lxpanel - en to et translation catalogue (422 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
et: 
    %sTehasetäituvus:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
et: 
    %sTäistäituvus:	%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
et: 
    %sTäituvus:		%5d mAh

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
et: 
    %sPinge:		%.3lf V

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
et: 
    %sVool:		%5d mA

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
et: 
    %sTehasetäituvus:	%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
et: 
    %sTäistäituvus:	%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
et: 
    %sTäituvus:		%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
et: 
    %sVõimsus:		%5d mW

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
et: 
    Üksikasjalik info leheküljelt: http://lxde.org/.

en:  --help      -- print this help and exit
et:  --help           -- näitab seda abiinfot ja väljub

en:  --profile name -- use specified profile
et:  --profile <nimi> -- kasutatakse määratud profiili

en:  --version   -- print version and exit
et:  --version        -- näitab versiooninumbrit ja väljub

en:  -h  -- same as --help
et:  -h  -- sama nagu --help

en:  -p  -- same as --profile
et:  -p  -- sama nagu --profile

en:  -v  -- same as --version
et:  -v  -- sama nagu --version

en: "%s" Settings
et: "%s" seaded

en: % Percent
et: % protsenti

en: %lu packet | %lu packets
et[0]: %lu pakett
et[1]: %lu paketti

en: 16/4 Mbps Token Ring
et: 16/4 Mbit Token Ring

en: 6-bit Serial Line IP
et: 6-bitine Serial Line IP

en: <Hidden Access Point>
et: <Varjatud pääsupunkt>

en: <b>Activity</b>
et: <b>Aktiivsus</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
et: <b>Automaatne peitmine</b>

en: <b>Background</b>
et: <b>Taust</b>

en: <b>Connection</b>
et: <b>Ühendus</b>

en: <b>Font</b>
et: <b>Tekst</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
et: <b>Võrguprotokoll (IPv4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
et: <b>Võrguprotokoll (IPv6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
et: <b>Käivitusriba</b>

en: <b>Log level</b>
et: <b>Logimise tase</b>

en: <b>Mode:</b>
et: <b>Režiim:</b>

en: <b>Network Device</b>
et: <b>Võrguseade</b>

en: <b>Position</b>
et: <b>Asukoht</b>

en: <b>Properties</b>
et: <b>Omadused</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
et: <b>Eelistatud rakendused</b>

en: <b>Signal Strength</b>
et: <b>Signaalitugevus</b>

en: <b>Size</b>
et: <b>Suurus</b>

en: <b>Taskbar</b>
et: <b>Tegumiriba</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
et: Esines ALSA (või pulseaudio) probleem. Palun kontrolli lxpanel logisid.

en: A_dd to Launcher
et: _Lisa käivitajasse

en: About
et: Programmist lähemalt

en: Action when clicked (default: display calendar)
et: Tegevus klõpsamisel (vaikimisi: kuvatakse kalender)

en: Action when clicked (default: lxtask)
et: Tegevus klõpsamisel (vaikimisi: lxtask)

en: Activity
et: Aktiivsus

en: Adaptive Serial Line IP
et: Kohanduv Serial Line IP

en: Add / Remove Panel Items
et: Paneelikirjete lisamine ja eemaldamine

en: Add Keyboard Layout
et: Klaviatuuripaigutuse lisamine

en: Add a separator to the panel
et: Lisa paneelile eraldaja

en: Add indicator applets to the panel
et: Lisa paneelile indikaatorite rakendid

en: Add plugin to panel
et: Lisa paneelile plugin

en: Add to desktop
et: Lisa töölauale

en: Address:
et: Aadress:

en: Advanced
et: Laiendatud

en: Advanced setxkbmap Options
et: Laiendatud valikud: setxkbmap

en: Alarm command
et: Alarmikäsk

en: Alarm time (minutes left)
et: Alarmi aeg (minutid jäänud)

en: Alignment:
et: Joondus:

en: All
et: Kõik

en: Allocate space
et: Ruumi eraldamine

en: Alternately iconify/shade and raise
et: Vaheldumisi minimeeri/varjuta ja maksimeeri

en: Appearance
et: Välimus

en: Application Launch Bar
et: Rakenduste käivitamise riba

en: Application Launch and Task Bar
et: Rakenduste käivitamise ja tegumiriba

en: Application Menu
et: Rakenduste menüü

en: Audio Card
et: Helikaart

en: Automatic sensor location
et: Automaatne sensori asukoht

en: Automatic temperature levels
et: Automaatsed temperatuuri tasemed

en: Available plugins
et: Saadaolevad pluginad

en: Background color
et: Taustavärvus

en: Bar with buttons to launch application
et: Riba rakenduste käivitamise nuppude jaoks

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
et: Riba rakenduste käivitamise nuppude jaoks ja/või kõigi avatud akende nuppude kuvamiseks

en: Battery %d: %d%% charged
et: Aku %d: %d%% laetud

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
et: Aku %d: %d%% laetud, %d:%02d jäänud

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
et: Aku %d: %d%% laetud, täitumiseni jäänud %d:%02d

en: Battery Monitor
et: Akujälgija

en: Battery low
et: Aku on tühjenemas

en: Bold font
et: Rasvane kiri

en: Border width
et: Raami laius

en: Bottom
et: All

en: Broadcast:
et: Eetriaadress:

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
et: Menüü kaudu kataloogipuu sirvimine (autor = PCMan)

en: Btn%s
et: Nupp%s

en: CPU Usage Monitor
et: Protsessorikasutuse monitor

en: CPU color
et: Protsessori värv

en: CPU usage: %.2f%%
et: Protsessorikasutus: %.2f%%

en: CPUFreq frontend
et: CPUFreq kasutajaliides

en: C_hange
et: _Muutmine

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
et: Ei saa määrata globaalset kiirklahvi '%s': see on juba seotud.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
et: Ei õnnestu avada /proc/net/dev: %s

en: Center
et: Keskel

en: Center text
et: Tekst keskele

en: Change Layout Option
et: Muuda paigutuse valikut

en: Channel to Operate
et: Kasutatav kanal

en: Charging color 1
et: Laadimise värv 1

en: Charging color 2
et: Laadimise värv 2

en: City
et: Linn

en: Click for Open Mixer
et: Vajuta helimikseri käivitamiseks

en: Click for Toggle Mute
et: Vajuta helivaigistamise lülitamiseks

en: Click for Volume Slider
et: Vajuta helireguleerimise liuguri nägamiseks

en: Clock Format
et: Kellaaja vorming

en: Clock Indicator
et: Kellaaja näidik

en: Combine multiple application windows into a single button
et: Mitme aknaga rakenduse kombineerimine ühe nupu alla

en: Command line options:
et: Käsurea valikud:

en: Command to Open Mixer
et: Käsk helimikseri käivitamiseks

en: Con_figure
et: _Seadistamine

en: Config tool
et: Seadistamise vahend

en: Confirm
et: Kinnita

en: Connection Properties
et: Ühenduse omadused

en: Connection Properties: %s
et: Ühenduse omadused: %s

en: Connection has limited or no connectivity
et: Ühendus puudub või on see piiratud

en: Copyright (C) 2008-2019
et: Autoriõigus (C) 2008-2019

en: Could not connect to interface, '%s'
et: Ei õnnestu ühenduda liidesega, '%s'

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
et: Ei õnnestu töödelda 'netstat'-i väljundit. Tundmatu vorming

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
et: Ei õnnestu töödelda /proc/net/dev. Andmed puuduvad.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
et: Ei õnnestu töödelda /proc/net/dev. Tundmatud vorming.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
et: Ei õnnestu töödelda /proc/net/wireless. Andmed puuduvad.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
et: Ei õnnestu töödelda /proc/net/wireless. Tundmatu vorming.

en: Could not parse command line '%s': %s
et: Ei õnnestu töödelda käsurida '%s': %s

en: Could not parse interface name from '%s'
et: Ei õnnestu töödelda liidese nime kohast '%s'

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
et: Ei õnnestu töödelda liidese statistikat asukohast '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
et: Ei õnnestu töödelda juhtmeta võrgu andmeid asukohast '%s'. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
et: Ei õnnestu saata liidesele ioctl-i, '%s'

en: Country
et: Maakond

en: Create New Panel
et: Uue paneeli lisamine

en: Current Conditions for %s
et: Ilmaolud asukohas %s

en: Current Location
et: Praegune asukoht

en: Currently in
et: Praegu

en: Currently loaded plugins
et: Praegu kasutusel pluginad

en: Custom Image
et: Kohandatud pilt

en: Custom color
et: Kohandatud värv

en: Custom:
et: Kohandatud:

en: Delete This Panel
et: Kustuta see paneel

en: Description
et: Kirjeldus

en: Desktop Number / Workspace Name
et: Töölaua number / tööala nimi

en: Desktop Pager
et: Töölaudade vahetamine

en: Desktop panel for LXDE project
et: LXDE töölauapaneel

en: Destination:
et: Sihtkoht:

en: Digital Clock
et: Digitaalne kell

en: Directory
et: Kataloog

en: Directory Menu
et: Kataloogimenüü

en: Disable
et: Keela

en: Disable enlargement for small task icons
et: Tööülesannete väikeste ikoonide laiendamine keelatakse

en: Discharging color 1
et: Tühjenemise värv 1

en: Discharging color 2
et: Tühjenemise värv 2

en: Disconnected
et: Ühendamata

en: Display
et: Kuva

en: Display CPU frequency and allow to change governors and frequency
et: Protsessori töösageduse kuvamine koos talitluse muutmise võimalusega

en: Display CPU usage
et: Protsessorikasutuse kuvamine

en: Display RAM usage
et: Mälukasutuse kuvamine

en: Display and control volume
et: Helitugevuse kuvamine ja muutmine

en: Display battery status using ACPI
et: Aku oleku kuvamine ACPI järgi

en: Display desktop names
et: Ekraaninimede kuvamine

en: Display digital clock and tooltip
et: Digitaalse kella kuvamine koos kohtspikriga

en: Display monitors (CPU, RAM)
et: Ekraanimonitoride (CPU, RAM) kuvamine

en: Display system temperature
et: Süsteemi temperatuuri kuvamine

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
et: Tööala numbri kuvamine, autor cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
et: _Praeguseid seadeid ei kaotata

en: Dynamic
et: Dünaamiline

en: Edge:
et: Serv:

en: Encryption Key:
et: Krüpteerimisvõti:

en: Enter New Location
et: Sisesta uus asukoht

en: Enter the command you want to execute:
et: Sisesta käsk, mida soovid käivitada:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
et: Sisesta:
    - linn, või
    - linn ja riik, või
    - postiindeks
    mille abil ilmaennustust leida.

en: Err
et: Viga

en: Error
et: Viga

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
et: Viga, heli seadistamiseks peab olema paigaldatud helikontrolli rakendus (pavucontol, alsamixer ...)

en: Feels like:
et: Tundub nagu:

en: Fiber Distributed Data Interface
et: Fiiberjagatud andmeliides

en: File Manager:
et: Failihaldur:

en: Flag
et: Lipp

en: Flash when there is any window requiring attention
et: Vilkumine, kui mõni aken vajab tähelepanu

en: Flat buttons
et: Lamedad nupud

en: Forecast
et: Ilmaprognoos

en: Forecast for %s unavailable.
et: Ilmaprognoos %s jaoks pole saadaval.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
et: Vormingu koodid: man 3 strftime; %n reavahe loomiseks

en: Frame Relay DLCI
et: Kaaderedastus Frame Relay DLCI

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
et: Sagedus: %d MHz
    Haldur: %s

en: Front
et: Esikülg

en: General
et: Üldine

en: Generic X.25
et: Üldine X.25

en: Geometry
et: Geomeetria

en: HW Address:
et: Riistavaraline aadress:

en: Handle keyboard layouts
et: Klaviatuuripaigutuse käsitlemine

en: Headphone
et: Kõrvaklapid

en: Height:
et: Kõrgus:

en: Hide if there is no battery
et: Aku puudumisel ei kuvata

en: Hotkey for Volume Down
et: Kiirklahv helitaseme alanadamiseks

en: Hotkey for Volume Mute
et: Kiirklahv heli vaigistamiseks

en: Hotkey for Volume Up
et: Kiirklahv helitaseme tõstmiseks

en: Humidity:
et: Niiskus:

en: IP Address:
et: IP-aadress:

en: IPIP Tunnel
et: IPIP tunnel

en: Ico_nify
et: Muuda _ikooniks

en: Icon
et: Ikoon

en: Icon size:
et: Ikoonisuurus:

en: Icons only
et: Ainult ikoonid

en: Id
et: ID

en: Idle
et: Jõude

en: Image
et: Pilt

en: Indicator Applications
et: Näidikute rakendused

en: Indicator applets
et: Näidikute rakendid

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
et: CapsLock, NumLock ja ScrollLock klahvioleku näidikud

en: Info
et: Teave

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
et: Põimitud rakenduste käivitamise ja tegumiriba

en: Interface
et: Liides

en: Interface to monitor
et: Monitooritav liides

en: Keep _system layouts
et: Süsteemi paigutuste _säilitamine

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
et: Kahjuks ei saa klahvikombinatsiooni '%s' kasutada globaalse kiirklahvina.

en: Keyboard LED
et: Klaviatuurituled

en: Keyboard Layout Handler
et: Klaviatuuripaigutuste haldaja

en: Keyboard Layouts
et: Klaviatuuripaigutused

en: Keyboard Model
et: Klaviatuuri mudel

en: LXPanel
et: LXPaneel

en: Label
et: Silt

en: Last updated:
et: Viimati uuendatud:

en: Launch Mixer
et: Helikontrolleri käivitamine

en: Launchers
et: Käivitajad

en: Layout
et: Asetus

en: Left
et: Vasakul

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
et: Kõigi akende ikoniseerimiseks vasakklõps, varjamiseks keskmise klahvi klõps.

en: LeftBtn
et: VasakNupp

en: Line
et: Liin

en: LineOut
et: Heliväljund

en: Local Loopback
et: Lokaalne loopback

en: Location '%s' not found!
et: Asukohta '%s' ei leitud!

en: Location matches for '%s'
et: Sobivad vasted asukohale '%s'

en: Location not set.
et: Asukoht määramata.

en: Location:
et: Asukoht:

en: Log level
et: Logimise tase

en: Logout
et: Väljalogimine

en: Logout Command:
et: Väljalogimise käsk:

en: Logout command is not set
et: Väljalogimise käsk pole määratud

en: Ma_nual
et: _Käsitsi

en: Ma_ximize
et: _Maksimeeri

en: Make window managers treat the panel as dock
et: Aknahaldur kohtleb paneeli dokina

en: Manage Networks
et: Võrkude haldamine

en: Margin:
et: Ääris:

en: Master
et: Peamine

en: Maximum width of task button
et: Teguminupu suurim laius

en: Menu
et: Menüü

en: Messaging Menu
et: Sõnumivahetuse menüü

en: MiddleBtn
et: KeskmineNupp

en: Minimize All Windows
et: Kõigi akende minimeerimine

en: Minimize panel when not in use
et: Paneel minimeeritakse, kui see pole kasutusel

en: Monitor and Manage networks
et: Võrkude monitoorimine ja haldamine

en: Monitor network status
et: Võrgu oleku monitoorimine

en: Mute
et: Hääletu

en: Name
et: Nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Netmask:
et: Võrgumask:

en: Network Connection
et: Võrguühendus

en: Network Connection: %s
et: Võrguühendus: %s

en: Network Menu
et: Võrgumenüü

en: Network Status Monitor
et: Võrgu oleku monitor

en: Network cable is plugged out
et: Võrgujuhe pole ühendatud

en: New session is required for this option to take effect
et: Selle valiku jõustamiseks on vaja uut seanssi

en: No Indicators
et: Ilma näidikuteta

en: No batteries found
et: Akusid ei leitud

en: No file manager is configured.
et: Failihaldur on määramata.

en: No network devices found
et: Võrguseadmeid ei leitud

en: None
et: Mitte ükski

en: None configured
et: Seadistamata

en: Normal color
et: Tavaline värv

en: Number of battery to monitor
et: Kui mitut akut jälgida

en: Only Application Launch Bar
et: Ainult rakenduste käivitamise riba

en: Only Task Bar (Window List)
et: Ainult tegumiriba (akende nimekiri)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
et: Näidatakse ainult tegumiribaga sama ekraani aknaid

en: Open in _Terminal
et: Ava _terminalis

en: Orientation
et: Suund

en: Panel
et: Paneel

en: Panel Applets
et: Paneeli rakendid

en: Panel Icon Size
et: Paneeli ikoonisuurus

en: Panel Preferences
et: Paneeli seaded

en: Panel Settings
et: Paneeli seaded

en: Per Window Settings
et: Individuaalsed aknaseadistused

en: Pixels
et: pikslit

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
et: Järgneva probleemi lahendamiseks võta ühendust oma süsteemihalduriga:
    
    %s

en: Point-to-Point Protocol
et: Point-to-Point protokoll

en: Preferences
et: Eelistused

en: Pressure:
et: Õhurõhk:

en: Properties
et: Omadused

en: Protocol:
et: Protokoll:

en: Quit
et: Lõpetamine

en: RAM color
et: Mälu värv

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
et: Mälukasutus: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
et: _Taasta

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
et: Kas soovid selle paneeli tõesti kustutada?
    <b>Hoiatus: seda ei saa tagasivõtta.</b>

en: Received
et: Vastu võetud

en: Received:
et: Vastu võetud:

en: Receiving
et: Vastuvõtmine

en: Refresh
et: Värskendamine

en: Rem_ove from Launcher
et: _Eemalda käivituspaneelilt

en: Remote IP:
et: Kaug-IP:

en: Remove "%s" From Panel
et: Eemalda paneelilt "%s"

en: Repair
et: Paranda

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
et: Ruum, mis ei ole maksimaalsete akendega kaetud reserveeritakse

en: Resource monitors
et: Ressursside kuvamine

en: Restart
et: Taaskäivitamine

en: Right
et: Paremal

en: RightBtn
et: ParemNupp

en: Run
et: Käivita

en: SIOCGIFCONF error: %s
et: SIOCGIFCONF viga: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
et: SIOCGIFFLAGS viga: %s

en: Scope:
et: Ulatus:

en: Searching for '%s'...
et: '%s' otsimine...

en: Select Keyboard Model
et: Vali klaviatuuri mudel

en: Select Layout Change Type
et: Vali paigutuse muutmise tüüp

en: Select a directory
et: Vali kataloog

en: Select a file
et: Vali fail

en: Select an image file
et: Vali pildifail

en: Sending
et: Saatmine

en: Sending/Receiving
et: Saatmine/vastuvõtt

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
et: Saadab käsu töölaua kõigile akendele.
    Võimalik on 1) minimeerimine ja 2) varjamine

en: Sent
et: Saadetud

en: Sent:
et: Saadetud:

en: Separator
et: Eraldaja

en: Session Menu
et: Sessiooni menüü

en: Setting Encryption Key
et: Krüpteerimisvõtme määramine

en: Show CapsLock
et: CapsLock-i kuvamine

en: Show Extended Information
et: Täiendava informatsiooni kuvamine

en: Show Layout as
et: Kuva paigutus kui

en: Show NumLock
et: NumLock-i kuvamine

en: Show ScrollLock
et: ScrollLock-i kuvamine

en: Show Signal
et: Signaalitugevuse kuvamine

en: Show tooltips
et: Kohtspikrite kuvamine

en: Show weather conditions for a location.
et: Asukoha ilmaseisu kuvamine.

en: Show windows from all desktops
et: Kõikide töölaudade akende kuvamine

en: Signal
et: Signaal

en: Simple pager plugin
et: Töölaudade vahel liikumise plugin

en: Size
et: Suurus

en: Size when minimized
et: Suurus minimeeritud olekus

en: Solid color (with opacity)
et: Ühevärviline (läbipaistev)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
et: Kahjuks ei õnnestunud leida aknahalduri konfiguratsiooniprogrammi.

en: Sound Menu
et: Helimenüü

en: Source:
et: Lähtekoht:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
et: Selle paneeli jaoks pole ruumi reserveerimine saadaval, kuna selle serva kõrval on veel üks monitor ja selle reserveering hõlmab seda, kui see on lubatud.

en: Spacer
et: Eraldaja

en: Spacing
et: Vahemaa

en: Speaker+LO
et: Valjuhääldi+LO

en: State
et: Olek

en: Stats
et: Statistika

en: Status:
et: Staatus:

en: Stretch
et: Venitamine lubatud

en: Subnet Mask:
et: Alamvõrgu mask:

en: Sunrise:
et: Päikesetõus:

en: Sunset:
et: Päikeseloojang:

en: Support
et: Kasutajatugi

en: Surround
et: Ruumiline heli

en: System Tray
et: Süsteemisalv

en: System theme
et: Süsteemi teema

en: System tray
et: Süsteemisalv

en: Task Bar (Window List)
et: Tegumiriba (akende nimekiri)

en: Taskbar shows all opened windows and allow to iconify them, shade or get focus
et: Tegumiribal kuvatakse kõiki avatud aknaid, neid saab minimeerida, varjata ja fokuseerida

en: Temperature Monitor
et: Temperatuurimonitor

en: Terminal Emulator:
et: Terminaliemulaator:

en: Text
et: Tekst

en: The current error condition
et: Praegune viga

en: The current interface the icon is monitoring.
et: Liides, mida ikooniga jälgitakse.

en: The interface name
et: Liidese nimi

en: The interface packets/bytes statistics
et: Liidese pakettide/baitide statistika

en: The interface state
et: Liidese olek

en: The orientation of the tray.
et: Süsteemisalve suund.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
et: Uue paneeli jaoks pole ruumi. Kõik ääred on hõivatud.

en: There was an error displaying help:
    %s
et: Tekkis viga abiteabe kuvamisel:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
et: See traadita võrk on krüptitud.
    Sisesta krüpteerimise võti.

en: Today:
et: Täna:

en: Tomorrow:
et: Homme:

en: Tooltip Format
et: Kohtspikri vorming

en: Tooltip only
et: Ainult kohtspikker

en: Tooltips Enabled
et: Kohtspikrid lubatud

en: Top
et: Üleval

en: Type:
et: Tüüp:

en: Unable to open socket: %s
et: Pesa pole võimalik avada: %s

en: Units:
et: Ühikud:

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Updates:
et: Uuendused:

en: Use mouse wheel
et: Hiire rulliku kasutamine

en: Visibility:
et: Nähtavus:

en: Volume
et: Helitugevus

en: Volume Control
et: Helitugevuse reguleerimine

en: Volume control
et: Helitugevuse reguleerimine

en: Warn
et: Hoiatus

en: Warning1 color
et: Hoiatus1 värv

en: Warning1 temperature
et: Hoiatus1 temperatuur

en: Warning2 color
et: Hoiatus2 värv

en: Warning2 temperature
et: Hoiatus2 temperatuur

en: Weather Plugin
et: Ilmanäidiku plugin

en: Weather Preferences
et: Ilmanäidiku eelistused

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
et: Kas ikoonide kohtspikrid on lubatud.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
et: Kas signaalitugevust kuvatakse.

en: Whether the interface is a wireless interface
et: Kas liides on traadita võrgu liides

en: Width:
et: Laius:

en: Wind:
et: Tuul:

en: Wireless
et: Traadita

en: Wireless Connection has no connectivity
et: Traadita võrgul puudub ühendus

en: Wireless Networks not found in range
et: Traadita võrke ei leitud

en: Wireless signal strength percentage
et: Traadita võrgu signaalitugevus protsentides

en: Workspace %d
et: Tööala %d

en: Workspace _%d
et: Tööala _%d

en: You must specify a location.
et: Asukoht peab olema määratud.

en: [N/A]
et: [Teadmata]

en: _All workspaces
et: _Kõik tööalad

en: _Automatic, every
et: _Automaatne, iga

en: _Browse
et: _Lehitse

en: _Close Window
et: _Sulge aken

en: _Close all windows
et: _Sulge kõik aknad

en: _English (°F)
et: _Inglise (°F)

en: _Metric (°C)
et: _Meetriline (°C)

en: _Move to Workspace
et: _Liiguta tööalale

en: _Name:
et: _Nimi:

en: _New Instance
et: _Uus eksemplar

en: _New Location:
et: _Uus asukoht:

en: _Raise
et: _Esiletõstmine

en: _Remember layout for each window
et: _Pea meeles iga akna paigutus

en: _Set
et: _Määra

en: bytes
et: baiti

en: default
et: vaikeväärtus

en: lxpanel %s - lightweight GTK2+ panel for UNIX desktops
et: lxpanel %s - kergekaaluline GTK2+ paneel UNIX töölaudadele

en: minutes
et: minutid

en: packets
et: paketti

en: pixels
et: pikslit
