libwnck 2.13.92 HEAD - en to lv translation catalogue (228 entries)

en: <name unset>
lv: <nosaukums nav iestatīts>

en: <no EWMH-compliant window manager>
lv: <nav EWMH-atbilstošs loga pārvaldnieks>

en: <no viewport>
lv: <nav skatu punkta>

en: <unset>
lv: <nav iestatīts>

en: Action not allowed
lv: Darbība nav atļauta

en: Activate the window
lv: Aktivizēt logu

en: Activate the workspace
lv: Aktivizēt darba vietu

en: Active Window: %s
lv: Aktīvais logs: %s

en: Active Workspace: %s
lv: Aktīvā darba vieta: %s

en: Alias of --window
lv: --window alias

en: Always On _Top
lv: Vienmēr _virspusē

en: Always group windows
lv: Vienmēr grupēt logus

en: Bottom Neighbor: %s
lv: Apakšējais kaimiņš: %s

en: CLASS
lv: KLASE

en: Cannot change the workspace layout on the screen: the layout is already owned
lv: Nevar mainīt darba vietu izkārtojumu uz ekrāna: izkārtojumam jau ir piederība

en: Cannot interact with application having its group leader with XID %lu: the application cannot be found
lv: Nevar mijiedarboties ar lietotni, kuras grupas vadītāja XID ir %lu: nevar atrast lietotni

en: Cannot interact with class group "%s": the class group cannot be found
lv: Nevar mijiedarboties ar klašu grupu "%s": šo klašu grupu nevar atrast

en: Cannot interact with screen %d: the screen does not exist
lv: Nevar mijiedarboties ar ekrānu %d: ekrāns neeksistē

en: Cannot interact with window with XID %lu: the window cannot be found
lv: Nevar mijiedarboties ar logu, kura XID ir %lu: nevar atrast logu

en: Cannot interact with workspace %d: the workspace cannot be found
lv: Nevar mijiedarboties ar darba vietu %d: šo darba vietu nevar atrast

en: Change the X coordinate of the window to X
lv: Mainīt loga X koordinātu uz X

en: Change the Y coordinate of the window to Y
lv: Mainīt loga Y koordinātu uz Y

en: Change the height of the window to HEIGHT
lv: Mainīt loga augstumu uz AUGSTUMS

en: Change the name of the workspace to NAME
lv: Mainīt darba vietas nosaukumu uz NOSAUKUMS

en: Change the number of workspaces of the screen to NUMBER
lv: Nomainīt darba vietu skaitu ekrānā uz SKAITS

en: Change the type of the window to TYPE (valid values: normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)
lv: Mainīt loga tipu uz TIPS (vērtības ir normal, desktop, dock, dialog, toolbar, menu, utility, splash)

en: Change the width of the window to WIDTH
lv: Mainīt loga platumu uz PLATUMS

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER columns
lv: Nomainīt darba vietu izkārtojumu ekrānā, lai izmantotu SKAITS kolonnu

en: Change the workspace layout of the screen to use NUMBER rows
lv: Nomainīt darba vietu izkārtojumu ekrānā, lai izmantotu SKAITS rindu

en: Class Group: %s
lv: Klašu grupa: %s

en: Class resource of the class group to examine
lv: Klases resurss klašu grupai, ko apskatīt

en: Click this to switch to workspace %s
lv: Klikšķiniet šo, lai pārslēgtos uz darba vietu %s

en: Click to start dragging "%s"
lv: Klikšķiniet, lai sāktu vilkt "%s"

en: Click to switch to "%s"
lv: Klikšķiniet, lai pārslēgtos uz "%s"

en: Close the window
lv: Aizvērt logu

en: Conflicting options are present: --%s and --%s
lv: Ir konfliktējošas opcijas: --%s un --%s

en: Conflicting options are present: --%s or --%s, and --%s
lv: Ir konfliktējošas opcijas: --%s vai --%s un --%s

en: Conflicting options are present: a window should be interacted with, but --%s has been used
lv: Ir konfliktējošas opcijas: vajadzētu mijiedarboties ar logu, bet tika izmantots --%s

en: Conflicting options are present: an application should be interacted with, but --%s has been used
lv: Ir konfliktējošas opcijas: vajadzētu mijiedarboties ar lietotni, bet tika izmantots --%s

en: Conflicting options are present: class group "%s" should be interacted with, but --%s has been used
lv: Ir konfliktējošas opcijas: vajadzētu mijiedarboties ar klašu grupu "%s", bet tika izmantots --%s

en: Conflicting options are present: screen %d should be interacted with, but --%s has been used
lv: Ir konfliktējošas opcijas: vajadzētu mijiedarboties ar ekrānu %d, bet tiek izmantots --%s

en: Conflicting options are present: windows of an application should be listed, but --%s has been used
lv: Ir konfliktējošas opcijas: vajadzētu uzskaitīt lietotnes logus, bet tika izmantots --%s

en: Conflicting options are present: windows of class group "%s" should be listed, but --%s has been used
lv: Ir konfliktējošas opcijas: vajadzētu uzskaitīt klašu grupu "%s" logus, bet tika izmantots --%s

en: Conflicting options are present: windows of workspace %d should be listed, but --%s has been used
lv: Ir konfliktējošas opcijas: vajadzētu tikt uzskaitītiem darba vietas %d logiem, bet tika izmantots --%s

en: Conflicting options are present: windows or workspaces of screen %d should be listed, but --%s has been used
lv: Ir konfliktējošas opcijas: vajadzētu tikt uzskaitītām ekrāna %d darba vietām vai logiem, bet tika izmantots --%s

en: Conflicting options are present: workspace %d should be interacted with, but --%s has been used
lv: Ir konfliktējošas opcijas: vajadzētu mijiedarboties ar darba vietu %d, bet tiek izmantots --%s

en: Current workspace: "%s"
lv: Pašreizējā darba vieta: "%s"

en: Display windows from all workspaces
lv: Rādīt logus no visām darba vietām

en: Don't show window in tasklist
lv: Nerādīt logu uzdevumu sarakstā

en: Enable Transparency
lv: Ieslēgt caurspīdīgumu

en: Error while parsing arguments: %s
lv: Kļūda, analizējot argumentus: %s

en: Geometry (width, height): %d, %d
lv: Ģeometrija (platums, augstums): %d, %d

en: Geometry (x, y, width, height): %d, %d, %d, %d
lv: Ģeometrija (x, y, platums, augstums): %d, %d, %d, %d

en: Group Leader: %lu
lv: Grupas vadītājs: %lu

en: Group Name: %s
lv: Grupas nosaukums: %s

en: HEIGHT
lv: AUGSTUMS

en: Icon Name: %s
lv: Ikonas nosaukums: %s

en: Icons: %s
lv: Ikonas: %s

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be positive
lv: Nederīgs arguments "%d" parametram --%s: argumentam ir jābūt lielākam par nulli

en: Invalid argument "%d" for --%s: the argument must be strictly positive
lv: Nederīgs arguments "%d" parametram --%s: argumentam ir jābūt lielākam par nulli

en: Invalid argument "%s" for --%s, valid values are: %s
lv: Nederīgs arguments "%s" parametram --%s: derīgās vērtības ir: %s

en: Invalid value "%s" for --%s
lv: Nederīga vērtība "%s" parametram --%s

en: Left Neighbor: %s
lv: Kreisais kaimiņš: %s

en: List windows of the application/class group/workspace/screen (output format: "XID: Window Name")
lv: Izdrukā lietotnes/klašu grupas/darba vietas/ekrāna logu sarakstu (izvades formāts: "XID: loga nosaukums")

en: List workspaces of the screen (output format: "Number: Workspace Name")
lv: Saraksts ar ekrāna darba vietām (izvades formāts: "Numurs: darba vietas nosaukums")

en: Ma_ximize
lv: Mak_simizēt

en: Ma_ximize All
lv: Ma_ksimizēt visus

en: Make the window always on top
lv: Vienmēr likt šo logu virspusē

en: Make the window appear in pagers
lv: Rādīt logu pārslēdzējā

en: Make the window appear in tasklists
lv: Rādīt logu uzdevumu sarakstā

en: Make the window below other windows
lv: Vienmēr likt šo logu zem citiem logiem

en: Make the window fullscreen
lv: Izvērst logu pilnekrāna režīmā

en: Make the window have a fixed position in the viewport
lv: Fiksēt šo logu attiecībā pret skatu punktu

en: Make the window not always on top
lv: Ne vienmēr likt šo logu virspusē

en: Make the window not appear in pagers
lv: Nerādīt logu pārslēdzējā

en: Make the window not appear in tasklists
lv: Nerādīt logu uzdevumu sarakstā

en: Make the window not below other windows
lv: Ne vienmēr likt šo logu zem citiem logiem

en: Make the window not have a fixed position in the viewport
lv: Nefiksēt šo logu attiecībā pret skatu punktu

en: Make the window quit fullscreen mode
lv: Likt ekrānam iziet no pilnekrāna režīma

en: Make the window visible on all workspaces
lv: Rādīt logu visās darba vietās

en: Make the window visible on the current workspace only
lv: Rādīt logu tikai šajā darba vietā

en: Maximize horizontally the window
lv: Maksimizēt logu horizontāli

en: Maximize the window
lv: Maksimizēt logu

en: Maximize vertically the window
lv: Maksimizēt logu vertikāli

en: Mi_nimize
lv: Mi_nimizēt

en: Mi_nimize All
lv: Mi_nimizēt visus

en: Minimize the window
lv: Minimizēt logu

en: Move the viewport of the current workspace to X coordinate X
lv: Pārvietot esošās darba virsmas skatu punktu uz X koordinātu X

en: Move the viewport of the current workspace to Y coordinate Y
lv: Pārvietot esošās darba virsmas skatu punktu uz Y koordinātu Y

en: Move the window to workspace NUMBER (first workspace is 0)
lv: Pārvietot logu uz darba vietu SKAITLIS (pirmā darba vieta ir 0)

en: Move to Another _Workspace
lv: Pārvietot uz citu darba _vietu

en: Move to Workspace R_ight
lv: Pārvietot uz darba vietu pa lab_i

en: Move to Workspace _Down
lv: Pārvietot uz _darba vietu lejup

en: Move to Workspace _Left
lv: Pārvietot uz darba vietu pa _kreisi

en: Move to Workspace _Up
lv: Pārvietot uz darba vietu a_ugšup

en: NAME
lv: NOSAUKUMS

en: NUMBER
lv: SKAITS

en: NUMBER of the screen to examine or modify
lv: Ekrānu SKAITS, kurus apskatīt vai mainīt

en: NUMBER of the workspace to examine or modify
lv: Darba vietu SKAITS, kuras apskatīt vai mainīt

en: Name: %s
lv: Nosaukums: %s

en: Never group windows
lv: Nekad negrupēt logus

en: No Windows Open
lv: Neviens logs nav atvērts

en: Number of Windows: %d
lv: Logu skaits: %d

en: Number of Workspaces: %d
lv: Darba vietu skaits: %d

en: On Screen: %d (Window Manager: %s)
lv: Uz ekrāna: %d (logu pārvaldnieks: %s)

en: On Workspace: %s
lv: Uz darba vietas: %s

en: Only show current workspace
lv: Rādīt tikai pašreizējo darba vietu

en: Options to list windows or workspaces
lv: Rādīt opcijas, lai uzskaitītu logus vai darba virsmas

en: Options to modify properties of a screen
lv: Opcijas, lai mainītu ekrāna īpašības

en: Options to modify properties of a window
lv: Opcijas, lai mainītu loga īpašības

en: Options to modify properties of a workspace
lv: Opcijas, lai mainītu darva vietas īpašības

en: Position in Layout (row, column): %d, %d
lv: Novietojums izkārtojumā (rinda, kolonna): %d, %d

en: Possible Actions: %s
lv: Iespējamās darbības: %s

en: Print or modify the properties of a screen/workspace/window, or interact with it, following the EWMH specification.
    For information about this specification, see:
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec
lv: Izdrukājiet vai mainiet ekrāna/darba vietas/loga īpašības, vai mijiedarbojieties ar tām, sekojot EWMN specifikāciju.
    Lai iegūtu vairāk informācijas par šo specifikāciju, skatiet:
    	http://freedesktop.org/wiki/Specifications/wm-spec

en: Resource Class: %s
lv: Resursa klase: %s

en: Right Neighbor: %s
lv: Labais kaimiņš: %s

en: Screen Number: %d
lv: Ekrāna numurs: %d

en: Session ID: %s
lv: Sesijas ID: %s

en: Shade the window
lv: Ēnot logu

en: Show options to list windows or workspaces
lv: Opcijas, lai uzskaitītu logus vai darba virsmas

en: Show options to modify properties of a screen
lv: Rādīt opcijas, lai mainītu ekrāna īpašības

en: Show options to modify properties of a window
lv: Rādīt opcijas, lai mainītu loga īpašības

en: Show options to modify properties of a workspace
lv: Rādīt opcijas, lai mainītu darba vietas īpašības

en: Show the desktop
lv: Rādīt darbvirsmu

en: Show workspace names instead of workspace contents
lv: Rādīt darba vietu nosaukumus, nevis darba vietu saturu

en: Showing the desktop: %s
lv: Rāda darbvirsmu: %s

en: Start moving the window via the keyboard
lv: Sāktu pārvietot logu ar tastatūru

en: Start resizing the window via the keyboard
lv: Sāktu mainīt loga izmēru ar tastatūru

en: Startup ID: %s
lv: Sākuma ID: %s

en: State: %s
lv: Stāvoklis: %s

en: Stop showing the desktop
lv: Beigt rādīt darbvirsmu

en: TYPE
lv: TIPS

en: Tool to switch between visible windows
lv: Rīks, lai pārslēgtos starp redzamajiem logiem

en: Tool to switch between windows
lv: Rīks, lai pārslēgtos starp logiem

en: Tool to switch between workspaces
lv: Rīks, lai pārslēgtos starp darba vietām

en: Top Neighbor: %s
lv: Augšējais kaimiņš: %s

en: Transient for: %lu
lv: Pārejošs logam: %lu

en: Un_minimize All
lv: At_minimizēt visus

en: Unma_ximize
lv: Atma_ksimizēt

en: Unmaximize horizontally the window
lv: Atmaksimizēt logu horizontāli

en: Unmaximize the window
lv: Atmaksimizēt logu

en: Unmaximize vertically the window
lv: Atmaksimizēt logu vertikāli

en: Unmi_nimize
lv: Atmi_nimizēt

en: Unminimize the window
lv: Atminimizēt logu

en: Unshade the window
lv: Noņemt loga ēnu

en: Untitled application
lv: Nenosaukta lietotne

en: Untitled window
lv: Nenosaukts logs

en: Use N_ROWS rows
lv: Izmantot N_ROWS rindas

en: Use RTL as default direction
lv: Izmantot "no labās uz kreiso" kā noklusēto virzienu

en: Use a vertical orientation
lv: Izmantot vertikālu novietojumu

en: Viewport cannot be moved: the current workspace does not contain a viewport
lv: Nevar pārvietot skatu punktu: šajā darba vietā nav skatu punkta

en: Viewport cannot be moved: there is no current workspace
lv: Nevar pārvietot skatu punktu: nav pašreizējās darba vietas

en: Viewport position (x, y): %s
lv: Skatu punkta novietojums (x, y): %s

en: WIDTH
lv: PLATUMS

en: Window List
lv: Logu saraksts

en: Window Manager: %s
lv: Loga pārvaldnieks: %s

en: Window Selector
lv: Logu selektors

en: Window Type: %s
lv: Loga tips: %s

en: Window cannot be moved to workspace %d: the workspace does not exist
lv: Nevar pārvietot logu uz darba vietu %d: darba vieta neeksistē

en: Workspace %d
lv: Darba vieta %d

en: Workspace %s%d
lv: Darba vieta %s%d

en: Workspace 1_0
lv: Darba vieta 1_0

en: Workspace Layout (rows, columns, orientation): %d, %d, %s
lv: Darba vietas izkārtojums (rindas, kolonnas, orientācija): %d, %d, %s

en: Workspace Name: %s
lv: Darba vietas nosaukums: %s

en: Workspace Number: %d
lv: Darba vietas numurs: %d

en: Workspace Switcher
lv: Darba vietu pārslēdzējs

en: X window ID of the group leader of an application to examine
lv: X window grupas vadītāja ID lietotnei, ko apskatīt

en: X window ID of the window to examine or modify
lv: X window loga ID, kuru apskatīt vai mainīt

en: _Always on Visible Workspace
lv: Vienmēr uz redz_amās darba vietas

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Close All
lv: _Aizvērt visus

en: _Move
lv: Pār_vietot

en: _Only on This Workspace
lv: _Tikai uz šīs darba vietas

en: _Resize
lv: Mainīt izmē_ru

en: _Unmaximize All
lv: Atmaksimizēt vis_us

en: above
lv: virs

en: all workspaces
lv: visas darba vietas

en: below
lv: zem

en: change fullscreen mode
lv: mainīt pilnekrāna režīmu

en: change workspace
lv: mainīt darba vietu

en: close
lv: aizvērt

en: desktop
lv: darbvirsma

en: dialog window
lv: dialoga logs

en: dock or panel
lv: doks vai panelis

en: false
lv: aplams

en: fullscreen
lv: pilnekrāna

en: make above
lv: novietot virs

en: make below
lv: novietot zem

en: maximize
lv: maksimizēt

en: maximize horizontally
lv: maksimizēt horizontāli

en: maximize vertically
lv: maksimizēt vertikāli

en: maximized
lv: maksimizēts

en: maximized horizontally
lv: maksimizēts horizontāli

en: maximized vertically
lv: maksimizēts vertikāli

en: minimize
lv: minimizēt

en: minimized
lv: minimizēts

en: move
lv: pārvietot

en: needs attention
lv: vajadzīga uzmanība

en: no action possible
lv: nav pieejamu darbību

en: normal
lv: normāls

en: normal window
lv: normāls logs

en: pin
lv: piespraust

en: pinned
lv: piesprausts

en: resize
lv: mainīt izmēru

en: set
lv: iestatīts

en: shade
lv: ēnot

en: shaded
lv: ēnots

en: skip pager
lv: izlaist pārslēdzēju

en: skip tasklist
lv: izlaist uzdevumu sarakstu

en: splash screen
lv: Uzplaiksnījuma ekrāns

[ctx: startupID]
en: none
lv: nav

en: stick
lv: pielipināt

en: sticky
lv: lipīgs

en: tearoff menu
lv: noplēšama izvēlne

en: tearoff toolbar
lv: noplēšama rīkjosla

en: true
lv: patiess

en: unmake above
lv: vairs nenovietot virs

en: unmake below
lv: vairs nenovietot zem

en: unmaximize
lv: atmaksimizēt

en: unmaximize horizontally
lv: atmaksimizēt horizontāli

en: unmaximize vertically
lv: atmaksimizēt vertikāli

en: unminimize
lv: atminimizēt

en: unpin
lv: atspraust

en: unshade
lv: noņemt ēnu

en: unstick
lv: atlipināt

en: utility window
lv: utilīšu logs

[ctx: window]
en: none
lv: nav

[ctx: workspace]
en: none
lv: nav
