Xfce4-power-manager - en to cs translation catalogue (193 entries)

en: 
    Xfce Power Manager %s
    
    Part of the Xfce Goodies Project
    http://goodies.xfce.org
    
    Licensed under the GNU GPL.
cs: 
    Správce napájení  %s pro Xfce
    
    Součást projektu Xfce Goodies
    http://goodies.xfce.org
    
    Vydáno pod licencí GNU GPL.

en: %i hour | %i hours
cs[0]: %i hodina
cs[1]: %i hodiny
cs[2]: %i hodin

en: %i minute | %i minutes
cs[0]: %i minuta
cs[1]: %i minuty
cs[2]: %i minut

en: %s (%i%%)
    %s until fully charged
cs: %s (%i%%)
    %s do úplného nabití

en: %s (%i%%)
    Estimated time left is %s
cs: %s (%i%%)
    Odhadovaný zbývající čas: %s

en: %s is currently inhibiting power management
cs: %s nyní zakazuje správu napájení

en: <b>%s %s</b>
    Charging (%0.0f%%)
cs: <b>%s %s</b>
    Nabíjení (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Charging (%0.0f%%, %s)
cs: <b>%s %s</b>
    Nabíjení (%0.0f%%, %s)

en: <b>%s %s</b>
    Discharging (%0.0f%%)
cs: <b>%s %s</b>
    Vybíjení (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Discharging (%0.0f%%, %s)
cs: <b>%s %s</b>
    Vybíjení (%0.0f%%, %s)

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged (%0.0f%%)
cs: <b>%s %s</b>
    Plně nabito (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Fully charged (%0.0f%%, %s runtime)
cs: <b>%s %s</b>
    Plně nabito (%0.0f%%, odhadovaná výdrž: %s)

en: <b>%s %s</b>
    Unknown state
cs: <b>%s %s</b>
    Neznámý stav

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to charge (%0.0f%%)
cs: <b>%s %s</b>
    Čekání na nabití (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    Waiting to discharge (%0.0f%%)
cs: <b>%s %s</b>
    Čekání na vybití (%0.0f%%)

en: <b>%s %s</b>
    is empty
cs: <b>%s %s</b>
    je prázdný

en: <b>Appearance</b>
cs: <b>Vzhled</b>

en: <b>Brightness reduction</b>
cs: <b>Snížení jasu</b>

en: <b>Buttons</b>
cs: <b>Tlačítka</b>

en: <b>Critical power</b>
cs: <b>Kritická hodnota</b>

en: <b>Display brightness</b>
cs: <b>Jas displeje</b>

en: <b>Display power management</b>
cs: <b>Správa napájení displeje</b>

en: <b>Laptop Lid</b>
cs: <b>Víko laptopu</b>

en: <b>Light Locker</b>
cs: <b>Jednoduchá aplikace pro uzamknutí</b>

en: <b>Security</b>
cs: <b>Zabezpečení</b>

en: <b>System power saving</b>
cs: <b>Úspora napájení systému</b>

en: An application is currently disabling the automatic sleep. Doing this action now may damage the working state of this application.
    Are you sure you want to hibernate the system?
cs: Aplikace zakazuje funkci automatického přechodu do režimu spánku. Akce může poškodit pracovní stav této aplikace. Opravdu chcete systém uvést do stavu hibernace?

en: Another power manager is already running
cs: Již je spuštěn jiný správce napájení

en: Ask
cs: Zeptat se

en: Authorized to hibernate
cs: Oprávněn k hibernaci

en: Authorized to shutdown
cs: Oprávněn k vypnutí

en: Authorized to suspend
cs: Oprávněn k přechodu do režimu spánku

en: Automatically lock the session:
cs: Automaticky uzamknout relaci:

en: Battery
cs: Baterie

en: Blank after
cs: Prázdná obrazovka po

en: Brightness: %.0f percent
cs: Jas: %.0f procent

en: Built with GTK+ %d.%d.%d, linked with GTK+ %d.%d.%d.
cs: Sestaveno s GTK+ %d.%d.%d, slinkováno s GTK+ %d.%d.%d.

en: Can hibernate
cs: Je možné hibernovat systém

en: Can suspend
cs: Je možné prejít do režimu spánku

en: Cause xfce4-power-manager-settings to quit
cs: Ukončí xfce4-power-manager-settings

en: Check your power manager installation
cs: Zkontrolujte instalaci správce napájení

en: Computer
cs: Počítač

en: Critical battery power level:
cs: Úroveň kritické hodnoty baterie:

en: Current charge
cs: Současný stav nabíjení

en: Delay locking after screensaver for
cs: Po aktivaci spořiče obrazovky uzamknout za

en: Device
cs: Zařízení

en: Devices
cs: Zařízení

en: Display
cs: Displej

en: Display a specific device by UpDevice object path
cs: Zobrazit specifické zařízení pomocí cesty objektu UpDevice

en: Display battery levels for attached devices
cs: Zobrazit úrovně baterie pro připojená zařízení

en: Display the battery levels of your devices and control the brightness of your display
cs: Zobrazuje úrovně baterií zařízení a ovládá jas displeje

en: Display version information
cs: Zobrazit informace o verzi

en: Do not daemonize
cs: Nepřecházet do režimu démon

en: Do nothing
cs: Žádná akce

en: Dump all information
cs: Výpis veškerých informací

en: Enable debugging
cs: Povolit ladění

en: Energy empty
cs: Vybitý

en: Failed to connect to power manager
cs: Připojení ke správci napájení se nezdařilo

en: Failed to load power manager configuration, using defaults
cs: Načtení konfigurace správce napájení se nezdařilo, používá se výchozí nastavení

en: Failed to parse arguments: %s
cs: Zpracování parametrů se nezdařilo: %s

en: Fully charged
cs: Plně nabito

en: Fully charged (design)
cs: Plně nabito (design)

en: General
cs: Obecné

en: Handle display brightness _keys
cs: Spravovat _klávesy pro ovládání jasu displeje

en: Has LID
cs: Disponuje funkcí LID

en: Has battery
cs: Disponuje baterií

en: Has brightness panel
cs: Disponuje panelem nastavení jasu

en: Has hibernate button
cs: Disponuje tlačítkem hibernace

en: Has power button
cs: Disponuje tlačítkem napájení

en: Has sleep button
cs: Disponuje tlačitkem režim spánku

en: Hibernate
cs: Hibernovat

en: Hibernate and suspend operations not permitted
cs: Operace hibernovat a přejít do režimu spánku nejsou povoleny

en: Hibernate and suspend operations not supported
cs: Operace hibernovat a přejít do režimu spánku nejsou podporovány

en: Hibernate operation not permitted
cs: Operace hibernace není povolena

en: Hibernate operation not supported
cs: Operace hibernace není podporována

en: Hibernate the system
cs: Hibernovat systém

en: In addition, Xfce power manager provides a set of freedesktop-compliant DBus interfaces to inform other applications about current power level so that they can adjust their power consumption, and it provides the inhibit interface which allows applications to prevent automatic sleep actions via the power manager; as an example, the operating system’s package manager should make use of this interface while it is performing update operations.
cs: Dále Správce napájení pro Xfce poskytuje sadu rozhraní sběrnice DBus v souladu s prvky freedesktop tak, že informuje ostatní aplikace o současné úrovni napájení, aby mohly přizpůsobit svoji spotřebu energie, a poskytuje aplikacím rozhraní pro předejití automatizovaných akcí pro přechod do režimu spánku. Toto rozhraní využívá například Správce balíčků systému při instalaci aktualizací.

en: Invalid arguments
cs: Neplatné argumenty

en: Invalid cookie
cs: Neplatná cookie

en: Keyboard
cs: Klávesnice

en: Keyboard Brightness: %.0f percent
cs: Jas klávesnice: %.0f procent

en: Lead acid
cs: Olověný akumulátor

en: Let the power manager handle display power management (DPMS) instead of X11.
cs: Přenechat správu napájení displeje (DPMS) správci napájení místo systému X11.

en: Line power
cs: Elektrická síť

en: Lithium ion
cs: Lithium ionové

en: Lithium iron phosphate
cs: Lithium-železo-fosfátový akumulátor

en: Lithium polymer
cs: Lithium polymerové

en: Lock screen
cs: Uzamknout obrazovku

en: Lock screen when system is going for sleep
cs: Při přechodu do režimu spánku uzamknout obrazovku

en: Mouse
cs: Myš

en: Never
cs: Nikdy

en: Nickel cadmium
cs: Nikl-kadmiový

en: Nickel metal hybride
cs: Nikl-metal hydridový akumulátor

en: None
cs: Žádný

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
cs: Žádný nástroj pro uzamknutí obrazovky se nespustit úspěšně, obrazovka nebude uzamknuta.

en: None of the screen lock tools ran successfully, the screen will not be locked.
    Do you still want to continue to suspend the system?
cs: Žádný nástroj pro uzamknutí obrazovky se nespustit úspěšně, obrazovka nebude uzamknuta.
    Chcete pokračovat s uspáním systému?

en: Not plugged in
cs: Nepřipojeni

en: Nothing
cs: Nic

en: On battery
cs: Napájení z baterie

en: On critical battery power:
cs: Při kritické hodnotě baterie:

en: On inactivity reduce to
cs: Při neaktivitě snížit na

en: One hour
cs: jednu hodinu

en: One minute
cs: jednu minutu

en: Percentage
cs: Procenta

en: Percentage and remaining time
cs: Procenta a zbývající čas

en: Permission denied
cs: Přístup zamítnut

en: Phone
cs: Telefon

en: Plugged in
cs: Zapojeno

en: Power Manager
cs: Správce napájení

en: Power Manager Plugin
cs: Zásuvný modul Správa napájení

en: Power Manager Plugin Settings
cs: Nastavení zásuvného modulu Správce napájení

en: Power management for the Xfce desktop
cs: Správa napájení pro prostředí Xfce

en: Power manager settings
cs: Nastavení správce napájení

en: PowerSupply
cs: Zdroj napájení

en: Presentation _mode
cs: _Režim prezentace

en: Put to sleep after
cs: Přejít do režimu spánku po

en: Quit any running xfce power manager
cs: Ukončit všechny běžící správce napájení

en: Reduce after
cs: Snížit po

en: Remaining time
cs: Zbývající čas

en: Restart the running instance of Xfce power manager
cs: Restartovat všechny běžící instance Správce napájení pro Xfce

en: Security
cs: Zabezpečení

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: Settings for the Xfce Power Manager
cs: Nastavení Správce napájení pro Xfce

en: Settings manager socket
cs: Soket správce nastavení

en: Show label:
cs: Zobrazit popisek:

en: Show the configuration dialog
cs: Zobrazit konfigurační dialogové okno

en: Shutdown
cs: Vypnout

en: Shutdown the system
cs: Vypnout systém

en: Status notifications
cs: Oznámení o stavu

en: Suspend
cs: Režim spánku

en: Suspend not supported
cs: Režim spánku není podporován

en: Suspend operation not permitted
cs: Operace přechod do režimu spánku není povolena

en: Suspend operation not supported
cs: Operace přechod do režimu spánku není podporována

en: Suspend the system
cs: Přejít do režimu spánku

en: Switch off after
cs: Vypnout po

en: Switch off display
cs: Vypnout displej

en: System
cs: Systém

en: System is running on %s power
cs: Systém je napájen z: %s

en: System is running on low power
cs: Baterie je téměř vybitá

en: System is running on low power. Save your work to avoid losing data
cs: Baterie je téměř vybitá. Uložte si svoji práci, abyste předešli ztrátě dat

en: System sleep mode:
cs: Režim spánku:

en: System tray icon
cs: Ikona v oznamovací oblasti

en: Technology
cs: Technologie

en: This development release fixes bugs with suspend and hibernate. It also improves the panel-plugin, incorporating the functionality of the (now dropped) brightness panel-plugin. A new popup notification was added to account for keyboard brightness changes and the Power Manager now also controls the X11 blank times.
cs: Toto vývojové vydání opravuje chyby související s režimem spánku a hibernací.  Také vylepšuje zásuvný modul pro panel, včetně funkcionality (nyní vynechaného) zásuvného modulu panelu pro nastavení jasu. Byla přidána nová notifikace pro změny jasu klávesnice a Správce napájení nyní také ovládá prodlevu před vypnutím displeje pomocí interních rutin prostředí X11.

en: This development release introduces a lot of new features, among them suspending/hibernation without systemd and UPower>=0.99. It allows for individual control of systemd-inhibition, a new panel plugin to monitor battery and device charge levels replaces the trayicon. The settings dialog has been completely restructured for better oversight and many open bugs have been fixed and translations have been updated.
cs: Tato vývojová verze představuje mnoho nových funkcí a vlastností, mezi nimiž jsou režim spánku a hibernace bez služeb systemd a UPower ve verzi 0.99 a vyšší. Umožňuje individuální ovládání potlačení služby systemd, nový zásuvný modul pro panel pro sledování úrovně nabíjení baterie a zařízení nahrazuje ikonu v systémové oblasti. Struktura dialogového okna nastavení byla kompletně změněna pro lepší přehlednost, bylo opraveno mnoho otevřených bugů a byly aktualizovány překlady.

en: This development release mostly fixes bugs and introduces better support for icon-themes by reducing the device icons and using standard names for them. It also features updated translations. The panel plugin has been renamed to Power Manager Plugin.
cs: Toto vývojové vydání především opravuje chyby a představuje zlepšenou podporu motivů ikon snížením počtu ikon zařízení a použitím standardních názvů. Také aktualizuje překlady. Zásuvný modul panelu se přejmenoval na Zásuvný modul Správce napájení.

en: This is %s version %s, running on Xfce %s.
cs: Toto je program %s verze %s, spuštěný v prostředí Xfce %s.

en: This stable release fixes compilation problems, a memory leak and a few other minor bugs. Furthermore it provides updated translations.
cs: Tato stabilní verze souhrnně opravuje potíže, úniky paměti a několik menších chyb. Dále také aktualizuje překlady.

en: Type
cs: Typ

en: Type '%s --help' for usage.
cs: Informace o použití získáte příkazem '%s --help'.

en: Unable to get connection to the message bus session
cs: Spojení se sběrnicí zpráv se nepodařilo navázat

en: Unable to open the following url: %s
cs: Toto umístění URL nelze otevřít: %s

en: Uninterruptible Power Supply
cs: Nepřerušitelný zdroj napájení

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown time
cs: Neznámý čas

en: UpDevice object path
cs: Cesta objektu UpDevice

en: Vendor
cs: Výrobce

en: Version information
cs: Informace o verzi

en: Voltage
cs: Napětí

en: When all the power sources of the computer reach this charge level
cs: Po dosažení všech zdrojů napájení počítače této úrovně nabití

en: When hibernate button is pressed:
cs: Po stisknutí tlačítka hibernovat:

en: When inactive for
cs: Když je neaktivní

en: When laptop lid is closed:
cs: Při zavření víka laptopu:

en: When power button is pressed:
cs: Po stisknutí hlavního vypínače:

en: When sleep button is pressed:
cs: Po stisknutí tlačítka režim spánku:

en: When the screensaver is activated
cs: Pokud je spořič obrazovky aktivován

en: When the screensaver is deactivated
cs: Pokud je spořič obrazovky deaktivován

en: With network manager support
cs: S podporou správce sítě

en: With policykit support
cs: S podporou knihovny policykit

en: Without network manager support
cs: Bez podpory správce sítě

en: Without policykit support
cs: Bez podpory knihovny policykit

en: Xfce Power Manager
cs: Správce napájení pro Xfce

en: Xfce power manager also provides a plugin for the Xfce and LXDE panels to control LCD brightness levels and to monitor battery and device charge levels.
cs: Správce napájení pro Xfce také poskytuje zásuvný modul pro panely Xfce a LXDE pro ovládání úrovně jasu displejů LCD a pro sledování úrovní nabití baterie a zařízení.

en: Xfce power manager is already running
cs: Správce napájení pro Xfce je již spuštěn

en: Xfce power manager is not running
cs: Správce napájení Xfce není spuštěn

en: Xfce power manager manages the power sources on the computer and the devices that can be controlled to reduce their power consumption (such as LCD brightness level, monitor sleep, CPU frequency scaling).
cs: Správa napájení pro Xfce spravuje zdroje napájení počítače a zařízení, která lze ovládat za účelem snížení spotřeby energie (např. úroveň jasu LCD displeje, uspání monitoru, nastavení frekvence procesoru).

en: Xfce4 Power Manager is not running, do you want to launch it now?
cs: Správce napájení pro Xfce neběží, chcete jej nyní spustit?

en: Your %s charge level is low
    Estimated time left %s
cs: Zařízení "%s" se je téměř vybité
    Předpokládaná doba: %s

en: Your %s is charging
cs: Zařízení "%s" se nabíjí

en: Your %s is discharging
cs: Zařízení "%s" se vybíjí

en: Your %s is empty
cs: Zařízení "%s" je vybité

en: Your %s is fully charged
cs: Zařízení "%s" je plně nabité

en: _About
cs: O _aplikaci

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: _Close
cs: _Zavřít

en: _Help
cs: _Nápověda

en: _Power manager settings...
cs: _Nastavení správce napájení...

en: hour | hours
cs[0]: hodina
cs[1]: hodiny
cs[2]: hodin

en: hours
cs: hodin

en: minute | minutes
cs[0]: minuta
cs[1]: minuty
cs[2]: minut

en: minutes
cs: minut

en: one minute
cs: jednu minutu

en: seconds
cs: sekund
