MATE Desktop Environment - en to hu translation catalogue (333 entries)

en: %(service)s on %(device)s
hu: %(service)s ezen %(device)s

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
hu[0]: %.0f perc
hu[1]: %.0f perc

en: %.0f Second | %.0f Seconds
hu[0]: %.0f másodperc
hu[1]: %.0f másodperc

en: %d %s %d %s and %d %s
hu: %d %s %d %s és %d %s

en: %d Minute | %d Minutes
hu[0]: %d Perc
hu[1]: %d Perc

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
hu[0]: <b>%d Aktív kapcsolat</b>
hu[1]: <b>%d Aktív kapcsolat</b>

en: <b>Adding Device...</b>
hu: <b>Eszköz hozzáadása...</b>

en: <b>Advanced</b>
hu: <b>Haladó</b>

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message.</b>
hu: <b>Hiba lépett fel a bővítmény betöltésekor. Kérem jelezze a fejlesztőknek ennek az üzenetnek a tartalmával.</b>

en: <b>Author:</b>
hu: <b>Szerző:</b>

en: <b>Bluetooth _Off</b>
hu: <b>Bluetooth _ki</b>

en: <b>Bonded</b>
hu: <b>Párosítva</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
hu: <b>Ütközik ezzel:</b>

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
hu: <b>Gratulálok, az eszköz sikeresen hozzá lett adva</b>

en: <b>Connect To:</b>
hu: <b>Csatlakozva ehhez:</b>

en: <b>Connect to:</b>
hu: <b>Csatlakozás:</b>

en: <b>Connected</b>
    <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
hu: <b>Csatlakoztatva</b>
    <b>Bejövőjel erőssége: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Kapcsolat minősége: %(lq)u%%
    Továbbított energiaszint: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
hu: <b>Csatlakoztatva</b>
    Bejövőjel erőssége: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Kapcsolat minősége: %(lq)u%%</b>
    Továbbított energiaszint: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
hu: <b>Csatlakoztatva</b>
    Bejövőjel erőssége: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Kapcsolat minősége: %(lq)u%%
    <b>Továbbított energiaszint: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>DUN Support</b>
hu: <b>DUN Támogatás</b>

en: <b>Depends on:</b>
hu: <b>Függ ettől:</b>

en: <b>Device added and connected successfuly</b>
hu: <b>Az eszköz sikeresen hozzáadva és csatlakoztatva</b>

en: <b>Device added successfuly, but failed to connect</b>
hu: <b>Az eszköz sikeresen hozzáadva, de sikertelen csatlakoztatás</b>

en: <b>Disconnect:</b>
hu: <b>Leválasztás:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
hu: <b>Letöltve:</b>

en: <b>Failed to add device</b>
hu: <b>Eszköz hozzáadása sikertelen</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
hu: <b>Fájlfogadás (külső indítású)</b>

en: <b>File Sharing (FTP)</b>
hu: <b>Fájlmegosztás (FTP)</b>

en: <b>File:</b>
hu: <b>Fájl:</b>

en: <b>Friendly Name</b>
hu: <b>Baráti név</b>

en: <b>GSM settings</b>
hu: <b>GSM beállítások</b>

en: <b>Log duration:</b>
hu: <b>Időtartam naplózása:</b>

en: <b>Log started:</b>
hu: <b>Naplózás elindult:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
hu: <b>NAP Beállítások</b>

en: <b>Network Settings</b>
hu: <b>Hálózat beállításai</b>

en: <b>No DHCP servers installed</b>
hu: <b>Nincs telepített DHCP kiszolgáló</b>

en: <b>PAN Support</b>
hu: <b>PAN Támogatás</b>

en: <b>Pairing in progress...</b>
hu: <b>Párosítás folyamatban...</b>

en: <b>Please wait...</b>
hu: <b>Kérem, várjon...</b>

en: <b>Plugin description:</b>
hu: <b>Bővítmény leírása:</b>

en: <b>Select pairing method to use:</b>
hu: <b>Válasszon párosítási módot:</b>

en: <b>Services</b>
hu: <b>Szolgáltatások</b>

en: <b>To:</b>
hu: <b>Cél:</b>

en: <b>Total:</b>
hu: <b>Teljes:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
hu: <b>Átvitel beállításai</b>

en: <b>Trusted and Bonded</b>
hu: <b>Hitelesítve és Párosítva</b>

en: <b>Trusted</b>
hu: <b>Hitelesített</b>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
hu: <b>Bluetooth _kikapcsolása</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
hu: <b>Bluetooth _bekapcsolása</b>

en: <b>Uploaded:</b>
hu: <b>Feltöltve:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
hu: <b>Láthatóság beállítása</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
hu: <b>Üdvözlöm a Bluetooth eszköz beállítás alkalmazásban. </b>
    
    
    Ez végig fogja vezetni az  Bluetooth eszközök engedélyezésén, beállításán és csatlakoztatásán.

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
hu: <span size="small"> A következő adatok kerülnek átadásra:
    Cím, név, szolgáltatás név, uuid16s, rfcomm csomópont
    Például:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, telefon, DUN szolgáltatás, 0x1103, / dev/rfcomm0 
    uuid16s visszatér egy vesszővel elválasztott listaként
    
    Amikor az eszköz leválasztódik a szkript küld egy HUP jelzést </ span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
hu: <span weight="bold" size="large">Fájlok küldése Bluetoothon keresztül</span>

en: Accept
hu: Elfogad

en: Accept files from trusted devices
hu: Elfogad fájlokat hitelesített eszközöktől

en: Adap_ters
hu: Hozzáférési pon_tok

en: Adapter for this connection is not available
hu: Hozzáférés a kapcsolathoz nem lehetséges

en: Adapter selection
hu: Adapter választás

en: Add
hu: Hozzáad

en: Add this device to known devices list
hu: Eszköz hozzáadása a sajátokhoz

en: Adding
hu: Hozzáadás

en: Adds an exit menu item to quit the applet
hu: Bezárás menüelem hozzáadása az alkalmazásból való kilépéshez

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
hu: Jelzi a státusz ikon ha a Bluetooth aktív és mutatja a kapcsolatok számát a buborékban.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
hu: A szokásos menüpontok hozzáadása a státusz ikon menühöz

en: Allow devices to write/delete
hu: Engedélyez eszközöknek írást/olvasást

en: Allows to receive audio from remote device
hu: Audió fogadásának engedélyezése a távoli eszközről

en: Allows to send audio to remote device
hu: Audió küldésének engedélyezése a távoli eszközre

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
hu: A hálózati forgalom (mobil szélessáv) figyelésének engedélyezése. Hasznos korlátozott adatforgalom esetén. Ez a bővítmény szinte minden eszközt követ.

en: Already connected
hu: Már csatlakoztatva

en: Always
hu: Mindig

en: Always accept
hu: Mindig elfogad

en: Always visible
hu: Mindig látható

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
hu: Utoljára kereséssel töltött idők összegzése percekben.

en: Applet's transfer service plugin is disabled
hu: Az alkalmazás átviteli szolgáltatásának bővítménye le van tiltva

en: Are you sure you want to reset the counter?
hu: Biztosan lenullázza a számlálót?

en: Audio Profile
hu: Hangprofil

en: Audio Sink
hu: Audió fogadó

en: Audio Source
hu: Audió forrás

en: Authorization request for:
hu: Engedélykérés ehhez:

en: Blueman Applet
hu: Blueman Alkalmazás

en: Blueman Bluetooth Manager
hu: Blueman Bluetooth kezelő

en: Blueman is a GTK based Bluetooth manager
hu: A Blueman egy GTK alapú Bluetooth kezelő

en: Bluetooth Active
hu: Bluetooth Aktív

en: Bluetooth Adapters
hu: Bluetooth illesztők

en: Bluetooth Assistant
hu: Bluetooth segéd

en: Bluetooth Authentication
hu: Bluetooth hitelesítés

en: Bluetooth Configuration
hu: Bluetooth konfiguráció

en: Bluetooth Device
hu: Bluetooth eszköz

en: Bluetooth Devices
hu: Bluetooth eszközök

en: Bluetooth Dialup
hu: Bluetooth Tárcsázó

en: Bluetooth Disabled
hu: Bluetooth Tiltva

en: Bluetooth Enabled
hu: Bluetooth Engedélyezve

en: Bluetooth File Transfer
hu: Bluetooth fájlátvitel

en: Bluetooth Manager
hu: Bluetooth kezelő

en: Bluetooth Network
hu: Bluetooth hálózatok

en: Bluetooth Turned Off
hu: Bluetooth kikapcsolva

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
hu: a Bluetoothnak bekapcsolva kell lennie, hogy a fájl küldés működjön

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
hu: A Bluetoothnak bekapcsolva kell lenni, hogy a Bluetooth segéd működjön

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
hu: A Bluetoothnak bekapcsolva kell lennie, hogy a hozzáférés kezelő működhessen

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
hu: Be kell kapcsolni a Bluetoothot az Eszközkezelő működéséhez

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
hu: A Bluez démon nem fut, a blueman-manager nem tudja folytatni.
    Ez azt jelentheti, hogy nincs elérhető Bluetooth adapter vagy a  Bluetooth démon nem indult el.

en: Browse
hu: Tallózás

en: Browse the device using obex ftp
hu: Eszköz tallózása obexen keresztül

en: Browse this device
hu: Tallózás az eszközön

en: Cancel Operation
hu: Művelet megszakítása

en: Cancelling
hu: Megszakítás

en: Changing Bluetooth system settings requires privileges
hu: A Bluetooth rendszer beállítás megváltoztatásához megfelelő jog szükséges

en: Close
hu: Bezár

en: Command
hu: Parancs

en: Command to execute when answer button is pressed:
hu: Parancs alkalmazása mikor a válasz gombot megnyomja:

en: Command to start an obex ftp browser.
    <i>%d</i> is substituted with device address.
hu: Parancs az obexel való tallózásra.
    <i>%d</i> az eszköz címmel helyettesítve.

en: Configuration
hu: Beállítások

en: Configure Bluetooth Network
hu: Bluetooth hálózat konfigurálása

en: Configure selected plugin's preferences
hu: A választott bővítmény beállítása.

en: Configuring networking requires privileges
hu: A hálózat szerkesztéséhez megfelelő jog szükséges

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Confirm value
hu: Érték elfogadása

en: Confirm value for authentication:
hu: Erősítse meg az azonosításhoz használt értéket:

en: Connected
hu: Csatlakozva

en: Connected to %s
hu: Csatlakozva ide: %s

en: Connected:
hu: Csatlakoztatott:

en: Connecting
hu: Kapcsolódás

en: Connecting...
hu: Kapcsolódás...

en: Connection Failed:
hu: Kapcsolódás Sikertelen:

en: Connection to BlueZ failed
hu: BlueZ csatlakozási hiba

en: Controls Bluetooth adapter power states
hu: Bluetooth hozzáférési pont állapotának kezelése

en: Create pairing with the device
hu: Párosítás az eszközzel

en: DHCP server type:
hu: DHCP server típus:

en: DUN connection on %s will now be available in Network Manager
hu: DUN kapcsolat ezen %s nem lehetséges a Network Manager-ben

en: Data activity indication
hu: Adatforgalom kijelzés

en: Deny
hu: Elutasítás

en: Dependency issue
hu: Függőségi kérdés

en: Device Manager
hu: Eszközkezelő

en: Device search progress
hu: Eszköz keresése folyamatban

en: Dialup Networking (DUN)
hu: Tárcsászó hálózati (DUN)

en: Dialup Settings
hu: Tárcsázási beállítások

en: Disconnecting...
hu: Leválasztás...

en: Discoverable timeout
hu: Keresési idő lejárt

en: Discoverable... %ss
hu: Látható... %ss

en: Don't connect
hu: Ne csatlakoztassa

en: ETA:
hu: Hátralévő idő:

en: Enable Bluetooth
hu: Bluetooth bekapcsolása

en: Enable Routing (NAT)
hu: Útválasztást engedélyez (NAT)

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Enter PIN code
hu: Írja be a PIN kódot

en: Enter PIN code for authentication:
hu: Adja meg a PIN kódot az azonosításhoz:

en: Enter passkey
hu: Adja meg a jelszót

en: Enter passkey for authentication:
hu: Írja be az azonosításhoz használt jelszót:

en: Error occurred
hu: Hiba történt

en: Error occurred while sending file %s
hu: Hiba történt a(z) %s fájl küldése során

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Failed to change profile to %s
hu: Nem lehetett megváltoztatni a profilt erre: %s

en: Failed to connect
hu: Sikertelen csatlakozás

en: Failed to launch "%s"
hu: Nem futtatható: "%s"

en: Failed to launch default file browser
hu: Az alapértelmezett fájlböngésző indítása sikertelen

en: Failed to obtain an IP address on %s
hu: Nem sikerült hozzájutni IP-címhez ezen %s

en: Failure
hu: Sikertelen

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
hu: Fájl %(0)s from %(1)s sikeresen fogadva

en: File received
hu: Fájl fogadva

en: Files received
hu: Fájlok fogadva

en: Forcefully disconnect the device
hu: Eszköz erőszakos eltávolítása

en: GSM Settings
hu: GSM Beállítások

en: Group Network
hu: Csoport Hálózat

en: Hidden
hu: Rejtett

en: High
hu: Magas

en: IP Address:
hu: IP-cím:

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
hu: Az IP-cím és a(z) %s eszköz címe ütközik, mivel megegyeznek

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
hu: Az IP-cím és a(z) %s eszköz subnet fedik egymást, ami a következő beállításokat tartalmazza %s/%s
    Ez helytelen hálózati működést okozhat

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
hu: %(0)s. fájl fogadása %(1)s-ból

en: Incoming file over Bluetooth
hu: Bejövő fájl Bluetooth-on

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
hu: A(z) %(0)s eszközhöz a %(1)s IP-cím lett hozzárendelve

en: Invalid IP address
hu: Érvénytelen IP-cím

en: Latest Device _First
hu: A legújabb eszköz legyen az _első

en: Latest Device _Last
hu: A legújabb eszköz legyen az _utolsó

en: Launch DHCP client
hu: DHCP klien indítása

en: Launching DHCP client requires privileges
hu: DHCP klien indításához megfelelő jog szükséges

en: Local Services
hu: Helyi szolgáltatások

en: Low
hu: Alacsony

en: Make the default adapter temporarily visible
hu: Alapértelmezett hozzáférés átmeneti láthatóvá tétele

en: Manages local network services, like NAP bridges
hu: helyi hálózati szolgáltatások kezelése, mint a NAP kapcsolatok

en: Mark/Unmark this device as trusted
hu: Az eszköz megbízható/nem megbízható

en: Maximum items
hu: Maximális tétel

en: Modem Manager did not support the connection
hu: Modem Manager nem támogatja a kapcsolatot

en: More
hu: Tovább

en: Much
hu: Sok

en: Network
hu: Hálózat

en: Network Access Point
hu: Hálózati Hozzáférési Pont

en: Network _Usage
hu: Hálózat _használat

en: No adapters found
hu: Nem található hozzáférési pont

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
hu: Nincs használható statisztika. Először próbáljon csatlakozni, majd ellenőrizze az oldalt.

en: Not Connected
hu: Nem csatlakoztatott

en: Not currently supported with this setup
hu: Jelenleg nem támogatott ezzel a beállítással

en: Not specified
hu: Nem meghatározott

en: Number:
hu: Szám:

en: Optimal
hu: Optimális

en: Pair
hu: Párosítás

en: Pair with the device
hu: Párosítás az eszközzel

en: Pairing
hu: Párosítás

en: Pairing PIN code for
hu: Párosítási PIN kód ehhez:

en: Pairing passkey for
hu: Párosítási kulcs ehhez:

en: Pairing request
hu: Eszközpárosítás

en: Pairing request for %s
hu: Párosítás kérés a(z) %s eszköztől

en: Pairing request for device:
hu: Párosítás kérelem az eszközhöz

en: Pairing request for:
hu: Párosítási kérelem ehhez:

en: Pairing with: %s
hu: Párosítás ezzel: %s

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
hu: A bővítmény <b>"%(0)s"</b> függ ettől <b>%(1)s</b>. Eltávolítja ezt <b>%(1)s</b> és ezt <b>"%(0)s"</b>.
    Végrehajtja?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
hu: A bővítmény <b>%(0)s</b> ütközik ezzel <b>%(1)s</b>. Betölti <b>%(1)s</b> és eltávolítja ezt <b>%(0)s</b>.
    Végrehajtja?

en: Plugins
hu: Bővítmények

en: Poor
hu: Gyenge

en: Proceed Without Pairing
hu: Folytatás párosítás nélkül

en: Provides DBus API for other Blueman components
hu: DBus API más Blueman összetevőhöz

en: Provides OBEX file transfer capabilities
hu: OBEX file átviteli lehetőségeket nyújt

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
hu: Alap DHCP kliens nyújtása a Bluetooth PAN kapcsolatokhoz.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
hu: Menüt nyújt a kisalkalmazásnak és egy APInak, hogy más bővítmények alkalmazhassák.

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
hu: Menü pontott ad az alapértelmezett hozzáférés átmenetileg látható ponthoz mikor az alapértelmezésben rejtve állapotra van kapcsolva.

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
hu: Hozzáadja a menühoz az utolsó használt kapcsolatot a gyors eléréshez

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
hu: Alap támogatást nyújt a DUN profilon keresztül az intenet csatlakozáshoz.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
hu: Jelszavas védelmet nyújt a BlueZ démonhoz

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
hu: Támogatja a betárcsázós hálózatot (DUN) a ModemManager és a NetworkManager használatával

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
hu: Támogatja a Személyes Hálózati Kapcsolatot (PAN) előterjesztve a NetworkManager 0.8 verzióba.

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
hu[0]: Fogadott %d fájl a háttérben
hu[1]: Fogadott %d fájlok a háttérben

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
hu[0]: Több fogadott %d fájl a háttérben
hu[1]: Több fogadott %d fájl a háttérben

en: Receiving file
hu: Fájl fogadása

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
hu: Fájl fogadása %(0)s from %(1)s

en: Recent _Connections
hu: Legutóbbi _kapcsolatok

en: Recommended
hu: Ajánlott

en: Reject
hu: Elutasít

en: Remove
hu: Eltávolít

en: Remove this device from the known devices list
hu: Eszköz eltávolítása az ismert eszközök közül

en: Rename device
hu: Eszköz átnevezése

en: Renew IP Address
hu: IP-cím megújítása

en: Retry
hu: Újra

en: Run the setup assistant for this device
hu: Beállítás varázsló futtatása ezen eszközhöz

en: Runs a command when answer button is pressed on a headset
hu: Parancs futattása mikor egy gombot megnyom a headseten

en: Script to execute on connection
hu: Csatlakozáskor futtatandó szkript

en: Search
hu: Keresés

en: Search for devices
hu: Eszközök keresése

en: Search for nearby devices
hu: Elérhető eszközök keresése

en: Searching
hu: Keresés

en: Select Device
hu: Eszközválasztás

en: Select Shared/Storage folder
hu: Megosztási/Tárolási mappa választás

en: Select audio profile for PulseAudio
hu: Hangprofil beállítása PulseAudio-hoz

en: Select files to send
hu: Válasszon fájlokat a küldéshez

en: Send File
hu: Fájl küldése

en: Send _Files to Device
hu: _Fájlok küldése az eszközre

en: Send a _File...
hu: _Fájl küldése...

en: Send file(s) to the device
hu: Fájl(ok) küldése az eszközre

en: Send files to this device
hu: Fájlok küldése erre az eszközre

en: Sending File
hu: Fájl Küldése

en: Serial Port %s
hu: Soros port %s

en: Serial Ports
hu: Soros portok

en: Serial port connected
hu: Soros port csatlakoztatva

en: Serial port connected to %s
hu: Soros-port csatlakoztatva ehhez %s

en: Serial port connection script failed
hu: Soros port kapcsolati program hiba

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
hu: soros port szolgáltatás ezen eszközön <b>%s</b> most már lehetsééges, ezen keresztül <b>%s</b>

en: Service:
hu: Szolgáltatás:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
hu: Bluetooth adapter tulajdonságainak beállítása

en: Setup...
hu: Beállítás...

en: Shared Folder:
hu: Megosztott Mappa:

en: Show _Statusbar
hu: Á_llapotsor megjelenítése

en: Show _Toolbar
hu: _Eszköztár megjelenítése

en: Show input
hu: Bemenet mutatása

en: Shows network traffic usage
hu: Hálózati forgalom kezelésének mutatása

en: Skip
hu: Kihagy

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
hu: Forrás adapter. Megadja a címet vagy az adapter nevét. Például: hci0

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
hu: Álatlános SPP profil kapcsolat kezelő, engedélyezi az egyéni alkalmazás használatát

en: Start configuration assistant for this device
hu: Az eszköz beállítása segéd indítása

en: Sub-optimal
hu: Nem optimális

en: Success
hu: Siker

en: Success!
hu: Sikeres!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
hu: Sikeresen csatlakozva ehhez <b>DUN</b> ezen a szolgáltatáson <b>%(0)s.</b>
    A hálózat most már elérhető ezen keresztül <b>%(1)s</b>

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
hu: Ideiglenesen felfüggeszti a képernyővédőt bluetooth játékvezérlő kapcsolódásakor.

en: Temporarily visible
hu: Átmenetileg látható

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
hu: A gyakori hálózati kapcsolatok jelennek meg a menüben tételekként.

en: There was a problem launching script %s
    %s
hu: Probléma a program indításával %s
    %s

en: Too much
hu: Túl sok

en: Total data received and rate of transmission
hu: Összes fogadott adat és átviteli sebeesség

en: Total data sent and rate of transmission
hu: Összes küldött adat és átviteli sebesség

en: Traffic statistics
hu: Forgalmi statisztikák

en: Transfer
hu: Átvitel

en: Transfer failed
hu: Sikertelen átvitel

en: Transfer of file %(0)s failed
hu: Átvitel vagy fájl %(0)s hiba

en: Trust
hu: Megbízható

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait...
hu: Próba IP-címhez jutás ezen %s
    Kérem várjon...

en: Turn off all adapters
hu: Minden hozzáférés kikapcsolása

en: Turn on all adapters
hu: Minden hozzáférés bekapcsolása

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Unspecified
hu: Nem definiált

en: Untrust
hu: Hitelesítést töröl

en: Use Random Passkey
hu: Véletlenszerű jelszó használata

en: Uses libappindicator to show a statusicon
hu: Állapotjelző ikon megjelenítésére a libappindicator segítségével

en: Very High
hu: Nagyon magas

en: You can enter an alternate browser in service settings
hu: Megadhat egy másik tallózót az alkalmazás beállításokban

en: _Add Device
hu: _Eszköz hozzáadása

en: _Browse Device...
hu: _Eszköz keresése...

en: _Browse Files on Device
hu: Fájlok _böngészése az eszközön

en: _Close
hu: _Bezárás

en: _Device
hu: _Eszköz

en: _Devices
hu: _Eszközök

en: _Disconnect
hu: _Bontás

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Local Services
hu: He_lyi szolgáltatások

en: _Make Discoverable
hu: _Megjelöl láthatóként

en: _Pair
hu: _Párosítás

en: _Plugins
hu: _Bővítmények

en: _Remove...
hu: _Törlés…

en: _Report a Problem
hu: _Hiba jelentés

en: _Reset
hu: _Visszaállítás

en: _Search
hu: _Keresés

en: _Setup New Device
hu: Új e_szköz beállítása

en: _Setup...
hu: _Beállítások

en: _Trust
hu: _Megbízható

en: _Untrust
hu: _Nem megbízható

en: _View
hu: _Nézet

en: applet
hu: kisalkalmazás

en: cellular
hu: mobil

en: cordless
hu: vezeték nélküli

en: day | days
hu[0]: nap
hu[1]: nap

en: desktop
hu: asztali

en: handheld
hu: kéziszámítógép

en: handsfree
hu: kéznélküli

en: hour | hours
hu[0]: óra
hu[1]: óra

en: keyboard
hu: billentyűzet

en: microphone
hu: mikrofon

en: minute | minutes
hu[0]: perc
hu[1]: perc

en: obexd is probably not installed
hu: obexd nincs telepítve

en: obexd not available
hu: obexd nem elérhető

en: pointing
hu: mutató

en: server
hu: kiszolgáló

en: smart phone
hu: okostelefon

en: uncategorized
hu: besorolatlan

en: unknown
hu: ismeretlen
