Xfce4-power-manager - en to sk translation catalogue (195 entries)

en: 
    Xfce Power Manager %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    http://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
sk: 
    Správca napájania pre Xfce %s
    
    Súčasť projektu Xfce Goodies
    http://goodies.xfce.org
    
    Vydané pod licenciou GNU GPL.

en: %i hour | %i hours
sk[0]: %i hodina
sk[1]: %i hodiny
sk[2]: %i hodín

en: %i minute | %i minutes
sk[0]: %i minúta
sk[1]: %i minúty
sk[2]: %i minút

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
sk: %s (%i%%)
    %s do úplného nabitia

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
sk: %s (%i%%)
    Odhadovaný zostávajúci čas je %s

en: %s is currently inhibiting power management
sk: Program %s momentálne bráni správe napájania

en: <b>%s %s</b>
    Charging (%0.0f%%)
sk: <b>%s %s</b>
    Nabíjanie (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Charging (%0.0f%%, %s)
sk: <b>%s %s</b>
    Nabíjanie (%0.0f%%, %s)

en: <b>%s %s</b>
    Discharging (%0.0f%%)
sk: <b>%s %s</b>
    Vybíjanie (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Discharging (%0.0f%%, %s)
sk: <b>%s %s</b>
    Vybíjanie (%0.0f%%, %s)

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged (%0.0f%%)
sk: <b>%s %s</b>
    Plne nabitá (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged (%0.0f%%, %s runtime)
sk: <b>%s %s</b>
    Plne nabitá (%0.0f%%, %s behu)

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
sk: <b>%s %s</b>
    Neznámy stav

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
sk: <b>%s %s</b>
    Čakanie na nabíjanie (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
sk: <b>%s %s</b>
    Čakanie na vybíjanie (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
sk: <b>%s %s</b>
    je prázdne

en: <b>Appearance</b>
sk: <b>Vzhľad</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
sk: <b>Redukcia jasu</b>

en: <b>Buttons</b>
sk: <b>Tlačidlá</b>

en: <b>Critical power</b>
sk: <b>Kritické napájanie</b>

en: <b>Display brightness</b>
sk: <b>Jas displeja</b>

en: <b>Display power management</b>
sk: <b>Správa napájania displeja</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
sk: <b>Kryt notebooku</b>

en: <b>Light Locker</b>
sk: <b>Odľahčený zámok</b>

en: <b>Security</b>
sk: <b>Bezpečnosť</b>

en: <b>System power saving</b>
sk: <b>Šetrenie napájania systému</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
sk: Aplikácia zakazuje funkciu automatického prechodu do režimu spánku. Táto akcia môže poškodiť pracovný stav tejto aplikácie.
    Naozaj chcete hibernovať systém?

en: Another power manager is already running
sk: Už je spustený iný správca napájania

en: Ask
sk: Spýtať sa

en: Authorized to hibernate
sk: Oprávnený k hibernácii

en: Authorized to shutdown
sk: Oprávnený k vypnutiu

en: Authorized to suspend
sk: Oprávnený k prechodu do režimu spánku

en: Automatically lock the session:
sk: Automaticky zamknúť sedenie:

en: Battery
sk: Batéria

en: Blank after
sk: Prázdna obrazovka po:

en: Brightness: %.0f percent
sk: Jas: %.0f percent

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
sk: Zostavené pomocou GTK+ %d.%d.%d, linkované s GTK+ %d.%d.%d.

en: Can hibernate
sk: Je možné hibernovať systém

en: Can suspend
sk: Je možné prejsť do režimu spánku

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
sk: Zapríčinil ukončenie programu xfce4-power-manager-settings

en: Check your power manager installation
sk: Skontrolujte inštaláciu správcu napájania

en: Computer
sk: Počítač

en: Critical battery power level:
sk: Kritická úroveň batérie:

en: Current charge
sk: Aktuálne nabitie

en: Delay locking after screensaver for
sk: Zamknúť obrazovku po aktivácii sporiča o

en: Device
sk: Zariadenie

en: Devices
sk: Zariadenia

en: Display
sk: Displej

en: Display a specific device by UpDevice object path
sk: Zobraziť zariadenia podľa cesty objektu UpDevice

en: Display battery levels for attached devices
sk: Zobrazí úroveň batérie pripojených zariadení

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
sk: Zobrazí hodnoty batérie zariadení a riadi jas displeja

en: Display version information
sk: Zobrazí informácie o verzii

en: Do not daemonize
sk: Neprechádzať do režimu démon

en: Do nothing
sk: Neurobiť nič

en: Dump all information
sk: Výpis všetkých informácií

en: Enable debugging
sk: Povoliť ladenie

en: Energy empty
sk: Vybitá

en: Failed to connect to power manager
sk: Zlyhalo pripojenie k správcovi napájania

en: Failed to load power manager configuration, using defaults
sk: Nepodarilo sa načítať konfiguráciu správcu napájania, používa sa predvolená

en: Failed to parse arguments: %s
sk: Zlyhalo spracovanie argumentov: %s

en: False
sk: Nepravda

en: Fully charged
sk: Úplné nabitie

en: Fully charged (design)
sk: Úplné nabitie (konštrukčné)

en: General
sk: Všeobecné

en: Handle display brightness _keys
sk: Obsluhovať _klávesy jasu displeja

en: Has LID
sk: Disponuje funkciou LID

en: Has battery
sk: Disponuje batériou

en: Has brightness panel
sk: Disponuje panelom nastavenia jasu

en: Has hibernate button
sk: Disponuje tlačidlom hibernácie

en: Has power button
sk: Disponuje tlačidlom napájania

en: Has sleep button
sk: Disponuje tlačidlom režimu spánku

en: Hibernate
sk: Hibernovať

en: Hibernate and suspend operations not permitted
sk: Hibernovanie a prejdenie do režimu spánku nie sú povolené

en: Hibernate and suspend operations not supported
sk: Hibernácia a prechod do režimu spánku nie sú podporované

en: Hibernate operation not permitted
sk: Hibernácia nie je povolená

en: Hibernate operation not supported
sk: Hibernácia nie je podporovaná

en: Hibernate the system
sk: Hibernovať systém

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
sk: Ďalej, Správca napájania Xfce poskytuje sadu rozhraní DBus zhodných s freedesktop na informovanie iných aplikácií o aktuálnej úrovni napájania, aby mohli prispôsobiť svoju spotrebu a poskytuje blokovacie rozhranie, ktoré umožňuje aplikáciám zablokovať akcie automatického uspania pomocou správcu napájania; ako príklad: správca balíkov operačného systému môže použiť toto rozhranie počas aktualizácie.

en: Invalid arguments
sk: Neplatné argumenty

en: Invalid cookie
sk: Neplatná cookie

en: Keyboard
sk: Klávesnica

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
sk: Jas klávesnicou: %.0f percent

en: Lead acid
sk: Olovený akumulátor

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of X11.
sk: Umožniť správcovi napájania riadiť správu napájania displeja (DPMS) namiesto systému X11.

en: Line power
sk: Napájanie zo siete

en: Lithium ion
sk: Lithium ionové

en: Lithium iron phosphate
sk: Lítium-železo-fosfátový

en: Lithium polymer
sk: Lithium polymerové

en: Lock screen
sk: Uzamknúť obrazovku

en: Lock screen when system is going for sleep
sk: Zamknúť obrazovku pri uspaní systému

en: Mouse
sk: Myš

en: Never
sk: Nikdy

en: Nickel cadmium
sk: Nikel-kadmium

en: Nickel metal hybride
sk: Nikel metal hybrid

en: None
sk: Žiadne

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
sk: Žiadny z nástrojov na zamknutie obrazovky nebežal úspešne, obrazovka nebude zamknutá.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
sk: Žiadny z nástrojov na zamknutie obrazovky nebežal úspešne, obrazovka nebude zamknutá.
    Chcete aj napriek tomu uspať systém?

en: Not plugged in
sk: Odpojené napájanie

en: Nothing
sk: Nič

en: On battery
sk: Na batériu

en: On critical battery power:
sk: Pri kritickej úrovni batérie:

en: On inactivity reduce to
sk: Pri neaktivite zredukovať na

en: One hour
sk: Jedna hodina

en: One minute
sk: Jedna minúta

en: Percentage
sk: Percento

en: Percentage and remaining time
sk: Percento a zostávajúci čas

en: Permission denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Phone
sk: Telefón

en: Plugged in
sk: Pripojené napájanie

en: Power Manager
sk: Správca napájania

en: Power Manager Plugin
sk: Zás. modul Správcu napájania

en: Power Manager Plugin Settings
sk: Nastavenia zásuvného modulu správcu napájania

en: Power management for the Xfce desktop
sk: Správa napájania pre prostredie Xfce

en: Power manager settings
sk: Nastavenia správcu napájania

en: PowerSupply
sk: Zdroj napájania

en: Presentation _mode
sk: Reži_m prezentácie

en: Put to sleep after
sk: Režim spánku po

en: Quit any running xfce power manager
sk: Ukončí všetkých bežiacich Správcov napájania Xfce

en: Reduce after
sk: Zredukovať po

en: Remaining time
sk: Zostávajúci čas

en: Restart the running instance of Xfce power manager
sk: Reštartovať všetky bežiace inštancie Správcu napájanie pre Xfce

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Serial
sk: Sériové číslo

en: Settings for the Xfce Power Manager
sk: Nastavenia Správcu napájania Xfce

en: Settings manager socket
sk: Soket správcu nastavení

en: Show label:
sk: Zobraziť menovku:

en: Show the configuration dialog
sk: Zobrazí konfiguračné dialógové okno

en: Shutdown
sk: Vypnúť

en: Shutdown the system
sk: Vypnúť systém

en: Status notifications
sk: Oznámenia o stave

en: Suspend
sk: Režim spánku

en: Suspend not supported
sk: Režim spánku nie je podporovaný

en: Suspend operation not permitted
sk: Prechod do režimu spánku nie je povolený

en: Suspend operation not supported
sk: Prechod do režimu spánku nie je podporovaný

en: Suspend the system
sk: Uspať systém

en: Switch off after
sk: Vypnúť po

en: Switch off display
sk: Vypnúť displej

en: System
sk: Systém

en: System is running on %s power
sk: Systém napája %s

en: System is running on low power
sk: Systém beží na nízky výkon

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
sk: Systém beží na nízky výkon. Uložte si prácu, aby nedošlo k strate dát

en: System sleep mode:
sk: Režim spánku systému:

en: System tray icon
sk: Ikona v systémovej lište

en: Technology
sk: Technológia

en: This development release fixes bugs with suspend and hibernate. It also improves the panel-plugin, incorporating the functionality of the (now dropped) brightness panel-plugin. A new popup notification was added to account for keyboard brightness changes and the Power Manager now also controls the X11 blank times.
sk: Toto vývojové vydanie opravuje chyby s uspaním a hibernáciou. Tiež vylepšuje zásuvný modul panela zabudovaním funkcií (teraz už nepoužívaného) zásuvného modulu jasu. Boli pridané nové upozornenia na sledovanie zmien jasu klávesnicou a Správca napájania teraz riadi aj časy X11 blank.

en: This development release introduces a lot of new features, among them suspending/hibernation without systemd and UPower>=0.99. It allows for individual control of systemd-inhibition, a new panel plugin to monitor battery and device charge levels replaces the trayicon. The settings dialog has been completely restructured for better oversight and many open bugs have been fixed and translations have been updated.
sk: Toto vývojové vydanie zavádza veľa nových vlastností, spolu s uspávaním/hibernáciou bez systemd a UPower>=0.99. Umožňuje individuálne riadenie systemd-inhibition, nový zásuvný modul panela na sledovanie úrovne nabíjanie batérie a zariadenia nahradzuje ikonu oznamovacej oblasti. Dialóg nastavení bol kompletne zmenený kvôli zlepšeniu prehľadnosti a bolo opravených veľa nahlásených chýb a aktualizovaných veľa prekladov.

en: This development release mostly fixes bugs and introduces better support for icon-themes by reducing the device icons and using standard names for them. It also features updated translations. The panel plugin has been renamed to Power Manager Plugin.
sk: Toto vývojové vydanie poväčšinou opravuje chyby a zavádza lepšiu podporu tém ikon znížením počtu ikon zariadení a použitím ich štandardných názvov. Obsahuje aj aktualizované preklady. Zásuvný modul panela bol premenovaný na Zásuvný modul správcu napájania.

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
sk: Toto je program %s verzie %s, bežiaci na Xfce %s.

en: This stable release fixes compilation problems, a memory leak and a few other minor bugs. Furthermore it provides updated translations.
sk: Toto stabilné vydanie opravuje problémy kompilácie, únik pamäte a niekoľko ďalších menších chýb. Okrem toho prináša aktualizované preklady.

en: True
sk: Pravda

en: Type
sk: Typ

en: Type '%s --help' for usage.
sk: Informácie o použití získate príkazom '%s --help'.

en: Unable to get connection to the message bus session
sk: Nemožno získať pripojenie k sedeniu zbernice správ

en: Unable to open the following url: %s
sk: Nie je možné otvoriť nasledovnú url: %s

en: Uninterruptible Power Supply
sk: Neprerušiteľný zdroj napájania

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown time
sk: Neznámy čas

en: UpDevice object path
sk: Cesta objektu UpDevice

en: Vendor
sk: Výrobca

en: Version information
sk: Informácia o verzií

en: Voltage
sk: Napätie

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
sk: Po dosiahnutí všetkých zdrojov napájania počítača tejto úrovne nabitia

en: When hibernate button is pressed:
sk: Keď je stlačené tlačidlo hibernácie:

en: When inactive for
sk: Ak je neaktívny

en: When laptop lid is closed:
sk: Keď je zatvorený kryt notebooku:

en: When power button is pressed:
sk: Keď je stlačené tlačidlo napájania:

en: When sleep button is pressed:
sk: Keď je stlačené tlačidlo uspania:

en: When the screensaver is activated
sk: Keď je aktivovaný sporič obrazovky

en: When the screensaver is deactivated
sk: Keď je deaktivovaný sporič obrazovky

en: With network manager support
sk: S podporou správcu siete

en: With policykit support
sk: S podporou policykit

en: Without network manager support
sk: Bez podpory správcu siete

en: Without policykit support
sk: Bez podpory policykit

en: Xfce Power Manager
sk: Správca napájania Xfce

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
sk: Správca napájania Xfce poskytuje aj zásuvný modul panela Xfce a LXDE na ovládanie úrovne jasu LCD a sledovanie úrovní batérie a nabíjacích zariadení.

en: Xfce power manager is already running
sk: Správca napájania Xfce je už spustený

en: Xfce power manager is not running
sk: Správca napájania Xfce nie je spustený

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
sk: Správca napájania Xfce  spravuje zdroje napájania počítača a zariadenia, ktorým možno riadiť potrebu napájania (napr. úroveň jasu LCD, uspanie monitora, nastavenie frekvencie CPU).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
sk: Správca napájania pre Xfce4 nebeží, chcete ho spustiť?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
sk: Vaša %s je takmer vybitá
    Odhadovaný zostávajúci čas: %s

en: Your %s is charging
sk: Vaša %s sa nabíja

en: Your %s is discharging
sk: Vaša %s sa vybíja

en: Your %s is empty
sk: Vaša %s je vybitá

en: Your %s is fully charged
sk: Vaša %s je plne nabitá

en: _About
sk: _O programe

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: _Close
sk: _Zatvoriť

en: _Help
sk: _Pomocník

en: _Power manager settings...
sk: Nastavenia S_právcu napájania...

en: hour | hours
sk[0]: hodín
sk[1]: hodina
sk[2]: hodiny

en: hours
sk: hodín

en: minute | minutes
sk[0]: minúta
sk[1]: minúty
sk[2]: minút

en: minutes
sk: minút

en: one minute
sk: jedna minúta

en: seconds
sk: sekúnd
