MATE Desktop Environment - en to pl translation catalogue (331 entries)

en: %(service)s on %(device)s
pl: %(service)s na %(device)s

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
pl[0]: %.0f minuta
pl[1]: %.0f minuty
pl[2]: %.0f minut

en: %.0f Second | %.0f Seconds
pl[0]: %.0f sekunda
pl[1]: %.0f sekundy
pl[2]: %.0f sekund

en: %d %s %d %s and %d %s
pl: %d %s %d %s i %d %s

en: %d Minute | %d Minutes
pl[0]: %d minuta
pl[1]: %d minuty
pl[2]: %d minut

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
pl[0]: <b>%d aktywne połączenie</b>
pl[1]: <b>%d aktywne połączenia</b>
pl[2]: <b>%d aktywnych połączeń</b>

en: <b>Adding Device...</b>
pl: <b>Dodawanie urządzenia...</b>

en: <b>Advanced</b>
pl: <b>Zaawansowane</b>

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message.</b>
pl: <b>Podczas ładowania wtyczki wystąpił błąd. Proszę wysłać treść tego komunikatu do opiekunów projektu.</b>

en: <b>Author:</b>
pl: <b>Autor:</b>

en: <b>Bluetooth _Off</b>
pl: <b>Bluetooth w_yłączony</b>

en: <b>Bonded</b>
pl: <b>Powiązano</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
pl: <b>Konflikt z:</b>

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
pl: <b>Gratulacje, urządzenie zostało dodane</b>

en: <b>Connect To:</b>
pl: <b>Połącz z:</b>

en: <b>Connect to:</b>
pl: <b>Połącz z:</b>

en: <b>Connected</b>
    <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
pl: <b>Połączono</b>
    <b>Siła sygnału: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Jakość połączenia: %(lq)u%%
    Moc transmisji: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
pl: <b>Połączono</b>
    Siła sygału: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Jakość połączenia: %(lq)u%%</b>
    Moc transmisji: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
pl: <b>Połączono</b>
    Siła sygnału: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Jakość połączenia: %(lq)u%%
    <b>Moc transmisji: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>DUN Support</b>
pl: <b>Wsparcie DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
pl: <b>Zależy od:</b>

en: <b>Device added and connected successfuly</b>
pl: <b>Urządzenie dodane i podłączone</b>

en: <b>Device added successfuly, but failed to connect</b>
pl: <b>Urządzenie dodane, jednak nie uzyskano połączenia</b>

en: <b>Disconnect:</b>
pl: <b>Rozłącz:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
pl: <b>Pobrano:</b>

en: <b>Failed to add device</b>
pl: <b>Błąd przy dodawaniu urządzenia</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
pl: <b>Odbiór pliku (mechanizm Push)</b>

en: <b>File Sharing (FTP)</b>
pl: <b>Współdzielenie plików (FTP)</b>

en: <b>File:</b>
pl: <b>Plik:</b>

en: <b>Friendly Name</b>
pl: <b>Pryjazna Nazwa</b>

en: <b>GSM settings</b>
pl: <b>Ustawienia GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
pl: <b>Czas trwania zapisu:</b>

en: <b>Log started:</b>
pl: <b>Rozpoczęto zapisywanie:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
pl: <b>Ustawienia NAP</b>

en: <b>Network Settings</b>
pl: <b>Ustawienia sieciowe</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
pl: <b>Brak zainstalowanych serwerów DHCP</b>

en: <b>PAN Support</b>
pl: <b>Wsparcie PAN</b>

en: <b>Pairing in progress...</b>
pl: <b>Parowanie w toku...</b>

en: <b>Please wait...</b>
pl: <b>Proszę czekać...</b>

en: <b>Plugin description:</b>
pl: <b>Opis wtyczki:</b>

en: <b>Select pairing method to use:</b>
pl: <b>Wybierz metodę parowania:</b>

en: <b>Services</b>
pl: <b>Usługi</b>

en: <b>To:</b>
pl: <b>Do:</b>

en: <b>Total:</b>
pl: <b>Całkowity:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
pl: <b>Ustawienia transferu</b>

en: <b>Trusted and Bonded</b>
pl: <b>Zaufane i powiązane</b>

en: <b>Trusted</b>
pl: <b>Zaufany</b>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
pl: <b>W_yłącz Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
pl: <b>_Włącz Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
pl: <b>Wysłano:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
pl: <b>Ustawienia widoczności</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
pl: <b>Witaj w asystencie ustawiania urządzenia Bluetooth</b>
    
    
    Asystent ten przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji i łączenia urządzeń wspierających technologię Bluetooth.

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
pl: <span size="small">Następujące argumenty zostaną przekazane:
    Adres, Nazwa, nazwa usługi, uuid16, węzeł rfcomm
    Na przykład:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Telefon, usługa DUN, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16 zostały zwrócone jako lista odzielona kropkami
    
    Podczas rozłączenia urządzenia skrypt wyśle sygnał HUP</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
pl: <span weight="bold" size="large">Wysyłanie plików przez Bluetooth</span>

en: Accept
pl: Akceptuj

en: Accept files from trusted devices
pl: Akceptuj pliki z zaufanych urządzeń

en: Adap_ters
pl: Adaptery

en: Adapter for this connection is not available
pl: Adapter dla tego połączenia jest niedostępny

en: Adapter selection
pl: Wybór adaptera

en: Add
pl: Dodaj

en: Add this device to known devices list
pl: Dodaj to urządzenie do listy znanych urządzeń

en: Adding
pl: Dodawanie

en: Adds an exit menu item to quit the applet
pl: Dodaje element menu wyjścia do wyjścia z apletu

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
pl: Dodaje wskazówkę na ikonie statusu kiedy Bluetooth jest aktywny i pokazuje liczbę połączeń w etykiecie.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
pl: Dodaje standardowe elementy menu do menu ikony statusu

en: Allow devices to write/delete
pl: Zezwól urządzniom na zapis/usuwanie

en: Allows to receive audio from remote device
pl: Umożliwia odbieranie sygnału audio od innych urządzeń

en: Allows to send audio to remote device
pl: Umożliwia wysyłanie sygnału audio do innych urządzeń

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
pl: Umożliwia monitorowanie liczby przesłanych danych (dostęp mobilny). Użyteczne w planach taryfowych z ograniczonym transferem danych. Wtyczka śledzi każde urządzenie osobno.

en: Already connected
pl: Już połączono

en: Always
pl: Zawsze

en: Always accept
pl: Zawsze akceptuj

en: Always visible
pl: Zawsze widoczny

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
pl: Ilość czasu w sekundach kiedy tryb wykrywalności się wyłączy

en: Applet's transfer service plugin is disabled
pl: Wtyczka usługi transferu apletu jest wyłączona

en: Are you sure you want to reset the counter?
pl: Czy na pewno chcesz wyzerować licznik?

en: Audio Profile
pl: Profil dźwiękowy

en: Audio Sink
pl: Mikser audio

en: Audio Source
pl: Źródło sygnału audio

en: Authorization request for:
pl: Żądanie autoryzacji dla:

en: Blueman Applet
pl: Applet Blueman

en: Blueman Bluetooth Manager
pl: Menedżer Bluetooth Blueman

en: Blueman is a GTK based Bluetooth manager
pl: Blueman jest menedżerem Bluetooth opartym na GTK

en: Bluetooth Active
pl: Bluetooth jest aktywny

en: Bluetooth Adapters
pl: Adaptery Bluetooth

en: Bluetooth Assistant
pl: Asystent Bluetooth

en: Bluetooth Authentication
pl: Autoryzacja Bluetooth

en: Bluetooth Configuration
pl: Konfiguracja Bluetooth

en: Bluetooth Device
pl: Urządzenie Bluetooth

en: Bluetooth Devices
pl: Urządzenia Bluetooth

en: Bluetooth Disabled
pl: Bluetooth wyłączony

en: Bluetooth Enabled
pl: Bluetooth włączony

en: Bluetooth File Transfer
pl: Transfer plików za pomocą Bluetooth

en: Bluetooth Manager
pl: Menedżer Bluetooth

en: Bluetooth Network
pl: Sieć Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
pl: Bluetooth wyłączono

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
pl: Bluetooth musi być włączone aby wysyłanie plików działało

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
pl: Bluetooth musi być włączone na asystencie Bluetooth aby działało

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
pl: Bluetooth musi być włączone na menadżerze adaptera aby działało

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
pl: Bluetooth musi być włączony, aby menadżer urządzeń mógł działać

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
pl: Demon Bluez nie jest uruchomiony, blueman-manager nie może kontynuować.
    To prawdopodobnie znaczy że nie wykryto żadnych adapterów Bluetooth lub demon Bluetooth nie jest włączony.

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Browse the device using obex ftp
pl: Przeglądaj urządzenie poprzez protokół obex ftp

en: Browse this device
pl: Przeglądaj to urządzenie

en: Cancel Operation
pl: Anuluj operację

en: Cancelling
pl: Anuluj

en: Changing Bluetooth system settings requires privileges
pl: Do zmiany ustawień systemowych Bluetooth potrzeba uprawnień

en: Close
pl: Zamknij

en: Command
pl: Polecenie

en: Command to execute when answer button is pressed:
pl: Wykonaj polecenie po naciśnięciu przycisku odbioru:

en: Command to start an obex ftp browser.
    <i>%d</i> is substituted with device address.
pl: Polecenie uruchomienia przeglądarki ftp obex.
    <i>%d</i> zostanie zastąpione adresem urządzenia.

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Configure Bluetooth Network
pl: Konfiguruj sieć Bluetooth

en: Configure selected plugin's preferences
pl: Konfiguruj ustawienia zaznaczonych wtyczek

en: Configuring networking requires privileges
pl: Do konfiguracji sieci potrzeba uprawnień

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Confirm value
pl: Potwierdź wartość

en: Confirm value for authentication:
pl: Potwierdź wartość do uwierzytelnienia:

en: Connected
pl: Połączono

en: Connected to %s
pl: Połączono z %s

en: Connected:
pl: Połączony:

en: Connecting
pl: Łączenie

en: Connecting...
pl: Łączenie...

en: Connection Failed:
pl: Połączenie nie powiodło się:

en: Connection to BlueZ failed
pl: Połączenie z BlueZ się nie powiodło

en: Controls Bluetooth adapter power states
pl: Kontroluje stany zasilania adapteru Bluetooth

en: Create pairing with the device
pl: Paruj z urządzeniem

en: DHCP server type:
pl: Typ serwera DHCP:

en: DUN connection on %s will now be available in Network Manager
pl: Połączenie DUN na %s będzie dostępne w programie NetworkManager

en: Data activity indication
pl: Wskaźnik przesyłania danych

en: Deny
pl: Odrzuć

en: Dependency issue
pl: Problem z zależnościami

en: Device Manager
pl: Menedżer urządzeń

en: Device search progress
pl: Postęp wyszukiwania urządzeń

en: Dialup Settings
pl: Ustawienia DialUp

en: Disconnecting...
pl: Rozłączanie...

en: Discoverable timeout
pl: Czas wykrywalności

en: Discoverable... %ss
pl: Widoczny ... %ss

en: Don't connect
pl: Nie podłączaj

en: Enable Bluetooth
pl: Włącz Bluetooth

en: Enable Routing (NAT)
pl: Włącz routing (NAT)

en: Enabled
pl: Aktywne

en: Enter PIN code
pl: Wprowadź kod PIN

en: Enter PIN code for authentication:
pl: Wprowadź kod PIN do uwierzytelnienia:

en: Enter passkey
pl: Wprowadź hasło

en: Enter passkey for authentication:
pl: Wprowadź hasło do uwierzytelnienia:

en: Error occurred
pl: Wystąpił błąd

en: Error occurred while sending file %s
pl: Wystąpił błąd podczas przesyłania pliku %s

en: Failed
pl: Nieudane

en: Failed to change profile to %s
pl: Zmiana profilu na %s nie powiodła się

en: Failed to connect
pl: Nie udało się połączyć

en: Failed to launch "%s"
pl: Nie udało się uruchomić "%s"

en: Failed to launch default file browser
pl: Nie udało się uruchomić domyślnej przeglądarki plików

en: Failed to obtain an IP address on %s
pl: Nie udało się otrzymać adresu IP na %s

en: Failure
pl: Nieudane

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
pl: Plik %(0)s z %(1)s odebrany z powodzeniem

en: File received
pl: Odebrano plik

en: Files received
pl: Odebrane pliki

en: Forcefully disconnect the device
pl: Wymuś rozłącznie z urządzniem

en: GSM Settings
pl: Ustawienia GSM

en: Group Network
pl: Sieć Grupowa

en: Hidden
pl: Ukryty

en: High
pl: Wysoki

en: IP Address:
pl: Adres IP:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
pl: adres IP jest w konflikcie z interfejsem %s który posiada taki sam adres

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
pl: Adres IP pokrywa się z podsiecią interfejsu %s, który ma następującą konfigurację %s/%s
    To może przyczynić się nieprawidłowemu zachowaniu sieci

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
pl: Plik przychodzący %(0)s od %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
pl: Plik przychodzący przez Bluetooth

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
pl: Interfjes %(0)s przypisany do adresu %(1)s

en: Invalid IP address
pl: Nieprawidłowy adres IP

en: Latest Device _First
pl: Ostatnie urządzenie na _początku

en: Latest Device _Last
pl: Ostatnie urządzenie na _końcu

en: Launch DHCP client
pl: Uruchom klienta DHCP

en: Launching DHCP client requires privileges
pl: Uruchamianie klienta DHCP wymaga przywilejów

en: Local Services
pl: Usługi lokalne

en: Low
pl: Niski

en: Make the default adapter temporarily visible
pl: Ustaw domyślny adapter tymczasowo widoczny

en: Manages local network services, like NAP bridges
pl: Zarządz usługami sieci lokalnej, jak mosty NAP

en: Mark/Unmark this device as trusted
pl: Zaznacz/Odznacz urządzenie jako zaufane

en: Maximum items
pl: Maksymalna ilość połączeń

en: Modem Manager did not support the connection
pl: Modem Manager nie obsługuje tego połączenia

en: More
pl: Więcej

en: Much
pl: Dużo

en: Network
pl: Sieć

en: Network Access Point
pl: Punkt Dostępu Do Sieci

en: Network Access Point (NAP)
pl: Punkt Wejścia Sieci (NAP)

en: Network _Usage
pl: _Użycie sieci

en: No adapters found
pl: Nie odnaleziono żadnych adapterów

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
pl: Statystki nie są na razie dostępne. Spróbuj nawiązać najpierw połączenie i wtedy sprawdź statystyki.

en: Not Connected
pl: Niepołączony

en: Not currently supported with this setup
pl: Obecnie nie obsługiwany z taką konfiguracją

en: Not specified
pl: Nieokreślony

en: Number:
pl: Numer:

en: Optimal
pl: Optymalny

en: Pair
pl: Paruj

en: Pair with the device
pl: Paruj z urządzniem

en: Pairing
pl: Parowanie

en: Pairing PIN code for
pl: Parownie kod PIN dla

en: Pairing passkey for
pl: Parowanie hasła dla

en: Pairing request
pl: Żądanie parowania

en: Pairing request for %s
pl: Żądanie sparowania dla %s

en: Pairing request for device:
pl: Żądanie parowania urządzenia:

en: Pairing request for:
pl: Żądanie parowania dla:

en: Pairing with: %s
pl: Parowanie z: %s

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
pl: Wtyczka <b>"%(0)s"</b> zależy od <b>%(1)s</b>. Wyłączenie <b>%(1)s</b> spowoduje wyłącznie również <b>"%(0)s"</b>.
    Kontynuować?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
pl: Wtyczka <b>%(0)s</b> jest wkonflikcie z <b>%(1)s</b>. Włączenie <b>%(1)s</b> spowoduje wyłączenie <b>%(0)s</b>.
    Kontynuować?

en: Plugins
pl: Wtyczki

en: Poor
pl: Słaby

en: Proceed Without Pairing
pl: Kontynuuj bez parowania

en: Provides DBus API for other Blueman components
pl: Zapewnia API DBus dla innych komponentów Bluemana

en: Provides OBEX file transfer capabilities
pl: Dostarcza możliwości transferu plików przez protokołu OBEX

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
pl: Dostarcza podstawowego klienta DHCP dla połączeń PAN Bluetooth.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
pl: Dostarcza menu dla apletu i API dla innych wtyczek do manipulowania nim

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
pl: Dostarcza element menu do ustawienia domyślnego adaptera jako tymczasowo widoczny kiedy jest ustawiony domyślnie jako ukryty.

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
pl: Dostarcza element menu zawierający ostatnio używane połączenia

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
pl: Dostarcza podstawowe wsparcie dla połączenia do internetu przez profil DUN.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
pl: Dostarcza usługi kluczy/haseł i autentyfikacji  serwerowi BlueZ

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
pl: Zapewnia wsparcie dla Dial Up Networking (DUN) z programami ModemManager i NetworkManager

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
pl: Dostarcza wsparcie dla Personal Area Networking (PAN) wprowadzonego w NetworkManager 0.8

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
pl[0]: Odebrany %d plik w tle
pl[1]: Odebrane %d pliki w tle
pl[2]: Odebrane %d plików w tle

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
pl[0]: Odebrany %d plik więcej w tle
pl[1]: Odebrane %d pliki więcej w tle
pl[2]: Odebrane %d plików więcej w tle

en: Receiving file
pl: Odbieranie pliku

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
pl: Odbieranie pliku %(0)s od %(1)s

en: Recent _Connections
pl: Ostatnie _Połączenia

en: Recommended
pl: Zalecane

en: Reject
pl: Odrzuć

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove this device from the known devices list
pl: Usuń to urządzenie z listy znanych

en: Rename device
pl: Zmień nazwę urządzenia

en: Renew IP Address
pl: Odnów adres IP

en: Retry
pl: Spróbuj ponownie

en: Run the setup assistant for this device
pl: Uruchom asystenta konfiguracji dla tego urządzenia

en: Runs a command when answer button is pressed on a headset
pl: Uruchamia polecenie kiedy przycisk odpowiedzi jest wciśnięty na zestawie słuchawkowym.

en: Script to execute on connection
pl: Skrypt do wykonania podczas połączenia

en: Search
pl: Szukaj

en: Search for devices
pl: Szukaj urządzeń

en: Search for nearby devices
pl: Szukaj urządzeń w pobliżu

en: Searching
pl: Wyszukiwanie

en: Select Device
pl: Wybierz urządzenie

en: Select Shared/Storage folder
pl: Wybierz katalog współdzilony

en: Select audio profile for PulseAudio
pl: Wybierz profil audio dla PulseAudio

en: Select files to send
pl: Wybierz pliki do wysłania

en: Send File
pl: Wyślij Plik

en: Send _Files to Device
pl: Wyślij plik do urządzenia

en: Send a _File...
pl: Wyślij _Plik...

en: Send file(s) to the device
pl: Wyślij plik(i) do urządzenia

en: Send files to this device
pl: Wyślij pliki do tego urządzenia

en: Sending File
pl: Przesyłania Pliku

en: Serial Port %s
pl: Port szeregowy %s

en: Serial Ports
pl: Porty szeregowe

en: Serial port connected
pl: Port szeregowy połączony

en: Serial port connected to %s
pl: Port szeregowy podłączony do %s

en: Serial port connection script failed
pl: Skrypt połączenia portu szeregowego nie powiódł się

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
pl: Usługa portu szeregowe na urządzeniu <b>%s</b> będzie teraz dostępna przez <b>%s</b>

en: Service:
pl: Usługa:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
pl: Ustaw właściwości Adaptera Bluetooth

en: Setup...
pl: Ustawienia...

en: Shared Folder:
pl: Katalog współdzilony:

en: Show _Statusbar
pl: Wyświetl _pasek stanu

en: Show _Toolbar
pl: Wyświetl pasek _narzędziowy

en: Show input
pl: Wyświetlanie wprowadzanych danych

en: Shows network traffic usage
pl: Pokazuje liczbę przesłanych danych

en: Skip
pl: Pomiń

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
pl: Źródłowy adapter. Bierze adres lub nazwę adaptera np. hci0

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
pl: Standardowa obsługa połączenia profilu SPP, pozwalającego na wykonywanie niestandardowych czynności

en: Start configuration assistant for this device
pl: Uruchom asystenta konfiguracji tego urządzenia

en: Sub-optimal
pl: Niemal optymalny

en: Success
pl: Udało się

en: Success!
pl: Zakończono z powodzeniem!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
pl: Pomyślnie połączono do usługi <b>DUN</b> na <b>%(0)s.</b>
    Połączenie jest teraz dostępne przez <b>%(1)s</b>

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
pl: Tymczasowo wyłącza wygaszacz ekranu gdy podłączony jest kontroler bluetooth.

en: Temporarily visible
pl: Tymczasowo widoczny

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
pl: Maksymalna liczba ostatnich połączeń wyświetlana w menu.

en: There was a problem launching script %s
    %s
pl: Nastąpił problem uruchomienia skryptu %s
    %s

en: Toggles a platform Bluetooth killswitch when Bluetooth power state changes (Useless with USB dongles) and makes sure a status icon is shown if there is a bluetooth killswitch but no adapter.
pl: Przełącza przełącznik systemowy Bluetooth gdy nastąpi zmiana stanu zasilania (bezużyteczne z kluczami USB) i wyświetla ikonę statusu, jeśli istnieje przełącznik bluetooth bez adaptera.

en: Too much
pl: Zbyt dużo

en: Total data received and rate of transmission
pl: Całkowita ilość odebranych danych oraz szybkość trasmisji

en: Total data sent and rate of transmission
pl: Całkowita ilość wysłanych danych oraz szybkość transmisji

en: Traffic statistics
pl: Statystyki transferu danych

en: Transfer
pl: Prześlij

en: Transfer failed
pl: Transfer nieudany

en: Transfer of file %(0)s failed
pl: Transfer pliku %(0)s nieudany

en: Trust
pl: Zaufane

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait...
pl: Próba otrzymania adresu IP na %s
    Proszę czekać...

en: Turn off all adapters
pl: Wyłącz wszystkie adaptery Bluetooth

en: Turn on all adapters
pl: Włącz wszystkie adaptery

en: Unknown
pl: Niezidenyfikowany

en: Unspecified
pl: Nieokreślony

en: Untrust
pl: Niezaufane

en: Use Random Passkey
pl: Użyj losowego kodu dostępu

en: Uses libappindicator to show a statusicon
pl: Używa libappindicator aby pokazać ikonę statusu

en: Very High
pl: Bardzo wysoki

en: You can enter an alternate browser in service settings
pl: Możesz wprowadzić inną przeglądarkę u ustawieniach usług

en: _Adapter
pl: _Łącze

en: _Add Device
pl: _Dodaj urządzenie

en: _Browse Device...
pl: _Przeglądaj urządzenie...

en: _Browse Files on Device
pl: Przeglądaj pliki na urządzeniu

en: _Close
pl: _Zamknij

en: _Device
pl: _Urządzenie

en: _Devices
pl: _Urządzenia

en: _Disconnect
pl: _Rozłącz

en: _Help
pl: Pomoc

en: _Local Services
pl: Usługi lokalne

en: _Make Discoverable
pl: _Włącz wykrywalność

en: _Pair
pl: _Paruj

en: _Plugins
pl: _Wtyczki

en: _Remove...
pl: _Usuń...

en: _Report a Problem
pl: _Zgłoś problem

en: _Reset
pl: Z_resetuj

en: _Search
pl: _Szukaj

en: _Setup New Device
pl: _Ustaw nowe urządzenie

en: _Setup...
pl: _Ustawienia...

en: _Trust
pl: _Ufaj

en: _Untrust
pl: P_rzestań ufać

en: _View
pl: _Widok

en: applet
pl: aplet

en: cellular
pl: komórkowy

en: cordless
pl: bezprzewodowy

en: day | days
pl[0]: dzień
pl[1]: dni
pl[2]: dni

en: desktop
pl: pulpit

en: handheld
pl: palmtop

en: headset
pl: zestaw słuchawkowy

en: hour | hours
pl[0]: godzina
pl[1]: godziny
pl[2]: godzin

en: keyboard
pl: klawiatura

en: microphone
pl: mikrofon

en: minute | minutes
pl[0]: minuta
pl[1]: minuty
pl[2]: minut

en: palm
pl: Palm

en: pointing
pl: urządzenie wskazujące

en: server
pl: serwer

en: uncategorized
pl: nieskategoryzowany

en: unknown
pl: nieznany
