lxpanel 0.3.99 - en to cs translation catalogue (419 entries)

en: 
    %sCharge full design:	%5d mAh
cs: 
    %sPlné nabití, návrh:	%5d mAh

en: 
    %sCharge full:			%5d mAh
cs: 
    %sPlné nabití:			%5d mAh

en: 
    %sCharge now:			%5d mAh
cs: 
    %sNabití nyní:			%5d mAh

en: 
    %sCurrent Voltage:		%.3lf V
cs: 
    %sNapětí:		%.3lf V

en: 
    %sCurrent now:			%5d mA
cs: 
    %sSíla proudu nyní:			%5d mA

en: 
    %sEnergy full design:		%5d mWh
cs: 
    %sEnergie plná, návrh:		%5d mWh

en: 
    %sEnergy full:			%5d mWh
cs: 
    %sEnergie plná:			%5d mWh

en: 
    %sEnergy now:			%5d mWh
cs: 
    %sEnergie nyní:			%5d mWh

en: 
    %sPower now:			%5d mW
cs: 
    %sVýkon nyní:			%5d mW

en: 
    Visit http://lxde.org/ for detail.
cs: 
    Podrobnosti naleznete na webové stránce http://lxde.org/.

en:  --help      -- print this help and exit
cs:  --help      -- zobrazí tuto nápovědu a ukončí se

en:  --profile name -- use specified profile
cs:  --profile název -- použije zadaný profil

en:  --version   -- print version and exit
cs:  --version   -- zobrazí informace o verzi a ukončí se

en:  -h  -- same as --help
cs:  -h  -- stejné jako --help

en:  -p  -- same as --profile
cs:  -p  -- stejné jako --profile

en:  -v  -- same as --version
cs:  -v  -- stejné jako --version

en: "%s" Settings
cs: Nastavení "%s"

en: % Percent
cs: % procent

en: %lu packet | %lu packets
cs[0]: %lu paket
cs[1]: %lu pakety
cs[2]: %lu paketů

en: 6-bit Serial Line IP
cs: 6bitová sériová linka IP

en: <Hidden Access Point>
cs: <Skrytý přístupový bod>

en: <b>Activity</b>
cs: <b>Aktivita</b>

en: <b>Automatic hiding</b>
cs: <b>Automaticky skrývat</b>

en: <b>Background</b>
cs: <b>Pozadí</b>

en: <b>Connection</b>
cs: <b>Připojení</b>

en: <b>Font</b>
cs: <b>Písmo</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv4)</b>
cs: <b>Internetový protokol (IPv4)</b>

en: <b>Internet Protocol (IPv6)</b>
cs: <b>Internetový protokol (IPv6)</b>

en: <b>Launchbar</b>
cs: <b>Panel spouštění</b>

en: <b>Log level</b>
cs: <b>Úroveň logování</b>

en: <b>Mode:</b>
cs: <b>Režim</b>

en: <b>Network Device</b>
cs: <b>Síťové zařízení</b>

en: <b>Position</b>
cs: <b>Pozice</b>

en: <b>Properties</b>
cs: <b>Vlastnosti</b>

en: <b>Set Preferred Applications</b>
cs: <b>Nastavit upřednostňované aplikace</b>

en: <b>Signal Strength</b>
cs: <b>Síla signálu</b>

en: <b>Size</b>
cs: <b>Velikost</b>

en: <b>Taskbar</b>
cs: <b>Panel úloh</b>

en: ALSA (or pulseaudio) had a problem. Please check the lxpanel logs.
cs: ALSA (nebo pulseaudio) měla potíže. Zkontrolujte, prosím, záznamy pro lxpanel.

en: A_dd to Launcher
cs: P_řidat do spouštěče

en: About
cs: O aplikaci

en: Action when clicked (default: display calendar)
cs: Akce při kliknutí (výchozí: zobrazit kalendář)

en: Action when clicked (default: lxtask)
cs: Akce při kliknutí (výchozí: lxtask)

en: Activity
cs: Aktivita

en: Adaptive Serial Line IP
cs: Adaptivní sériová linka IP

en: Add / Remove Panel Items
cs: Přidat / odebrat položky panelu

en: Add Keyboard Layout
cs: Přidat rozvržení klávesnice

en: Add a separator to the panel
cs: Přidá na panel oddělovač

en: Add indicator applets to the panel
cs: Přidat indikátor appletů na panel

en: Add plugin to panel
cs: Přidat zásuvný modul na panel

en: Add to desktop
cs: Přidat na pracovní plochu

en: Address:
cs: Adresa:

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Advanced setxkbmap Options
cs: Pokročilé volby pro setxkbmap

en: Alarm command
cs: Příkaz výstrahy

en: Alarm time (minutes left)
cs: Čas výstrahy (zbývající minuty)

en: Alignment:
cs: Zarovnání:

en: All
cs: Vše

en: Allocate space
cs: Rezervovat prostor

en: Alternately iconify/shade and raise
cs: Alternativní minimalizace, skrytí a obnovení

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Application Launch Bar
cs: Spouštěcí panel aplikací

en: Application Launch and Task Bar
cs: Panel úloh a spouštění aplikací

en: Application Menu
cs: Nabídka aplikací

en: Audio Card
cs: Zvuková karta

en: Automatic sensor location
cs: Automatické senzo umístění

en: Automatic temperature levels
cs: Automatické úrovně teploty

en: Available plugins
cs: Dostupné zásuvné moduly

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Bar with buttons to launch application
cs: Panel s tlačítko pro spouštění aplikací

en: Bar with buttons to launch application and/or show all opened windows
cs: Panel s tlačítky pro spouštění aplikací a/nebo zobrazení všech otevřených oken

en: Battery %d: %d%% charged
cs: Baterie %d: %d%% nabito

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d left
cs: Baterie %d: %d%% nabito, %d:%02d zbývá

en: Battery %d: %d%% charged, %d:%02d until full
cs: Baterie %d: %d%% nabito, %d:%02d do plného nabití

en: Battery Monitor
cs: Sledování baterie

en: Battery low
cs: Prázdná baterie

en: Bold font
cs: Tučné písmo

en: Border width
cs: Šířka okraje

en: Bottom
cs: Dole

en: Browse directory tree via menu (Author = PCMan)
cs: Procházet adresářový strom přes nabídku (Autor = PCMan)

en: Btn%s
cs: Tlačítko %s

en: CPU Usage Monitor
cs: Sledování využití procesoru

en: CPU color
cs: barva CPU

en: CPU usage: %.2f%%
cs: využití CPU: %.2f%%

en: C_hange
cs: _Změnit

en: Cannot assign '%s' as a global hotkey: it is already bound.
cs: '%s' nelze přiřadit jako obecnou klávesovou zkratku: Již se používá.

en: Cannot open /proc/net/dev: %s
cs: Nelze otevřít /proc/net/dev: %s

en: Center
cs: Uprostřed

en: Center text
cs: Vycentrovat text

en: Change Layout Option
cs: Volby změny rozvržení

en: Channel to Operate
cs: Kanál k obsluhování

en: Charging color 1
cs: Barva nabíjení 1

en: Charging color 2
cs: Barva nabíjení 2

en: City
cs: Město

en: Click for Open Mixer
cs: Klepnout pro otevření směšovače

en: Click for Toggle Mute
cs: Klepnout pro přepnutí ztlumení

en: Click for Volume Slider
cs: Klepnout pro posuvník hlasitosti

en: Clock Format
cs: Formát hodin

en: Clock Indicator
cs: Ukazatel hodin

en: Combine multiple application windows into a single button
cs: Kombinovat více oken aplikací do jediného tlačítka

en: Command line options:
cs: Volby příkazové řádky:

en: Command to Open Mixer
cs: Příkaz pro otevření směšovače

en: Con_figure
cs: Kon_figurovat

en: Config tool
cs: Konfigurační nástroj

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Connection Properties
cs: Vlastnosti připojení

en: Connection Properties: %s
cs: Vlastnosti připojení: %s

en: Connection has limited or no connectivity
cs: Omezené nebo žádné připojení

en: Could not connect to interface, '%s'
cs: Nelze se připojit k rozhraní, '%s'

en: Could not parse 'netstat' output. Unknown format
cs: Nelze zpracovat výstup aplikace 'netstat'. Neznámý formát

en: Could not parse /proc/net/dev. No data.
cs: Nelze zpracovat /proc/net/dev. Žádná data.

en: Could not parse /proc/net/dev. Unknown format.
cs: Nelze zpracovat /proc/net/dev. Neznámý formát.

en: Could not parse /proc/net/wireless. No data.
cs: Nelze zpracovat /proc/net/wireless. Žádná data.

en: Could not parse /proc/net/wireless. Unknown format.
cs: Nelze zpracovat /proc/net/wireless. Neznámý formát.

en: Could not parse command line '%s': %s
cs: Nelze zpracovat příkazový řádek '%s': %s

en: Could not parse interface name from '%s'
cs: Nelze zpracovat název rozhraní z '%s'

en: Could not parse interface statistics from '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;
cs: Nelze zpracovat statistiku rozhraní z '%s'. prx_idx = %d; ptx_idx = %d; brx_idx = %d; btx_idx = %d;

en: Could not parse wireless details from '%s'. link_idx = %d;
cs: Nelze zpracovat podrobnosti o bezdrátovém zařízení z '%s'. link_idx = %d;

en: Could not send ioctl to interface, '%s'
cs: Nelze poslat data ioctl zařízení, '%s'

en: Country
cs: Země

en: Create New Panel
cs: Vytvořit nový panel

en: Current Conditions for %s
cs: Nynější podmínky pro %s

en: Current Location
cs: Nynější poloha

en: Currently in
cs: Nyní v

en: Currently loaded plugins
cs: Právě zavedené zásuvné moduly

en: Custom Image
cs: Vlastní obrázek

en: Custom color
cs: Vlastní barva

en: Custom:
cs: Vlastní:

en: Delete This Panel
cs: Smazat tento panel

en: Description
cs: Popis

en: Desktop Number / Workspace Name
cs: Číslo pracovní plochy / Název pracovní plochy

en: Desktop Pager
cs: Přepínač ploch

en: Desktop panel for LXDE project
cs: Panel pracovní plochy projektu LXDE

en: Destination:
cs: Cíl:

en: Digital Clock
cs: Digitální hodiny

en: Directory
cs: Adresář

en: Directory Menu
cs: Nabídka adresářů

en: Disable
cs: Zakázat

en: Disable enlargement for small task icons
cs: Vypnout zvětšení pro malé ikony

en: Discharging color 1
cs: Barva vybíjení 1

en: Discharging color 2
cs: Barva vybíjení 2

en: Disconnected
cs: Odpojeno

en: Display
cs: Zobrazení

en: Display CPU frequency and allow to change governors and frequency
cs: Zobrazit frekvenci CPU a povolit změnu regulátorů a frekvence

en: Display CPU usage
cs: Zobrazuje využití procesoru

en: Display RAM usage
cs: Zobrazení využití RAM

en: Display and control volume
cs: Zobrazit a ovládat hlasitost

en: Display battery status using ACPI
cs: Zobrazuje stav baterie pomocí rozhraní ACPI

en: Display desktop names
cs: Zobrazovat názvy pracovních ploch

en: Display digital clock and tooltip
cs: Zobrazovat digitální hodiny a tipy

en: Display monitors (CPU, RAM)
cs: Zobrazit monitory (CPU,RAM)

en: Display system temperature
cs: Zobrazovat teplotu systému

en: Display workspace number, by cmeury@users.sf.net
cs: Zobrazuje číslo pracovní plochy, od cmeury@users.sf.net

en: Do _not reset existing options
cs: _Nevracet nastavení stávajících voleb zpátky

en: Dynamic
cs: Dynamické

en: Edge:
cs: Roh:

en: Encryption Key:
cs: Šifrovací klíč:

en: Enter New Location
cs: Zadejte nové umístění

en: Enter the command you want to execute:
cs: Zadejte příkaz ke spuštění:

en: Enter the:
    - city, or
    - city and state/country, or
    - postal code
    for which to retrieve the weather forecast.
cs: Zadejte:
    - město, nebo
    - město a stát/zemi, nebo
    - poštovní směrovací číslo
    pro které se má získávat předpověď počasí.

en: Err
cs: Chyba

en: Error
cs: Chyba

en: Error, you need to install an application to configure the sound (pavucontrol, alsamixer ...)
cs: Chyba, musíte nainstalovat program k nastavení zvuku (pavucontol, alsamixer ...)

en: Feels like:
cs: Připadá jako:

en: Fiber Distributed Data Interface
cs: Rozhraní Fiber Distributed Data

en: File Manager:
cs: Správce souborů:

en: Flag
cs: Vlajka

en: Flash when there is any window requiring attention
cs: Blikat při žádosti okna

en: Flat buttons
cs: Rovná tlačítka

en: Forecast
cs: Předpověď počasí

en: Forecast for %s unavailable.
cs: Předpověď pro %s není dostupná.

en: Format codes: man 3 strftime; %n for line break
cs: Formátovací kódy: man 3 strftime; %n pro zalomení řádku

en: Frame Relay Access Device
cs: Zařízení protokolu Frame Relay Access

en: Frequency: %d MHz
    Governor: %s
cs: Kmitočet: %d MHz
    Ovladač: %s

en: Front
cs: Přední

en: General
cs: Obecné

en: Generic X.25
cs: Obecné X.25

en: Geometry
cs: Geometrie

en: HW Address:
cs: Hardwarová adresa:

en: Handle keyboard layouts
cs: Přepnout mezi rozvrženími klávesnic

en: Headphone
cs: Sluchátka

en: Height:
cs: Výška:

en: Hide if there is no battery
cs: Skrýt v nepřítomnosti baterie

en: Hotkey for Volume Down
cs: Klávesová zkratka pro snížení hlasitosti

en: Hotkey for Volume Mute
cs: Klávesová zkratka pro ztlumení hlasitosti

en: Hotkey for Volume Up
cs: Klávesová zkratka pro zvýšení hlasitosti

en: Humidity:
cs: Vlhkost:

en: IP Address:
cs: Adresa IP:

en: IPIP Tunnel
cs: Tunel IPIP

en: Ico_nify
cs: Mi_nimalizovat

en: Icon
cs: Ikona

en: Icon size:
cs: Velikost ikon:

en: Icons only
cs: Pouze ikony

en: Id
cs: ID

en: Idle
cs: Nečinný

en: Image
cs: Obrázek

en: Indicator Applications
cs: Indikátor aplikace

en: Indicator applets
cs: Ukazatel appletů

en: Indicators for CapsLock, NumLock, and ScrollLock keys
cs: Indikátory přepínačů CapsLock, NumLock a ScrollLock

en: Info
cs: Informace

en: Integrated Application Launch Bar and Task Bar
cs: Integrovaný panel spouštění aplikací a panel úloh

en: Interface
cs: Zařízení

en: Interface to monitor
cs: Sledované zařízení

en: Keep _system layouts
cs: Zachovat _systémové rozvržení

en: Key combination '%s' cannot be used as a global hotkey, sorry.
cs: Spojení kláves '%s' nelze použít jako celkovou klávesovou zkratku. Promiňte.

en: Keyboard LED
cs: Diody LED na klávesnici

en: Keyboard Layout Handler
cs: Přepínač rozvržení klávesnice

en: Keyboard Layouts
cs: Rozvržení klávesnice

en: Keyboard Model
cs: Model klávesnice

en: Label
cs: Popisek

en: Last updated:
cs: Poslední aktualizace:

en: Launch Mixer
cs: Spustit směšovač

en: Launchers
cs: Spouštěče

en: Layout
cs: Rozvržení

en: Left
cs: Vlevo

en: Left click to iconify all windows.  Middle click to shade them.
cs: Kliknutím levého tlačítka minimalizujete všechna okna.  Kliknutím prostředním tlačítka je skryjete.

en: LeftBtn
cs: Levé tlačítko

en: Line
cs: Vstupní síla zvuku

en: LineOut
cs: Výstupní síla zvuku

en: Local Loopback
cs: Místní smyčka

en: Location '%s' not found!
cs: Stanoviště '%s' nenalezeno!

en: Location matches for '%s'
cs: Stanoviště odpovídá '%s'

en: Location not set.
cs: Poloha nebyla zadána.

en: Location:
cs: Umístění:

en: Log level
cs: Úroveň logování

en: Logout
cs: Odhlásit se

en: Logout Command:
cs: Příkaz pro odhlášení:

en: Logout command is not set
cs: Příkaz pro ohlášení není nastaven

en: Ma_nual
cs: _Ručně

en: Ma_ximize
cs: Ma_ximalizovat

en: Make window managers treat the panel as dock
cs: Správce oken bude považovat panel za dok

en: Manage Networks
cs: Správovat sítě

en: Margin:
cs: Okraj:

en: Master
cs: Hlavní

en: Maximum width of task button
cs: Maximální šířka tlačítka úlohy

en: Menu
cs: Nabídka

en: Messaging Menu
cs: Zprávy

en: MiddleBtn
cs: Prostřední tlačítko

en: Minimize All Windows
cs: Minimalizovat všechna okna

en: Minimize panel when not in use
cs: Minimalizovat panel, pokud se nepoužívá

en: Monitor and Manage networks
cs: Sleduje a spravuje sítě

en: Monitor network status
cs: Sleduje stav sítě

en: Mute
cs: Ztlumit

en: Name
cs: Název

en: Name:
cs: Název:

en: Netmask:
cs: Síťová maska:

en: Network Connection
cs: Síťové připojení

en: Network Connection: %s
cs: Síťové připojení: %s

en: Network Menu
cs: Síť

en: Network Status Monitor
cs: Sledování stavu sítě

en: Network cable is plugged out
cs: Síťový kabel byl odpojen

en: New session is required for this option to take effect
cs: Je potřeba nové sezení, aby tato volba začala účinkovat

en: No Indicators
cs: Źádný indikátor

en: No batteries found
cs: Nenalezeny žádné baterie

en: No file manager is configured.
cs: Není nastaven žádný správce souborů.

en: No network devices found
cs: Nenalezena žádná síťová zařízení

en: None
cs: Žádný

en: None configured
cs: Nic nenastaveno

en: Normal color
cs: Vlastní barva

en: Number of battery to monitor
cs: Počet baterií ke sledování

en: Only Application Launch Bar
cs: Pouze panel spouštění aplikací

en: Only Task Bar (Window List)
cs: Pouze panel úloh (Seznam oken)

en: Only show windows on the same monitor as the task bar
cs: Zobrazovat okna pouze na tom samém monitoru jako lištu úloh

en: Open in _Terminal
cs: Otevřít v _terminálu

en: Orientation
cs: Orientace

en: Panel Applets
cs: Aplety panelu

en: Panel Icon Size
cs: Velikost ikon panelu

en: Panel Preferences
cs: Předvolby panelu

en: Panel Settings
cs: Nastavení panelu

en: Per Window Settings
cs: Nastavení okna

en: Pixels
cs: Pixely

en: Please contact your system administrator to resolve the following problem:
    
    %s
cs: Pro vyřešení následujících potíží kontaktujte administrátora systému:
    
    %s

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Pressure:
cs: Tlak:

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Protocol:
cs: Protokol:

en: Quit
cs: Ukončit

en: RAM color
cs: barva RAM

en: RAM usage: %.1fMB (%.2f%%)
cs: využití RAM: %.1fMB (%.2f%%)

en: R_estore
cs: O_bnovit

en: Really delete this panel?
    <b>Warning: This can not be recovered.</b>
cs: Opravdu chcete smazat tento panel?
    <b>Varování: Tuto akci nelze vzít zpět.</b>

en: Received
cs: Přijato

en: Received:
cs: Přijato:

en: Receiving
cs: Přijímání

en: Refresh
cs: Aktualizovat

en: Rem_ove from Launcher
cs: Ode_brat ze spouštěče

en: Remote IP:
cs: Vzdálená adresa IP:

en: Remove "%s" From Panel
cs: Odebrat "%s" z panelu

en: Repair
cs: Opravit

en: Reserve space, and not covered by maximized windows
cs: Rezervovat prostor, nezakrývat maximalizovanými okny

en: Resource monitors
cs: Zdroj monitorů

en: Restart
cs: Restartovat

en: Right
cs: Vpravo

en: RightBtn
cs: Pravé tlačítko

en: Run
cs: Spustit

en: SIOCGIFCONF error: %s
cs: Chyba SIOCGIFCONF: %s

en: SIOCGIFFLAGS error: %s
cs: Chyba SIOCGIFFLAGS: %s

en: Scope:
cs: Rozsah:

en: Searching for '%s'...
cs: Hledá se '%s'...

en: Select Keyboard Model
cs: Vybrat model klávesnice

en: Select Layout Change Type
cs: Vybrat typ  rozvržení klávesnice

en: Select a directory
cs: Vyberte adresář

en: Select a file
cs: Vyberte soubor

en: Select an image file
cs: Vyberte soubor s obrázkem

en: Sending
cs: Odesílání

en: Sending/Receiving
cs: Odesílání a přijímání

en: Sends commands to all desktop windows.
    Supported commands are 1) iconify and 2) shade
cs: Posílá příkazy všem oknům pracovního prostředí.
    Podporované příkazy jsou 1) minimalizovat a 2) skrýt

en: Sensor
cs: Senzor

en: Sent
cs: Odesláno

en: Sent:
cs: Odesláno:

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Serial Line IP
cs: Sériová linka IP

en: Session Menu
cs: Relace

en: Setting Encryption Key
cs: Nastavení šifrovacího klíče

en: Show CapsLock
cs: Zobrazit CapsLock

en: Show Extended Information
cs: Ukázat rozšířené informace

en: Show Layout as
cs: Zobrazovat rozvržení jako

en: Show NumLock
cs: Zobrazit NumLock

en: Show ScrollLock
cs: Zobrazit ScrollLock

en: Show Signal
cs: Zobrazit signál

en: Show task icons smaller than rest of panel icons
cs: Ukázat ikony úloh menší než zbytek ikon v panelu

en: Show tooltips
cs: Zobrazovat tipy

en: Show weather conditions for a location.
cs: Zobrazit počasí pro dané umístění.

en: Show windows from all desktops
cs: Zobrazit okna všech pracovních ploch

en: Signal
cs: Signál

en: Simple pager plugin
cs: Jednoduchý zásuvný modul pro přepínání pracovních ploch

en: Size
cs: Velikost

en: Size when minimized
cs: Velikost při minimalizaci

en: Solid color (with opacity)
cs: Jediná barva (s neprůhledností)

en: Sorry, there was no window manager configuration program found.
cs: Promiňte, nebyl nalezen žádný program na nastavení správce oken.

en: Sound Menu
cs: Zvuk

en: Source:
cs: Zdroj:

en: Space reservation is not available for this panel because there is another monitor beyond this edge and reservation would cover it if enabled.
cs: Zamluvení místa není pro tento panel dostupné, protože za tímto okrajem je další obrazovka a zamluvení místa by ji, kdyby bylo povoleno, překrylo.

en: Spacer
cs: Prostor

en: Spacing
cs: Rozestupy

en: Speaker+LO
cs: Reproduktor+LO

en: State
cs: Stav

en: Stats
cs: Statistiky

en: Status:
cs: Stav:

en: Stretch
cs: Natáhnout

en: Subnet Mask:
cs: Maska podsítě:

en: Sunrise:
cs: Východ Slunce:

en: Sunset:
cs: Západ Slunce:

en: Support
cs: Podpora

en: Surround
cs: Okolní

en: System Tray
cs: Systémová oblast

en: System theme
cs: Systémový motiv

en: System tray
cs: Systémová oblast

en: Task Bar (Window List)
cs: Panel úloh (Seznam oken)

en: Taskbar shows all opened windows and allow to iconify them, shade or get focus
cs: Panel úloh zobrazuje všechna otevřená okna a umožňuje je minimalizovat, skrýt nebo aktivovat

en: Temperature Monitor
cs: Sledování teploty

en: Terminal Emulator:
cs: Emulátor terminálu:

en: The current error condition
cs: Současný stav chyb

en: The current interface the icon is monitoring.
cs: Zařízení sledované ikonou.

en: The interface name
cs: Název rozhraní

en: The interface packets/bytes statistics
cs: Statistika paketů a bajtů rozhraní

en: The interface state
cs: Stav rozhraní

en: The orientation of the tray.
cs: Orientace systémové oblasti.

en: There is no room for another panel. All the edges are taken.
cs: Není tu místo pro další panel. Všechny strany jsou zabrané.

en: There was an error displaying help:
    %s
cs: Při zobrazování nápovědy došlo k chybě:
    %s

en: This wireless network was encrypted.
    You must have the encryption key.
cs: Bezdrátová síť je zašifrována.
    Je nutné mít šifrovací klíč.

en: Today:
cs: Dnes:

en: Tomorrow:
cs: Zítra:

en: Tooltip Format
cs: Formát tipů

en: Tooltip only
cs: Pouze tip

en: Tooltips Enabled
cs: Tipy povoleny

en: Top
cs: Nahoře

en: Type:
cs: Typ:

en: Unable to open socket: %s
cs: Nelze otevřít soket: %s

en: Units:
cs: Jednotky:

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Updates:
cs: Aktualizace:

en: Use mouse wheel
cs: Používat kolečko myši

en: VJ 6-bit Serial Line IP
cs: VJ 6bitová sériová linka IP

en: VJ Serial Line IP
cs: VJ Sériová linka IP

en: Variant
cs: Varianta

en: Visibility:
cs: Viditelnost:

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Volume Control
cs: Ovládání hlasitosti

en: Volume control
cs: Ovládání hlasitosti

en: Warn
cs: Varování

en: Warning1 color
cs: Barva nabíjení 1

en: Warning1 temperature
cs: Teplota Varování1

en: Warning2 color
cs: Barva nabíjení 1

en: Warning2 temperature
cs: Teplota Varování2

en: Weather Plugin
cs: Modul Počasí

en: Weather Preferences
cs: Předvolby počasí

en: Whether or not the icon's tooltips are enabled.
cs: Povolit zobrazování nebo nezobrazování tipů ikon.

en: Whether or not the signal strength should be displayed.
cs: Zobrazovat nebo nezobrazovat sílu signálu.

en: Whether the interface is a wireless interface
cs: Určuje, zda se rozhraní bezdrátové

en: Width:
cs: Šířka:

en: Wind:
cs: Vítr:

en: Wireless
cs: Bezdrátová síť

en: Wireless Connection has no connectivity
cs: Bezdrátové připojení nemá konektivitu

en: Wireless Networks not found in range
cs: V dosahu nebyly nalezeny žádné bezdrátové sítě

en: Wireless signal strength percentage
cs: Procentuální vyjádření síly signálu bezdrátového zařízení

en: Workspace %d
cs: Pracovní plocha %d

en: Workspace _%d
cs: Pracovní plocha _%d

en: You must specify a location.
cs: Musíte zadat polohu stanoviště.

en: _All workspaces
cs: _Všechny pracovní plochy

en: _Automatic, every
cs: _Automaticky, každých

en: _Browse
cs: _Procházet

en: _Close Window
cs: _Zavřít okno

en: _Close all windows
cs: _Zavřít všechna okna

en: _English (°F)
cs: _Anglické (°F)

en: _Metric (°C)
cs: _Metrické (°C)

en: _Move to Workspace
cs: _Přesunout na pracovní plochu

en: _Name:
cs: _Název:

en: _New Instance
cs: _Nová instance

en: _New Location:
cs: _Nové umístění

en: _Raise
cs: _Obnovit

en: _Remember layout for each window
cs: _Zapamatovat si rozvržení pro každé okno

en: _Set
cs: _Nastavit

en: bytes
cs: bajtů

en: default
cs: Výchozí

en: lxpanel %s - lightweight GTK2+ panel for UNIX desktops
cs: lxpanel %s - odlehčený panel napsaný v GTK2+ pro UNIXová pracovní prostředí

en: minutes
cs: minut

en: packets
cs: paketů

en: pixels
cs: pixely
