libfm 1.2 - en to kk translation catalogue (388 entries)

en: %s files
kk: %s файл

en: %u byte | %u bytes
kk[0]: %u байт

en: (None)
kk: (Ешнәрсе)

en: <No subfolders>
kk: <Ішкі бумалары жоқ>

en: <b>%s file:</b>
kk: <b>%s файл:</b>

en: <b>%s files:</b>
kk: <b>%s файл:</b>

en: <b>Access Control</b>
kk: <b>Рұқсаттарды басқару</b>

en: <b>C_hange content:</b>
kk: <b>Құрамасын тү_зету:</b>

en: <b>C_ommand line to execute:</b>
kk: <b>_Орындалатын командалық жол:</b>

en: <b>Choose icon from:</b>
kk: <b>Таңбашаны келесіден таңдау:</b>

en: <b>Co_mmand:</b>
kk: <b>Ко_манда:</b>

en: <b>D_escription:</b>
kk: <b>Си_паттамасы:</b>

en: <b>Data transferred:</b>
kk: <b>Тасымалданған деректер:</b>

en: <b>Errors occurred before file operation was stopped.</b>
kk: <b>Файлдармен әрекет аяқталуға дейін қателер орын алды.</b>

en: <b>Errors occurred:</b>
kk: <b>Бірнеше қате орын алды:</b>

en: <b>File Contain_s:</b>
kk: <b>Файл құрам_ында бар</b>

en: <b>File Size</b>
kk: <b>Файл өлшемі</b>

en: <b>File Type</b>
kk: <b>Файл түрі</b>

en: <b>File _Name Patterns:</b>
kk: <b>Файл а_таудың шаблондары:</b>

en: <b>File operation is in progress...</b>
kk: <b>Файлдармен әрекет жүруде...</b>

en: <b>File type:</b>
kk: <b>Файл түрі:</b>

en: <b>File:</b>
kk: <b>Файл:</b>

en: <b>G_roup:</b>
kk: <b>То_бы:</b>

en: <b>In:</b>
kk: <b>Қайда:</b>

en: <b>Last Modified Time</b>
kk: <b>Соңғы өзгерту уақыты</b>

en: <b>Last access:</b>
kk: <b>Соңғы қатынау:</b>

en: <b>Last modification:</b>
kk: <b>Соңғы өзгерту:</b>

en: <b>Last permissions change:</b>
kk: <b>Құқықтардың соңғы өзгерісі:</b>

en: <b>Location:</b>
kk: <b>Орналасуы:</b>

en: <b>Mail Client</b>
kk: <b>Эл. пошта қолданбасы:</b>

en: <b>O_wner:</b>
kk: <b>_Иесі:</b>

en: <b>Open _with:</b>
kk: <b>Кө_мегімен ашу:</b>

en: <b>Plac_es to Search:</b>
kk: <b>І_здеу үшін орындар</b>

en: <b>Select an application to open "%s" files</b>
kk: <b>"%s" файлдарын ашу үшін қолданбаны таңдаңыз</b>

en: <b>Size on disk:</b>
kk: <b>Дисктегі өлшемі:</b>

en: <b>Special bits:</b>
kk: <b>Арнайы биттер:</b>

en: <b>Target file:</b>
kk: <b>Мақсат файлы:</b>

en: <b>Terminal Emulator</b>
kk: <b>Терминал эмуляторы</b>

en: <b>The file operation was completed with errors.</b>
kk: <b>Файлдармен әрекет қателермен аяқталды.</b>

en: <b>There is already a file with the same name in this location.</b>
    
    Do you want to replace the existing file
kk: <b>Бұл жерде осындай аты бар файл бар болып тұр.</b>
    
    Бар болып тұрған файлды алмастыруды қалайсыз ба

en: <b>These special codes can be used in the command line:</b>
      <b>%f</b>: Represents a single file name
      <b>%F</b>: Represents multiple file names
      <b>%u</b>: Represents a single URI of the file
      <b>%U</b>: Represents multiple URIs
kk: <b>Бұл арнайы кодтарты командалық жолда қолдануға болады:</b>
      <b>%f</b>: Бір файл атын сипаттайды
      <b>%F</b>: Бірнеше файлдар аттарын сипаттайды
      <b>%u</b>: Файлдың бірлік URI-ін сипаттайды
      <b>%U</b>: Бірнеше URI сипаттайды

en: <b>Time remaining:</b>
kk: <b>Қалған уақыты:</b>

en: <b>To:</b>
kk: <b>Қайда:</b>

en: <b>Total count of files:</b>
kk: <b>Файлдар саны:</b>

en: <b>Total size of files:</b>
kk: <b>Файлдардың сомаланған өлшемі:</b>

en: <b>Web Browser</b>
kk: <b>Веб браузері</b>

en: <b>_Access content:</b>
kk: <b>Құрамаға қ_атынау:</b>

en: <b>_Application name (optional, set it to keep association)</b>
kk: <b>Қо_лданба атауы (міндетті емес, шатаспау үшін)</b>

en: <b>_Execute:</b>
kk: <b>О_рындау:</b>

en: <b>_Name:</b>
kk: <b>А_ты:</b>

en: <b>_Tooltip:</b>
kk: <b>Қалқ_ымалы кеңес:</b>

en: <b>_View content:</b>
kk: <b>Құр_амасын қарау:</b>

en: <b>_Working directory:</b>
kk: <b>Жұмы_с бумасы:</b>

en: Any valid content type can be entered here. Wildcard '*' is allowed at end of the type. Multiple types should be separated with ';'.
kk: Файлдың керек түрін енгізіңіз. '*' үлгісі түр соңында рұқсат етілген. Бірнеше түрді ';' көмегімен ажырату керек.

en: Anyone
kk: Әркім

en: Applications
kk: Қолданбалар

en: Are you sure you want to empty the trash can?
kk: Қоқыс шелегін тазартуды шынымен қалайсыз ба?

en: Blank Blu-Ray Disc
kk: Таза Blu-Ray дискі

en: Blank Blu-Ray R Disc
kk: Таза Blu-Ray R дискі

en: Blank Blu-Ray RW Disc
kk: Таза Blu-Ray RW дискі

en: Blank CD-R Disc
kk: Таза CD-R дискі

en: Blank CD-ROM Disc
kk: Таза CD-ROM дискі

en: Blank CD-RW Disc
kk: Таза CD-RW дискі

en: Blank DVD+R DL Disc
kk: Таза DVD+R DL дискі

en: Blank DVD+R Disc
kk: Таза DVD+R дискі

en: Blank DVD+RW DL Disc
kk: Таза DVD+RW DL дискі

en: Blank DVD+RW Disc
kk: Таза DVD+RW дискі

en: Blank DVD-RAM Disc
kk: Таза DVD-RAM дискі

en: Blank DVD-ROM Disc
kk: Таза DVD-ROM дискі

en: Blank DVD-RW Disc
kk: Таза DVD-RW дискі

en: Blank HD DVD Disc
kk: Таза HD DVD дискі

en: Blank HD DVD-R Disc
kk: Таза HD DVD-R дискі

en: Blank HD DVD-RW Disc
kk: Таза HD DVD-RW дискі

en: Blank MO Disc
kk: Таза MO дискі

en: Blank MRW Disc
kk: Таза MRW дискі

en: Blank MRW/W Disc
kk: Таза MRW/W дискі

en: Blank Optical Disc
kk: Таза оптикалық дискі

en: Blu-Ray Disc
kk: Blu-Ray дискі

en: Blu-Ray R Disc
kk: Blu-Ray R дискі

en: Blu-Ray RW Disc
kk: Blu-Ray RW дискі

en: By File _Type
kk: Фай_л түрі бойынша

en: By _Modification Time
kk: Өз_гертілген уақыты бойынша

en: By _Name
kk: А_ты бойынша

en: By _Size
kk: Өлше_мі бойынша

en: Bytes
kk: Байт

en: CD-R Disc
kk: CD-R дискі

en: CD-ROM Disc
kk: CD-ROM дискі

en: CD-RW Disc
kk: CD-RW дискі

en: C_ontent
kk: Құра_масы

en: C_opy Here
kk: Осында _көшіру

en: C_ustom Command Line
kk: Таң_дауыңызша командалық жол

en: Cancelled
kk: Бас тартылған

en: Cannot access destination file
kk: Мақсат файлына қатынау мүмкін емес

en: Cannot copy a folder into its sub folder
kk: Буманы оның ішкі бумасына көшіру мүмкін емес

en: Cannot copy file '%s': not supported
kk: '%s' файлын көшіру мүмкін емес: қолдауы жоқ

en: Cannot create XML definition for '%s'
kk: «%s» үшін XML анықтамасын жасау мүмкін емес

en: Cannot create a link on non-native filesystem
kk: Бөтен файлдық жүйесінде сілтемені жасау мүмкін емес

en: Cannot create menu item '%s'
kk: '%s' мәзір элементін жасау мүмкін емес

en: Cannot move a folder into its sub folder
kk: Буманы оның ішкі бумасына жылжыту мүмкін емес

en: Cannot set working directory to '%s': %s
kk: Жұмыс бумасын '%s' етіп орнату қатесі: %s

en: Cannot untrash file '%s': original path not known
kk: '%s' файлын қоқыс шелегінен қалпына келтіру мүмкін емес: бастапқы орналасуы белгісіз

en: Case insensiti_ve
kk: Регистрге тәу_елсіз

en: Change hidden status isn't supported for menu directory
kk: Мәзір бумасы үшін жасырын жалаушасын ауыстыруға қолдау жоқ

en: Changes active tab
kk: Белсенді бетті өзгертеді

en: Changing attributes of
kk: Атрибуттарын өзгерту

en: Changing attributes of files
kk: Файлдар атрибуттарын өзгерту

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
kk: «%-.*s» таңбаға сілтемесі рұқсат етілген таңбаны анықтап тұрған жоқ

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
kk: Таңбаға сілтеме нүктелі үтірмен аяқталып тұрған жоқ; «&» таңбасы өрнектің басы ретінде емес қолданылған — оны «&amp;» ретінде көрсетіңіз

en: Choose An Icon...
kk: Таңбашаны таңдаңыз...

en: Choose Application
kk: Қолданбаны таңдаңыз

en: Choose Date
kk: Күнді таңдаңыз

en: Choose Executable File
kk: Орындалатын файлды таңдаңыз

en: Choose a date from the following calendar
kk: Күнтізбеден күнді таңдаңыз

en: Co_mpress...
kk: С_ығу...

en: Command line:
kk: Командалық жол:

en: Command to execute when the application icon is activated
kk: Қолданба таңбашасы белсендірілген кезде орындалатын команда

en: Confirm
kk: Растау

en: Confirm File Replacing
kk: Файлдарды алмастыруды растау

en: Copy Pa_th(s)
kk: Файл(дар) ж_ол(дар)ын көшіру

en: Copying
kk: Көшіру

en: Could not determine content type of file '%s' to launch it
kk: '%s' файлын жөнелту үшін оның түрін анықтау мүмкін емес

en: Create _New...
kk: _Жаңа жасау...

en: Create new or change existing desktop entry
kk: Жаңа desktop элементін жасау немесе бар болып тұрғанды өзгерту

en: Creating %s
kk: Жасалуда %s

en: Creating ...
kk: Жасалуда ...

en: Creating New Folder
kk: Жаңа буманы жасау

en: Creating link
kk: Сілтемені жасау

en: Creating links to files
kk: Файлдарға сілтемелерді жасау

en: Customize
kk: Баптау

en: DVD+R DL Disc
kk: DVD+R DL дискі

en: DVD+R Disc
kk: DVD+R дискі

en: DVD+RW DL Disc
kk: DVD+RW DL дискі

en: DVD+RW Disc
kk: DVD+RW дискі

en: DVD-RAM Disc
kk: DVD-RAM дискі

en: DVD-ROM Disc
kk: DVD-ROM дискі

en: DVD-RW Disc
kk: DVD-RW дискі

en: Deleting
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Desktop
kk: Жұмыс үстелі

en: Destination does not exist
kk: Мақсаты жоқ болып тұр

en: Destination is a sub folder of source
kk: Мақсат бумасы қайнар көздің ішкі бумасы болып тұр

en: Detailed _List View
kk: То_лық тізім көрінісі

en: Devices
kk: Құрылғылар

en: Directory Tree
kk: Бумалар ағашы

en: Do you want to delete the %d selected file? | Do you want to delete the %d selected files?
kk[0]: Ерекшеленген %d файлды өшіруді қалайсыз ба?

en: Do you want to delete the file '%s'?
kk: '%s' файлын өшіруді қалайсыз ба?

en: Do you want to move the %d selected file to trash can? | Do you want to move the %d selected files to trash can?
kk[0]: Ерекшеленген %d файлды қоқыс шелегіне тастауды қалайсыз ба?

en: Do you want to move the file '%s' to trash can?
kk: '%s' файлын қоқыс шелегіне тастауды қалайсыз ба?

en: Do you want to recursively apply these changes to all files and sub-folders?
kk: Бұз өзгерістерді рекурсивті түрде барлық ішкі файлдар мен бумаларға іске асыруды қалайсыз ба?

en: Document ended unexpectedly
kk: Құжат күтпегенде аяқталды

en: Document was empty or contained only whitespace
kk: Құжат бос болды немесе оның құрамында тек бос аралықтар болды

en: Duplicate handler for tag <%s>
kk: <%s> тегі үшін қайталанатын өндеуші

en: E_xtract To...
kk: Қайда та_рқату...

en: Element '%s' was closed but no element was opened
kk: «%s» элементі жабылды, бірақ бірде-бір элемент ашық болмаған

en: Element '%s' was closed but the currently open element is '%s'
kk: «%s» элементі жабылды, бірақ ағымдағы ашық элемент «%s» болып тұр

en: Empty File
kk: Бос файл

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
kk: «&;» бос өрнегі табылды; рұқсат етілген өрнектер: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Empty value
kk: Бос мән

en: Enter a name for empty file:
kk: Жаңа бос файл атын енгізіңіз:

en: Enter a name for the new %s:
kk: Жаңа %s үшін атын енгізіңіз:

en: Enter a name for the newly created folder:
kk: Жаңадан жасалып жатқан бума атын енгізіңіз:

en: Enter a new name:
kk: Жаңа атын енгізіңіз:

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
kk: Таңбаға сілтеме нүктелі үтірмен аяқталып тұрған жоқ; «&» таңбасы өрнектің басы ретінде емес қолданылған — оны «&amp;» ретінде көрсетіңіз

en: Entity name '%-.*s' is not known
kk: «%-.*s» өрнегінің аты белгісіз

en: Error
kk: Қате

en: Executable files
kk: Орындалатын файлдар

en: Execute File
kk: Файлды орындау

en: Execute custom command line to open files
kk: Файлдарды ашу үшін таңдауыңызша командалық жолды орындау

en: Execute in _Terminal
kk: Тер_миналды орындау

en: Extension
kk: Кеңейту

en: Extract _Here
kk: Осын_да тарқату

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
kk: «%-.*s» жолын талдау қатесі, ол таңбаға (мыс. &#234;) сілтеменің ішіндегі сан болуы тиіс — мүмкін, нөмір тым үлкен

en: File Associations
kk: Файлдар сәйкестіктері

en: File Properties
kk: Файл қасиеттері

en: File _Type
kk: Файл _түрі

en: Files of different types
kk: Әр түрлі түрдегі файлдар

en: Files on this system are hidden if their name starts with a dot ('.'). Hit <Ctrl+H> to toggle displaying hidden files.
kk: Бұл жүйеде файлдар атауы нүктеден басталса ('.'), олар жасырын болады. Жасырын файлдарды көрсетуді іске қосу/сөндіру үшін <Ctrl+H> басыңыз.

en: Filesystem Root
kk: Файлдық жүйе түбірі

en: Finished
kk: Аяқталған

en: FmMenuVFileMonitor: folder '%s' not found in menu cache
kk: FmMenuVFileMonitor: '%s' бумасы мәзір кэшінен табылмады

en: Folde_rs
kk: Бума_лар

en: Folder
kk: Бума

en: Folder Prop_erties
kk: Файл қаси_еттері

en: Folder location bar
kk: Бума орналасуын енгізу панелі

en: GB
kk: ГБ

en: Generic name of the application
kk: Қолданбаның жалпы аты

en: GiB
kk: ГиБ

en: HD DVD Disc
kk: HD DVD дискі

en: HD DVD-R Disc
kk: HD DVD-R дискі

en: HD DVD-RW Disc
kk: HD DVD-RW дискі

en: H_ide
kk: Жа_сыру

en: Hidden file
kk: Жасырын файл

en: Hide or unhide the file
kk: Файлды жасыру немесе көрсету

en: Home Folder
kk: Үй бумасы

en: Icon of the file in folder view
kk: Бумалар көрінісінде файл таңбашасы

en: Image files
kk: Сурет файлдары

en: Installed Applications
kk: Орнатылған қолданбалар

en: Invalid char '%c' at end of attribute value, expected '%c'
kk: Атрибут мәнінің аяғында қате «%c» таңбасы, күтілген «%c»

en: Invalid char '%c' at start of attribute value
kk: Атрибут мәнінің басында қате «%c» таңбасы

en: Invalid description of thumbnailer application
kk: Кіші көріністерді жасайтын қолданбаның анықтамасы қате

en: Invalid desktop entry file: '%s'
kk: Жұмыс үстел файлы қате: '%s'

en: Invalid destination
kk: Мақсат орналасуы қате

en: Invalid menu directory
kk: Мәзір бумасы қате

en: Invalid menu directory '%s'
kk: '%s' мәзірлер бумасы жарамсыз

en: Invalid menu item
kk: Мәзір элементі қате

en: Invalid operation with menu root
kk: Мәзір түбірімен қате әрекет

en: Invalid selection
kk: Таңдау қате

en: Invalid value for attribute '%s'
kk: '%s' атрибуты үшін мәні қате

[ctx: It is a directory access bit - 'sticky' - where only owner can delete a file from it]
en: Sticky
kk: Байланыс биті

en: KB
kk: КБ

en: KiB
kk: КиБ

en: L_ater than:
kk: Келесіден ке_інірек:

en: Loading...
kk: Жүктелуде...

en: Location
kk: Орналасуы

en: MB
kk: МБ

en: MO Disc
kk: MO дискі

en: MRW Disc
kk: MRW дискі

en: MRW/W Disc
kk: MRW/W дискі

en: Menu cache error
kk: Мәзір кэшінің қатесі

en: Menu item name cannot be empty
kk: Мәзір элементінің аты бос болмауы тиіс

en: Menu path '%s' already exists
kk: «%s» мәзір жолы бар болып тұр

en: MiB
kk: МиБ

en: Mingle _Files and Folders
kk: Файл мен бумаларды ара_ластырып көрсету

en: Modified
kk: Өзгертілген

en: Move Bookmark _Down
kk: Бетбелгіні тө_мен жылжыту

en: Move Bookmark _Up
kk: Бетбелгіні ж_оғары жылжыту

en: Move _Right
kk: _Оңға жылжыту

en: Move to _Trash
kk: Қоқы_с шелегіне тастау

en: Moving
kk: Жылжыту

en: Multiple files
kk: Бірнеше файлдар

en: Name
kk: Аты

en: Name of menu directory should not end with ".desktop"
kk: Мәзір бумасының атауы ".desktop" аяқталмауы тиіс

en: Name/_Location
kk: Аты/Орна_ласуы

en: Network
kk: Желі

en: New
kk: Жаңа

en: No default application is set for MIME type %s
kk: %s MIME түрі үшін үнсіз келісім бойынша қолданба табылмады

en: No default application is set to launch URIs %s://
kk: URI %s:// түріндегі сілтемелерді жөнелту үшін үнсіз келісім қолданбасы орнатылмады

en: No folders are specified.
kk: Ешбір бума көрсетілмеді.

en: No terminal emulator is set in libfm config
kk: libfm баптауларында терминал эмуляторы көрсетілмеген

en: Nobody
kk: Ешкім

en: None
kk: Ешнәрсе

en: Only owner and group
kk: Тек иесі мен тобы

en: Only search for files of following types:
kk: Тек келесі түрдегі файлдарды іздеу:

en: Only system administrators have the permission to do this.
kk: Бұны тек жүйелік әкімшілер жасай алады.

en: Open _With
kk: Көме_гімен ашу...

en: Open _With...
kk: Көме_гімен ашу...

en: Operation not supported
kk: Әрекетке қолдау жоқ

en: Optical Disc
kk: Оптикалық дискі

en: Ot_her:
kk: Ба_сқа:

en: Owner
kk: Иесі

en: Pa_ste and Go
kk: Кірі_стіру және өту

en: Pattern may be either POSIX shell pattern list (with ',' as separator) or POSIX regular expression.
kk: Өрнек не POSIX өрнектері тізімі (үтірлермен ажыратылған) не POSIX тұрақты өрнегі болуы мүмкін.

en: Permissions
kk: Рұқсаттары

en: Places
kk: Орындар

en: Please enter a new name:
kk: Жаңа атын енгізіңіз:

en: Please enter a valid group name or numeric id.
kk: Дұрыс топ атын не сандық id енгізіңіз.

en: Please enter a valid user name or numeric id.
kk: Дұрыс пайдаланушы атын не сандық id енгізіңіз.

en: Preferred Applications
kk: Таңдамалы қолданбалар

en: Preparing...
kk: Дайындау...

en: Prop_erties
kk: Қас_иеттері

en: Question
kk: Сұрақ

en: RESULT
kk: НӘТИЖЕ

en: Re_move from Bookmarks
kk: Бетбелгілерден ө_шіру

en: Rename Bookmark Item
kk: Бетбелгі атауын өзгерту

en: Rename File
kk: Файл атын ауыстыру

en: Restore trashed files to original paths
kk: Қоқыс шелегіндегі файлдарды бастапқы орындарына қайтару

en: Restoring
kk: Қалпына келтіру

en: SOURCE
kk: ҚАЙНАР_КӨЗІ

en: Search
kk: Іздеу

en: Search Files
kk: Файлдарды іздеу

en: Search Results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Search _hidden files
kk: Жас_ырын файлдарды іздеу

en: Select Folder
kk: Буманы тандаңыз

en: Select applications called on click on Web link or e-mail address
kk: Веб сілтемесі не эл. пошта адресі шертілген кезде ашылатын қолданбаларды таңдау

en: Select the application used to open files of this type
kk: Бұл түрдегі файлдарды ашу үшін қолданбаны көрсетіңіз

en: Setting attribute '%s' not supported
kk: '%s' атрибутын орнатуына қолдау жоқ

en: Setting display name can be done only for single file
kk: Көрсетілетін атын орнату тек бірлік файл үшін орындауға болады

en: Setting target can be done only for single file
kk: Мақсат атын орнату тек бірлік файл үшін орындауға болады

en: Shortcut Editor
kk: Жарлықтар түзетушісі

en: Show %s
kk: %s көрсету

en: Show _Hidden
kk: Жа_сырынды көрсету

en: Shows list of common places, devices, and bookmarks in sidebar
kk: Қалыпты орналасулар, құрылғылар және бетбелгілер тізімін бүйір панелінде көрсетеді

en: Shows tree of directories in sidebar
kk: Бүйір панелінде бумалар ағашын көрсету

en: Size
kk: Өлшемі

en: Some files cannot be moved to trash can because the underlying file systems don't support this operation.
    Do you want to delete them instead?
kk: Бірнеше файлдарды қоқыс шелегіне тастау мүмкін емес, өйткені олар орналасқан файлдық жүйе бұл әрекетті қолдамайды.
    Оларды өшіруді қалайсыз ба?

en: Source and destination are the same.
kk: Қайнар көзі мен мақсаты бірдей болып тұр.

en: Space isn't allowed in the close tag
kk: Жабылу тегінде бос аралыққа рұқсат етілмеген

en: Special flags for directory access
kk: Бумаға қатынау үшін арнайы жалаушалар

en: Special flags for file execution
kk: Файл орындалуы үшін арнайы жалаушалар

en: System Applications
kk: Жүйелік қолданбалар

en: TB
kk: ТБ

en: Te_xt files
kk: Мә_тіндік файлдар

en: The '%s' entry file is broken
kk: '%s' элемент файлы жарамсыз

en: The '%s' is a menu directory
kk: '%s' мәзір бумасы болып тұр

en: The '%s' isn't a menu item
kk: '%s' мәзір элементі емес

en: The URI subpath '%s' contains invalid escaped characters
kk: URI ішкі '%s' жолында экрандалған таңбалар бар

en: The menu item '%s' doesn't have appropriate entry file
kk: «%s» мәзір элементінде сәйкес келетін жазба файлы жоқ

en: The preferred Mail Client will be used to compose emails when you click on e-mail addresses.
kk: Таңдамалы пошта қолданбасы сіз эл. пошта адресіне шерткен кезде эл. хатты жазу үшін қолданылады.

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks.
kk: Веб сілтемелерін ашу үшін таңдамалы веб браузері.

en: The specified directory '%s' is not valid
kk: Көрсетілген '%s' бумасы жарамсыз

en: The working directory to run the program in
kk: Бағдарлама жөнелтілетін жұмыс бумасы

en: This file '%s' is executable. Do you want to execute it?
kk: '%s' файлы - орындалатын файл. Оны жөнелтуді қалайсыз ба?

en: This file is hidden because its name starts with a dot ('.').
kk: Бұл файл жасырын, өйткені оның аты нүктеден басталады ('.').

en: This text file '%s' seems to be an executable script.
    What do you want to do with it?
kk: '%s' мәтіндік файлы орындалатын скрипт сияқты.
    Онымен не жасауды қалайсыз?

en: TiB
kk: ТиБ

en: Tooltip to show on application
kk: Қолданба үшін көрсетілетін қалқымалы кеңес

en: Trash Can
kk: Қоқыс шелегі

en: Trashing
kk: Қоқыс шелегіне тастау

en: Type: %s
    Modified: %s
kk: Түрі: %s
    Өзгертілген: %s

en: Type: %s
    Size: %s
    Modified: %s
kk: Түрі: %s
    Өлшемі: %s
    Өзгертілген: %s

en: Unh_ide
kk: Көр_сету

en: Use selected application to open files
kk: Таңдалған қолданбаны файлдарды ашу үшін қолдану

en: View of folder contents
kk: Бума құрамасының көрінісі

en: Who can change content of the file/directory
kk: Файл/бума құрамасын кім өзгерте алады

en: Who can execute the file or enter the directory
kk: Файлды кім орындай алады не бумаға кім кіре алады

en: Who can read content of the file/directory
kk: Файл/бума құрамасын кім оқи алады

en: XDirectSave failed.
kk: XDirectSave сәтсіз.

en: XML file '%s' error (%d:%d):
kk: XML файлының '%s' қатесі (%d:%d):

en: XML file doesn't contain Applications root
kk: XML файлында Applications түбірі

en: Your bookmarks already have a bookmark for this folder.
kk: Бұл бума бетбелгілерде бар болып тұр.

en: _Add to Bookmarks
kk: Б_етбелгілерге қосу

en: _Apply this option to all existing files
kk: Бұл опцияны барлық бар файлдарға іске а_сыру

en: _Audio files
kk: _Аудио файлдары

en: _Bigger than:
kk: Келесіден ү_лкенірек:

en: _Browse...
kk: _Шолу...

en: _Cancel
kk: Ба_с тарту

en: _Compact View
kk: Ық_шам көрінісі

en: _Desktop Entry
kk: Жұ_мыс үстелі элементі

en: _Directory Tree
kk: Бу_малар ағашы

en: _Documents
kk: Құ_жаттар

en: _Earlier than:
kk: Келесіден ер_терек:

en: _Eject Removable Media
kk: Ауыстырмалы тасушыны _шығару

en: _Empty Trash Can
kk: Қоқыс шелегін та_зарту

en: _Execute in terminal emulator
kk: Терминал эмуляторында ор_ындау

en: _File name:
kk: _Файл аты:

en: _Forget Width
kk: Е_нін ұмыту

en: _Format Volume
kk: Бөлімді пі_шімдеу

en: _General
kk: Жал_пы

en: _Hide %s
kk: %s _жасыру

en: _Icon View
kk: Таң_башалар көрінісі

en: _Ignore Name Case
kk: Атаудың регистрін еле_меу

en: _Image files
kk: С_урет файлдары

en: _Installed Applications
kk: Орнаты_лған қолданбалар

en: _Invert Selection
kk: Таңдауды тері_стеу

en: _Keep terminal window open after command execution
kk: Команда орындалғаннан кейін де терминалды а_шық қалдыру

en: _Link Here
kk: Сі_лтемені жасау

en: _Mount Volume
kk: Бө_лімді тіркеу

en: _Move Here
kk: Осында жы_лжыту

en: _Move Left
kk: Солға жы_лжыту

en: _Off
kk: _Сөнд

en: _Open
kk: А_шу

en: _Overwrite
kk: Үстінен _жазу

en: _Pause
kk: _Аялдату

en: _Permissions
kk: _Рұқсаттар

en: _Places
kk: Орын_дар

en: _Properties
kk: Қас_иеттері

en: _Remote
kk: Ка_шықтағы

en: _Rename
kk: Атын ауысты_ру

en: _Rename Bookmark Item
kk: Бетбелгі а_тауын өзгерту

en: _Rename Folder...
kk: Бума атын ау_ыстыру...

en: _Rename...
kk: Атын ауысты_ру...

en: _Restore
kk: Қал_пына келтіру

en: _Resume
kk: Жа_лғастыру

en: _Run default application on file after creation
kk: Файлды жасағаннан кейін үнсіз келісім бойынша қолданбаны жө_нелту

en: _Search in sub directories
kk: Ішкі бумалардан і_здеу

en: _Set selected application as default action for this file type
kk: Таңдалған қолданбаны файлдардың осы түрі үшін негізгі ретінде ор_нату

en: _Skip
kk: А_ттап кету

en: _Smaller than:
kk: Келесіден кі_шірек:

en: _Sort Files
kk: Фа_йлдарды сұрыптау

en: _Thumbnail View
kk: Кіші көрініс_тер

en: _Unmount Volume
kk: Бөлімді тіркеуден _босату

en: _Use regular expression
kk: Тұрақты өрнектерді қо_лдану

en: _Use startup notification
kk: Іске қосылу хабарламасын қол_дану

en: _Video files
kk: _Видео файлдары

en: byte | bytes
kk[0]: байт

en: fm_template_create_file: invalid argument
kk: fm_template_create_file: қате аргумент

en: fm_xml_file_to_data: XML data error
kk: fm_xml_file_to_data: XML деректер қатесі

en: image files
kk: сурет файлдары

en: kB
kk: КБ

en: result file name
kk: мақсат файлдың атауы

en: scanning...
kk: сканерлеу...

en: scanning... %d
kk: сканерлеу... %d

en: shortcut to URI
kk: URI үшін жарлық

en: source file name or desktop id
kk: қайнар көз файл атауы немесе desktop id

en: system icon theme
kk: жүйелік таңбашалар темасы

[ctx: this is a file access mode - only owner can access the file, for others access is denied]
en: Only owner
kk: Тек иесі

[ctx: this is a file access mode bit, also known as 'suid']
en: Set UID
kk: UID орнату

en: with the following file?
kk: келесі файлмен?
