lxpanel - en to lt translation catalogue (427 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
lt: 
    %sDidžiausia įkrova pagal projektavimą:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
lt: 
    %sDidžiausia įkrova:			%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
lt: 
    %sDabartinė įkrova:			%5d mAh

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
lt: 
    %sDabartinė įtampa:		%.3lf V

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
lt: 
    %sŠiuo metu el. srovė:			%5d mA

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
lt: 
    %sDaugiausiai energijos pagal projektavimą:		%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
lt: 
    %sDaugiausiai energijos:			%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
lt: 
    %sŠiuo metu energijos:			%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
lt: 
    %sŠiuo metu galios:			%5d mW

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
lt: 
    Išsamesnei informacijai, apsilankykite http://lxde.org/.

en:  --help      -- print this help and exit
lt:  --help      -- parodyti šią pagalbą ir išeiti

en:  --profile name -- use specified profile
lt:  --profile pavadinimas -- naudoti nurodytą profilį

en:  --version   -- print version and exit
lt:  --version   -- parodyti versiją ir išeiti

en:  -h  -- same as --help
lt:  -h  -- tas pats kaip --help

en:  -p  -- same as --profile
lt:  -p  -- tas pats kaip --profile

en:  -v  -- same as --version
lt:  -v  -- tas pats kaip --version

en: "%s" Settings
lt: „%s“ nustatymai

en: % Percent
lt: % procentų

en: %lu packet | %lu packets
lt[0]: %lu paketas
lt[1]: %lu paketai
lt[2]: %lu paketų

en: 16/4 Mbps Token Ring
lt: 16/4 Mbps estafetinis žiedas

en: 6-bit Serial Line IP
lt: 6-bitų nuosekliosios linijos IP

en: <Hidden Access Point>
lt: <Paslėptas prieigos taškas>

en: <b>Activity</b>
lt: <b>Veikla</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
lt: <b>Automatinis slėpimas</b>

en: <b>Background</b>
lt: <b>Fonas</b>

en: <b>Connection</b>
lt: <b>Ryšys</b>

en: <b>Font</b>
lt: <b>Šriftas</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
lt: <b>Interneto protokolas (IPv4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
lt: <b>Interneto protokolas (IPv6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
lt: <b>Leistukų juosta</b>

en: <b>Log level</b>
lt: <b>Registravimo lygis</b>

en: <b>Mode:</b>
lt: <b>Veiksena:</b>

en: <b>Network Device</b>
lt: <b>Tinklo įrenginys</b>

en: <b>Position</b>
lt: <b>Pozicija</b>

en: <b>Properties</b>
lt: <b>Savybės</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
lt: <b>Nustatyti pageidaujamas programas</b>

en: <b>Signal Strength</b>
lt: <b>Signalo stiprumas</b>

en: <b>Size</b>
lt: <b>Dydis</b>

en: <b>Taskbar</b>
lt: <b>Užduočių juosta</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
lt: ALSA (ar pulseaudio) susidūrė su problema. Patikrinkite lxpanel žurnalus.

en: A_dd to Launcher
lt: _Pridėti į leistuką

en: About
lt: Apie

en: Action when clicked (default: display calendar)
lt: Veiksmas spustelėjus (numatytasis: rodyti kalendorių)

en: Action when clicked (default: lxtask)
lt: Veiksmas spustelėjus (numatytasis: lxtask)

en: Activity
lt: Veikla

en: Adaptive Serial Line IP
lt: Adaptyvios nuosekliosios linijos IP

en: Add / Remove Panel Items
lt: Pridėti/šalinti skydelio elementus

en: Add Keyboard Layout
lt: Pridėti klaviatūros išdėstymą

en: Add a separator to the panel
lt: Pridėti skirtuką į skydelį

en: Add indicator applets to the panel
lt: Pridėti indikatoriaus programėles į skydelį

en: Add plugin to panel
lt: Pridėti įskiepį į skydelį

en: Add to desktop
lt: Pridėti į darbalaukį

en: Address:
lt: Adresas:

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: Advanced setxkbmap Options
lt: Papildomos setxkbmap parinktys

en: Alarm command
lt: Įspėjimo komanda

en: Alarm time (minutes left)
lt: Įspėjimo laikas (liko minučių)

en: Alignment:
lt: Lygiavimas:

en: All
lt: Visi

en: Allocate space
lt: Paskirstyti vietą

en: Alternately iconify/shade and raise
lt: Suskleisti/užraityti kitu būdu

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Application Launch Bar
lt: Programų paleidimo juosta

en: Application Launch and Task Bar
lt: Programos paleidimas ir užduočių juosta

en: Application Menu
lt: Programų meniu

en: Audio Card
lt: Garso plokštė

en: Automatic sensor location
lt: Automatinė jutiklio vieta

en: Automatic temperature levels
lt: Automatiniai temperatūros lygiai

en: Available plugins
lt: Prieinami įskiepiai

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Bar with buttons to launch application
lt: Juosta su mygtukais, skirtais paleisti programas

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
lt: Juosta su mygtukais, skirtais paleisti programas ir/ar parodyti visus atvertus langus

en: Battery %d: %d%% charged
lt: Baterija %d: %d%% įkrauta

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
lt: Baterija %d: %d%% įkrauta, liko %d:%02d

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
lt: Baterija %d: %d%% įkrauta, %d:%02d iki pilnos

en: Battery Monitor
lt: Baterijos prižiūryklė

en: Battery low
lt: Baigiasi baterija

en: Bold font
lt: Pusjuodis šriftas

en: Border width
lt: Rėmelio plotis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Broadcast:
lt: Transliavimas:

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
lt: Naršyti katalogų medį per meniu (Autorius = PCMan)

en: Btn%s
lt: %s mygtukas

en: CPU Usage Monitor
lt: Procesoriaus naudojimo prižiūryklė

en: CPU color
lt: Procesoriaus spalva

en: CPU usage: %.2f%%
lt: Procesoriaus naudojimas: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
lt: CpuFreq grafinė sąsaja

en: C_hange
lt: _Pakeisti

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
lt: Nepavyksta susieti "%s" kaip visuotinį spartųjį klavišą: jis jau yra susietas.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
lt: Nepavyksta atverti /proc/net/dev: %s

en: Center
lt: Centras

en: Center text
lt: Centruoti tekstą

en: Change Layout Option
lt: Išdėstymo keitimo parinktis

en: Channel to Operate
lt: Kanalas, kurį paveikti

en: Charging color 1
lt: Įkrovimo spalva 1

en: Charging color 2
lt: Įkrovimo spalva 2

en: City
lt: Miestas

en: Click for Open Mixer
lt: Spustelėkite, norėdami atverti maišiklį

en: Click for Toggle Mute
lt: Spustelėkite, norėdami perjungti nutildymą

en: Click for Volume Slider
lt: Spustelėkite, norėdami pamatyti garsio slankiklį

en: Clock Format
lt: Laikrodžio formatas

en: Clock Indicator
lt: Laikrodžio indikatorius

en: Combine multiple application windows into a single button
lt: Sujungti tos pačios programos langus į vieną mygtuką

en: Command line options:
lt: Komandų eilutės parametrai:

en: Command to Open Mixer
lt: Komanda, skirta atverti maišiklį

en: Con_figure
lt: Kon_figūruoti

en: Config tool
lt: Konfigūracijos įrankis

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Connection Properties
lt: Ryšio savybės

en: Connection Properties: %s
lt: Ryšio savybės: %s

en: Connection has limited or no connectivity
lt: Ryšys ribotas arba nėra jungiamumo

en: Copyright (C) 2008-2019
lt: Autorių teisės (C) 2008-2019

en: Could not connect to interface, '%s'
lt: Nepavyko prisijungti prie sąsajos, „%s“

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
lt: Nepavyko išanalizuoti „netstat“ išvesties. Nežinomas formatas

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
lt: Nepavyko išanalizuoti /proc/net/dev. Nėra duomenų.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
lt: Nepavyko išanalizuoti /proc/net/dev. Nežinomas formatas.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
lt: Nepavyko išanalizuoti /proc/net/wireless. Nėra duomenų.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
lt: Nepavyko išanalizuoti /proc/net/wireless. Nežinomas formatas.

en: Could not parse command line '%s': %s
lt: Nepavyko išanalizuoti komandų eilutės „%s“: %s

en: Could not parse interface name from '%s'
lt: Nepavyko išanalizuoti sąsajos pavadinimo iš „%s“

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
lt: Nepavyko išanalizuoti sąsajos statistikos iš „%s“. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
lt: Nepavyko išanalizuoti belaidžio tinklo informacijos iš „%s“. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
lt: Nepavyko išsiųsti ioctl į sąsają, „%s“

en: Country
lt: Šalis

en: Create New Panel
lt: Sukurti naują skydelį

en: Current Conditions for %s
lt: Dabartinės sąlygos, %s

en: Current Location
lt: Dabartinė vieta

en: Currently in
lt: Šiuo metu

en: Currently loaded plugins
lt: Šiuo metu įkelti įskiepiai

en: Custom Image
lt: Pasirinktinis paveikslas

en: Custom color
lt: Tinkinta spalva

en: Custom:
lt: Tinkinta:

en: Delete This Panel
lt: Ištrinti šį skydelį

en: Description
lt: Aprašas

en: Desktop Number / Workspace Name
lt: Darbalaukio numeris / Darbo srities pavadinimas

en: Desktop Pager
lt: Darbalaukių puslapiuotojas

en: Desktop panel for LXDE project
lt: LXDE projekto darbalaukio skydelis

en: Destination:
lt: Paskirtis:

en: Digital Clock
lt: Skaitmeninis laikrodis

en: Directory
lt: Katalogas

en: Directory Menu
lt: Katalogo meniu

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disable enlargement for small task icons
lt: Išjungti mažų užduočių piktogramų didinimą

en: Discharging color 1
lt: Iškrovimo spalva 1

en: Discharging color 2
lt: Iškrovimo spalva 2

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Display
lt: Rodymas

en: Display CPU frequency and allow to change governors and frequency
lt: Rodo procesoriaus dažnį ir leidžia keisti reguliatorius ir dažnį

en: Display CPU usage
lt: Rodo procesoriaus naudojimą

en: Display RAM usage
lt: Rodo RAM naudojimą

en: Display and control volume
lt: Rodyti ir reguliuoti garsį

en: Display battery status using ACPI
lt: Rodo baterijos buseną, naudojant ACPI

en: Display desktop names
lt: Rodyti darbalaukių pavadinimus

en: Display digital clock and tooltip
lt: Rodyti skaitmeninį laikrodį ir paaiškinimus

en: Display monitors (CPU, RAM)
lt: Rodyti prižiūrykles (Procesoriaus, RAM)

en: Display system temperature
lt: Rodo sistemos temperatūrą

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
lt: Rodo darbalaukio numerį. Sukūrė cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
lt: _Neatstatyti esamų parinkčių

en: Dynamic
lt: Dinaminis

en: Edge:
lt: Kraštas:

en: Encryption Key:
lt: Šifravimo raktas:

en: Enter New Location
lt: Įveskite naują vietą

en: Enter the command you want to execute:
lt: Įveskite komandą, kurią norite įvykdyti:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
lt: Įveskite:
    - miestą, ar
    - miestą ir valstiją/šalį, ar
    - pašto kodą
    tos vietos, kurios orų prognozę norite gauti.

en: Err
lt: Klaidos

en: Error
lt: Klaida

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
lt: Klaida, norint konfigūruoti garsą, turite įdiegti tam skirtą programą (pavucontrol, alsamixer ...)

en: Ethernet
lt: Laidinis

en: Feels like:
lt: Jaučiama kaip:

en: File Manager:
lt: Failų tvarkytuvė:

en: Flag
lt: Vėliavėlė

en: Flash when there is any window requiring attention
lt: Blykčioti, kai langas reikalauja dėmesio

en: Flat buttons
lt: Plokšti mygtukai

en: Forecast
lt: Orų prognozė

en: Forecast for %s unavailable.
lt: Prognozė skirta „%s“ neprieinama.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
lt: Formatų kodai: man 3 strftime; %n naujai eilutei

en: Frame Relay Access Device
lt: Kadrinio perdavimo prieigos įrenginys

en: Frame Relay DLCI
lt: Kadrinis perdavimas DLCI

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
lt: Dažnis: %d MHz
    Reguliatorius: %s

en: Front
lt: Priekinė

en: General
lt: Bendra

en: Generic X.25
lt: Bendrinis X.25

en: Geometry
lt: Geometrija

en: HW Address:
lt: AĮ adresas:

en: Handle keyboard layouts
lt: Tvarkyti klaviatūros išdėstymus

en: Headphone
lt: Ausinė

en: Height:
lt: Aukštis:

en: Hide if there is no battery
lt: Slėpti, jeigu nėra baterijos

en: Hotkey for Volume Down
lt: Spartusis klavišas, skirtas tildyti

en: Hotkey for Volume Mute
lt: Spartusis klavišas, skirtas nutildyti garsį

en: Hotkey for Volume Up
lt: Spartusis klavišas, skirtas garsinti

en: Humidity:
lt: Drėgnumas:

en: IP Address:
lt: IP adresas:

en: IPIP Tunnel
lt: IPIP tunelis

en: Ico_nify
lt: Susk_leisti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Icon size:
lt: Piktogramų dydis:

en: Icons only
lt: Tik piktogramos

en: Idle
lt: Neveiklus

en: Image
lt: Paveikslas

en: Indicator Applications
lt: Indikatoriaus programos

en: Indicator applets
lt: Indikatoriaus programėlės

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
lt: Indikatoriai, skirti Didž (CapsLock), Skaitm (NumLock) ir Slinkti (ScrollLock) klavišams

en: Info
lt: Informacija

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
lt: Integruota programų paleidimo juosta ir užduočių juosta

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Interface to monitor
lt: Stebėti sąsają

en: Keep _system layouts
lt: _Palikti sistemos išdėstymus

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
lt: Atleiskite, klavišų kombinacija "%s" negali būti naudojama kaip visuotinis spartusis klavišas.

en: Keyboard LED
lt: Klaviatūros šviesos diodai

en: Keyboard Layout Handler
lt: Klaviatūros išdėstymų perjungimo priemonė

en: Keyboard Layouts
lt: Klaviatūros išdėstymai

en: Keyboard Model
lt: Klaviatūros modelis

en: Label
lt: Etiketė

en: Last updated:
lt: Paskutinis atnaujinimas:

en: Launch Mixer
lt: Paleisti maišiklį

en: Launchers
lt: Leistukai

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Left
lt: Kairė

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
lt: Kairysis pelės mygtukas suskleidžia visus langus.  Vidurinysis juos užraito.

en: LeftBtn
lt: Kairysis mygtukas

en: Line
lt: Linija

en: LineOut
lt: Išvadinė linija

en: Local Loopback
lt: Vietinis kilpinis sujungimas

en: Location '%s' not found!
lt: Vieta „%s“ nerasta!

en: Location matches for '%s'
lt: Vietos atitinkančios „%s“

en: Location not set.
lt: Vieta nenustatyta.

en: Location:
lt: Vieta:

en: Log level
lt: Registravimo lygis

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Logout Command:
lt: Atsijungimo komanda:

en: Logout command is not set
lt: Atsijungimo komanda yra nenustatyta

en: Ma_nual
lt: _Rankiniu būdu

en: Ma_ximize
lt: Iš_skleisti

en: Make window managers treat the panel as dock
lt: Langų tvarkytuvės elgsis su skydeliu kaip su doku

en: Manage Networks
lt: Tvarkyti tinklus

en: Margin:
lt: Paraštė:

en: Master
lt: Pagrindinis

en: Maximum width of task button
lt: Maksimalus paleistos programos mygtuko plotis

en: Menu
lt: Meniu

en: Messaging Menu
lt: Pranešimų meniu

en: MiddleBtn
lt: Vidurinysis mygtukas

en: Minimize All Windows
lt: Suskleisti visus langus

en: Minimize panel when not in use
lt: Suskleisti skydelį, kai jis nenaudojamas

en: Monitor and Manage networks
lt: Stebėti ir tvarkyti tinklus

en: Monitor network status
lt: Stebėti tinklo būseną

en: Monitor:
lt: Monitorius:

en: Mute
lt: Nutildyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Name:
lt: Pavadinimas:

en: Netmask:
lt: Tinklo kaukė:

en: Network Connection
lt: Tinklo ryšys

en: Network Connection: %s
lt: Tinklo ryšys: %s

en: Network Menu
lt: Tinklo meniu

en: Network Status Monitor
lt: Tinklo būsenos prižiūryklė

en: Network cable is plugged out
lt: Tinklo kabelis atjungtas

en: New session is required for this option to take effect
lt: Šiai parinkčiai įsigalioti reikia naujo seanso

en: No Indicators
lt: Nėra indikatorių

en: No batteries found
lt: Baterijų nerasta

en: No file manager is configured.
lt: Nėra sukonfigūruota jokia failų tvarkytuvė.

en: No network devices found
lt: Tinklo įrenginių nerasta

en: None
lt: Nėra

en: None configured
lt: Nesukonfigūruota

en: Normal color
lt: Normali spalva

en: Number of battery to monitor
lt: Baterijos, kurią stebėti, numeris

en: Only Application Launch Bar
lt: Tik programų paleidimo juosta

en: Only Task Bar (Window List)
lt: Tik užduočių juosta (Langų sąrašas)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
lt: Rodyti tik tuos langus, kurie tame pačiame monitoriuje kaip ir užduočių juosta

en: Open in _Terminal
lt: Atverti _terminale

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Panel
lt: Skydelis

en: Panel Applets
lt: Skydelio programėlės

en: Panel Icon Size
lt: Skydelio piktogramos dydis

en: Panel Preferences
lt: Skydelio nuostatos

en: Panel Settings
lt: Skydelio nustatymai

en: Per Window Settings
lt: Atskirų langų nustatymai

en: Pixels
lt: pikseliai

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
lt: Šiai problemai išspręsti prašome susisiekti su sistemos administratoriumi:
    
    %s

en: Point-to-Point Protocol
lt: Point-to-Point protokolas

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: Pressure:
lt: Slėgis:

en: Properties
lt: Savybės

en: Protocol:
lt: Protokolas:

en: Quit
lt: Išeiti

en: RAM color
lt: RAM spalva

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
lt: RAM naudojimas: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
lt: A_tkurti

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį skydelį?
    <b>Įspėjimas: Šio veiksmo neįmanoma bus atkurti.</b>

en: Received
lt: Gauta

en: Received:
lt: Gauta:

en: Receiving
lt: Gaunama

en: Refresh
lt: Įkelti iš naujo

en: Rem_ove from Launcher
lt: _Šalinti iš leistuko

en: Remote IP:
lt: Nuotolinis IP:

en: Remove "%s" From Panel
lt: Šalinti „%s“ iš skydelio

en: Repair
lt: Pataisyti

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
lt: Rezervuota vieta neuždengiama išskleistų langų

en: Resource monitors
lt: Išteklių prižiūryklės

en: Restart
lt: Paleisti iš naujo

en: Right
lt: Dešinė

en: RightBtn
lt: Dešinysis mygtukas

en: Run
lt: Vykdyti

en: SIOCGIFCONF error: %s
lt: SIOCGIFCONF klaida: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
lt: SIOCGIFFLAGS klaida: %s

en: Scope:
lt: Apimtis:

en: Searching for '%s'...
lt: Ieškoma „%s“...

en: Select Keyboard Model
lt: Pasirinkite klaviatūros modelį

en: Select Layout Change Type
lt: Pasirinkite išdėstymo keitimo tipą

en: Select a directory
lt: Pasirinkite katalogą

en: Select a file
lt: Pasirinkite failą

en: Select an image file
lt: Pasirinkite paveikslą

en: Sending
lt: Siunčiama

en: Sending/Receiving
lt: Siunčiama/Gaunama

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
lt: Nusiunčia komandas visiems darbalaukio langams.
    Palaikomos komandos yra 1) suskleisti ir 2) užraityti

en: Sensor
lt: Jutiklis

en: Sent
lt: Išsiųsta

en: Sent:
lt: Išsiųsta:

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Serial Line IP
lt: Nuosekliosios linijos IP

en: Session Menu
lt: Seanso meniu

en: Setting Encryption Key
lt: Nustatomas šifravimo raktas

en: Show CapsLock
lt: Rodyti Didž (CapsLock)

en: Show Extended Information
lt: Rodyti išplėstinę informaciją

en: Show Layout as
lt: Rodyti išdėstymą kaip

en: Show NumLock
lt: Rodyti Skaitm (NumLock)

en: Show ScrollLock
lt: Rodyti Slinkti (ScrollLock)

en: Show Signal
lt: Rodyti signalo stiprumą

en: Show tooltips
lt: Rodyti paaiškinimus

en: Show weather conditions for a location.
lt: Rodyti vietos orų sąlygas ir prognozes.

en: Show windows from all desktops
lt: Rodyti langus iš visų darbalaukių

en: Signal
lt: Signalas

en: Simple pager plugin
lt: Paprastas puslapiuotojo įskiepis

en: Size
lt: Dydis

en: Size when minimized
lt: Dydis suskleidus

en: Solid color (with opacity)
lt: Vientisa spalva (su nepermatomumu)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
lt: Atleiskite, nebuvo rasta jokia langų tvarkytuvės konfigūravimo programa.

en: Sound Menu
lt: Garso meniu

en: Source:
lt: Šaltinis:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
lt: Vietos rezervavimas šiam skydeliui yra neprieinamas, kadangi už šio krašto yra kitas monitorius ir, įjungus rezervavimą, jis būtų uždengtas.

en: Spacer
lt: Tarpiklis

en: Spacing
lt: Tarpai

en: Speaker+LO
lt: Garsiakalbis+LO

en: State
lt: Būsena

en: Stats
lt: Statistika

en: Status:
lt: Būsena:

en: Stretch
lt: Ištempti

en: Subnet Mask:
lt: Potinklio kaukė:

en: Sunrise:
lt: Saulėtekis:

en: Sunset:
lt: Saulėlydis:

en: Support
lt: Palaikymas

en: Surround
lt: Erdvinė

en: System Tray
lt: Sistemos dėklas

en: System theme
lt: Sistemos tema

en: System tray
lt: Sistemos dėklas

en: Task Bar (Window List)
lt: Užduočių juosta (Langų sąrašas)

en: Taskbar shows all opened windows and allow to iconify them, shade or get focus
lt: Užduočių juosta rodo visus atvertus langus ir leidžia juos suskleisti, užraityti bei fokusuoti

en: Temperature Monitor
lt: Temperatūros prižiūryklė

en: Terminal Emulator:
lt: Terminalo emuliatorius:

en: Text
lt: Tekstas

en: The current error condition
lt: Dabartinė klaidos būsena

en: The current interface the icon is monitoring.
lt: Esama sąsaja, kurią piktograma stebi.

en: The interface name
lt: Sąsajos pavadinimas

en: The interface packets/bytes statistics
lt: Sąsajos paketų/baitų statistika

en: The interface state
lt: Sąsajos būsena

en: The orientation of the tray.
lt: Sistemos dėklo orientacija.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
lt: Nėra vietos kitam skydeliui. Visi kraštai užimti.

en: There was an error displaying help:
    %s
lt: Rodant žinyną, įvyko klaida:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
lt: Šis belaidis tinklas yra šifruojamas.
    Jūs privalote turėti šifravimo raktą.

en: Today:
lt: Šiandien:

en: Tomorrow:
lt: Rytoj:

en: Tooltip Format
lt: Paaiškinimų formatas

en: Tooltip only
lt: Tik paaiškinimas

en: Tooltips Enabled
lt: Paaiškinimai įjungti

en: Top
lt: Viršus

en: Type:
lt: Tipas:

en: Unable to open socket: %s
lt: Nepavyko atidaryti lizdo: %s

en: Units:
lt: Vienetai:

en: Unknown
lt: Nežinoma

en: Updates:
lt: Atnaujinimai:

en: Use mouse wheel
lt: Naudoti pelės ratuką

en: VJ 6-bit Serial Line IP
lt: VJ 6-bitų nuosekliosios linijos IP

en: VJ Serial Line IP
lt: VJ nuosekliosios linijos IP

en: Variant
lt: Variantas

en: Visibility:
lt: Matomumas:

en: Volume
lt: Garsis

en: Volume Control
lt: Garsio reguliavimas

en: Volume control
lt: Garsio reguliavimas

en: Warn
lt: Įspėjimai

en: Warning1 color
lt: 1-o įspėjimo spalva

en: Warning1 temperature
lt: 1-o įspėjimo temperatūra

en: Warning2 color
lt: 2-o įspėjimo spalva

en: Warning2 temperature
lt: 2-o įspėjimo temperatūra

en: Weather Plugin
lt: Orų įskiepis

en: Weather Preferences
lt: Orų nuostatos

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
lt: Ar piktogramų paaiškinimai įjungti, ar ne.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
lt: Rodyti ar nerodyti signalo stiprumą.

en: Whether the interface is a wireless interface
lt: Ar sąsaja yra belaidė, ar ne

en: Width:
lt: Plotis:

en: Wind:
lt: Vėjas:

en: Wireless
lt: Belaidis

en: Wireless Connection has no connectivity
lt: Belaidis ryšys neturi jokio jungiamumo

en: Wireless Networks not found in range
lt: Nerasta jokių belaidžio ryšio tinklų

en: Wireless signal strength percentage
lt: Belaidžio signalo stiprumas procentais

en: Workspace %d
lt: Darbo sritis %d

en: Workspace _%d
lt: Darbo sritis _%d

en: You must specify a location.
lt: Privalote nurodyti vietą.

en: [N/A]
lt: [Nėra]

en: _All workspaces
lt: Visos d_arbo sritys

en: _Automatic, every
lt: _Automatiškai, kas

en: _Browse
lt: N_aršyti

en: _Close Window
lt: _Užverti langą

en: _Close all windows
lt: _Užverti visus langus

en: _English (°F)
lt: _Anglų (°F)

en: _Metric (°C)
lt: _Metriniai (°C)

en: _Move to Workspace
lt: Per_kelti į darbo sritį

en: _Name:
lt: Pavadi_nimas:

en: _New Instance
lt: _Naujas egzempliorius

en: _New Location:
lt: _Nauja vieta:

en: _Raise
lt: Iš_kelti

en: _Remember layout for each window
lt: _Prisiminti išdėstymą kiekvienam atskiram langui

en: _Set
lt: _Nustatyti

en: bytes
lt: baitų

en: default
lt: numatytasis

en: lxpanel %s - lightweight GTK2+ panel for UNIX desktops
lt: lxpanel %s - supaprastintas GTK2+ skydelis, skirtas UNIX darbalaukiams

en: minutes
lt: minučių

en: packets
lt: paketų

en: pixels
lt: pikselių
