MATE Desktop Environment - en to ms translation catalogue (337 entries)

en: %(service)s on %(device)s
ms: %(service)s pada %(device)s

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
ms[0]: %.0f Minit

en: %.0f Second | %.0f Seconds
ms[0]: %.0f Saat

en: %d %s %d %s and %d %s
ms: %d %s %d %s dan %d %s

en: %d Minute | %d Minutes
ms[0]: %d Minit

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
ms[0]: <b>%d Sambungan Aktif</b>

en: <b>Adding Device...</b>
ms: <b>Menambah Peranti...</b>

en: <b>Advanced</b>
ms: <b>Lanjutan</b>

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message.</b>
ms: <b>Satu ralat berlaku ketika memuatkan pemalam. Sila maklumkan pembangun mengenai kandungan mesej ini.</b>

en: <b>Author:</b>
ms: <b>Pengarang:</b>

en: <b>Bluetooth _Off</b>
ms: <b>Bluetooth _Mati</b>

en: <b>Bonded</b>
ms: <b>Terikat</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
ms: <b>Berkonflik dengan:</b>

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
ms: <b>Tahniah, peranti berjaya ditambah</b>

en: <b>Connect To:</b>
ms: <b>Sambung Ke:</b>

en: <b>Connect to:</b>
ms: <b>Sambung ke:</b>

en: <b>Connected</b>
    <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
ms: <b>Bersambung</b>
    <b>Kekuatan Isyarat Diterima: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Kualiti Pautan: %(lq)u%%
    Aras Kuasa Pindahan: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
ms: <b>Bersambung</b>
    Kekuatan Isyarat Diterima: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Kualiti Pautan: %(lq)u%%</b>
    Aras Kuasa Pindahan: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
ms: <b>Bersambung</b>
    Kekuatan Isyarat Diterima: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Kualiti Pautan: %(lq)u%%
    <b>Aras Kuasa Pindahan: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>DUN Support</b>
ms: <b>Sokongan DUN</b>

en: <b>Depends on:</b>
ms: <b>Bergantung pada:</b>

en: <b>Device added and connected successfuly</b>
ms: <b>Peranti ditambah dan berjaya disambungkan</b>

en: <b>Device added successfuly, but failed to connect</b>
ms: <b>Peranti berjaya ditambah, tetapi gagal bersambung</b>

en: <b>Disconnect:</b>
ms: <b>Terputus:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
ms: <b>Dimuat turun:</b>

en: <b>Failed to add device</b>
ms: <b>Gagal tambah peranti</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
ms: <b>Fail Diterima (Object Push)</b>

en: <b>File Sharing (FTP)</b>
ms: <b>Perkongsian Fail (FTP)</b>

en: <b>File:</b>
ms: <b>Fail:</b>

en: <b>Friendly Name</b>
ms: <b>Nama Mesra</b>

en: <b>GSM settings</b>
ms: <b>Tetapan GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
ms: <b>Jangkamasa log:</b>

en: <b>Log started:</b>
ms: <b>Log bermula:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
ms: <b>Tetapan NAP</b>

en: <b>Network Settings</b>
ms: <b>Tetapan Rangkaian</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
ms: <b>Tiada pelayan DHCP dipasang</b>

en: <b>PAN Support</b>
ms: <b>Sokongan PAN</b>

en: <b>Pairing in progress...</b>
ms: <b>Perpasangan dalam proses...</b>

en: <b>Please wait...</b>
ms: <b>Tunggu sebentar...</b>

en: <b>Plugin description:</b>
ms: <b>Keterangan pemalam:</b>

en: <b>Select pairing method to use:</b>
ms: <b>Pilih kaedah perpasangan yang digunakan:</b>

en: <b>Services</b>
ms: <b>Perkhidmatan</b>

en: <b>To:</b>
ms: <b>Kepada:</b>

en: <b>Total:</b>
ms: <b>Jumlah:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
ms: <b>Tetapan Pemindahan</b>

en: <b>Trusted and Bonded</b>
ms: <b>Dipercayai dan Terikat</b>

en: <b>Trusted</b>
ms: <b>Dipercayai</b>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
ms: <b>_Matikan Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
ms: <b>Hi_dupkan Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
ms: <b>Dimuat naik:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
ms: <b>Tetapan Ketampakan</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
ms: <b>Selamat datang ke pembantu persediaan peranti Bluetooth.</b>
    
    
    Ia akan membantu anda melalui proses mengkonfigur dan menyambung ke peranti dibenar Bluetooth anda.

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
ms: <span size="small">Argumen berikut akan dilepasi:
    Alamat, Nama, nama perkhidmatan, uuid16s, nod rfcomm
    Contohnya:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s dikembalikan sebagai senarai terpisah dengan tanda koma
    
    Bila peranti terputus skrip akan menghantar isyarat HUP</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
ms: <span weight="bold" size="large">Menghantar fail melalui Bluetooth</span>

en: Accept
ms: Terima

en: Accept files from trusted devices
ms: Terima fail dari peranti yang dipercayai

en: Adap_ters
ms: Pen_yesuai

en: Adapter for this connection is not available
ms: Penyesuai untuk sambungan ini tidak tersedia

en: Adapter selection
ms: Pemilihan penyesuai

en: Add
ms: Tambah

en: Add this device to known devices list
ms: Tambah peranti ini ke senarai peranti yang diketahui

en: Adding
ms: Menambah

en: Adds an exit menu item to quit the applet
ms: Tambah item menu keluar untuk keluar dari aplet

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
ms: Tambah pertunjuk pada ikon status bila Bluetooth aktif dan tunjuk bilangan sambungan dalam tip alat.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
ms: Tambah item menu piawai ke menu ikon status

en: Allow devices to write/delete
ms: Benarkan peranti menulis/memadam

en: Allows to receive audio from remote device
ms: Benarkan menerima audio dari peranti jauh

en: Allows to send audio to remote device
ms: Benarkan menghantar audio ke peranti jauh

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
ms: Membenarkan anda pantau penggunaan trafik rangkaian (jalur lebar mudah alih) anda. Berguna untuk pelan capaian data terhad. Pemalam ini menjejak setiap peranti secara berasingan.

en: Already connected
ms: Sudah bersambung

en: Always
ms: Sentiasa

en: Always accept
ms: Sentiasa terima

en: Always visible
ms: Sentiasa tampak

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
ms: Amaun masa dalam saat mod boleh ditemui akan bertahan

en: Applet's transfer service plugin is disabled
ms: Pemalam perkhidmatan pemindahan aplet dilumpuhkan

en: Are you sure you want to reset the counter?
ms: Anda pasti mahu menetap semula pengira?

en: Audio Profile
ms: Profil Audio

en: Audio Sink
ms: Sinki Audio

en: Audio Source
ms: Sumber Audio

en: Authorization request for:
ms: Permintaan kebenaran untuk:

en: Blueman Applet
ms: Aplet Blueman

en: Blueman Bluetooth Manager
ms: Pengurus Bluetooth Blueman

en: Blueman is a GTK based Bluetooth manager
ms: Blueman merupakan pengurus Bluetooth berasaskan GTK

en: Bluetooth Active
ms: Bluetooth Aktif

en: Bluetooth Adapters
ms: Penyesuai Bluetooth

en: Bluetooth Assistant
ms: Pembantu Bluetooth

en: Bluetooth Authentication
ms: Pengesahihan Bluetooth

en: Bluetooth Configuration
ms: Konfigurasi Bluetooth

en: Bluetooth Device
ms: Peranti Bluetooth

en: Bluetooth Devices
ms: Peranti Bluetooth

en: Bluetooth Dialup
ms: Dailan Bluetooth

en: Bluetooth Disabled
ms: Bluetooth Dilumpuhkan

en: Bluetooth Enabled
ms: Bluetooth Dibenarkan

en: Bluetooth File Transfer
ms: Pemindah Fail Bluetooth

en: Bluetooth Manager
ms: Pengurus Bluetooth

en: Bluetooth Network
ms: Rangkaian Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
ms:  Bluetooth Dimatikan

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
ms: Bluetooth perlu dihidupkan supaya penghantaran fail berfungsi

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
ms: Bluetooth perlu dihidupkan supaya pembantu Bluetooth dapat berfungsi

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
ms: Bluetooth perlu dihidupkan supaya pengurus penyesuai berfungsi

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
ms: Bluetooth perlu dihidupkan supaya pengurus peranti dapat berfungsi

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
ms: Daemon Bluez tidak berjalan, blueman-manager tidak dapat diteruskan.
    Ia berkemungkinan tiada penyesuai Bluetooth dikesan atau daemon Bluetooth tidak dimulakan.

en: Browse
ms: Layar

en: Browse the device using obex ftp
ms: Layar peranti menggunakan ftp obex

en: Browse this device
ms: Layar peranti ini

en: Cancel Operation
ms: Batal Operasi

en: Cancelling
ms: Membatalkan

en: Changing Bluetooth system settings requires privileges
ms: Menukar tetapan sistem Bluetooth memerlukan kelayakan

en: Close
ms: Tutup

en: Command
ms: Perintah

en: Command to execute when answer button is pressed:
ms: Perintah yang dilakukan bila butang jawab ditekan:

en: Command to start an obex ftp browser.
    <i>%d</i> is substituted with device address.
ms: Perintah untuk memulakan pelayar ftp obex.
    <i>%d</i> diganti dengan alamat peranti.

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Configure Bluetooth Network
ms: Konfigur Rangkaian Bluetooth

en: Configure selected plugin's preferences
ms: Konfigur keutamaan pemalam terpilih

en: Configuring networking requires privileges
ms: Mengkonfigur perangkaian memerlukan kelayakan

en: Confirm
ms: Sahkan

en: Confirm value
ms: Sahkan nilai

en: Confirm value for authentication:
ms: Sahkan nilai untuk pengesahihan:

en: Connected
ms: Bersambung

en: Connected to %s
ms: Bersambung dengan %s

en: Connected:
ms: Bersambung:

en: Connecting
ms: Menyambung

en: Connecting...
ms: Menyambung...

en: Connection Failed:
ms: Sambungan Gagal:

en: Connection to BlueZ failed
ms: Sambungan ke BlueZ gagal

en: Controls Bluetooth adapter power states
ms: Kawal keadaan kuasa penyesuai Bluetooth

en: Create pairing with the device
ms: Cipta perpasangan dengan peranti ini

en: DHCP server type:
ms: Jenis pelayan DHCP:

en: DUN connection on %s will now be available in Network Manager
ms: Sambungan DUN pada %s kini akan tersedia di dalam Pengurus Rangkaian

en: Data activity indication
ms: Petunjuk aktiviti data

en: Deny
ms: Nafi

en: Dependency issue
ms: Isu dependensi

en: Device Manager
ms: Pengurus Peranti

en: Device search progress
ms: Masih menggelintar peranti

en: Dialup Networking (DUN)
ms: Perangkaian Dailan (DUN)

en: Dialup Settings
ms: Tetapan Dailan

en: Disconnecting...
ms: Memutuskan...

en: Discoverable timeout
ms: Had masa tamat boleh ditemui

en: Discoverable... %ss
ms: Boleh ditemui... %ss

en: Don't connect
ms: Jangan sambung

en: Enable Bluetooth
ms: Benarkan Bluetooth

en: Enable Routing (NAT)
ms: Benarkan Penghalaan (NAT)

en: Enabled
ms: Dibenarkan

en: Enter PIN code
ms: Masukkan kod PIN

en: Enter PIN code for authentication:
ms: Masukkan kod PIN untuk pengesahihan:

en: Enter passkey
ms: Masukkan kunci laluan

en: Enter passkey for authentication:
ms: Masukkan kunci laluan untuk pengesahihan:

en: Error occurred
ms: Ralat berlaku

en: Error occurred while sending file %s
ms: Ralat berlaku ketika menghantar fail %s

en: Failed
ms: Gagal

en: Failed to change profile to %s
ms: Gagal menukar profil ke %s

en: Failed to connect
ms: Gagal sambung

en: Failed to launch "%s"
ms: Gagal lancarkan "%s"

en: Failed to launch default file browser
ms: Gagal melancarkan pelayar fail lalai

en: Failed to obtain an IP address on %s
ms: Gagal dapatkan alamat IP pada %s

en: Failure
ms: Gagal

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
ms: Fail %(0)s daripada %(1)s berjaya diterima

en: File received
ms: Fail diterima

en: Files received
ms: Fail diterima

en: Forcefully disconnect the device
ms: Putus dari peranti secara paksa

en: GSM Settings
ms: Tetapan GSM

en: Group Network
ms: Rangkaian Kumpulan

en: Hidden
ms: Tersembunyi

en: High
ms: Tinggi

en: IP Address:
ms: Alamat IP:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
ms: Alamat IP berkonflik dengan antaramuka %s yang mempunyai alamat yang sama

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
ms: Alamat IP bertindih dengan subnet antaramuka %s, yang mempunyai konfigurasi %s/%s berikut
    Ia menyebabkan kelakuan rangkaian yang bermasalah

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
ms: Fail masuk %(0)s daripada %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
ms: Fail masuk melalui Bluetooth

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
ms: Antaramuka %(0)s terikat dengan alamat IP %(1)s

en: Invalid IP address
ms: Alamat IP tidak sah

en: Latest Device _First
ms: Peranti Terkini _Dahulu

en: Latest Device _Last
ms: Peranti Terkini Terak_hir

en: Launch DHCP client
ms: Lancar klien DHCP

en: Launching DHCP client requires privileges
ms: Melancarkan klien DHCP memerlukan kelayakan

en: Local Services
ms: Perkhidmatan Setempat

en: Low
ms: Rendah

en: Make the default adapter temporarily visible
ms: Jadikan penyesuai lalai kelihatan buat sementara

en: Manages local network services, like NAP bridges
ms: Urus perkhidmatan rangkaian setempat, seperti jambatan NAP

en: Mark/Unmark this device as trusted
ms: Tanda/Buang tanda peranti ini sebagai dipercayai

en: Maximum items
ms: Item maksimum

en: Modem Manager did not support the connection
ms: Pengurus Modem tidak menyokong sambungan

en: More
ms: Lagi

en: Much
ms: Memadai

en: Network
ms: Rangkaian

en: Network Access Point
ms: Titik Capaian Rangkaian

en: Network Access Point (NAP)
ms: Titik Capaian Rangkaian (NAP)

en: Network _Usage
ms: Pengg_unaan Rangkaian

en: No adapters found
ms: Tiada penyesuai ditemui

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
ms: Tiada statistik penggunaan tersedia buat masa ini. Cuba jalinkan sambungan dahulu kemudian semak halaman ini.

en: Not Connected
ms: Tidak Bersambung

en: Not currently supported with this setup
ms: Buat masa ini tidak disokong dengan persediaan ini

en: Not specified
ms: Tidak dinyatakan

en: Number:
ms: Nombor:

en: Optimal
ms: Optimum

en: Pair
ms: Pasang

en: Pair with the device
ms: Pasangkan dengan peranti

en: Pairing
ms: Pasang

en: Pairing PIN code for
ms: Kod PIN perpasangan untuk

en: Pairing passkey for
ms: Perpasangan untuk:

en: Pairing request
ms: Permintaan perpasangan

en: Pairing request for %s
ms: Permintaan perpasangan untuk %s

en: Pairing request for device:
ms: Permintaan perpasangan untuk peranti:

en: Pairing request for:
ms: Permintaan perpasangan untuk:

en: Pairing with: %s
ms: Pasangan dengan: %s

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
ms: Pemalam <b>"%(0)s"</b> bergantung pada <b>%(1)s</b>. Menyahmuat <b>%(1)s</b> juga akan nyahmuatkan <b>"%(0)s"</b>.
    Teruskan?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
ms: Pemalam <b>"%(0)s"</b> berkonflik dengan <b>%(1)s</b>. Memuatkan <b>%(1)s</b> juga akan nyahmuatkan <b>"%(0)s"</b>.
    Teruskan?

en: Plugins
ms: Pemalam

en: Poor
ms: Lemah

en: Proceed Without Pairing
ms: Diteruskan Tanpa Perpasangan

en: Provides DBus API for other Blueman components
ms: Menyediakan API DBus untuk lain-lain komponen Blueman

en: Provides OBEX file transfer capabilities
ms: Menyediakan keupayaan pemindahan fail OBEX

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
ms: Menyediakan klien dhcp asas untuk sambungan PAN Bluetooth.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
ms: Sediakan menu untuk aplet dan API untuk lain-lain pemalam untuk dimanipulasikan

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
ms: Menyediakan item menu untuk membuat penyesuai lalai tampak buat sementara bila ia ditetapkan tersembunyi secara lalai

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
ms: Menyediakan item menu yang mengandungi sambungan terakhir diguna untuk capaian pantas

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
ms: Menyediakan sokongan asas untuk menyambung ke internet melalui profil DUN.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
ms: Menyediakan kunci laluan, perkhidmatan pengesahihan untuk daemon BlueZ

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
ms: Menyediakan sokongan untuk Perangkaian Dailan (DUN) dengan Pengurus Modem dan Pengurus Rangkaian

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
ms: Menyediakan sokongan untuk Perangkaian Kawasan Peribadi (PAN) yang diperkenalkan di dalam Pengurus Rangkaian 0.8

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
ms[0]: Terima %d fail di belakang

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
ms[0]: Terima %d lagi fail dibelakang

en: Receiving file
ms: Menerima fail

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
ms: Menerima fail %(0)s daripada %(1)s

en: Recent _Connections
ms: _Sambungan Baru-Baru Ini

en: Recommended
ms: Disaran

en: Reject
ms: Tolak

en: Remove
ms: Buang

en: Remove this device from the known devices list
ms: Buang peranti ini dari senarai peranti diketahui

en: Rename device
ms: Nama semula peranti

en: Renew IP Address
ms: Baharu Semula Alamat IP

en: Retry
ms: Cuba lagi

en: Run the setup assistant for this device
ms: Jalankan pembantu persediaan untuk peranti ini

en: Runs a command when answer button is pressed on a headset
ms: Jalankan perintah bila butan jawab ditekan pada set kepala

en: Script to execute on connection
ms: Skrip untuk dilakukan dalam sambungan

en: Search
ms: Gelintar

en: Search for devices
ms: Gelintar peranti

en: Search for nearby devices
ms: Gelintar peranti berhampiran

en: Searching
ms: Menggelintar

en: Select Device
ms: Pilih Peranti

en: Select Shared/Storage folder
ms: Pilih folder Terkongsi/Storan

en: Select audio profile for PulseAudio
ms: Pilih profil audio untuk PulseAudio

en: Select files to send
ms: Pilih fail untuk dihantar

en: Send File
ms: Hantar Fail

en: Send _Files to Device
ms: Hantar _Fail ke Peranti

en: Send a _File...
ms: Hantar satu _Fail...

en: Send file(s) to the device
ms: Hantar fail(s) ke peranti

en: Send files to this device
ms: Hantar fail ke peranti ini

en: Sending File
ms: Menghantar Fail

en: Serial Port %s
ms: Port Serial %s

en: Serial Ports
ms: Port Serial

en: Serial port connected
ms: Port Serial bersambung

en: Serial port connected to %s
ms: Port Serial bersambung dengan %s

en: Serial port connection script failed
ms: Skrip sambungan port serial gagal

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
ms: Perkhidmatan port serial pada peranti <b>%s</b> kini tersedia melalui <b>%s</b>

en: Service:
ms: Perkhidmatan:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
ms: Tetapkan Sifat Penyesuai Bluetooth

en: Setup...
ms: Persediaan...

en: Shared Folder:
ms: Folder Terkongsi:

en: Show _Statusbar
ms: Tunjuk Palang _Status

en: Show _Toolbar
ms: Tunjuk Pa_lang Alat

en: Show input
ms: Tunjuk input

en: Shows network traffic usage
ms: Tunjuk penggunaan trafik rangkaian

en: Skip
ms: Langkau

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
ms: Penyesuai sumber. Ambil alamat atau nama penyesuai cth. hci0

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
ms: Pengendali sambungan profil SPP piawai, membolehkan pelakuan tindakan suai

en: Start configuration assistant for this device
ms: Mulakan pembantu konfigurasi untuk peranti ini

en: Sub-optimal
ms: Sub-optimum

en: Success
ms: Berjaya

en: Success!
ms: Berjaya!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
ms: Berjaya sambung ke perkhidmatan <b>DUN</b> pada  <b>%(0)s.</b>
    Rangkaian kini tersedia melalui <b>%(1)s</b>

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
ms: Tangguh penyelamat skrin buat sementara bila pengawal permainan bluetooth bersambung.

en: Temporarily visible
ms: Tampak buat sementara

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
ms: Bilangan maksimum bagi menu sambungan item baru-baru ini yang akan dipapar.

en: There was a problem launching script %s
    %s
ms: Terdapat masalah melancarkan skrip %s
    %s

en: Toggles a platform Bluetooth killswitch when Bluetooth power state changes (Useless with USB dongles) and makes sure a status icon is shown if there is a bluetooth killswitch but no adapter.
ms: Togol platform Bluetooth killswitch bila keadaan kuasa Bluetooth berubah. (Tidak berguna dengan dongle USB) dan pastikan ikon status ditunjukkan jika ada bluetooth killswitch tetapi tiada penyesuai.

en: Too much
ms: Terlalu Memadai

en: Total data received and rate of transmission
ms: Jumlah data diterima dan kadar pemindahan

en: Total data sent and rate of transmission
ms: Jumlah data dihantar dan kadar pemindahan

en: Traffic statistics
ms: Statistik trafik

en: Transfer
ms: Pemindahan

en: Transfer failed
ms: Pemindahan gagal

en: Transfer of file %(0)s failed
ms: Pemindahan fail %(0)s gagal

en: Trust
ms: Percaya

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait...
ms: Cuba dapatkan alamat IP pada %s
    Tunggu sebentar...

en: Turn off all adapters
ms: Matikan semua penyesuai

en: Turn on all adapters
ms: Hidupkan semua penyesuai

en: Unknown
ms: Tidak diketahui

en: Unspecified
ms: Tidak dinyatakan

en: Untrust
ms: Tidak Dipercayai

en: Use Random Passkey
ms: Guna Kunci Laluan Rawak

en: Uses libappindicator to show a statusicon
ms: Guna libappindicator untuk tunjukkan ikon status

en: Very High
ms: Sangat Tinggi

en: You can enter an alternate browser in service settings
ms: Anda boleh masukkan pelayar alternatif dalam tetapan perkhidmatan

en: _Adapter
ms: Penyesu_ai

en: _Add Device
ms: T_ambah Peranti

en: _Browse Device...
ms: _Layar Peranti...

en: _Browse Files on Device
ms: _Layar Fail dalam Peranti

en: _Close
ms: _Tutup

en: _Device
ms: Pe_ranti

en: _Devices
ms: Pe_ranti

en: _Disconnect
ms: P_utus

en: _Help
ms: _Bantuan

en: _Local Services
ms: Perkhidmatan _Setempat

en: _Make Discoverable
ms: _Jadikan Boleh Ditemui

en: _Pair
ms: _Pasang

en: _Plugins
ms: _Pemalam

en: _Remove...
ms: _Buang...

en: _Report a Problem
ms: La_porkan Masalah

en: _Reset
ms: T_etap Semula

en: _Search
ms: _Gelintar

en: _Setup New Device
ms: P_ersediaan Peranti Baharu

en: _Setup...
ms: P_ersediaan...

en: _Trust
ms: Per_cayai

en: _Untrust
ms: T_idak Percayai

en: _View
ms: _Lihat

en: applet
ms: aplet

en: cellular
ms: selular

en: cordless
ms: tanpa wayar

en: day | days
ms[0]: hari

en: desktop
ms: dekstop

en: handheld
ms: peranti bimbit

en: handsfree
ms: bebas tangan

en: headset
ms: set kepala

en: hour | hours
ms[0]: jam

en: keyboard
ms: papan kekunci

en: laptop
ms: komputer riba

en: microphone
ms: mikrofon

en: minute | minutes
ms[0]: minit

en: obexd is probably not installed
ms: obexd berkemungkinan tidak dipasang

en: obexd not available
ms: obexd tidak tersedia

en: pointing
ms: penuding

en: server
ms: pelayan

en: smart phone
ms: telefon pintar

en: uncategorized
ms: tiada kategori

en: unknown
ms: tidak diketahui
