lxpanel - en to hu translation catalogue (416 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
hu: 
    %sTeljes tervezett töltés:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
hu: 
    %sTeljes töltés:			%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
hu: 
    %sPillanatnyi töltés:			%5d mAh

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
hu: 
    %sJelenlegi feszültség:		%.3lf V

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
hu: 
    %sPillanatnyi áram:			%5d mA

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
hu: 
    %sTervezett teljes energia:		%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
hu: 
    %sTeljes energia:			%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
hu: 
    %sJelenlegi energia:			%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
hu: 
    %sPillanatnyi teljesítmény:			%5d mW

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
hu: 
    A részletekért látogasd meg a http://lxde.org/ oldalt.

en:  --help      -- print this help and exit
hu:  --help      -- súgó megjelenítése és kilépés

en:  --profile name -- use specified profile
hu:  --profile név -- megadott profil használata

en:  --version   -- print version and exit
hu:  --version   -- verzió kiírása és kilépés

en:  -h  -- same as --help
hu:  -h  -- lásd --help

en:  -p  -- same as --profile
hu:  -p  -- lásd --profile

en:  -v  -- same as --version
hu:  -v  -- lásd --version

en: "%s" Settings
hu: "%s" beállításai

en: % Percent
hu: % százalék

en: %lu packet | %lu packets
hu[0]: %lu csomag
hu[1]: %lu csomag

en: 6-bit Serial Line IP
hu: 6-bites soros vonali IP

en: <Hidden Access Point>
hu: <Rejtett hozzáférési pont>

en: <b>Activity</b>
hu: <b>Aktivitás</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
hu: <b>Automatikus elrejtés</b>

en: <b>Background</b>
hu: <b>Háttér</b>

en: <b>Connection</b>
hu: <b>Kapcsolat</b>

en: <b>Font</b>
hu: <b>Betűkészlet</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
hu: <b>Internet Protokoll (IPv4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
hu: <b>Internet Protokoll (IPv6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
hu: <b>Indítósáv</b>

en: <b>Log level</b>
hu: <b>Naplózási szint</b>

en: <b>Mode:</b>
hu: <b>Mód:</b>

en: <b>Network Device</b>
hu: <b>Hálózati eszköz</b>

en: <b>Position</b>
hu: <b>Elhelyezkedés</b>

en: <b>Properties</b>
hu: <b>Tulajdonságok</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
hu: <b>Kedvenc alkalmazások beállítása</b>

en: <b>Signal Strength</b>
hu: <b>Jelerősség</b>

en: <b>Size</b>
hu: <b>Méret</b>

en: <b>Taskbar</b>
hu: <b>Feladatsáv</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
hu: ALSA (vagy pulseaudio) problémát jelzett. Ellenőrizze a lxpanel logját.

en: A_dd to Launcher
hu: _Hozzáadás az indítóhoz

en: About
hu: Névjegy

en: Action when clicked (default: display calendar)
hu: Kattintásra elvégzendő művelet (alapesetben: naptár mutatása)

en: Action when clicked (default: lxtask)
hu: Kattintásra elvégzendő művelet (alapesetben: naptár mutatása)

en: Activity
hu: Aktivitás

en: Adaptive Serial Line IP
hu: Adaptív soros vonali IP

en: Add / Remove Panel Items
hu: Panel-elemek hozzáadása/eltávolítása

en: Add Keyboard Layout
hu: Billentyűzetkiosztás hozzáadása

en: Add a separator to the panel
hu: Elválasztó hozzáadása a panelhez

en: Add indicator applets to the panel
hu: Indikátor kisalkalmazások hozzáadása a panelhez

en: Add plugin to panel
hu: Bővítmény hozzáadása a panelhez

en: Add to desktop
hu: Hozzáadás az Asztalhoz

en: Address:
hu: Cím:

en: Advanced
hu: Haladó

en: Advanced setxkbmap Options
hu: Speciális setxkbmap beállítások

en: Alarm command
hu: Figyelmeztetés parancs

en: Alarm time (minutes left)
hu: Figyelmeztessen, ha a hátralévő idő kevesebb, mint ennyi perc:

en: Alignment:
hu: Igazítás:

en: All
hu: Minden

en: Allocate space
hu: Hely lefoglalása

en: Alternately iconify/shade and raise
hu: Más ikonizálás/felgörgetés és előhozás

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Application Launch Bar
hu: Alkalmazás-indító

en: Application Launch and Task Bar
hu: Alkalmazás-indítás és feladatsáv

en: Application Menu
hu: Alkalmazás menü

en: Audio Card
hu: Hangkártya

en: Automatic sensor location
hu: Automatikus érzékelő-elhelyezés

en: Automatic temperature levels
hu: Automatikus hőmérséklet szintek

en: Available plugins
hu: Elérhető bővítmények

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Bar with buttons to launch application
hu: Alkalmazás-indító gombokkal

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
hu: Sáv alkalmazás-indító gombokkal és/vagy mutassa a megnyitott ablakokat

en: Battery %d: %d%% charged
hu: Akkumulátor %d töltöttség: %d%%

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
hu: Akkumulátor %d töltöttség: %d%%, még %d:%02d van hátra

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
hu: Akkumulátor %d töltöttség: %d%%, még %d:%02d a teljes feltöltésig

en: Battery Monitor
hu: Akkumulátor-figyelő

en: Battery low
hu: Az akkumulátor gyenge

en: Bold font
hu: Félkövér betű

en: Border width
hu: Keret mérete

en: Bottom
hu: Lent

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
hu: Könyvtárstruktúra böngészése a menün keresztül (Szerző: PCMan)

en: Btn%s
hu: %s gomb

en: CPU Usage Monitor
hu: CPU-használat figyelő

en: CPU color
hu: CPU szín

en: CPU usage: %.2f%%
hu: CPU használat: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
hu: CPUFreq előtétprogram

en: C_hange
hu: _Módosítás

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
hu: Nem lehet '%s'-t globális gyorsbillentyűnek beállítani: már foglalt.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
hu: Nem lehet megnyitni a /proc/net/dev fájlt: %s

en: Center
hu: Középre

en: Center text
hu: Középre igazítás

en: Change Layout Option
hu: Kiosztási lehetőség módosítása

en: Channel to Operate
hu: Használni kívánt csatorna

en: Charging color 1
hu: Töltési szín 1

en: Charging color 2
hu: Töltési szín 2

en: City
hu: Város

en: Click for Open Mixer
hu: Kattintás a mixer megyitásáért

en: Click for Toggle Mute
hu: Kattintás a némítás váltásért

en: Click for Volume Slider
hu: Kattintás a hangerőszabályzóért

en: Clock Format
hu: Óra formátuma

en: Clock Indicator
hu: Óra indikátor

en: Combine multiple application windows into a single button
hu: Több alkalmazás ablakainak egyesítése egy egyszerű gombbá

en: Command line options:
hu: Parancssori opciók:

en: Command to Open Mixer
hu: Parancs a mixer megnyitásához

en: Con_figure
hu: _Beállítás

en: Config tool
hu: Beállító eszköz

en: Confirm
hu: Megerősítés

en: Connection Properties
hu: Kapcsolat tulajdonságai

en: Connection Properties: %s
hu: Kapcsolat tulajdonságai: %s

en: Connection has limited or no connectivity
hu: Nincs, vagy korlátozott a kapcsolat

en: Could not connect to interface, '%s'
hu: Nem lehet kapcsolódni a csatolóhoz, '%s'

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
hu: Nem lehet feldolgozni a 'netstat' kimenetét. Ismeretlen formátum

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
hu: Nem sikerült feldolgozni a /proc/net/dev fájlt. Nincs adat.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
hu: Nem lehet feldolgozni a /proc/net/dev fájlt. Ismeretlen formátum.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
hu: Nem sikerült feldolgozni a /proc/net/wireless fájlt. Nincs adat.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
hu: Nem lehet feldolgozni a /proc/net/wireless fájlt. Ismeretlen formátum.

en: Could not parse command line '%s': %s
hu: Nem lehet feldolgozni a(z) '%s' parancssort: %s

en: Could not parse interface name from '%s'
hu: Nem lehet feldolgozni a csatoló nevét ebből: '%s'

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
hu: Nem lehet feldolgozni a csatoló statisztikáját ebből: '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
hu: Nem lehet feldolgozni a vezeték nélküli csatoló részleteit ebből: '%s'. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
hu: Nem lehet ioctl-t küldeni a csatolónak, '%s'

en: Country
hu: Ország

en: Create New Panel
hu: Új panel létrehozása

en: Current Conditions for %s
hu: Jelenlegi időjárás itt: %s

en: Current Location
hu: Jelenlegi hely

en: Currently in
hu: Jelenleg ebben:

en: Currently loaded plugins
hu: Jelenleg betöltött bővítmények

en: Custom Image
hu: Egyéni kép

en: Custom color
hu: Egyéni szín

en: Custom:
hu: Egyéni:

en: Delete This Panel
hu: Panel törlése

en: Description
hu: Leírás

en: Desktop Number / Workspace Name
hu: Munkaasztal száma / Munkaterület neve

en: Desktop Pager
hu: Munkaterület-váltó

en: Desktop panel for LXDE project
hu: Asztali panel az LXDE projekthez

en: Destination:
hu: Cél:

en: Digital Clock
hu: Digitális óra

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Directory Menu
hu: Könyvtár menü

en: Disable
hu: Kikapcsol

en: Disable enlargement for small task icons
hu: Kis feladatikonok nagyításának letiltása

en: Discharging color 1
hu: Kisülési szín 1

en: Discharging color 2
hu: Kisülési szín 2

en: Disconnected
hu: Bontva

en: Display
hu: Megjelenítés

en: Display CPU frequency and allow to change governors and frequency
hu: CPU frekvencia megjelenítése, továbbá a kormányzók és a frekvencia módosításának lehetővé tétele

en: Display CPU usage
hu: CPU-használat mutatása

en: Display RAM usage
hu: RAM használat mutatása

en: Display and control volume
hu: Hangerő megjelenítése és vezérlése

en: Display battery status using ACPI
hu: Akkumulátor állapotának kijelzése ACPI segítségével

en: Display desktop names
hu: Asztalnevek kijelzése

en: Display digital clock and tooltip
hu: Digitális óra és eszköztippek

en: Display monitors (CPU, RAM)
hu: Erőforrás monitorozók mutatása

en: Display system temperature
hu: Rendszerhőmérséklet kijelzése

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
hu: Munkaterület számának kijelzése: cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
hu: _Ne állítsa vissza a meglévő beállításokat

en: Dynamic
hu: Dinamikus

en: Edge:
hu: Szél:

en: Encryption Key:
hu: Titkosítási kulcs:

en: Enter New Location
hu: Új hely megadása

en: Enter the command you want to execute:
hu: Futtatandó parancs:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
hu: Adja meg:
    - a várost, vagy
    - a várost és az államot/országot, vagy
    - az irányítószámot,
    amelyhez időjárás-előrejelzést szeretne lekérni.

en: Err
hu: Hiba

en: Error
hu: Hiba

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
hu: Hiba, a hang beállításához telepítenie kell egy alkalmazást (pavucontol, alsamixer…)

en: Feels like:
hu: Hőérzet:

en: File Manager:
hu: Fájlkezelő:

en: Flag
hu: Jelző

en: Flash when there is any window requiring attention
hu: Villanás, ha egy ablak figyelmet kér

en: Flat buttons
hu: Lapos gombok

en: Forecast
hu: Előrejelzés

en: Forecast for %s unavailable.
hu: Nem érhető el előrejelzés ehhez: %s.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
hu: Formázó kódok: man 3 strftime; %n a sortöréshez

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
hu: Frekvencia: %d MHz
    Kormányzó: %s

en: Front
hu: Elülső

en: General
hu: Általános

en: Generic X.25
hu: Általános X.25

en: Geometry
hu: Méret

en: HW Address:
hu: Hardvercím:

en: Handle keyboard layouts
hu: Billentyűzetkiosztások kezelése

en: Headphone
hu: Fülhallgató

en: Height:
hu: Magasság:

en: Hide if there is no battery
hu: Elrejtés, ha nincs akkumulátor

en: Hotkey for Volume Down
hu: Halkítás gyorsbillentyű

en: Hotkey for Volume Mute
hu: Némítás gyorsbillentyű

en: Hotkey for Volume Up
hu: Hangosítás gyorsbillentyű

en: Humidity:
hu: Páratartalom:

en: IP Address:
hu: IP-cím:

en: Ico_nify
hu: Iko_nizálás

en: Icon
hu: Ikon

en: Icon size:
hu: Ikonméret:

en: Icons only
hu: Csak ikonok

en: Id
hu: Azonosító

en: Idle
hu: Üresjárat

en: Image
hu: Kép

en: Indicator Applications
hu: Indikátor alkalmazások

en: Indicator applets
hu: Indikátor kisalkalmazások

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
hu: Állapotjelzők a CapsLock, NumLock és ScrollLock billentyűkhöz

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
hu: Integrált alkalmazásindító-sáv és feladatsáv

en: Interface
hu: Csatoló

en: Interface to monitor
hu: Figyelendő csatoló

en: Keep _system layouts
hu: Rendszerkiosztások meg_tartása

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
hu: Elnézést, a(z) „%s” billentyűkombináció nem használható globális gyorsbillentyűként.

en: Keyboard LED
hu: Billentyűzet LED

en: Keyboard Layout Handler
hu: Billentyűzetkiosztás-kezelő

en: Keyboard Layouts
hu: Billentyűzetkiosztások

en: Keyboard Model
hu: Billentyűzetmodell

en: Label
hu: Címke

en: Last updated:
hu: Utoljára frissítve:

en: Launch Mixer
hu: Hangkeverő indítása

en: Launchers
hu: Indítók

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Left
hu: Balra

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
hu: Bal egérgomb: minden ablakot ikonizál. Jobb gomb: mindet felgörgeti.

en: LeftBtn
hu: Bal gomb

en: Line
hu: Vonal

en: LineOut
hu: Vonal kiement

en: Local Loopback
hu: Helyi visszacsatolás

en: Location '%s' not found!
hu: A(z) „%s” hely nem található!

en: Location matches for '%s'
hu: '%s' találati helyei

en: Location not set.
hu: A hely nincs beállítva.

en: Location:
hu: Hely:

en: Log level
hu: Naplózási szint

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Logout Command:
hu: Kijelentkező parancs:

en: Logout command is not set
hu: Nincs beállítva kijelentkező parancs

en: Ma_nual
hu: _Kézi

en: Ma_ximize
hu: Ma_ximalizálás

en: Make window managers treat the panel as dock
hu: Az ablakkezelők a panelt dokként kezeljék

en: Manage Networks
hu: Hálózatok kezelése

en: Margin:
hu: Margó:

en: Master
hu: Mester

en: Maximum width of task button
hu: Gombok max. szélessége:

en: Menu
hu: Menü

en: Messaging Menu
hu: Üzenet menü

en: MiddleBtn
hu: Középső gomb

en: Minimize All Windows
hu: Ablakok minimalizálása

en: Minimize panel when not in use
hu: Panel kicsinyítése ha nincs használatban

en: Monitor and Manage networks
hu: Hálózatok figyelése és kezelése

en: Monitor network status
hu: Hálózat állapotának figyelése

en: Mute
hu: Némítás

en: Name
hu: Név

en: Name:
hu: Név:

en: Netmask:
hu: Hálózati maszk:

en: Network Connection
hu: Hálózati kapcsolat

en: Network Connection: %s
hu: Hálózati kapcsolat: %s

en: Network Menu
hu: Hálózati menü

en: Network Status Monitor
hu: Hálózatfigyelő

en: Network cable is plugged out
hu: Egy hálózati kábel nincs bedugva

en: New session is required for this option to take effect
hu: Új munkamenet szükséges az opció aktiválásához.

en: No Indicators
hu: Nincsenek indikátorok

en: No batteries found
hu: Nem található akkumulátor

en: No file manager is configured.
hu: Nincs fájlkezelő beállítva.

en: No network devices found
hu: Hálózati eszköz nem található

en: None
hu: Nincs

en: None configured
hu: Semmi sincs beállítva

en: Normal color
hu: Normál szín

en: Number of battery to monitor
hu: A figyelt akkumulátor száma

en: Only Application Launch Bar
hu: Csak alkalmazásindító-sáv

en: Only Task Bar (Window List)
hu: Csak feladatsáv (ablaklista)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
hu: Csak a feladatsávval megegyező monitoron jelenjenek meg az ablakok

en: Open in _Terminal
hu: Megnyitás _terminálban

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Panel Applets
hu: Panel kisalkalmazások

en: Panel Icon Size
hu: Panelikon méret

en: Panel Preferences
hu: A panel beállításai

en: Panel Settings
hu: Panelbeállítások

en: Per Window Settings
hu: Ablakonkénti beállítások

en: Pixels
hu: Képpont

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
hu: Fordulj a rendszergazdához az alábbi probléma megoldásához:
    
    %s

en: Preferences
hu: Beállítások

en: Pressure:
hu: Nyomás:

en: Properties
hu: Tulajdonságok

en: Protocol:
hu: Protokoll:

en: Quit
hu: Kilépés

en: RAM color
hu: RAM szín

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
hu: RAM használat: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
hu: _Visszaállítás

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
hu: Valóban törlöd ezt a panelt?
    <b>Figyelmeztetés: ez nem vonható vissza.</b>

en: Received
hu: Fogadott

en: Received:
hu: Fogadott:

en: Receiving
hu: Fogadás

en: Refresh
hu: Frissítés

en: Rem_ove from Launcher
hu: _Eltávolítás az indítóból

en: Remote IP:
hu: Távoli IP:

en: Remove "%s" From Panel
hu: "%s" eltávolítása a panelról

en: Repair
hu: Javítás

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
hu: Terület védelme a maximalizált ablakokkal szemben

en: Resource monitors
hu: Erőforrás monitorozók

en: Restart
hu: Újraindítás

en: Right
hu: Jobbra

en: RightBtn
hu: Jobb gomb

en: Run
hu: Futtatás

en: SIOCGIFCONF error: %s
hu: SIOCGIFCONF hiba: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
hu: SIOCGIFFLAGS hiba: %s

en: Scope:
hu: Érvényesség:

en: Searching for '%s'...
hu: „%s” keresése…

en: Select Keyboard Model
hu: Billentyűzetmodell kiválasztása

en: Select Layout Change Type
hu: Válassz elrendezés változás típust

en: Select a directory
hu: Válassz egy könyvtárat

en: Select a file
hu: Válassz egy fájlt

en: Select an image file
hu: Válassz egy kép fájlt

en: Sending
hu: Küldés

en: Sending/Receiving
hu: Küldés/fogadás

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
hu: Parancsok küldése minden megnyitott ablaknak.
    Támogatott parancsok: 1) ikonizálás és 2) felgörgetés

en: Sensor
hu: Érzékelő

en: Sent
hu: Küldött

en: Sent:
hu: Küldött:

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Serial Line IP
hu: Soros vonali IP

en: Session Menu
hu: Munkamenet menü

en: Setting Encryption Key
hu: Titkosítási kulcs beállítása

en: Show CapsLock
hu: CapsLock mutatása

en: Show Extended Information
hu: Kiterjesztett információk megjelenítése

en: Show Layout as
hu: Kiosztás megjelenítése mint

en: Show NumLock
hu: NumLock mutatása

en: Show ScrollLock
hu: ScrollLock mutatása

en: Show Signal
hu: Jelerősség mutatása

en: Show tooltips
hu: Eszköztippek mutatása

en: Show weather conditions for a location.
hu: Időjárási viszonyok megjelenítése egy helyhez.

en: Show windows from all desktops
hu: Összes munkaasztal ablakainak megjelenítése

en: Signal
hu: Jel

en: Simple pager plugin
hu: Egyszerű munkaterület-váltó

en: Size
hu: Méret

en: Size when minimized
hu: Kicsinyített panel mérete

en: Solid color (with opacity)
hu: Szín (átlátszósággal)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
hu: Nem találtam ablakkezelő beállító programot.

en: Sound Menu
hu: Hang menü

en: Source:
hu: Forrás:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
hu: A helymegőrzés nem elérhető ezen a panelen mert az él alatt egy másik monitor van és ha a engedélyezve van a helymegőrzés lefedheti azt.

en: Spacer
hu: Távtartó

en: Spacing
hu: Térköz

en: Speaker+LO
hu: Hangszóró+Vonal kimenet

en: State
hu: Állapot

en: Stats
hu: Statisztika

en: Status:
hu: Állapot:

en: Stretch
hu: Nyújtás

en: Subnet Mask:
hu: Alhálózati maszk:

en: Sunrise:
hu: Napkelte:

en: Sunset:
hu: Napnyugta:

en: Support
hu: Támogatás

en: Surround
hu: Térhatás

en: System Tray
hu: Értesítési terület

en: System theme
hu: Rendszertéma

en: System tray
hu: Értesítési terület

en: Task Bar (Window List)
hu: Ablaklista

en: Taskbar shows all opened windows and allow to iconify them, shade or get focus
hu: Mutatja a megnyitott ablakokat és lehetővé teszi az ikonizálást, felgörgetést és a közöttük lévő váltást

en: Temperature Monitor
hu: Hőmérsékletfigyelő

en: Terminal Emulator:
hu: Terminál emulátor:

en: Text
hu: Szöveg

en: The current error condition
hu: A jelenlegi hibakörülmény

en: The current interface the icon is monitoring.
hu: A jelenleg megfigyelt csatoló.

en: The interface name
hu: A csatoló neve

en: The interface packets/bytes statistics
hu: A csatoló csomag/bájt statisztikája

en: The interface state
hu: A csatoló állapota

en: The orientation of the tray.
hu: A tálca tájolása.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
hu: Nincs több hely egy másik panelnek. Az összes él foglalt.

en: There was an error displaying help:
    %s
hu: Hiba történt a súgó megjelenítésekor:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
hu: Ez a vezeték nélküli hálózat titkosított.
    A csatlakozáshoz titkosítási kulcs szükséges.

en: Today:
hu: Ma:

en: Tomorrow:
hu: Holnap:

en: Tooltip Format
hu: Eszköztipp formátuma

en: Tooltip only
hu: Csak eszköztippek

en: Tooltips Enabled
hu: Eszköztippek bekapcsolva

en: Top
hu: Fent

en: Type:
hu: Típus:

en: Unable to open socket: %s
hu: Nem lehet megnyitni a foglalatot: %s

en: Units:
hu: Mértékegység:

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Updates:
hu: Frissítések:

en: Use mouse wheel
hu: Egérgörgő használata

en: VJ 6-bit Serial Line IP
hu: VJ 6-bites soros vonali IP

en: VJ Serial Line IP
hu: VJ soros vonali IP

en: Variant
hu: Változat

en: Visibility:
hu: Látási viszonyok:

en: Volume
hu: Hangerő

en: Volume Control
hu: Hangerőszabályzó

en: Volume control
hu: Hangerőszabályzó

en: Warn
hu: Figy

en: Warning1 color
hu: Figyelmeztetés1 szín

en: Warning1 temperature
hu: Figyelmeztetés1 hőmérséklete

en: Warning2 color
hu: Figyelmeztetés2 szín

en: Warning2 temperature
hu: Figyelmeztetés2 hőmérséklete

en: Weather Plugin
hu: Időjárás bővítmény

en: Weather Preferences
hu: Időjárás beállításai

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
hu: Megjelenítse-e az ikon eszköztippjeit.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
hu: Megjelenítse-e a jelerősséget.

en: Whether the interface is a wireless interface
hu: Vezeték nélküli-e a csatoló

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Wind:
hu: Szél:

en: Wireless
hu: Vezeték nélküli

en: Wireless Connection has no connectivity
hu: Nincs vezeték nélküli kapcsolat

en: Wireless Networks not found in range
hu: Nem található vezeték nélküli hálózat a tartományban

en: Wireless signal strength percentage
hu: Vezeték nélküli jelerősség százaléka

en: Workspace %d
hu: %d. munkaterület

en: Workspace _%d
hu: _%d. munkaterület

en: You must specify a location.
hu: Meg kell adnia egy helyet.

en: _All workspaces
hu: _Minden munkaterület

en: _Automatic, every
hu: _Automatikus, minden

en: _Browse
hu: _Tallózás

en: _Close Window
hu: A_blak bezárása

en: _Close all windows
hu: Minden _ablak bezárása

en: _English (°F)
hu: _Angol (°F)

en: _Metric (°C)
hu: _Metrikus (°C)

en: _Move to Workspace
hu: Á_thelyezés másik munkaterületre

en: _Name:
hu: _Név:

en: _New Instance
hu: Ú_j példány

en: _New Location:
hu: Ú_j hely:

en: _Raise
hu: _Előhozás

en: _Remember layout for each window
hu: Kiosztás _megjegyzése minden ablaknál

en: _Set
hu: _Beállítás

en: bytes
hu: bájt

en: default
hu: alapértelmezett

en: lxpanel %s - lightweight GTK2+ panel for UNIX desktops
hu: lxpanel %s - pehelysúlyú GTK2+ panel UNIX munkaasztalokhoz

en: minutes
hu: percben

en: packets
hu: csomag

en: pixels
hu: képpont
