Alt+D: jump focus to Path Bar
sr@latin: Tab: kružni fokus Prikaz direktorijuma -> Bočni panel -> Alatnica
    Shift+Tab: kružni fokus Alatnica -> Bočni panel -> Prikaz direktorijuma
    F6: menja fokus Bočni panel <-> Prikaz direktorijuma
    F8: delitelj fokusa između Bočnog panela i Prikaza direktorijuma
    F10: pokreće glavni izbornik
    Ctrl+L ili Alt+D: prebacuje fokus na traku putanje

en: Terminal emulator is not set.
sr@latin: Nije postavljen emulator terminala.

en: Thumbnail view
sr@latin: Model umanjenog prikaza datoteka

en: Tile the image to fill the entire monitor area
sr@latin: Popločaj ekran

en: Too_ls
sr@latin: Ala_ti

en: Tool_bar
sr@latin: Ala_tke

en: Treat backup files as _hidden
sr@latin: Datoteke rezervnih umnožaka posmatraj kao _skrivene datoteke

en: Turn off desktop manager if it's running
sr@latin: Zaustavi upravnika radne površi ukoliko je pokrenut

en: Type of medium:
sr@latin: Vrsta medija

en: Us_e SI decimal prefixes instead of IEC binary prefixes
sr@latin: Koristi „SI“ decimalne pr_efikse umesto „IEC“ binarnih prefiksa

en: Use --desktop option only for one screen
sr@latin: Upotrebljavaj „--desktop“ parametar samo za jedan ekran

en: Use Application Startup Notify _by default
sr@latin: Koristi programsko obaveštenje pri pokretanju kao podraz_umevano

en: Use path for "Home Folder" button:
sr@latin: Upotrebljavaj putanju za dugme „Domaće“:

[ctx: Use path for some folder: ...]
en: Custom:
sr@latin: Prilagođeno:

[ctx: Use path for some folder: ...]
en: Default
sr@latin: Podrazumevano

en: Vie_w Mode:
sr@latin: Način pre_gleda:

en: Wallpaper _mode:
sr@latin: Reži_m pozadinske slike:

en: WebDAV
sr@latin: VebDAV

en: When removable medium unmounted:
sr@latin: Kad je izmenjivi medij otkačen:

en: Window role for usage by window manager
sr@latin: Upravnik prozora će upotrebljavati ovo svojstvo prozora

en: You are in super user mode
sr@latin: Upotrebljavate program sa administratorskim privilegijama

en: Zoom O_ut
sr@latin: _Udalji

en: [FILE1, FILE2,...]
sr@latin: [DATOTEKA1, DATOTEKA2,...]

en: _Add to Bookmarks...
sr@latin: _Dodaj u obeleživače...

en: _Advanced
sr@latin: N_apredno

en: _Always perform this action on this media type
sr@latin: _Uvek izvrši ovu radnju na ovoj vrsti medija

en: _Anonymous login
sr@latin: _Anonimna prijava

en: _Appearance
sr@latin: _Izgled

en: _Applications
sr@latin: Progr_ami

en: _Background color:
sr@latin: _Boja pozadine:

en: _Bookmarks
sr@latin: O_beleživači

en: _Bookmarks:
sr@latin: Za_beleške:

en: _Buttons
sr@latin: _Dugmad

en: _Close Tab
sr@latin: Z_atvori list

en: _Compact View
sr@latin: Model _zbijenog prikaza

en: _Connect to Server...
sr@latin: _Poveži sa poslužiteljem...

en: _Desktop
sr@latin: Radna _površ

en: _Desktop Icons
sr@latin: Ikone ra_dne površi

en: _Display
sr@latin: _Prikaz

en: _Dual Pane Mode
sr@latin: _Dvo-panelni režim

en: _Edit
sr@latin: _Uredi

en: _Erase files on removable media instead of "trash can" creation
sr@latin: Briši datoteke sa izmenjivih medija bez stvaranja direktorijuma „Nepotrebno“ na njima!

en: _File
sr@latin: _Datoteka

en: _Filesystem Root
sr@latin: _Koreni sistem datoteka

en: _Focus previous folder after coming to its parent
sr@latin: _Fokusiraj prethodni direktorijum, nakon dolaska nadređenog

en: _Font of label text:
sr@latin: Slovo_lik označenog teksta:

en: _Format command:
sr@latin: Naredba za _formatiranje:

en: _General
sr@latin: _Opšte

en: _Go
sr@latin: _Idi

en: _Go to Location...
sr@latin: _Idi u mesto...

en: _Help
sr@latin: _Pomoć

en: _Home Folder
sr@latin: _Domaće

en: _Host:
sr@latin: _Domaćin:

en: _Icon View
sr@latin: Model za pregled _ikona

en: _Ignore Name Case
sr@latin: _Zanemari veličinu slova u nazivu

en: _Invert Selection
sr@latin: _Obrni izbor

en: _Keyboard Navigation
sr@latin: _Upravljanje tastaturom

en: _Layout
sr@latin: _Razmeštaj

en: _Location
sr@latin: _Mesto

en: _Login as:
sr@latin: _Prijavi se kao:

en: _Maximum width of tab label:
sr@latin: Najveća _širina oznake lista:

en: _Mount mountable volumes automatically on program startup
sr@latin: Po pokretanju programa _priključi dostupne particije

en: _Move deleted files to "trash can" instead of erasing from disk
sr@latin: Ne briši datoteke — pre_mesti ih u „Nepotrebno“!

en: _Move to...
sr@latin: _Premesti u...

en: _Network
sr@latin: _Mreža

en: _New Window
sr@latin: _Nov prozor

en: _Next Folder
sr@latin: Na_pred

en: _Only show thumbnails for local files
sr@latin: Umanjeni prikaz samo za _lokalne datoteke

en: _Open files with single click
sr@latin: Otvaraj datoteke _jednostrukim klikom

en: _Open folders from desktop in new window
sr@latin: _Otvori direktorijume sa radne površi u novom prozoru

en: _Open mounted removable media in new tab instead of new window
sr@latin: Umesto u novom prozoru, prikaži sadržaj izmenjivog medija u _novom listu

en: _Port:
sr@latin: _Priključak:

en: _Previous Folder
sr@latin: Na_zad

en: _Reload Folder
sr@latin: Osveži sadržaj di_rektorijuma

en: _Remove from Desktop
sr@latin: _Ukloni sa radne površi

en: _Remove selected
sr@latin: _Ukloni odabrano

en: _Run a Command in Current Folder...
sr@latin: _Pokreni komandu u trenutnom direktorijumu...

en: _Show "Documents" folder on the desktop
sr@latin: _Prikaži ikonu „Lične datoteke“ na radnoj površi

en: _Show Toolbar
sr@latin: _Prikaži alatnicu

en: _Show available options for removable media when they are inserted
sr@latin: Kod ubacivanja izmenjivog medija _ponudi dostupne radnje za njega

en: _Show menus provided by window managers when desktop is clicked
sr@latin: Prikaži meni _upravnika prozora klikom na radnu površ

en: _Show thumbnails of files
sr@latin: Prikaži umanjeni _prikaz datoteka

en: _Switch user command:
sr@latin: Naredba za prebacivanje između kori_snika:

en: _Terminal emulator:
sr@latin: Emulator _terminala:

en: _Thumbnail View
sr@latin: Model umanjenog prikaza da_toteka

en: _Trash Can
sr@latin: Nepo_trebno

en: _Type:
sr@latin: Vrs_ta:

en: _Unfold tab when files are dragged onto tab button
sr@latin: Prikaži _list pri prevlačenju datoteka preko dugmeta lista

en: _Use current
sr@latin: _Upotrebi tekuće

en: _Use desktop as a folder (show icons on it) by path:
sr@latin: _Koristi desktop kao direktorijum (prikaži ikone) na putanji:

en: _Use the same wallpaper on all desktops
sr@latin: Koristi _istu sliku kao pozadinu na svim radnim površima

en: _View
sr@latin: P_regled

en: _Volume Management
sr@latin: Upravljanje logičkim _diskovima

en: _Wallpaper:
sr@latin: _Pozadinska slika:

en: characters
sr@latin: znakova

en: mixed content
sr@latin: mešoviti sadržaj

en: removable disk
sr@latin: izmenjivi disk

en: using LibFM ver. %s
sr@latin: uz upotrebu programa LibFM, izdanja %s
