lxpanel 0.5.6 - en to pl translation catalogue (424 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
pl: 
    %sProjektowane pełne ładowanie:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
pl: 
    %sPełne ładowanie:			%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
pl: 
    %sBieżące ładowanie:			%5d mAh

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
pl: 
    %sBieżące napięcie:		%.3lf V

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
pl: 
    %sBieżące natężenie:			%5d mA

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
pl: 
    %sZnamionowa ilość energii:		%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
pl: 
    %sPełna energia:			%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
pl: 
    %sAktualna energia:			%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
pl: 
    %sAktualna moc:			%5d mW

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
pl: 
    Proszę odwiedzić witrynę http://lxde.org/, aby poznać więcej szczegółów.

en:  --help      -- print this help and exit
pl:  --help      Wypisuje komunikat pomocy i kończy działanie programu

en:  --profile name -- use specified profile
pl:  --profile NAZWA Używa profilu określonego przez NAZWA

en:  --version   -- print version and exit
pl:  --version   Wypisuje informacje o wersji i kończy działanie programu

en:  -h  -- same as --help
pl:  -h  Działa tak samo jak --help

en:  -p  -- same as --profile
pl:  -p  Działa tak samo jak --profile

en:  -v  -- same as --version
pl:  -v  Działa tak samo jak --version

en: "%s" Settings
pl: Ustawienia "%s"

en: % Percent
pl: Procent

en: %lu packet | %lu packets
pl[0]: %lu pakiet
pl[1]: %lu pakiety
pl[2]: %lu pakietów

en: 6-bit Serial Line IP
pl: 6-bitowa szeregowa linia IP

en: <Hidden Access Point>
pl: <Ukryty punkt dostępowy>

en: <b>Activity</b>
pl: <b>Aktywność</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
pl: <b>Automatyczne ukrywanie</b>

en: <b>Background</b>
pl: <b>Tło</b>

en: <b>Connection</b>
pl: <b>Połączenie</b>

en: <b>Font</b>
pl: <b>Czcionka</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
pl: <b>Protokół internetowy (IPv4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
pl: <b>Protokół internetowy (IPv6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
pl: <b>Pasek uruchamiania</b>

en: <b>Log level</b>
pl: <b>Poziom dziennika</b>

en: <b>Mode:</b>
pl: <b>Tryb:</b>

en: <b>Network Device</b>
pl: <b>Urządzenie sieciowe</b>

en: <b>Position</b>
pl: <b>Pozycja</b>

en: <b>Properties</b>
pl: <b>Właściwości</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
pl: <b>Preferowane programy</b>

en: <b>Signal Strength</b>
pl: <b>Siła sygnału</b>

en: <b>Size</b>
pl: <b>Rozmiar</b>

en: <b>Taskbar</b>
pl: <b>Pasek zadań</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
pl: ALSA (lub pulseaudio) napotkało problem. Prosimy sprawdzić dzienniki lxpanel.

en: A_dd to Launcher
pl: _Dodaj do aktywatora

en: About
pl: O programie...

en: Action when clicked (default: display calendar)
pl: Polecenie wykonywane po kliknięciu (domyślnie: wyświetlenie kalendarza)

en: Action when clicked (default: lxtask)
pl: Działanie wykonywane po kliknięciu (domyślnie: lxtask)

en: Activity
pl: Aktywność

en: Adaptive Serial Line IP
pl: Dopasowywalna linia szeregowa IP

en: Add / Remove Panel Items
pl: Zarządzaj apletami...

en: Add Keyboard Layout
pl: Dodaj układ klawiatury

en: Add a separator to the panel
pl: Oddziela aplety panelu pustą przestrzenią

en: Add indicator applets to the panel
pl: Dodaj aplet wskaźnika do panelu

en: Add plugin to panel
pl: Dodawanie apletu

en: Add to desktop
pl: Dodaj do pulpitu

en: Address:
pl: Adres:

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced setxkbmap Options
pl: Zaawansowane opcje setxkbmap

en: Alarm command
pl: Polecenie alarmu

en: Alarm time (minutes left)
pl: Czas alarmu (ilość minut do rozładowania)

en: Alignment:
pl: Wyrównanie:

en: All
pl: Wszystkie

en: Allocate space
pl: Oddziela aplety panelu znakiem graficznym

en: Alternately iconify/shade and raise
pl: Naprzemienne minimalizowanie/zwijanie i maksymalizowanie

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Application Launch Bar
pl: Pasek aktywatorów programów

en: Application Launch and Task Bar
pl: Uruchamianie programów i pasek zadań

en: Application Menu
pl: Wyświetla aktywatory programów w zorganizowanym menu

en: Audio Card
pl: Karta dźwiękowa

en: Automatic sensor location
pl: Automatyczne lokalizowanie czujnika

en: Automatic temperature levels
pl: Automatyczne poziomy temperatur

en: Available plugins
pl: Dostępne aplety

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Bar with buttons to launch application
pl: Wyświetla aktywatory programów w postaci przycisków

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
pl: Pasek z przyciskami do uruchamiania programów i/lub wyświetlania wszystkich otwartych okien

en: Battery %d: %d%% charged
pl: Bateria %d: naładowana w %d%%

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
pl: Bateria %d: naładowana w %d%%, pozostało %d:%02d

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
pl: Bateria %d: naładowana w %d%%, pozostało do naładowania: %d:%02d

en: Battery Monitor
pl: Monitor baterii

en: Battery low
pl: Niski poziom baterii

en: Bold font
pl: Pogrubiona czcionka

en: Border width
pl: Grubość obramowania

en: Bottom
pl: Dół

en: Broadcast:
pl: Adres rozgłoszeniowy:

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
pl: Przeglądaj drzewo katalogów poprzez menu (Autor = PCMan)

en: Btn%s
pl: Przycisk %s

en: CPU Usage Monitor
pl: Monitor obciążenia CPU

en: CPU color
pl: Kolor CPU

en: CPU usage: %.2f%%
pl: Obciążenie CPU: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
pl: Nakładka CPUFreq

en: C_hange
pl: _Zmień

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
pl: Nie można przypisać '%s' jako ogólnego skrótu klawiszowego: jest on już powiązany.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
pl: Nie można otworzyć /proc/net/dev: %s

en: Center
pl: Środek

en: Center text
pl: Wyśrodkowanie tekstu

en: Change Layout Option
pl: Opcje zmiany układu

en: Channel to Operate
pl: Kanał do działania

en: Charging color 1
pl: Kolor ładowania 1

en: Charging color 2
pl: Kolor ładowania 2

en: City
pl: Miasto

en: Click for Open Mixer
pl: Kliknij, aby otworzyć mikser

en: Click for Toggle Mute
pl: Kliknij, aby przełączyć wyciszenie

en: Click for Volume Slider
pl: Kliknij, aby przesunąć głośność

en: Clock Format
pl: Format wskazań:

en: Clock Indicator
pl: Wskaźnik zegara

en: Combine multiple application windows into a single button
pl: Grupowanie wielu okien tego samego programu

en: Command line options:
pl: Opcje wiersza poleceń:

en: Command to Open Mixer
pl: Polecenie otwierające mikser

en: Con_figure
pl: Kon_figuruj

en: Config tool
pl: Narzędzie konfiguracji:

en: Confirm
pl: Potwierdzenie

en: Connection Properties
pl: Właściwości połączenia

en: Connection Properties: %s
pl: Właściwości połączenia: %s

en: Connection has limited or no connectivity
pl: Połączenie sieciowe jest ograniczone lub brak połączenia

en: Copyright (C) 2008-2019
pl: Prawa autorskie (C) 2008-2019

en: Could not connect to interface, '%s'
pl: Nie można połączyć z interfejsem, „%s”

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
pl: Nie można przeanalizować wyjścia „netstat”. Nieznany format

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
pl: Nie można przeanalizować /prov/net/dev. Brak danych.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
pl: Nie można przeanalizować /prov/net/dev. Nieznany format.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
pl: Nie można przeanalizować /prov/net/wireless. Brak danych.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
pl: Nie można przeanalizować pliku /prov/net/wireless. Nieznany format.

en: Could not parse command line '%s': %s
pl: Nie można przeanalizować wiersza poleceń „%s”: %s

en: Could not parse interface name from '%s'
pl: Nie można przeanalizować nazwy interfejsu z „%s”

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
pl: Nie można przeanalizować statystyk interfejsu z „%s”. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
pl: Nie można przeanalizować szczegółów interfejsu bezprzewodowego z „%s”. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
pl: Nie można wysłać ioctl do interfejsu, „%s”

en: Country
pl: Kraj

en: Create New Panel
pl: Utwórz nowy panel

en: Current Conditions for %s
pl: Aktualne warunki dla %s

en: Current Location
pl: Bieżąca lokalizacja

en: Currently in
pl: Aktualnie w

en: Currently loaded plugins
pl: Wczytane obecnie wtyczki

en: Custom Image
pl: Własny obraz

en: Custom color
pl: Własny kolor

en: Custom:
pl: Własny:

en: Delete This Panel
pl: Usuń panel

en: Description
pl: Opis

en: Desktop Number / Workspace Name
pl: Numer i nazwa obszaru roboczego

en: Desktop Pager
pl: Obszary robocze

en: Desktop panel for LXDE project
pl: Panel pulpitu dla środowiska graficznego LXDE

en: Destination:
pl: Przeznaczenie:

en: Digital Clock
pl: Zegar cyfrowy

en: Directory
pl: Katalog:

en: Directory Menu
pl: Menu katalogu

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable enlargement for small task icons
pl: Wyłącz powiększanie dla małych ikon zadań

en: Discharging color 1
pl: Kolor rozładowywania 1

en: Discharging color 2
pl: Kolor rozładowywania 2

en: Disconnected
pl: Rozłączony

en: Display
pl: Wyświetl

en: Display CPU frequency and allow to change governors and frequency
pl: Wyświetla częstotliwość CPU i umożliwia zmianę jego zarządcy oraz częstotliwości

en: Display CPU usage
pl: Wyświetlanie obciążenia CPU

en: Display RAM usage
pl: Wyświetlanie użycia pamięci

en: Display and control volume
pl: Wyświetla i steruje poziomem głośności

en: Display battery status using ACPI
pl: Wyświetla wskaźnik stanu baterii używając ACPI

en: Display desktop names
pl: Wyświetlanie nazw obszarów roboczych

en: Display digital clock and tooltip
pl: Wyświetla zegar cyfrowy i sformatowane podpowiedzi

en: Display monitors (CPU, RAM)
pl: Wyświetl monitory (procesor, pamięć)

en: Display system temperature
pl: Wyświetla temperaturę podzespołów komputera

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
pl: Wyświetla numer obszaru roboczego. Autorstwa cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
pl: _Nie resetuj istniejących opcji

en: Dynamic
pl: Dynamicznie

en: Edge:
pl: Położenie:

en: Encryption Key:
pl: Klucz szyfrujący:

en: Enter New Location
pl: Wprowadź nowe położenie

en: Enter the command you want to execute:
pl: Proszę wprowadzić polecenie do wykonania:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
pl: Proszę wprowadzić:
    - miasto, lub
    - miasto i województwo/kraj, lub
    - kod pocztowy
    dla którego pobrać prognozę pogody.

en: Err
pl: Błędy

en: Error
pl: Błąd

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
pl: Błąd. Aby skonfigurować dźwięk, należy zainstalować odpowiedni program (pavucontrol, alsamixer...).

en: Feels like:
pl: Odczuwana temperatura:

en: Fiber Distributed Data Interface
pl: Światłowodowy rozproszony interfejs danych

en: File Manager:
pl: Menedżer plików:

en: Flag
pl: Flaga

en: Flash when there is any window requiring attention
pl: Manipulowanie oknami za pomocą kółka myszy

en: Flat buttons
pl: Płaskie przyciski

en: Forecast
pl: Prognoza

en: Forecast for %s unavailable.
pl: Prognoza dla %s niedostępna.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
pl: Kody formatowania: man 3 strftime. Łamanie wierszy: %n

en: Frame Relay Access Device
pl: Urządzenie dostępowe Frame Relay

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
pl: Częstotliwość: %d MHz
    Zarządca: %s

en: Front
pl: Przedni

en: General
pl: Ogólne

en: Generic X.25
pl: Zwykły X.25

en: Geometry
pl: Geometria

en: HW Address:
pl: Adres HW:

en: Handle keyboard layouts
pl: Obsługa układów klawiatury

en: Headphone
pl: Słuchawki

en: Height:
pl: Wysokość:

en: Hide if there is no battery
pl: Ukryj, jeśli nie ma baterii

en: Hotkey for Volume Down
pl: Klawisz skrótu do ściszania

en: Hotkey for Volume Mute
pl: Klawisz skrótu do wyciszenia

en: Hotkey for Volume Up
pl: Klawisz skrótu do podgłaśniania

en: Humidity:
pl: Wilgotność:

en: IP Address:
pl: Adres IP:

en: IPIP Tunnel
pl: Tunel IPIP

en: IPv6-in-IPv4
pl: IPv6-w-IPv4

en: Ico_nify
pl: Zm_inimalizuj

en: Icon
pl: Ikona:

en: Icon size:
pl: Rozmiar ikon:

en: Icons only
pl: Tylko ikony

en: Id
pl: Identyfikator

en: Idle
pl: Bezczynny

en: Image
pl: Obraz

en: Indicator Applications
pl: Wskaźnik programów

en: Indicator applets
pl: Aplety wskaźników

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
pl: Wyświetla wskaźniki klawiszy CapsLock, NumLock i ScrollLock

en: Info
pl: Informacje

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
pl: Zintegrowany pasek uruchamiania programów i pasek zadań

en: Interface
pl: Interfejs

en: Interface to monitor
pl: Monitorowany interfejs:

en: Keep _system layouts
pl: Zachowanie układów _systemowych

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
pl: Kombinacja klawiszy '%s' nie może zostać użyta jako ogólny skrót klawiszowy, przepraszamy.

en: Keyboard LED
pl: Diody klawiatury

en: Keyboard Layout Handler
pl: Program obsługi układów klawiatury

en: Keyboard Layouts
pl: Układy klawiatury

en: Keyboard Model
pl: Model klawiatury

en: Label
pl: Etykiety:

en: Last updated:
pl: Aktualizowano:

en: Launch Mixer
pl: Uruchom mikser

en: Launchers
pl: Aktywatory

en: Layout
pl: Układ

en: Left
pl: Lewo

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
pl: Minimalizuje wszystkie okna przy użyciu prawego klawisza myszy lub zwija przy użyciu środkowego klawisza.

en: LeftBtn
pl: Lewy przycisk

en: Line
pl: Linia

en: LineOut
pl: Linia wyjściowa

en: Local Loopback
pl: Interfejs lokalny

en: Location '%s' not found!
pl: Nie odnaleziono lokalizacji „%s”!

en: Location matches for '%s'
pl: Nazwy lokalizacji pasujących do „%s”

en: Location not set.
pl: Nie ustalono lokalizacji.

en: Location:
pl: Lokalizacja:

en: Log level
pl: Poziom dziennika

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Logout Command:
pl: Polecenie wylogowania:

en: Logout command is not set
pl: Nie ustalono polecenia wylogowania.

en: Ma_nual
pl: _Ręczne

en: Ma_ximize
pl: Zm_aksymalizuj

en: Make window managers treat the panel as dock
pl: Traktowanie panelu przez menedżery okien jako doku

en: Manage Networks
pl: Zarządzaj sieciami

en: Margin:
pl: Margines:

en: Master
pl: Główny

en: Maximum width of task button
pl: Maksymalna szerokość przycisku zadań

en: Menu
pl: Menu programów

en: Messaging Menu
pl: Menu wiadomości

en: MiddleBtn
pl: Środkowy przycisk

en: Minimize All Windows
pl: Minimalizowanie okien

en: Minimize panel when not in use
pl: Ukrywanie nie używanego panelu

en: Monitor and Manage networks
pl: Monitoruj i zarządzaj sieciami

en: Monitor network status
pl: Monitoruje stan połączenia sieciowego

en: Mute
pl: Wyciszenie

en: Name
pl: Nazwa

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Netmask:
pl: Maska podsieci:

en: Network Connection
pl: Połączenie sieciowe

en: Network Connection: %s
pl: Połączenie sieciowe: %s

en: Network Menu
pl: Menu sieci

en: Network Status Monitor
pl: Monitor stanu sieci

en: Network cable is plugged out
pl: Kabel sieciowy jest odłączony

en: New session is required for this option to take effect
pl: Wprowadzenie tego ustawienia wymaga uruchomienia nowej sesji

en: No Indicators
pl: Brak wskaźników

en: No batteries found
pl: Nie odnaleziono akumulatora

en: No file manager is configured.
pl: Nie skonfigurowano menedżera plików.

en: No network devices found
pl: Nie znaleziono urządzeń sieciowych

en: None
pl: Brak

en: None configured
pl: Nie skonfigurowano

en: Normal color
pl: Zwykły kolor

en: Number of battery to monitor
pl: Numer baterii do monitorowania

en: Only Application Launch Bar
pl: Tylko pasek uruchamiania programów

en: Only Task Bar (Window List)
pl: Tylko pasek zadań (lista okien)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
pl: Wyświetlanie okien tylko z tego samego ekranu co panel

en: Open in _Terminal
pl: Otwórz w _terminalu

en: Orientation
pl: Położenie

en: Panel Applets
pl: Aplety

en: Panel Icon Size
pl: Rozmiar ikon panelu

en: Panel Preferences
pl: Ustawienia panelu

en: Panel Settings
pl: Ustawienia panelu...

en: Per Window Settings
pl: Według ustawień okien

en: Pixels
pl: Pikseli

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
pl: Proszę skontaktować się z administratorem systemu, aby rozwiązać problem:
    
    %s

en: Point-to-Point Protocol
pl: Protokół punkt-punkt

en: Preferences
pl: Preferencje

en: Pressure:
pl: Ciśnienie:

en: Properties
pl: Właściwości

en: Protocol:
pl: Protokół:

en: Quit
pl: Zakończ

en: RAM color
pl: Kolor pamięci operacyjnej

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
pl: Użycie pamięci: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
pl: _Przywróć zwykły rozmiar

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
pl: Usunąć panel?
    <b>Uwaga: tej czynności nie można cofnąć.</b>

en: Received
pl: Odebrano

en: Received:
pl: Odebrano:

en: Receiving
pl: Odbieranie

en: Refresh
pl: Wczytaj ponownie

en: Rem_ove from Launcher
pl: _Usuń z aktywatora

en: Remote IP:
pl: Zewnętrzny adres IP:

en: Remove "%s" From Panel
pl: Usuń "%s" z panelu

en: Repair
pl: Napraw

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
pl: Rezerwowanie części obszaru roboczego dla panelu

en: Resource monitors
pl: Monitor zasobów

en: Restart
pl: Uruchom ponownie komputer

en: Right
pl: Prawo

en: RightBtn
pl: Prawy przycisk

en: Run
pl: Uruchom

en: SIOCGIFCONF error: %s
pl: Błąd SIOCGIFCONF: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
pl: Błąd SIOCGIFFLAGS: %s

en: Scope:
pl: Zakres:

en: Searching for '%s'...
pl: Wyszukiwanie „%s”...

en: Select Keyboard Model
pl: Wybór modelu klawiatury

en: Select Layout Change Type
pl: Wybierz rodzaj zmiany układu

en: Select a directory
pl: Wybór katalogu

en: Select a file
pl: Wybór pliku

en: Select an image file
pl: Wybór obrazu

en: Sending
pl: Wysyłanie

en: Sending/Receiving
pl: Wysyłanie/odbieranie

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
pl: Wysyła polecenia do wszystkich okien obszaru roboczego.
    Obsługiwane polecenia: zminimalizuj wszystkie, zwiń wszystkie.

en: Sensor
pl: Czujnik

en: Sent
pl: Wysłano

en: Sent:
pl: Wysłano:

en: Serial Line IP
pl: Szeregowa linia IP

en: Session Menu
pl: Menu sesji

en: Setting Encryption Key
pl: Ustawianie kluczy szyfrujących

en: Show CapsLock
pl: Klawisz CapsLock

en: Show Extended Information
pl: Wyświetlanie dodatkowych informacji

en: Show Layout as
pl: Wyświetlaj układ jako

en: Show NumLock
pl: Klawisz NumLock

en: Show ScrollLock
pl: Klawisz ScrollLock

en: Show Signal
pl: Pokaż sygnał

en: Show tooltips
pl: Wyświetlanie podpowiedzi

en: Show weather conditions for a location.
pl: Wyświetla warunki pogodowe dla danej lokalizacji.

en: Show windows from all desktops
pl: Wyświetlane okien wszystkich obszarów roboczych

en: Signal
pl: Sygnał

en: Simple pager plugin
pl: Wyświetla zawartość obszarów roboczych

en: Size
pl: Rozmiar:

en: Size when minimized
pl: Rozmiar ukrytego panelu:

en: Solid color (with opacity)
pl: Jednolity kolor

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
pl: Przepraszamy, ale nie odnaleziono programu konfiguracyjnego menedżera okien.

en: Sound Menu
pl: Menu dźwięku

en: Source:
pl: Zasób:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
pl: Zarezerwowanie przestrzeni na tym panelu nie jest możliwe, ponieważ inny monitor jest ustawiony poza tą krawędzią, a w przypadku włączenia rezerwacji mogłaby ona go pokryć.

en: Spacer
pl: Odstęp

en: Spacing
pl: Odstępy:

en: Speaker+LO
pl: Głośnik i LO

en: State
pl: Stan

en: Stats
pl: Statystyki

en: Status:
pl: Stan:

en: Stretch
pl: Rozciągnięcie

en: Subnet Mask:
pl: Maska podsieci:

en: Sunrise:
pl: Wschód słońca:

en: Sunset:
pl: Zachód słońca:

en: Support
pl: Obsługa

en: Surround
pl: Dźwięk przestrzenny

en: System Tray
pl: Obszar powiadamiania

en: System theme
pl: Styl systemowy

en: System tray
pl: Obszar powiadamiania

en: Task Bar (Window List)
pl: Przyciski okien

en: Taskbar shows all opened windows and allow to iconify them, shade or get focus
pl: Pasek zadań wyświetla wszystkie otwarte okna i umożliwia manipulowanie nimi.

en: Temperature Monitor
pl: Monitor temperatury

en: Terminal Emulator:
pl: Emulator terminala:

en: Text
pl: Tekst

en: The current error condition
pl: Aktualne warunki błędu

en: The current interface the icon is monitoring.
pl: Interfejs aktualnie monitorowany przez ikonę.

en: The interface name
pl: Nazwa interfejsu

en: The interface packets/bytes statistics
pl: Statystyki pakietów/bajtów interfejsu

en: The interface state
pl: Stan interfejsu

en: The orientation of the tray.
pl: Położenie zasobnika.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
pl: Brak miejsca dla kolejnego panelu. Wszystkie krawędzie są zajęte.

en: There was an error displaying help:
    %s
pl: Wystąpił błąd podczas wyświetlania pomocy:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
pl: Komunikacja w tej sieci bezprzewodowej jest zaszyfrowana.
    Aby nawiązać połączenie, należy wprowadzić klucz szyfrujący.

en: Today:
pl: Dziś:

en: Tomorrow:
pl: Jutro:

en: Tooltip Format
pl: Format podpowiedzi:

en: Tooltip only
pl: Tylko podpowiedzi

en: Tooltips Enabled
pl: Wyświetlanie podpowiedzi

en: Top
pl: Góra

en: Type:
pl: Typ:

en: Unable to open socket: %s
pl: Nie można otworzyć gniazda: %s

en: Units:
pl: Jednostki:

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Updates:
pl: Aktualizacje

en: Use mouse wheel
pl: Manipulowanie oknami za pomocą kółka myszy

en: VJ 6-bit Serial Line IP
pl: 6-bitowa szeregowa linia VJ IP

en: VJ Serial Line IP
pl: Szeregowa linia VJ IP

en: Variant
pl: Wariant

en: Visibility:
pl: Widoczność

en: Volume
pl: Głośność

en: Volume Control
pl: Regulacja głośności

en: Volume control
pl: Poziom głośności

en: Warn
pl: Ostrzeżenia

en: Warning1 color
pl: Kolor ostrzeżenia 1

en: Warning1 temperature
pl: Temperatura ostrzeżenia 1

en: Warning2 color
pl: Kolor ostrzeżenia 2

en: Warning2 temperature
pl: Temperatura ostrzeżenia 2

en: Weather Plugin
pl: Wtyczka pogody

en: Weather Preferences
pl: Preferencje pogody

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
pl: Określa czy podpowiedzi ikon są włączone.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
pl: Wyświetla moc sygnału

en: Whether the interface is a wireless interface
pl: Określa, czy interfejs jest bezprzewodowy

en: Width:
pl: Szerokość:

en: Wind:
pl: Wiatr:

en: Wireless
pl: Bezprzewodowy

en: Wireless Connection has no connectivity
pl: Bezprzewodowe połączenie sieciowe jest ograniczone lub brak łączności

en: Wireless Networks not found in range
pl: Nie odnaleziono bezprzewodowej sieci w zasięgu

en: Wireless signal strength percentage
pl: Procentowa siła sygnału bezprzewodowego

en: Workspace %d
pl: Obszar roboczy %d

en: Workspace _%d
pl: Obszar roboczy _%d

en: You must specify a location.
pl: Należy wprowadzić lokalizacje.

en: [N/A]
pl: n/d

en: _All workspaces
pl: _Wszystkie obszary robocze

en: _Automatic, every
pl: _Automatyczne, co

en: _Browse
pl: _Przeglądaj

en: _Close Window
pl: Za_mknij

en: _Close all windows
pl: Za_mknij wszystkie okna

en: _English (°F)
pl: Angi_elskie (°F)

en: _Metric (°C)
pl: _Metryczne (°C)

en: _Move to Workspace
pl: _Przemieść na obszar roboczy

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _New Instance
pl: _Nowe wystąpienie

en: _New Location:
pl: _Nowa lokalizacja:

en: _Raise
pl: _Rozwiń

en: _Remember layout for each window
pl: Pamiętanie _układu dla każdego okna

en: _Set
pl: _Ustaw

en: bytes
pl: bajtów

en: default
pl: domyślne

en: lxpanel %s - lightweight GTK2+ panel for UNIX desktops
pl: lxpanel %s - lekki panel GTK2+ dla środowisk graficznych UNIX

en: minutes
pl: minut

en: packets
pl: pakietów

en: pixels
pl: pikseli
