LXPanel - en to sr translation catalogue (431 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
sr: 
    %sПрорачунат капацитет батерије:	%5d мА⋅ч (mAh)

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
sr: 
    %sПун капацитет:			%5d мА⋅ч (mAh)

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
sr: 
    %sТекући капацитет:			%5d мА⋅ч (mAh)

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
sr: 
    %sТекући напон:		%.3lf В (V)

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
sr: 
    %sТекућа струја:			%5d мА (mA)

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
sr: 
    %sПрорачуната пуна енергија:		%5d мВт⋅ч (mWh)

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
sr: 
    %sПуна енергија:			%5d мВт⋅ч (mWh)

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
sr: 
    %sТекућа енергија:			%5d мВт⋅ч (mWh)

en: 
    %sPower now:			%5d mW
sr: 
    %sТекућа снага:			%5d мВт (mW)

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
sr: 
    Више детаља о програму можете да пронађете на адреси http://lxde.org.

en:  --help      -- print this help and exit
sr:  --help      -- штампа ову помоћ и излази

en:  --profile name -- use specified profile
sr:  --profile name -- користи одређени профил

en:  --version   -- print version and exit
sr:  --version   -- приказује информације о издању и излази

en:  -h  -- same as --help
sr:  -h  -- исто као --help

en:  -p  -- same as --profile
sr:  -p  -- исто као --profile

en:  -v  -- same as --version
sr:  -v  -- исто као --version

en: "%s" Settings
sr: „%s“ Подешавања

en: % Percent
sr: % процената

en: %lu packet | %lu packets
sr[0]: %lu пакет
sr[1]: %lu пакета
sr[2]: %lu пакета

en: 16/4 Mbps Token Ring
sr: 16/4 Mbps токенринг

en: 6-bit Serial Line IP
sr: 6-битна серијска ИП веза

en: <Hidden Access Point>
sr: <Скривена приступна тачка>

en: <b>Activity</b>
sr: <b>Радња</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
sr: <b>Самосакривање панела</b>

en: <b>Background</b>
sr: <b>Позадина</b>

en: <b>Connection</b>
sr: <b>Веза</b>

en: <b>Font</b>
sr: <b>Словолик</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
sr: <b>Интернет протокол (ИПв4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
sr: <b>Интернет протокол (ИПв6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
sr: <b>Трака покретача програма</b>

en: <b>Log level</b>
sr: <b>Опширност дневника</b>

en: <b>Mode:</b>
sr: <b>Режим:</b>

en: <b>Network Device</b>
sr: <b>Мрежни уређај</b>

en: <b>Position</b>
sr: <b>Размештај</b>

en: <b>Properties</b>
sr: <b>Особине</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
sr: <b>Постави омиљене програме</b>

en: <b>Signal Strength</b>
sr: <b>Јачина сигнала</b>

en: <b>Size</b>
sr: <b>Величина</b>

en: <b>Taskbar</b>
sr: <b>Трака задатака</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
sr: Проблем са звучним посредником! Проверите извештај ЛИкс-панела.

en: A_dd to Launcher
sr: До_дај покретач

en: About
sr: О програму

en: Action when clicked (default: display calendar)
sr: На клик мишем покрени (подразумевано: приказује календар)

en: Action when clicked (default: lxtask)
sr: На клик мишем покрени (подразумевано: Праћење система)

en: Activity
sr: Упосленост

en: Adaptive Serial Line IP
sr: Прилагодљива серијска ИП веза

en: Add / Remove Panel Items
sr: Додајте/Обришите ставке у панелу

en: Add Keyboard Layout
sr: Додај распоред тастатуре

en: Add a separator to the panel
sr: Додај раздвајач на панел

en: Add indicator applets to the panel
sr: Додај програмчиће показивача на панел

en: Add plugin to panel
sr: Додај додатак на панел

en: Add to desktop
sr: Додај на радну површ

en: Address:
sr: Адреса:

en: Advanced
sr: Напредно

en: Advanced setxkbmap Options
sr: Напредне поставке програма „setxkbmap“

en: Alarm command
sr: Наредба за узбуњивање

en: Alarm time (minutes left)
sr: Време за узбуну (преостало минута)

en: Alignment:
sr: Равнање:

en: All
sr: Све

en: Allocate space
sr: Обезбеди простор

en: Alternately iconify/shade and raise
sr: Наизменично умањи/увуци и издигни

en: Appearance
sr: Изглед

en: Application Launch Bar
sr: Трака покретача програма

en: Application Launch and Task Bar
sr: Трака задатака и покретача програма

en: Application Menu
sr: Програмски изборник

en: Audio Card
sr: Звучна картица

en: Automatic sensor location
sr: Аутоматска локација сензора

en: Automatic temperature levels
sr: Аутоматски нивои температуре

en: Available plugins
sr: Доступни додаци

en: Background color
sr: Позадинска боја

en: Bar with buttons to launch application
sr: Трака са дугмадима за покретање програма

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
sr: Трака са дугмадима за покретање програма и/или приказивање свих отворених прозора

en: Battery %d: %d%% charged
sr: Батерија %d: %d%% напуњена

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
sr: Батерија %d: %d%% напуњена, %d:%02d преостало

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
sr: Батерија %d: %d%% напуњена, %d:%02d док не буде пуна

en: Battery Monitor
sr: Надгледач батерије

en: Battery low
sr: Батерија је скоро празна

en: Bold font
sr: Задебљан словолик

en: Border width
sr: Ширина ивице

en: Bottom
sr: доле

en: Broadcast:
sr: Општа адреса:

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
sr: Изборник за разгледање стабла директоријума (Приредио: PCMan)

en: Btn%s
sr: %s.дугме

en: CPU Usage Monitor
sr: Надгледач процесора

en: CPU color
sr: Боја за процесор

en: CPU usage: %.2f%%
sr: Стање процесора: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
sr: Сучеље за „CPUFreq“

en: C_hange
sr: _Промени

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
sr: Не могу да придружим „%s“ као општу пречицу: Већ је у употреби.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
sr: Не могу да отворим „/proc/net/dev“: %s

en: Center
sr: на средини

en: Center text
sr: Текст по средини

en: Change Layout Option
sr: Поставка промене распореда тастатуре

en: Channel to Operate
sr: Зв. канал за управљање:

en: Charging color 1
sr: Боја при пуњењу 1

en: Charging color 2
sr: Боја при пуњењу 2

en: City
sr: Град

en: Click for Open Mixer
sr: Дугме за покретање миксете

en: Click for Toggle Mute
sr: Дугме за Укљ/Искљ. звука

en: Click for Volume Slider
sr: Дугме за контролу гласноће

en: Clock Format
sr: Начин приказивања часовника

en: Clock Indicator
sr: Показивач — часовник

en: Combine multiple application windows into a single button
sr: Приказуј више прозора програма кроз једно дугме

en: Command line options:
sr: Опције линије наредбе:

en: Command to Open Mixer
sr: Наредба за покретање миксете

en: Con_figure
sr: П_одеси

en: Config tool
sr: Алатка за подешавање

en: Confirm
sr: Потврда

en: Connection Properties
sr: Особине везе

en: Connection Properties: %s
sr: Особине везе: %s

en: Connection has limited or no connectivity
sr: Веза је или ограничена или није успостављена

en: Copyright (C) 2008-2019
sr: Права творца — 2008-2019

en: Could not connect to interface, '%s'
sr: Не могу да се повежем на прикључак, „%s“

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
sr: Не могу да протумачим излаз „netstat“ наредбе — непознат формат.

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
sr: Не могу да протумачим „/proc/net/dev“ — нема података.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
sr: Не могу да протумачим „/proc/net/dev“ — непознат формат.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
sr: Не могу да протумачим „/proc/net/wireless“ — нема података.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
sr: Не могу да протумачим „/proc/net/wireless“ — непознат формат.

en: Could not parse command line '%s': %s
sr: Не могу да протумачим линију наредбе „%s“: %s

en: Could not parse interface name from '%s'
sr: Не могу да прочитам назив прикључка из „%s“

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
sr: Не могу да прочитам статистику за прикључак из „%s“. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
sr: Не могу да протумачим податке о бежичној мрежи из „%s“. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
sr: Не могу да пошаљем „ioctl“ прикључку, „%s“

en: Country
sr: Земља

en: Create New Panel
sr: Створи нови панел

en: Current Conditions for %s
sr: Тренутно стање времена — %s

en: Current Location
sr: Тренутно место

en: Currently in
sr: Тренутно:

en: Currently loaded plugins
sr: Додаци који су већ у употреби

en: Custom Image
sr: Произвољна слика

en: Custom color
sr: Боја по избору

en: Custom:
sr: Посебно:

en: Delete This Panel
sr: Уклони овај панел

en: Description
sr: Опис

en: Desktop Number / Workspace Name
sr: Број/Назив радне површи

en: Desktop Pager
sr: Измењивач радних површи

en: Desktop panel for LXDE project
sr: Панел радне површи за ЛИкс-ДЕ радно окружење

en: Destination:
sr: Одредиште:

en: Digital Clock
sr: Часовник са бројевима

en: Directory
sr: Директоријум

en: Directory Menu
sr: Разгледај директоријуме

en: Disable
sr: Искључи

en: Disable enlargement for small task icons
sr: Онемогући увећавање малих икона задатака

en: Discharging color 1
sr: Боја пражњења 1

en: Discharging color 2
sr: Боја пражњења 2

en: Disconnected
sr: Неповезан

en: Display
sr: Приказ

en: Display CPU frequency and allow to change governors and frequency
sr: Приказује радни такт ЦПЈ и омогућује измену управника и радног такта

en: Display CPU usage
sr: Прикажи стање процеса

en: Display RAM usage
sr: Прикажи заузетост меморије

en: Display and control volume
sr: Приказ и управљање гласноћом

en: Display battery status using ACPI
sr: Прикажи стање батерије користећи АЦПИ

en: Display desktop names
sr: Прикажи називе радних површи

en: Display digital clock and tooltip
sr: Прикажи часовник са бројевима и облачић

en: Display monitors (CPU, RAM)
sr: Прикажи надгледаче (процесор, меморија)

en: Display system temperature
sr: Прикажи температуру система

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
sr: Прикажи број радне површи (створио „cmeury@users.sf.net“)

en: Do _not reset existing options
sr: _Не поништавај постојеће поставке

en: Dynamic
sr: растегљиво

en: Edge:
sr: Уз ивицу:

en: Encryption Key:
sr: Кључ за шифровање:

en: Enter New Location
sr: Унеси ново место

en: Enter the command you want to execute:
sr: Унесите наредбу коју желите да покренете:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
sr: Унесите:
    - назив града, или
    - називе града и области/земље, или
    - поштански број
    за који би преузели временску прогнозу.

en: Err
sr: Грешка

en: Error
sr: Грешка

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
sr: Грешка. Поставите програм за подешавање звука („pavucontrol“, „alsamixer“, ...)

en: Ethernet
sr: Жичана веза

en: Feels like:
sr: Осећа се као:

en: Fiber Distributed Data Interface
sr: Прикључак за слање података преко оптичких влакана (енгл. „FDDI“)

en: File Manager:
sr: Управник датотека:

en: Flag
sr: Ознака

en: Flash when there is any window requiring attention
sr: Трепћи када неки програм захтева пажњу

en: Flat buttons
sr: Равна дугмад

en: Forecast
sr: Прогноза

en: Forecast for %s unavailable.
sr: Временска прогноза за %s није доступна.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
sr: За начин приказа погледајте: „man 3 strftime“;  Користите %n  за нову линију (ред)

en: Frame Relay Access Device
sr: Frame Relay приступни уређај

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
sr: Учестаност: %d МХц
    Управљање: %s

en: Front
sr: предњи

en: General
sr: Опште

en: Generic X.25
sr: Обични X.25

en: Geometry
sr: Димензије

en: HW Address:
sr: Хардверска адреса

en: Handle keyboard layouts
sr: Управљање распоредима тастатуре

en: Headphone
sr: Слушалице

en: Height:
sr: Висина:

en: Hide if there is no battery
sr: Не приказуј ако нема батерије

en: Hotkey for Volume Down
sr: Пречица за утишавање

en: Hotkey for Volume Mute
sr: Пречица  за Укљ/Искљ. звука

en: Hotkey for Volume Up
sr: Пречица за појачавање

en: Humidity:
sr: Влажност:

en: IP Address:
sr: ИП адреса:

en: IPIP Tunnel
sr: ИПИП тунел

en: IPv6-in-IPv4
sr: ИПв6-преко-ИПв4

en: Ico_nify
sr: У_мањи

en: Icon
sr: Икона

en: Icon size:
sr: Величина икона:

en: Icons only
sr: Само иконе

en: Id
sr: ИБ

en: Idle
sr: Неупослен

en: Image
sr: Слика

en: Indicator Applications
sr: Програми у показивачу

en: Indicator applets
sr: Програмчићи у показивачу

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
sr: Надгледач тастера „CapsLock“, „NumLock“ и „ScrollLock“

en: Info
sr: Подаци

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
sr: Обједињене траке задатака и покретача програма

en: Interface
sr: Прикључак

en: Interface to monitor
sr: Надгледај овај прикључак

en: Keep _system layouts
sr: Задр_жи системски распоред тастатуре

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
sr: Комбинација тастера „%s“ се не може употребити као општа пречица.

en: Keyboard LED
sr: Светлеће диоде тастатуре

en: Keyboard Layout Handler
sr: Управник распоредa тастатуре

en: Keyboard Layouts
sr: Распореди тастатуре

en: Keyboard Model
sr: Модел тастатуре

en: LXPanel
sr: ЛИкс-Панел

en: Label
sr: Ознака

en: Last updated:
sr: Проверавано:

en: Launch Mixer
sr: Покрени миксету

en: Launchers
sr: Покретачи

en: Layout
sr: Распоред тастатуре

en: Left
sr: лево

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
sr: Леви клик за умањивање свих прозора.  Средњи клик за њихово увлачење.

en: LeftBtn
sr: Л.дугме

en: Line
sr: Линијски

en: LineOut
sr: Линијски—ИЗЛ

en: Local Loopback
sr: Локална повратна веза

en: Location '%s' not found!
sr: Нисам пронашао место „%s“!

en: Location matches for '%s'
sr: Место одговара за „%s“

en: Location not set.
sr: Нисте поставили место.

en: Location:
sr: Место:

en: Log level
sr: Опширност дневника

en: Logout
sr: Одјави се

en: Logout Command:
sr: Наредба за одјављивање:

en: Logout command is not set
sr: Наредба за одјављивање није постављена

en: Ma_nual
sr: ру_чно

en: Ma_ximize
sr: _Увећај

en: Make window managers treat the panel as dock
sr: Представи овај панел управницима прозора као обавештајну зону („dock“)

en: Manage Networks
sr: Управљање мрежама

en: Margin:
sr: Маргина:

en: Master
sr: главни

en: Maximum width of task button
sr: Највећа ширина дугмади задатака

en: Menu
sr: Изборник

en: Messaging Menu
sr: Изборник за поруке

en: MiddleBtn
sr: Ср.дугме

en: Minimize All Windows
sr: Умањи све прозоре

en: Minimize panel when not in use
sr: Сакриј панел када се не користи

en: Monitor and Manage networks
sr: Надгледање и управљање мрежама

en: Monitor network status
sr: Надгледај стање мреже

en: Monitor:
sr: Екран:

en: Mute
sr: Мук

en: Name
sr: Назив

en: Name:
sr: Назив:

en: Netmask:
sr: Мрежна маска:

en: Network Connection
sr: Веза на мрежу

en: Network Connection: %s
sr: Веза на мрежу: %s

en: Network Menu
sr: Изборник мрежа

en: Network Status Monitor
sr: Надгледач мреже

en: Network cable is plugged out
sr: Одспојен је мрежни кабал

en: New session is required for this option to take effect
sr: Да би се применила ова опција неопходна је нова сесија

en: No Indicators
sr: Нема показивача

en: No batteries found
sr: Нема батерија

en: No file manager is configured.
sr: Управник датотека није подешен.

en: No network devices found
sr: Нема пронађених мрежних урећаја

en: None
sr: Ништа

en: None configured
sr: Није подешено

en: Normal color
sr: Обична боја

en: Number of battery to monitor
sr: Количина надгледаних батерија

en: Only Application Launch Bar
sr: Само трака покретача програма

en: Only Task Bar (Window List)
sr: Само трака задатака (списак прозора)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
sr: Прикажи само оне прозоре на истом екрану где је и трака задатака

en: Open in _Terminal
sr: Отвори у _терминалу

en: Orientation
sr: Оријентација

en: PCM
sr: ИКМ (PCM)

en: Panel
sr: Панел

en: Panel Applets
sr: Додаци на панелу

en: Panel Icon Size
sr: Величина икона у панелу

en: Panel Preferences
sr: Подешавања панела

en: Panel Settings
sr: Подешавања панела

en: Per Window Settings
sr: Подешавања по прозору

en: Pixels
sr: пиксела

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
sr: Замолите администратора система да реши следећи проблем:
    
    %s

en: Point-to-Point Protocol
sr: ППП протокол

en: Preferences
sr: Подешавања

en: Pressure:
sr: Притисак:

en: Properties
sr: Особине

en: Protocol:
sr: Протокол:

en: Quit
sr: Напусти

en: RAM color
sr: Боја за меморију

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
sr: Стање меморије: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
sr: _Врати

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
sr: Желите ли да обришете овај панел?
    <b>ПАЖЊА: Панел не може да се врати у ово стање.</b>

en: Received
sr: Примљено

en: Received:
sr: Примљено:

en: Receiving
sr: Пријем

en: Refresh
sr: Обнови

en: Rem_ove from Launcher
sr: Укл_они покретач

en: Remote IP:
sr: Удаљена ИП:

en: Remove "%s" From Panel
sr: Уклони „%s“ са панела

en: Repair
sr: Поправи

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
sr: Осигурај простор за панел, чак и ако су прозори увећани

en: Resource monitors
sr: Надгледачи ресурса

en: Restart
sr: Поново покрени

en: Right
sr: десно

en: RightBtn
sr: Д.дугме

en: Run
sr: Покрени

en: SIOCGIFCONF error: %s
sr: Грешка (SIOCGIFCONF): %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
sr: Грешка (SIOCGIFFLAGS): %s

en: Scope:
sr: Област:

en: Searching for '%s'...
sr: Претрага за '%s'...

en: Select Keyboard Model
sr: Изаберите модел тастатуре

en: Select Layout Change Type
sr: Изаберите начин промене распореда тастатуре

en: Select a directory
sr: Изаберите директоријум

en: Select a file
sr: Изаберите датотеку

en: Select an image file
sr: Изаберите датотеку са сликом

en: Sending
sr: Слање

en: Sending/Receiving
sr: Слање/Пријем

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
sr: Пошаљи наредбу свим прозорима радне површи.
    Подржане су наредбе: 1) Умањи; и 2) Увуци;

en: Sensor
sr: Сензор

en: Sent
sr: Послато

en: Sent:
sr: Послато:

en: Separator
sr: Раздвајач

en: Serial Line IP
sr: Серијска ИП веза

en: Session Menu
sr: Изборник сесије

en: Setting Encryption Key
sr: Постављање кључа за шифровање

en: Show CapsLock
sr: Надгледај тастер „великих слова“ („CapsLock“)

en: Show Extended Information
sr: Прикажи опширније податке

en: Show Layout as
sr: Прикажи распоред тастатуре као

en: Show NumLock
sr: Надгледај тастер „за бројчану тастатуру“ („NumLock“)

en: Show ScrollLock
sr: Надгледај тастер „ScrollLock“

en: Show Signal
sr: Прикажи сигнал

en: Show task icons smaller than rest of panel icons
sr: Иконе задатака су мање од других икона панела

en: Show tooltips
sr: Прикажи обавештења

en: Show weather conditions for a location.
sr: Прикажи временске услове за место.

en: Show windows from all desktops
sr: Прикажи прозоре са свих радних површи

en: Signal
sr: Сигнал

en: Simple pager plugin
sr: Прост додатак за измену радних површи

en: Size
sr: Величина

en: Size when minimized
sr: Величина скривеног панела

en: Solid color (with opacity)
sr: Основна боја (са провидношћу)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
sr: На жалост, нисам пронашао програм за подешавање управника прозора.

en: Sound Menu
sr: Изборник за звук

en: Source:
sr: Извор:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
sr: Обезбеђивање простора за овај панел није доступно јер би се тада прекрио други екран изван ове ивице.

en: Spacer
sr: Раздвајач — проширив

en: Spacing
sr: Размак

en: Speaker+LO
sr: Звучник+LO

en: State
sr: Стање

en: Stats
sr: Статистике

en: Status:
sr: Стање:

en: Stretch
sr: Развуци

en: Subnet Mask:
sr: Маска подмреже:

en: Sunrise:
sr: Излазак сунца:

en: Sunset:
sr: Залазак сунца:

en: Support
sr: Подршка

en: Surround
sr: Окружујући

en: System Tray
sr: Обавештајна зона

en: System theme
sr: Системска тема

en: System tray
sr: Обавештајна зона

en: Task Bar (Window List)
sr: Трака задатака (списак прозора)

en: Taskbar shows all opened windows and allow to iconify them, shade or get focus
sr: Трака задатака приказује све отворене прозоре и омогућује управљање њима

en: Temperature Monitor
sr: Термометар

en: Terminal Emulator:
sr: Емулатор терминала:

en: Text
sr: Словно

en: The current error condition
sr: Карактер тренутне грешке

en: The current interface the icon is monitoring.
sr: Прикључак који се тренутно надгледа.

en: The interface name
sr: Назив прикључка

en: The interface packets/bytes statistics
sr: Статистика за прикључак (пакета/бајтова)

en: The interface state
sr: Стање прикључка

en: The orientation of the tray.
sr: Оријентација Обавештајне зоне.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
sr: Нема места за други панел. Све ивице су заузете.

en: There was an error displaying help:
    %s
sr: Код приказивања помоћи десила се грешка:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
sr: Ова бежична мрежа је заштићена.
    Биће неопходан кључ за шифровање.

en: Today:
sr: Данас:

en: Tomorrow:
sr: Сутра:

en: Tooltip Format
sr: Начин приказивања облачића

en: Tooltip only
sr: Само облачић са саветом

en: Tooltips Enabled
sr: Облачићи се приказују

en: Top
sr: горе

en: Type:
sr: Врста:

en: Unable to open socket: %s
sr: Не могу да отворим сокет: %s

en: Units:
sr: Јединице:

en: Unknown
sr: Непознато

en: Updates:
sr: Провера:

en: Use mouse wheel
sr: Употребљавај точкић миша

en: VJ 6-bit Serial Line IP
sr: 6-битна ВЈ серијска ИП веза

en: VJ Serial Line IP
sr: ВЈ серијска ИП веза

en: Variant
sr: Облик

en: Visibility:
sr: Видљивост:

en: Volume
sr: Гласноћа

en: Volume Control
sr: Управљање гласноћом

en: Volume control
sr: Гласноћа:

en: Warn
sr: Упозорење

en: Warning1 color
sr: Боја 1. упозорења

en: Warning1 temperature
sr: Температура 1. упозорења

en: Warning2 color
sr: Боја 2. упозорења

en: Warning2 temperature
sr: Температура 2. упозорења

en: Weather Plugin
sr: Извештај о времену

en: Weather Preferences
sr: Извештај о времену — поставке

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
sr: Да ли да приказујем облачиће са описом икона.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
sr: Да ли да јачина сигнала буде приказивана или не.

en: Whether the interface is a wireless interface
sr: Да ли је прикључак за бежични уређај

en: Width:
sr: Ширина:

en: Wind:
sr: Ветар:

en: Wireless
sr: Бежично

en: Wireless Connection has no connectivity
sr: Бежична веза није успостављена

en: Wireless Networks not found in range
sr: Нема доступних бежичних мрежа

en: Wireless signal strength percentage
sr: Снага сигнала бежичне мреже у постоцима

en: Workspace %d
sr: Радна површ %d

en: Workspace _%d
sr: Површ _%d

en: You must specify a location.
sr: Морате да наведете место.

en: _All workspaces
sr: _Све радне површи

en: _Automatic, every
sr: _аутоматски, сваких

en: _Browse
sr: _Разгледај

en: _Close Window
sr: _Затвори прозор

en: _Close all windows
sr: _Затвори све прозоре

en: _English (°F)
sr: _енглески (°F)

en: _Metric (°C)
sr: _метрички (°C)

en: _Move to Workspace
sr: Пре_мести на радну површ

en: _Name:
sr: _Назив:

en: _New Instance
sr: _Нови примерак

en: _New Location:
sr: _Ново место:

en: _Raise
sr: _Издигни

en: _Remember layout for each window
sr: Запамти _распоред тастатуре за сваки прозор

en: _Set
sr: _Подеси

en: bytes
sr: бајта

en: default
sr: уобичајено

en: lxpanel %s - lightweight GTK2+ panel for UNIX desktops
sr: lxpanel %s - олакшани ГТК2+ панел за јуникс радне површи

en: minutes
sr: минута

en: packets
sr: пакета

en: pixels
sr: пиксела
