gtk+ 0 - en to hr translation catalogue (199 entries)

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
hr: Pokazivač na podatak piksela međuspreminka piksela

en: ANI image was truncated or incomplete.
hr: ANI slika je skraćena ili nepotpuna.

en: BMP image has bogus header data
hr: BMP slika ima neispravno zaglavlje

en: BMP image has oversize palette
hr: BMP slika ima preveliku paletu

en: BMP image has unsupported depth
hr: BMP slika ima nepodržanu dubinu

en: BMP image has unsupported header size
hr: BMP slika sadrži zaglavlje nepodržane veličine

en: BMP image width too large
hr: Širina BMP slike je prevelika

en: Bad code encountered
hr: Pronađen je neispravan kôd

en: Bits per Sample
hr: Bitova po uzorku

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
hr: Neispravan broj bitova po kanalu PNG slike.

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
hr: Broj bitova po kanalu promijenjenog PNG-a nije 8.

en: Cannot allocate TGA header memory
hr: Nemoguće premještanje memorije TGA zaglavlja

en: Cannot allocate colormap
hr: Nemoguće premještanje mape boja

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
hr: Nemoguće premještanje memorije strukture TGA sadržaja

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
hr: Nemoguće premještanje memorije za učitavanje PNM slike

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
hr: Nemoguće premještanje memorije za učitavanje XPM slike

en: Cannot allocate new pixbuf
hr: Nemoguće premještanje međuspremnika piksela

en: Cannot read XPM colormap
hr: Nemoguće čitanje XPM mape boja

en: Circular table entry in GIF file
hr: Kružni unos tablice GIF datoteke

en: Color profile has invalid length %d.
hr: Profil boja ima neispravnu duljinu %d.

en: Color profile has invalid length “%u”.
hr: Profil boje ima neispravnu duljinu “%u“.

en: Colorspace
hr: Prostor boje

en: Compressed icons are not supported
hr: Sažete ikone nisu podržane

en: Could not allocate memory: %s
hr: Nemoguće premještanje memorije: %s

en: Could not create stream: %s
hr: Nemoguće stvaranje strujanja: %s

en: Could not decode ICNS file
hr: Niemoguće dekôdiranje ICNS datoteke

en: Could not get image height (bad TIFF file)
hr: Nemoguće dobivanje visine slike (neispravna TIFF datoteka)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
hr: Nemoguće dobivanje širine slike (neispravna TIFF datoteka)

en: Could not read from stream: %s
hr: Nemoguće čitanje iz strujanja: %s

en: Could not seek stream: %s
hr: Nemoguće traženje strujanja: %s

en: Couldn’t allocate memory for color profile
hr: Nemoguće premještanje memorije za profil boja

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
hr: Nemoguće premještanje memorije za učitavanje JPEG datoteke

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
hr: Nemoguće premještanje memorije za učitavanje PNG datoteke

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
hr: Nemoguće premještanje memorije za spremanje BMP datoteke

en: Couldn’t allocate memory for stream
hr: Nemoguće premještanje memorije za strujanje

en: Couldn’t allocate memory to buffer image data
hr: Neuspješno premještanje memorije za podatke u međuspremniku slike

en: Couldn’t decode image
hr: Nemoguće dekôdiranje slike

en: Couldn’t load bitmap
hr: Nemoguće čitanje mape bitova

en: Couldn’t load metafile
hr: Nemogće učitavanje metadatoteke

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
hr: Nemoguće prepoznavanje datotečnog formata slike za datoteku “%s”

en: Couldn’t save
hr: Nemoguće spremanje

en: Couldn’t write to BMP file
hr: Nemoguće zapisivanje u BMP datoteku

en: Couldn’t write to TIFF file
hr: Nemoguće zapisivanje u TIFF datoteku

en: Cursor hotspot outside image
hr: Žarišna točka pokazivača je izvan slike

en: Dimensions of TIFF image too large
hr: Razlučivost TIFF slike je prevelika

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
hr: Greška pri interpretaciji JPEG slike (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
hr: Greška čitanja ICNS slike: %s

en: Error while decoding colormap
hr: Greška dekôdiranja mape boja

en: Error writing to image file: %s
hr: Greška pri zapisivanju u datoteku slike: %s

en: Error writing to image stream
hr: Greška zapisivanja u strujanje slike

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
hr[0]: Neuspjelo premještanje %d bajta za međuspremnik čitanja datoteke
hr[1]: Neuspjelo premještanje %d bajta za međuspremnik čitanja datoteke
hr[2]: Neuspjelo premještanje %d bajta za međuspremnik čitanja datoteke

en: Failed to allocate QTIF context structure.
hr: Neuspjelo premještanje strukture QTIF sadržaja.

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
hr: Nemoguće zatvaranje “%s” pri zapisivanju slike, možda nisu svi podaci spremljeni: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
hr: Neuspjelo stvaranje GdkPixbufLoader objekta.

en: Failed to find an image data atom.
hr: Neuspjeli pronalazak atoma podataka slike.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
hr: Neuspjelo učitavanje RGB podataka iz TIFF datoteke

en: Failed to load TIFF image
hr: Neuspjelo učitavanje TIFF slike

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
hr: Nemoguće učitavanje animacije “%s“: razlog nepoznat, vjerojatno je oštećena datoteka animacije

en: Failed to load image “%s”: %s
hr: Nemoguće učitavanje slike “%s”: %s

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
hr: Nemoguće učitavanje slike “%s“: razlog nepoznat, vjerojatno je oštećena datoteka slike

en: Failed to open TIFF image
hr: Neuspjelo otvaranje TIFF slike

en: Failed to open file “%s”: %s
hr: Nemoguće otvaranje datoteke “%s“: %s

en: Failed to open temporary file
hr: Neuspjelo otvaranje privremene datoteke

en: Failed to open “%s” for writing: %s
hr: Nemoguće otvaranje “%s” za zapisivanje: %s

en: Failed to read QTIF header
hr: Neuspjelo čitanje QTIF zaglavlja

en: Failed to read from temporary file
hr: Neuspjelo čitanje iz privremene datoteke

en: Failed to save TIFF image
hr: Neuspjelo učitavanje TIFF slike

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
hr[0]: Neuspjelo preskakanje na sljedeći %d bajt sa seek().
hr[1]: Neuspjelo preskakanje na sljedeći %d bajt sa seek().
hr[2]: Neuspjelo preskakanje na sljedeći %d bajt sa seek().

en: Failed to write TIFF data
hr: Neuspjelo zapisivanje TIFF podataka

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
hr: Neuspjelo zapisivanje u privremenu datoteku pri učitavanju XBM slike

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
hr: Neuspjelo zapisivanje u privremenu datoteku pri učitavanju XPM slike

en: Failure reading GIF: %s
hr: Greška GIF čitanja: %s

en: Fatal error in PNG image file: %s
hr: Kobna greška u PNG slici: %s

en: Fatal error reading PNG image file
hr: Kobna greška tijekom čitanja PNG slike

en: Fatal error reading PNG image file: %s
hr: Nepovratna greška pri čitanju PNG slike: %s

en: File does not appear to be a GIF file
hr: Izgleda da datoteka nije GIF datoteka

en: File error when reading QTIF atom: %s
hr: Greška datoteke pri čitanju QTIF atoma: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
hr: GIF datoteci nedostaju određeni podaci (možda su nekako skraćeni?)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
hr: GIF slika nema globalnu mapu boja, a okvir unutar nje nema lokalnu mapu boja.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
hr: GIF slika je oštećena (neispravno LZW sažimanje)

en: GIF image loader cannot understand this image.
hr: Učitač GIF slike ne prepoznaje ovu sliku.

en: GIF image was truncated or incomplete.
hr: GIF slika je skraćena ili nepotpuna.

en: Has Alpha
hr: Ima alfa prozirnost

en: Height
hr: Visina

en: ICO image was truncated or incomplete.
hr: ICO slika je skraćena ili nepotpuna.

en: Image file “%s” contains no data
hr: Datoteka slike “%s“ ne sadrži podatke

en: Image format unknown
hr: Nepoznat format slike

en: Image header corrupt
hr: Zaglavlje slike je oštećeno

en: Image is too wide for BMP format.
hr: Slika je preširoka za BMP format.

en: Image pixel data corrupt
hr: Oštećeni podaci o pikselima slike

en: Image too large to be saved as ICO
hr: Slika je prevelika da bi se spremila kao ICO

en: Image type currently not supported
hr: Vrsta slike trenutno nije podržana

en: Image type “%s” is not supported
hr: Vrsta slike “%s” nije podržana

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
hr: Modul za učitavanje slika %s ne izvaža odgovarajuće sučelje; možda je iz drugačije inačice gdk međuspremnika piksela?

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
hr: Postepeno učitavanje “%s” vrste slike nije podržano

en: Input file descriptor is NULL.
hr: Opisivač ulaza datoteke ima vrijednost nula.

en: Insufficient memory to load PNG file
hr: Nedovoljno memorije za učitavanje PNG datoteke

en: Insufficient memory to load PNM context struct
hr: Nedovoljno memorije za učitavanje strukture PNM sadržaja

en: Insufficient memory to load PNM file
hr: Nedovoljno memorije za učitavanje PNM datoteke

en: Insufficient memory to load XBM image file
hr: Neovoljno memorije za učitavanje datoteke XBM slike

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
hr: Nedovoljno memorije za učitavanje slike, pokušajte zatvoriti neke aplikacije kako bi oslobodili memoriju

en: Insufficient memory to open JPEG 2000 file
hr: Nedovoljno memorije za otvaranje JPEG2000 datoteke

en: Insufficient memory to open TIFF file
hr: Nedovoljno memorije za otvaranje TIFF datoteke

en: Insufficient memory to save image into a buffer
hr: Nema dovoljno memorije za spremanje slike u međuspremnik

en: Insufficient memory to save image to callback
hr: Nema dovoljno memorije za spremanje slike u povratni poziv

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
hr: Nedovoljno memorije za pohranu %lu by %lu slike; pokušajte zatvoriti neke aplikacije kako bi oslobodili nešto memorije

en: Internal error in the GIF loader (%s)
hr: Unutrašnja greška GIF učitača (%s)

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
hr: Unutarnja greška: Modul učitača slika “%s” nije uspio završiti radnju, ali nije dao razlog za neuspjeh

en: Invalid XBM file
hr: Neispravna XBM datoteka

en: Invalid XPM header
hr: Neispravno XPM zaglavlje

en: Invalid header in animation
hr: Neispravno zaglavlje animacije

en: Invalid header in icon
hr: Neispravno zaglavlje ikone

en: Invalid header in icon (%s)
hr: Neispravno zaglavlje u ikoni (%s)

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
hr: JPEG kvaliteta mora biti vrijednost između 0 i 100; vrijednost “%d“ nije dopuštena.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
hr: JPEG kvaliteta mora biti vrijednost između 0 i 100; vrijednost “%s” se ne može obraditi.

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
hr: JPEG x-dpi vrijednost mora biti između 1 i 65535; vrijednost “%s” nije dopuštena.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
hr: JPEG y-dpi vrijednost mora biti između 1 i 65535; vrijednost “%s” nije dopuštena.

en: Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
hr: Ključevi za PNG tekstovne odjeljke moraju biti ASCII znakovi.

en: Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
hr: Ključevi za PNG tekstovne odjeljke moraju imati bar 1, a najviše 79 znakova.

en: Loop
hr: Ponavljanje

en: Malformed chunk in animation
hr: Oštećeni dio animacije

en: Maximum color value in PNM file is 0
hr: Najveća vrijednost boje u PNM datoteci je 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
hr: Najveća vrijednost boje u PNM datoteci je prevelika

en: No XPM header found
hr: Nema pronađenog XPM zaglavlja

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
hr: Svi okviri GIF slike nisu učitani.

en: Not enough memory to composite a frame in GIF file
hr: Nedovoljno memorije za stvaranje okvira unutar GIF datoteke

en: Not enough memory to load GIF file
hr: Nedovoljno memorije za učitavanje GIF datoteke

en: Not enough memory to load ICO file
hr: Nedovoljno memorije za učitavanje ICO datoteke

en: Not enough memory to load animation
hr: Nedovoljno memorije za učitavanje animacije

en: Not enough memory to load bitmap image
hr: Nedovoljno memorije za učitavanje slike

en: Not enough memory to load icon
hr: Nedovoljno memorije za učitavanje ikone

en: Number of Channels
hr: Broj kanala

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%d” is not allowed.
hr: Razina sažimanja PNG datoteke mora biti vrijednost između 0 i 9; vrijednost “%d“ nije dopuštena.

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” could not be parsed.
hr: Razina sažimanja PNG datoteke mora biti vrijednost između 0 i 9; “%s” se ne može obraditi.

en: PNG x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
hr: PNG x-dpi vrijednost mora biti veća od nule; vrijednost “%s” nije dopuštena.

en: PNG y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
hr: PNG y-dpi vrijednost mora biti veća od nule; vrijednost “%s” nije dopuštena.

en: PNM file has an image height of 0
hr: PNM datoteka ima sliku visine 0

en: PNM file has an image width of 0
hr: PNM datoteka ima sliku širine 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
hr: PNM datoteka sadrži neispravan početni bajt

en: PNM file has an invalid height
hr: PNM datoteka ima neispravnu visinu

en: PNM file has an invalid width
hr: PNM datoteka ima neispravnu širinu

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
hr: PNM datoteka nije u poznatom PNM podformatu

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
hr: PNM učitač slike ne podržava ovaj PNM podformat

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
hr: PNM učitač je očekivao cijeli broj, ali vrijednost nije cijeli broj

en: Pixel Bytes
hr: Bajt piksela

en: Pixels
hr: Pikseli

en: Premature end-of-file encountered
hr: Došlo je do prijevremenog kraja datoteke

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
hr: Slika pseudo boja ne sadrži mapu boja

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
hr[0]: QTIF atom veličina je prevelika (%d bajt)
hr[1]: QTIF atom veličina je prevelika (%d bajta)
hr[2]: QTIF atom veličina je prevelika (%d bajta)

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
hr: Raw PNM formati zahtijevaju točno jedan razmak prije podatka uzorka

en: Raw PNM image type is invalid
hr: Raw PNM vrsta slike je neispravna

en: Readonly pixel data
hr: Podaci piksela samo za čitanje

en: Resulting GIF image has zero size
hr: Rezultirajuća GIF slika ima nultu vrijednost veličine

en: Rowstride
hr: Korak

en: Stack overflow
hr: Prekoračenje naslage

en: TGA image has invalid dimensions
hr: TGA slika ima neispravnu razlučivost

en: TGA image type not supported
hr: TGA format slike nije podržan

en: TGA image was truncated or incomplete.
hr: TGA slika je skraćena ili nepotpuna.

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
hr: TIFF bits-per-sample ne sadrži podržanu vrijednost.

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
hr: TIFF sažimanje nema valjan kôdek.

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
hr: TIFF x-dpi vrijednost mora biti veća od nule; vrijednost “%s” nije dopuštena.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
hr: TIFF y-dpi vrijednost mora biti veća od nule; vrijednost “%s” nije dopuštena.

en: The colorspace in which the samples are interpreted
hr: Prostor boja u kojemu se uzorci interpretiraju

en: The number of bits per sample
hr: Broj bitova po uzorku

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
hr: Broj bajtova između početka redka i početka sljedećeg redka

en: The number of columns of the pixbuf
hr: Broj stupaca u međuspremniku piksela

en: The number of rows of the pixbuf
hr: Broj redaka u međuspremniku piksela

en: The number of samples per pixel
hr: Broj uzoraka po pikselu

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
hr: Ovo izdanje gdk međuspremnika piksela ne podržava spremanje slike formata: %s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
hr: BMP slike s podacima spremljenima od vrha prema dolje ne mogu biti sažete

en: Transformed JPEG has zero width or height.
hr: Transformirani JPEG ima nultu vrijednosti širine ili visine.

en: Transformed JPEG2000 has zero width or height
hr: Transformirani JPEG2000 ima nultu vrijednost visine ili širine

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
hr: Transformirani PNG ima nepodržan broj kanala; mora biti 3 ili 4.

en: Transformed PNG has zero width or height.
hr: Transformirani PNG ima nultu vrijednost visine ili širine.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
hr: Transformirani PNG nije RGB ili RGBA.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
hr: Nemoguće učitavanje modula za učitavanje slika: %s: %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
hr: Neočekivana dubina boja za stavke mape boja

en: Unexpected end of PNM image data
hr: Neočekivan završetak PNM slike

en: Unexpected icon chunk in animation
hr: Neočekivani dio ikone u animaciji

en: Unrecognized image file format
hr: Neprepoznat format slike

en: Unsupported JPEG color space (%s)
hr: Nepodržan JPEG prostor boja (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
hr: Nepodržana dubina za ICO datoteku: %d

en: Unsupported icon type
hr: Nepodržana vrsta ikone

en: Unsupported image format for GDI+
hr: Nepodržani format slike za GDI+

en: Unsupported number of color components (%d)
hr: Nepodržani broj komponenti boje (%d)

en: Value for PNG text chunk %s cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
hr: Vrijednost za PNG odjeljak teksta %s se ne može pretvoriti u ISO-8859-1 kôdiranje.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
hr: Inačica %s GIF formata datoteke nije podržana

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
hr: Treba li se animacija ponoviti kada dođe do kraja

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
hr: Treba li međuspremnik piksela imati alfa kanal

en: Width
hr: Širina

en: Width or height of TIFF image is zero
hr: Visina ili širina TIFF slike ima nultu vrijednost

en: XPM file has image height <= 0
hr: XPM datoteka ima sliku visine <= 0

en: XPM file has image width <= 0
hr: XPM datoteka ima sliku širine <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
hr: XPM datoteka ima neispravan broj boja

en: XPM has invalid number of chars per pixel
hr: XPM ima neispravan broj znakova po pikselu

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
hr[0]: neuspjelo premještanje međuspremnika slike od %u bajta
hr[1]: neuspjelo premještanje međuspremnika slike od %u bajta
hr[2]: neuspjelo premještanje međuspremnika slike od %u bajta

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
hr: MacOS X ikona

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
hr: Windows animirani pokazivač

[ctx: image format]
en: Windows icon
hr: Windows ikona
