gnome-system-tools - en to pl translation catalogue (479 entries)

en: %s Properties
pl: Właściwości %s

en: %s is currently using this computer
pl: Użytkownik %s używa teraz tego komputera

en: %s is the only administrator on this computer. Deleting this account would lock you out of administrating the system.
pl: Użytkownik %s jest jedynym administratorem w tym komputerze. Usunięcie tego konta spowoduje zablokowanie możliwości administrowania systemem.

en: %s is the only administrator on this computer. Revoking administration rights for this account would lock you out of administrating the system.
pl: Użytkownik %s jest jedynym administratorem w komputerze. Unieważnienie uprawnień administratora dla tego konta spowoduję utratę możliwości administrowania systemem.

en: %s will no longer be able to perform administrative tasks. This account won't be allowed to get administration rights back on its own.
pl: Użytkownik %s nie może już wykonywać zadań administracyjnych. To konto nie będzie mogło samo uzyskać uprawnień administratora z powrotem.

en: <b>Essid:</b> %s
pl: <b>ESSID:</b> %s

en: A group name must be specified.
pl: Należy podać nazwę grupy.

en: A user with this name already exists. Please choose a different name for the new user.
pl: Użytkownik o tej nazwie już istnieje. Proszę wybrać inną krótką nazwę dla nowego użytkownika.

en: Access /proc filesystem
pl: Dostęp do systemu plików /proc

en: Access external storage devices automatically
pl: Automatyczny dostęp do zewnętrznych urządzeń pamięci masowej

en: Access point name:
pl: Nazwa punktu dostępowego:

en: Account _type:
pl: _Typ konta:

en: Account data
pl: Dane konta

en: Account information resolver
pl: Otrzymywanie informacji o koncie

en: Actions scheduler
pl: Organizator czynności

en: Add NTP Server
pl: Dodanie serwera NTP

en: Add a shared path, modifies it if it already exists
pl: Dodaje udostępnianą ścieżkę, modyfikuje istniejącą

en: Add allowed hosts
pl: Dodawanie dopuszczonych komputerów

en: Add or remove users and groups
pl: Dodawanie lub usuwanie użytkowników i grup

en: Address:
pl: Adres:

en: Administer the system
pl: Administruje systemem

en: Administrator account cannot be deleted
pl: Nie można usunąć konta administratora

en: Administrator group can not be deleted
pl: Nie można usunąć grupy administratora

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Advanced Settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Advanced settings:
pl: Ustawienia zaawansowane:

en: Aliases
pl: Aliasy

en: Aliases:
pl: Aliasy:

en: Allowed Hosts
pl: Komputery dopuszczone

en: Allowed host/network
pl: Dopuszczone komputery/sieć

en: Allowed hosts:
pl: Dopuszczone komputery:

en: Allows applications to use printers
pl: Pozwala programom na używanie drukarek

en: Allows users to login graphically
pl: Pozwala użytkownikom na graficzne logowanie

en: An error occurred while checking for authorizations: %s
    You may report this as a bug.
pl: Wystąpił błąd podczas sprawdzania upoważnień: %s
    Można to zgłosić jako błąd.

en: An unknown error occurred.
pl: Wystąpił nieznany błąd.

en: Analyzes your incoming mail for virus
pl: Wyszukuje wirusy w nadchodzącej poczcie

en: Antivirus
pl: Program antywirusowy

en: Application server
pl: Serwer programów

en: Applying changes to user settings...
pl: Zastosowywanie zmian w ustawieniach użytkownika...

en: Are you sure you want to deactivate %s?
pl: Na pewno wyłączyć %s?

en: Are you sure you want to delete group "%s"?
pl: Na pewno usunąć grupę "%s"?

en: Are you sure you want to delete this share?
pl: Na pewno usunąć ten udział?

en: Asked on login
pl: Pytanie podczas logowania

en: Assign a random password by default
pl: Domyślnie przypisanie losowego hasła

en: Audio settings management
pl: Zarządzanie ustawieniami dźwięku

en: Authentication failed
pl: Uwierzytelnienie się nie powiodło

en: Automated crash reports support
pl: Obsługa automatycznego zgłaszania awarii

en: Automatic UID/GID
pl: Automatyczny UID/GID

en: Automatic configuration (DHCP)
pl: Konfiguracja automatyczna (DHCP)

en: Basic Settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Be able to get administrator privileges
pl: Możliwość otrzymania uprawnień administratora

en: Blocks undesired network access to your computer
pl: Blokuje niechciane połączenia sieciowe do komputera

en: Bluetooth device management
pl: Zarządzanie urządzeniami Bluetooth

en: Braille display management
pl: Zarządzanie ekranem Braille'a

en: Burn CDs / DVDs
pl: Nagrywanie płyt CD/DVD

en: CPU Frequency manager
pl: Menedżer częstotliwości procesora

en: Can change anything on the system, including installing and upgrading software.
pl: Może zmieniać wszystko w systemie, w tym instalować i aktualizować oprogramowanie.

en: Can perform common tasks. Can't install software or change settings affecting all users.
pl: Może wykonywać częste zadania. Nie może instalować oprogramowania lub zmieniać ustawień systemowych.

en: Can't delete the only administrator account
pl: Nie można usunąć jedynego konta administratora

en: Can't revoke administration rights
pl: Nie można unieważnić uprawnień administratora

en: Change Advanced User Settings
pl: Zmiana zaawansowanych ustawień użytkownika

en: Change User Account Type
pl: Zmiana typu konta użytkownika

en: Change User Name
pl: Zmiana nazwy użytkownika

en: Change User Password
pl: Zmiana hasła użytkownika

en: Change _Host name
pl: Zmień nazwę _komputera

en: Change system time, date, and timezone
pl: Zmiana czasu, daty i strefy czasowej

en: Changing advanced settings for:
pl: Zmienianie zaawansowanych ustawień dla:

en: Changing interface configuration
pl: Zmiana konfiguracji interfejsu

en: Changing network location
pl: Zmienianie położenia sieciowego

en: Changing user account type for:
pl: Zmienianie typu konta użytkownika dla:

en: Changing user name for:
pl: Zmienianie nazwy użytkownika dla:

en: Changing user password for:
pl: Zmienianie hasła użytkownika dla:

en: Check that it is correctly typed and that it is correctly supported by your system.
pl: Proszę sprawdzić, czy jest prawidłowo wpisany i czy jest poprawnie obsługiwany przez system.

en: Check that the device is not busy and that is correctly attached to the computer.
pl: Proszę sprawdzić, czy urządzenie nie jest zajęte i czy zostało poprawnie podłączone do komputera.

en: Check that this character is not used.
pl: Proszę sprawdzić, czy ten znak nie został użyty.

en: Check that you have provided the same password in both text fields.
pl: Proszę się upewnić, że podano takie samo hasło w obu polach tekstowych.

en: Clock synchronization service
pl: Usługa synchronizacji zegara

en: Cluster management tool
pl: Narzędzie zarządzające klastrami

en: Co_py Old Files
pl: _Skopiuj poprzednie pliki

en: Comment:
pl: Komentarz:

en: Computer activity logger
pl: Dziennik działań komputera

en: Con_figuration:
pl: Konfig_uracja:

en: Con_firmation:
pl: _Potwierdzenie:

en: Configure a network interface
pl: Konfiguruje interfejs sieciowy

en: Configure network devices and connections
pl: Konfiguracja urządzeń sieciowych i połączeń

en: Configure printers
pl: Konfiguracja drukarek

en: Configure the first network interface with a specific type
pl: Konfiguruje pierwszy interfejs sieciowy z podanym rodzajem

en: Configure which folders are available for your network neighborhood
pl: Konfiguracja, które katalogi będą dostępne w otoczeniu sieciowym

en: Configure which services will be run when the system starts
pl: Konfiguracja usług uruchamianych podczas rozruchu systemu

en: Connect to Internet using a modem
pl: Połączenie z Internetem za pomocą modemu

en: Connect to wireless and ethernet networks
pl: Łączenie z sieciami bezprzewodowymi i sieciami Ethernet

en: Connection Settings
pl: Ustawienia połączenia

en: Connection type:
pl: Typ połączenia:

en: Connections
pl: Połączenia

en: Contact Information
pl: Informacje o kontakcie

en: Copy old home directory to new location?
pl: Skopiować poprzedni katalog domowy do nowego położenia?

en: Could not autodetect modem device
pl: Nie można automatycznie wykryć modemu

en: Could not display help
pl: Nie można wyświetlić pomocy

en: Create New User
pl: Utworzenie nowego użytkownika

en: Create a new user
pl: Utworzenie nowego użytkownika

en: Custom
pl: Własne

en: DHCP server
pl: Serwer DHCP

en: DNS Servers
pl: Serwery DNS

en: D_omain name:
pl: Nazwa _domeny:

en: Data storage system
pl: System przechowywania danych

en: Database server
pl: Serwer bazy danych

en: Days between warning and password expiration:
pl: Liczba dni pomiędzy ostrzeżeniem a wygaśnięciem hasła:

en: Default _group:
pl: Domyślna g_rupa:

en: Default _shell:
pl: Domyślna po_włoka:

en: Delete Files
pl: Usuń pliki

en: Delete current location
pl: Usunięcie bieżącego położenia

en: Delivers your outgoing mail
pl: Dostarcza pocztę wychodzącą

en: Desktop user
pl: Użytkownik pulpitu

en: Dialog is locked.
    Click to make changes
pl: Okno jest zablokowane.
    Naciśnięcie umożliwi wprowadzanie zmian

en: Dialog is unlocked.
    Click to prevent further changes
pl: Okno nie jest zablokowane.
    Naciśnięcie uniemożliwi dalsze zmiany

en: Dictionary server
pl: Serwer słownika

en: Disable _account
pl: Wyłączenie kont_a

en: Disabling NTP
pl: Wyłączanie NTP

en: Disk client
pl: Klient dyskowy

en: Disk quota activation
pl: Aktywacja udziałów dysku

en: Disk server
pl: Serwer dyskowy

en: Do not share
pl: Bez udostępniania

en: Do you want to delete location "%s"?
pl: Usunąć położenie "%s"?

en: Domain / _Workgroup:
pl: Domena / _Grupa robocza:

en: Domain name server
pl: Serwer nazw domen

en: Don't Remove Account
pl: Nie usuwaj konta

en: Don't ask for password on _login
pl: _Bez pytania o hasło przy logowaniu

en: Downloads your mail from remote accounts
pl: Pobiera pocztę ze zdalnych kont

en: Dynamic DNS services updater
pl: Aktualizacja dynamicznych usług DNS

en: E_nable roaming mode
pl: _Tryb roamingu

en: E_nable this connection
pl: _Włączenie tego połączenia

en: Eagle USB ADSL modems manager
pl: Menedżer modemów ADSL Eagle USB

en: Enabling NTP
pl: Włączanie NTP

en: Encrypt all your files with your login password to strongly protect them from people with physical access to your computer, at the expense of a slightly reduced performance.
pl: Zaszyfrowanie wszystkich plików za pomocą hasła logowania zabezpieczy je przed osobami z fizycznym dostępem do komputera, za cenę nieznacznie zmniejszonej wydajności.

en: Enter password for user
pl: Proszę wprowadzić hasło dla użytkownika

en: Enter password for user:
pl: Proszę wprowadzić hasło dla użytkownika:

en: Error accessing system permissions: %s
pl: Błąd podczas uzyskiwania uprawnień systemowych: %s

en: Ethernet interface:
pl: Interfejs Ethernet:

en: Executes scheduled actions
pl: Uruchamia zaplanowane czynności

en: FTP service
pl: Usługa FTP

en: Fax settings management
pl: Zarządzanie ustawieniami faksu

en: File System
pl: System plików

en: Files owned by user %s in <tt>%s</tt> can be completely removed if you don't need them anymore. You may want to back them up before deleting the account, or keep them so that an administrator can save them later.
pl: Pliki użytkownika %s w <tt>%s</tt> mogą zostać usunięte, jeśli nie są już potrzebne. Można utworzyć ich kopię zapasową przez usunięciem konta lub zachować je, aby administrator mógł je później zapisać.

en: Firewall
pl: Zapora sieciowa

en: Folder sharing service
pl: Usługa współdzielenia katalogów

en: Full _Name:
pl: Imię i _nazwisko:

en: General
pl: Ogólne

en: General Properties
pl: Właściwości ogólne

en: Generate _random password
pl: _Utworzenie losowego hasła

en: Give up administration rights
pl: Oddaj uprawnienia administratora

en: Graphic tablets management
pl: Zarządzanie tabletami graficznymi

en: Graphical login manager
pl: Graficzny menedżer logowania

en: Group "%s" already exists
pl: Grupa "%s" już istnieje

en: Group '%s' Properties
pl: Właściwości grupy "%s"

en: Group ID %d is already used by group "%s"
pl: Identyfikator grupy %d jest już używany przez grupę "%s"

en: Group ID of the Administrator account should not be modified
pl: Nie należy modyfikować identyfikatora grupy konta administratora

en: Group Members
pl: Członkowie grupy

en: Group _ID:
pl: _Identyfikator grupy:

en: Group _name:
pl: _Nazwa grupy:

en: Group name
pl: Nazwa grupy

en: Group name has invalid characters
pl: Nazwa grupy zawiera nieprawidłowe znaki

en: Group name is empty
pl: Nazwa grupy jest pusta

en: Group name of the administrator group user should not be modified
pl: Nie należy modyfikować nazwy grupy administratora

en: Group properties
pl: Właściwości grupy

en: Groups available on the system:
pl: Grupy dostępne w systemie:

en: Groups settings
pl: Ustawienia grup

en: Hard disk tuning
pl: Ustawienia dysku twardego

en: Hardware monitor
pl: Monitor sprzętu

en: Help
pl: Pomoc

en: Hexadecimal
pl: Szesnastkowy

en: Host Alias Properties
pl: Właściwości aliasu komputera

en: Host Settings
pl: Ustawienia komputera

en: Host name:
pl: Nazwa komputera:

en: Hosts
pl: Komputery

en: Hosts Settings
pl: Ustawienia komputerów

en: Hotkeys management
pl: Zarządzanie skrótami klawiszy

en: ID for the root user should not be modified
pl: Identyfikator użytkownika root nie powinien być modyfikowany

en: INTERFACE
pl: INTERFEJS

en: IP Address
pl: Adres IP

en: IP address:
pl: Adres IP:

en: IPSec key exchange server
pl: Serwer wymiany kluczy IPSec

en: ISDN modem
pl: Modem ISDN

en: ISDN modems manager
pl: Menedżer modemów ISDN

en: If you know for sure that it works like one of the platforms listed below, you can select that and continue. Note, however, that this might damage the system configuration or downright cripple your computer.
pl: Jeśli jest pewne, że jest ona jedną z platform wymienionych poniżej, można ją zaznaczyć i kontynuować. Należy jednak zwrócić uwagę, że wybranie błędnej pozycji może uszkodzić konfigurację lub nawet zniszczyć komputer.

en: Ignore
pl: Zignoruj

en: Incomplete path in home directory
pl: Niepełna ścieżka do katalogu domowego

en: Incomplete path in shell
pl: Niepełna ścieżka do powłoki

en: Infrared connection
pl: Połączenie podczerwienią

en: Infrared port management
pl: Zarządzanie portem podczerwieni

en: Interface properties
pl: Właściwości interfejsu

en: Internet service provider data
pl: Dane dostawcy usług internetowych

en: Invalid character "%c" in comment
pl: Nieprawidłowy znak "%c" w komentarzu

en: Invalid data was found.
pl: Odnaleziono nieprawidłowe dane.

en: Keep Files
pl: Zachowaj pliki

en: Keep synchronized with Internet servers
pl: Synchronizowanie zegara z serwerami w Internecie

en: Keeps a log of your computer activity
pl: Przechowuje dziennik działań komputera

en: LDAP server
pl: Serwer LDAP

en: Local Zeroconf network (IPv4 LL)
pl: Lokalna sieć Zeroconf (IPv4 LL)

en: Location:
pl: Położenie:

en: Lock
pl: Zablokuj

en: Locked
pl: Zablokowane

en: Logical volume management
pl: Zarządzanie woluminami logicznymi

en: Loud
pl: Głośno

en: Low
pl: Cicho

en: MTA authentication service
pl: Usługa uwierzytelniania MTA

en: Ma_ximum days a password may be used:
pl: M_aksymalna liczba dni, przez które można używać hasła:

en: Mail agent
pl: Agent poczty

en: Mail fetcher
pl: Pobieranie poczty

en: Mailing lists manager
pl: Menedżer list pocztowych

en: Make user the _owner of the new home directory
pl: Uczyń użytk_ownika właścicielem nowego katalogu domowego

en: Manual
pl: Ręcznie

en: Maximum GID:
pl: Maksymalny GID:

en: Maximum UID:
pl: Maksymalny UID:

en: Medium
pl: Średnio

en: Mi_nimum days between password changes:
pl: _Minimalna liczba dni pomiędzy zmianami hasła:

en: Minimum GID:
pl: Minimalny GID:

en: Minimum UID:
pl: Minimalny UID:

en: Minimum days allowed between password changes:
pl: Minimalna liczba dni pomiędzy zmianami hasła:

en: Modem Settings
pl: Ustawienia modemu

en: Monitor system logs
pl: Monitorowanie dzienników systemowych

en: Mount user-space filesystems (FUSE)
pl: Montowanie systemów plików w przestrzeni użytkownika (FUSE)

en: Mounts your volumes automatically
pl: Automatycznie montuje woluminy

en: Mouse-based interactive map widget for selecting timezone. Keyboard users should instead select the timezone from the drop-down combination box below.
pl: Widżet interaktywnej mapy do wybrania strefy czasowej, obsługiwany za pomocą myszy. Użytkownicy klawiatur mogą wybrać strefę czasową z pola wyboru poniżej.

en: Multicast DNS service discovery
pl: Wykrywanie usług multicast DNS

en: NTP server
pl: Serwer NTP

en: NTP support is not installed
pl: Obsługa NTP nie jest zainstalowana

en: Name:
pl: Nazwa:

en: Netmask:
pl: Maska sieci:

en: Network
pl: Sieć

en: Network Settings
pl: Ustawienia sieci

en: Network _password:
pl: _Hasło sieciowe:

en: Network name (_ESSID):
pl: Nazwa sieci (_ESSID):

en: Network security auditor
pl: Audytor bezpieczeństwa sieci

en: Network service
pl: Usługa sieciowa

en: Network:
pl: Sieć:

en: New _password:
pl: Nowe _hasło:

en: New group
pl: Nowa grupa

en: New home directory already exists, use it?
pl: Nowy katalog domowy już istnieje, użyć go?

en: None
pl: Brak

en: Not asked on login
pl: Bez pytania podczas logowania

en: Number of days that a password may be used:
pl: Liczba dni, przez które można używać hasła:

en: OEM configuration manager
pl: Menedżer konfiguracji OEM

en: O_ffice location:
pl: Położenie _biura:

en: Off
pl: Wyłączone

en: Optional Settings
pl: Ustawienia opcjonalne

en: Options
pl: Opcje

en: Other computers in your network will stop viewing this.
pl: Inne komputery w sieci przestaną go widzieć.

en: Overwrite it?
pl: Zastąpić je?

en: PATH
pl: ŚCIEŻKA

en: P_assword
pl: _Hasło

en: Package index monitor
pl: Monitor listy pakietów

en: Parallel port connection
pl: Połączenie poprzez port równoległy

en: Password Settings
pl: Ustawienia hasła

en: Password _type:
pl: Ro_dzaj hasła:

en: Password confirmation is not correct
pl: Potwierdzenie hasła nie jest poprawne

en: Password could not be changed
pl: Nie można zmienić hasła

en: Password is too short
pl: Hasło jest za krótkie

en: Password set to:
pl: Hasło zostało ustawione na:

en: Phone number:
pl: Numer telefonu:

en: Plain (ASCII)
pl: Zwykły (ASCII)

en: Please choose a different group name.
pl: Proszę wybrać inną nazwę grupy.

en: Please choose a different numeric identifier for %s.
pl: Proszę wybrać inny identyfikator numeryczny dla użytkownika %s.

en: Please choose a different numeric identifier for group "%s".
pl: Proszę wybrać inny identyfikator numeryczny dla grupy "%s".

en: Please choose a different numeric identifier for the new group.
pl: Proszę wybrać inny identyfikator numeryczny dla nowej grupy.

en: Please choose another password.
pl: Proszę wybrać inne hasło.

en: Please ensure the user has logged out before deleting this account.
pl: Proszę się upewnić, że użytkownik został wylogowany przed usunięciem jego konta.

en: Please enter full path for home directory
    <span size="smaller">i.e.: /home/john</span>.
pl: Proszę wprowadzić pełną ścieżkę do katalogu domowego,
    <span size="smaller">np.: /home/jan</span>.

en: Please enter full path for shell
    <span size="smaller">i.e.: /bin/bash</span>.
pl: Proszę wprowadzić pełną ścieżkę do powłoki,
    <span size="smaller">np: /bin/bash</span>.

en: Please install and activate NTP support in the system to enable synchronization of your local time server with internet time servers.
pl: Aby włączyć synchronizację lokalnego serwera czasu z internetowymi serwerami czasu, należy zainstalować i włączyć usługę NTP.

en: Please set a valid group name consisting of a lower case letter followed by lower case letters and numbers.
pl: Proszę wprowadzić prawidłową nazwę grupy, składającą się małej litery poprzedzającej małe litery i cyfry.

en: Please type again your current password.
pl: Proszę ponownie wprowadzić bieżące hasło.

en: Point to point connection
pl: Połączenie PPP

en: Power management
pl: Zarządzanie zasilaniem

en: Printer service
pl: Usługa drukowania

en: Priority
pl: Priorytet

en: Privileges
pl: Uprawnienia

en: Profile Settings
pl: Ustawienia profilu

en: Profile _name:
pl: _Nazwa profilu:

en: Proxy cache service
pl: Usługa pamięci podręcznej pośrednika sieciowego

en: Pulses
pl: Impulsowe

en: RAID disks management
pl: Zarządzanie dyskami RAID

en: RPC mapper
pl: Mapowanie RPC

en: Read only
pl: Tylko do odczytu

en: Remote address:
pl: Zdalny adres:

en: Remote backup server
pl: Zdalny serwer kopii zapasowych

en: Remote shell server
pl: Zdalny serwer powłoki

en: Remove home folder for %s?
pl: Usunąć katalog domowy użytkownika %s?

en: Roaming mode enabled
pl: Włączony tryb roamingu

en: Route server
pl: Serwer trasowania

en: Router advertisement server
pl: Serwer rozgłaszania tras

en: Runlevel
pl: Poziom pracy

en: SNMP server
pl: Serwer SNMP

en: Save current network configuration as a location
pl: Zapis bieżącej konfiguracji sieci jako położenia

en: Save location
pl: Zapis położenia

en: School management platform
pl: Platforma zarządzania szkołą

en: Se_lect Servers
pl: Proszę wybrać _serwery

en: Search Domains
pl: Domeny wyszukiwania

en: Secure shell server
pl: Serwer bezpiecznej powłoki

en: Select the services that you wish to activate:
pl: Proszę wybrać usługi, które mają zostać włączone:

en: Selection
pl: Wybór

en: Send and receive faxes
pl: Wysyłanie i odbiór faksów

en: Serial modem
pl: Modem szeregowy

en: Serial port settings management
pl: Zarządzanie ustawieniami portu szeregowego

en: Services
pl: Usługi

en: Services Settings
pl: Ustawienia usług

en: Set password b_y hand
pl: _Ręczne ustawienie hasła

en: Settings for folder '%s'
pl: Ustawienia dla katalogu "%s"

en: Settings for service "%s"
pl: Ustawienia usługi "%s"

en: Share
pl: Udostępnij

en: Share Folder
pl: Współdzielenie katalogu

en: Share Properties
pl: Właściwości współdzielenia

en: Share this folder with other computers
pl: Współdzieli katalog z innymi komputerami

en: Share through:
pl: Współdzielony przez:

en: Shared Folder
pl: Współdzielony katalog

en: Shared Folders
pl: Katalogi współdzielone

en: Shares folders over the Internet
pl: Udostępnia katalogi poprzez Internet

en: Shares folders over your network
pl: Pozwala współdzielić katalogi poprzez sieć

en: Shares your web pages over the Internet
pl: Udostępnianie stron WWW poprzez internet

en: Sharing services are not installed
pl: Usługi udostępniania nie są zainstalowane

en: Show root user
pl: Wyświetlanie użytkownika root

en: Show system users
pl: Wyświetlanie użytkowników systemowych

en: Spam filter
pl: Filtr poczty niechcianej

en: Specify IP address
pl: Proszę wprowadzić adres IP

en: Specify hostname
pl: Proszę wprowadzić nazwę komputera

en: Specify network
pl: Proszę określić sieć

en: Speech synthesis support
pl: Obsługa syntezy mowy

en: Start
pl: Uruchom

en: Static IP address
pl: Statyczny adres IP

en: Status
pl: Stan

en: Stop
pl: Zatrzymaj

en: Subnet mask:
pl: Maska podsieci:

en: Superuser
pl: Administrator

en: Suspend and hibernate the computer
pl: Usypianie i hibernowanie komputera

en: Synchronize now
pl: Zsynchronizuj teraz

en: Synchronizes your computer clock with Internet time servers
pl: Synchronizuje zegar komputera z internetowymi serwerami czasu

en: Synchronizing system clock
pl: Synchronizowanie zegara systemowego

en: System Defaults
pl: Domyśle ustawienia systemu

en: System communication bus
pl: Magistrala komunikacji systemowej

en: System configuration manager
pl: Menedżer konfiguracji systemu

en: System monitor
pl: Monitor systemu

en: System policy prevents changes.
    Contact your system administrator
pl: Polityka systemu uniemożliwia zmiany.
    Proszę skontaktować się z administratorem systemu

en: TYPE
pl: TYP

en: Telstra Bigpond Cable Network client
pl: Klient Telstra Bigpond Cable Network

en: Terminal multiplexor
pl: Multiplekser terminala

en: Terminal server client
pl: Klient serwera terminali

en: The configuration could not be loaded
pl: Nie można wczytać konfiguracji

en: The configuration could not be saved
pl: Konfiguracja nie mogła zostać zapisana

en: The home directory for %s has been set to <tt>%s</tt>, which already exists. Do you want to use files from this directory, or copy the contents of <tt>%s</tt> to the new home, overwriting it?
    
    In doubt, use the new directory to avoid losing data, and copy files from the old directory later.
pl: Katalog użytkownika %s został ustawiony na <tt>%s</tt>, który już istnieje. Użyć plików z tego katalogu, czy skopiować zawartość katalogu <tt>%s</tt> do nowego, zastępując go?
    
    W razie wątpliwości należy użyć nowego katalogu, aby uniknąć utraty danych, i skopiować pliki z poprzedniego katalogu w późniejszym czasie.

en: The home directory for %s has been set to <tt>%s</tt>, which already exists. Do you want to use files from this directory, or delete all its contents and use a completely empty home directory?
    
    In doubt, keep the files, and remove them later if needed.
pl: Katalog użytkownika %s został ustawiony na <tt>%s</tt>, który już istnieje. Użyć plików z tego katalogu, czy usunąć całą jego zawartość i użyć całkowicie pustego katalogu domowego?
    
    W razie wątpliwości należy zachować pliki i usunąć je w późniejszym czasie, jeśli nie będą potrzebne.

en: The home directory for %s has been set to <tt>%s</tt>, which doesn't exist. Do you want to copy the contents of the old home directory (<tt>%s</tt>), or use a completely empty home directory?
    
    If you choose to copy the files to the new location, it's safe to delete the old directory.
pl: Katalog użytkownika %s został ustawiony na <tt>%s</tt>, który nie istnieje. Skopiować zawartość poprzedniego katalogu domowego (<tt>%s</tt>), czy użyć całkowicie pustego katalogu?
    
    Jeśli zostanie wybrane skopiowanie plików do nowego położenia, to można będzie bezpiecznie usunąć poprzedni katalog.

en: The host name has changed
pl: Nazwa komputera została zmieniona

en: The interface does not exist
pl: Interfejs nie istnieje

en: The new password has already been used recently.
pl: Nowe hasło zostało już niedawno użyte.

en: The new password is too short
pl: Nowe hasło jest za krótkie

en: The new password is too simple
pl: Nowe hasło jest zbyt proste

en: The new password must contain numeric or special characters
pl: Nowe hasło musi zawierać znaki numeryczne i specjalne

en: The old and new passwords are the same
pl: Poprzednie i nowe hasło są takie same

en: The old and new passwords are too similar
pl: Poprzednie i nowe hasło są zbyt podobne

en: The platform you are running is not supported by this tool
pl: Obecnie używana platforma nie jest obsługiwana przez te narzędzie

en: The system configuration has potentially changed.
pl: Konfiguracja systemu mogła zostać zmieniona.

en: There is already a location with the same name
pl: Istnieje już położenie o tej samej nazwie

en: This account is disabled.
pl: To konto jest wyłączone.

en: This account is using special settings that have been defined manually. Use the <i>Advanced Settings</i> dialog to tune them.
pl: To konto używa specjalnych ustawień, które zostały podane ręcznie. Można użyć okna <i>Zaawansowane ustawienia</i>, aby je dostosować.

en: This computer is a _WINS server
pl: Komputer jest serwerem _WINS

en: This may affect your system behavior in several ways, possibly leading to data loss.
pl: Może to wpłynąć w różny sposób na działanie systemu, łącznie z utratą danych.

en: This may leave files with invalid group ID in the filesystem.
pl: Może to pozostawić pliki z nieprawidłowym identyfikatorem grupy w systemie plików.

en: This network interface is not configured
pl: Interfejs sieciowy nie jest skonfigurowany

en: This will prevent you from launching new applications, and so you will have to log in again. Continue anyway?
pl: Uniemożliwi to uruchamianie nowych programów i będzie wymagało ponownego zalogowania się. Kontynuować pomimo to?

en: This would leave the system unusable.
pl: Spowoduje to, że system stanie się bezużyteczny.

en: Time Zone
pl: Strefa czasowa

en: Time and Date
pl: Czas i data

en: Time and Date Settings
pl: Ustawienia czasu i daty

en: Time servers
pl: Serwery czasu

en: Time servers:
pl: Serwery czasu:

en: Time zone
pl: Strefa czasowa

en: Time zone:
pl: Strefa czasowa:

en: Tones
pl: Tonowe

en: Type address
pl: Proszę wprowadzić adres

en: Type:
pl: Rodzaj:

en: Unconfigured
pl: Nieskonfigurowane

en: Unix networks (NFS)
pl: Sieci Unix (NFS)

en: Unknown error
pl: Nieznany błąd

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Unsupported platform
pl: Nieobsługiwana platforma

en: Update content? This will lose any modification in course.
pl: Zaktualizować zawartość? Wszystkie zmiany zostaną utracone.

en: Use CD-ROM drives
pl: Użycie napędów CD-ROM

en: Use USB devices
pl: Użycie urządzeń USB

en: Use VirtualBox virtualization solution
pl: Użycie wirtualizacji VirtualBox

en: Use audio devices
pl: Użycie urządzeń dźwiękowych

en: Use floppy drives
pl: Użycie napędów dyskietek

en: Use modems
pl: Użycie modemów

en: Use scanners
pl: Użycie skanerów

en: Use tape drives
pl: Użycie napędów taśmowych

en: Use the Internet service provider nameservers
pl: Użycie serwerów nazw dostawcy usług internetowych

en: Use video devices
pl: Użycie urządzeń wideo

en: User ID %d is already used by user %s
pl: Identyfikator użytkownika %d jest już używany przez użytkownika %s

en: User ID:
pl: Identyfikator użytkownika:

en: User Privileges
pl: Uprawnienia użytkownika

en: User passwords must be longer than 5 characters and preferably formed by numbers, letters and special characters.
pl: Hasła użytkowników muszą być dłuższe niż 5 znaków oraz powinny się składać z liter, cyfr i znaków specjalnych.

en: User profiles
pl: Profile użytkowników

en: Username must consist of:
      ➣ lower case letters from the English alphabet
      ➣ digits
      ➣ any of the characters ".", "-" and "_"
pl: Nazwa użytkownika może składać się z:
      ➣ małych liter z alfabetu angielskiego
      ➣ cyfr
      ➣ znaków ".", "-" i "_"

en: Username must start with a letter!
pl: Nazwa użytkownika musi zaczynać się od litery.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users Settings
pl: Ustawienia użytkowników

en: Users and Groups
pl: Użytkownicy i grupy

en: Virtual Machine management
pl: Zarządzanie maszynami wirtualnymi

en: Virtual Private Network server
pl: Serwer wirtualnych sieci prywatnych (VPN)

en: Volumes mounter
pl: Montowanie woluminów

en: WEP key (ascii)
pl: Klucz WEP (znaki ASCII)

en: WEP key (hexadecimal)
pl: Klucz WEP (szesnastkowo)

en: WINS _server:
pl: _Serwer WINS:

en: Web calendar server
pl: Serwer kalendarza sieciowego

en: Web server
pl: Serwer WWW

en: Whether the users-admin tool should show system users in the users list.
pl: Określa, czy narzędzie users-admin powinno wyświetlać użytkowników systemowych na liście użytkowników.

en: Whether the users-admin tool should show the root user in the users list.
pl: Określa, czy narzędzie users-admin powinno wyświetlać użytkownika root na liście użytkowników.

en: Windows networks (SMB)
pl: Sieci Windows (SMB)

en: Windows sharing
pl: Współdzielenie Windows

en: Wired connection
pl: Połączenie przewodowe

en: Wireless Settings
pl: Ustawienia sieci bezprzewodowej

en: Wireless connection
pl: Połączenie bezprzewodowe

en: World Map
pl: Mapa świata

en: You are about to revoke your own administration rights
pl: Uprawnienia administratora zostaną zaraz unieważnione

en: You are not allowed to access the system configuration.
pl: Brak uprawnień do dostępu do konfiguracji systemu.

en: You are not allowed to modify the system configuration.
pl: Brak uprawnień do modyfikacji konfiguracji systemu.

en: You cannot change an account's home directory or user ID while the user is logged in.
pl: Nie można zmienić katalogu domowego lub identyfikatora zalogowanego użytkownika.

en: You cannot change the user ID for the superuser account.
pl: Nie można zmienić identyfikatora superużytkownika.

en: You cannot disable your own account, nor change your own home directory or user ID. Run this program from another user's session to edit these settings.
pl: Nie można wyłączyć własnego konta, ani zmienić katalogu domowego lub identyfikatora użytkownika. Należy uruchomić ten program w sesji innego użytkownika, aby zmienić te ustawienia.

en: You need to install at least either Samba or NFS in order to share your folders.
pl: Aby mieć możliwość udostępniania katalogów, należy zainstalować usługę Samba lub NFS.

en: Your password has been changed since you initially authenticated!
pl: Hasło zostało zmienione od początkowego uwierzytelnienia.

en: _Add
pl: _Dodaj

en: _Add Profile
pl: _Dodaj profil

en: _Advanced Settings
pl: Z_aawansowane ustawienia

en: _Autodetect
pl: _Wykryj

en: _Cancel Change
pl: _Anuluj zmianę

en: _Change...
pl: _Zmień...

en: _Comments
pl: K_omentarze

en: _Configuration:
pl: _Konfiguracja:

en: _Current password:
pl: _Bieżące hasło:

en: _Custom
pl: _Własne

en: _Date:
pl: _Data:

en: _Days between warning and password expiration:
pl: _Liczba dni pomiędzy ostrzeżeniem a unieważnieniem hasła:

en: _Delete
pl: _Usuń

en: _Delete Files
pl: U_suń pliki

en: _Delete old home directory
pl: _Usuń poprzedni katalog domowy

en: _Dial prefix:
pl: P_rzedrostek wybierania:

en: _Dial type:
pl: Typ _wybierania:

en: _Enable Account
pl: Włącz_enie konta

en: _Encrypt home folder to protect sensitive data
pl: _Zaszyfrowanie katalogu domowego, aby chronić prywatne dane

en: _Gateway address:
pl: Adres _bramki:

en: _Generate
pl: _Utworzenie

en: _Home directory:
pl: Katalog do_mowy:

en: _Home phone:
pl: Telefon _domowy:

en: _Host name:
pl: Nazwa _komputera:

en: _IP address:
pl: Adres _IP:

en: _Local IP:
pl: _Lokalny adres IP:

en: _Location name:
pl: _Nazwa położenia:

en: _Main group:
pl: G_rupa główna:

en: _Manage Groups
pl: _Zarządzaj grupami

en: _Modem port:
pl: Port _modemu:

en: _Name:
pl: _Nazwa:

en: _Password:
pl: _Hasło:

en: _Path:
pl: Ścież_ka:

en: _Phone number:
pl: Numer te_lefonu:

en: _Properties
pl: _Właściwości

en: _Read only
pl: Tylko do _odczytu

en: _Remote IP:
pl: _Zdalny adres IP:

en: _Replace With Old Files
pl: _Zastąp poprzednimi plikami

en: _Retry if the connection breaks or fails to start
pl: _Ponawianie po zerwaniu lub nieudanym nawiązaniu połączenia

en: _Set modem as default route to internet
pl: _Domyślna trasa do Internetu przez modem

en: _Share Folder...
pl: _Współdziel katalog...

en: _Shell:
pl: Po_włoka:

en: _Subnet mask:
pl: _Maska podsieci:

en: _Time:
pl: _Czas:

en: _Use Empty Directory
pl: _Użyj pustego katalogu

en: _Use Existing Files
pl: _Użyj istniejących plików

en: _Use New Files
pl: _Użyj nowych plików

en: _Username:
pl: _Nazwa użytkownika:

en: _Volume:
pl: _Głośność:

en: _Work phone:
pl: Telefon _służbowy:
