Libfm 1.2 - en to cs translation catalogue (373 entries)

en: %s files
cs: Soubory %s

en: %u byte | %u bytes
cs[0]: %u byte
cs[1]: %u byty
cs[2]: %u bytů

en: (None)
cs: (Nic)

en: <No subfolders>
cs: <Žádné podsložky>

en: <b>%s file:</b>
cs: <b>Soubor %s:</b>

en: <b>%s files:</b>
cs: <b>Soubory %s :</b>

en: <b>Access Control</b>
cs: <b>Řízení přístupu</b>

en: <b>C_hange content:</b>
cs: <b>Z_měnit obsah:</b>

en: <b>C_ommand line to execute:</b>
cs: <b>P_říkaz ke spuštění:</b>

en: <b>Choose icon from:</b>
cs: <b>Vybrat ikonu z:</b>

en: <b>Co_mmand:</b>
cs: <b>Př_íkaz:</b>

en: <b>D_escription:</b>
cs: <b>P_opis:</b>

en: <b>Errors occurred:</b>
cs: <b>Došlo k chybám:</b>

en: <b>File Contain_s:</b>
cs: <b>Soubor obsahu_je:</b>

en: <b>File Size</b>
cs: <b>Velikost souboru</b>

en: <b>File Type</b>
cs: <b>Typ souboru</b>

en: <b>File _Name Patterns:</b>
cs: <b>Vzor _názvu souboru:</b>

en: <b>File operation is in progress...</b>
cs: <b>Probíhá operace se soubory...</b>

en: <b>File type:</b>
cs: <b>Typ souboru:</b>

en: <b>File:</b>
cs: <b>Soubor:</b>

en: <b>G_roup:</b>
cs: <b>S_kupina:</b>

en: <b>In:</b>
cs: <b>Do:</b>

en: <b>Last Modified Time</b>
cs: <b>Čas poslední zmeny</b>

en: <b>Last access:</b>
cs: <b>Poslední přístup:</b>

en: <b>Last modification:</b>
cs: <b>Naposledy změněn:</b>

en: <b>Last permissions change:</b>
cs: <b>Poslední  změna práv:</b>

en: <b>Location:</b>
cs: <b>Umístění:</b>

en: <b>Mail Client</b>
cs: <b>Emailový klient</b>

en: <b>O_wner:</b>
cs: <b>V_lastník:</b>

en: <b>Open _with:</b>
cs: <b>Otevřít _pomocí:</b>

en: <b>Plac_es to Search:</b>
cs: <b>Mís_ta k hledání</b>

en: <b>Select an application to open "%s" files</b>
cs: <b>Použít vybranou aplikaci pro otevření souborů "%s" </b>

en: <b>Size on disk:</b>
cs: <b>Velikost na disku:</b>

en: <b>Special bits:</b>
cs: <b>Speciální bity:</b>

en: <b>Target file:</b>
cs: <b>Cíl souboru:</b>

en: <b>Terminal Emulator</b>
cs: <b>Emulátor terminálu</b>

en: <b>The file operation was completed with errors.</b>
cs: <b>Souborová operace byla dokončena s chybami.</b>

en: <b>There is already a file with the same name in this location.</b>
    
    Do you want to replace the existing file
cs: <b>Toto umístění obsahuje soubor se stejným názvem.</b>
    
    Chcete nahradit stávající soubor

en: <b>These special codes can be used in the command line:</b>
      <b>%f</b>: Represents a single file name
      <b>%F</b>: Represents multiple file names
      <b>%u</b>: Represents a single URI of the file
      <b>%U</b>: Represents multiple URIs
cs: <b>V příkazové řádce mohou být použity tyto speciální kódy:</b>
      <b>%f</b>: Představuje jeden soubor
      <b>%F</b>: Představuje více souborů
      <b>%u</b>: Představuje jednu URI adresu souboru
      <b>%U</b>: Představuje více URI adres

en: <b>Time remaining:</b>
cs: <b>Zbývající čas:</b>

en: <b>To:</b>
cs: <b>Do:</b>

en: <b>Total count of files:</b>
cs: <b>Celkový počet souborů:</b>

en: <b>Total size of files:</b>
cs: <b>Celková velikost souborů:</b>

en: <b>Web Browser</b>
cs: <b>WWW prohlížeč</b>

en: <b>_Access content:</b>
cs: <b>_Přístup k obsahu:</b>

en: <b>_Application name (optional, set it to keep association)</b>
cs: <b>Jméno _aplikace</b>

en: <b>_Execute:</b>
cs: <b>_Spustit:</b>

en: <b>_Name:</b>
cs: <b>_Název:</b>

en: <b>_View content:</b>
cs: <b>_Zobrazit obsah:</b>

en: <b>_Working directory:</b>
cs: <b>_Pracovní adresář:</b>

en: Any valid content type can be entered here. Wildcard '*' is allowed at end of the type. Multiple types should be separated with ';'.
cs: Lze sem vložit jakýkoliv platný typ obsahu. Zástupný znak '*' je povolen na konci typu. Vícenásobné typy by měly být odděleny středníkem ';'.

en: Anyone
cs: Kdokoliv

en: Applications
cs: Aplikace

en: Are you sure you want to empty the trash can?
cs: Skutečně chcete vyprázdnit složku koše?

en: Blank Blu-Ray Disc
cs: Prázdný disk Blu-Ray

en: Blank Blu-Ray R Disc
cs: Prázdný disk Blu-Ray R

en: Blank Blu-Ray RW Disc
cs: Prázdný disk Blu-Ray RW

en: Blank CD-R Disc
cs: Prázdný disk CD-R

en: Blank CD-ROM Disc
cs: Prázdný disk CD-ROM

en: Blank CD-RW Disc
cs: Prázdný disk CD-RW

en: Blank DVD+R DL Disc
cs: Prázdný disk DVD+R DL

en: Blank DVD+R Disc
cs: Prázdný disk DVD+R

en: Blank DVD+RW DL Disc
cs: Prázdný disk DVD+RW DL

en: Blank DVD+RW Disc
cs: Prázdný disk DVD+RW

en: Blank DVD-RAM Disc
cs: Prázdný disk DVD-RAM

en: Blank DVD-ROM Disc
cs: Prázdný disk DVD-ROM

en: Blank DVD-RW Disc
cs: Prázdný disk DVD-RW

en: Blank HD DVD Disc
cs: Prázdný disk HD DVD

en: Blank HD DVD-R Disc
cs: Prázdný disk HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW Disc
cs: Prázdný disk HD DVD-RW

en: Blank MO Disc
cs: Prázdný disk MO

en: Blank MRW Disc
cs: Prázdný disk MRW

en: Blank MRW/W Disc
cs: Prázdný disk MRW/W

en: Blank Optical Disc
cs: Prázdný optický disk

en: Blu-Ray Disc
cs: Disk Blu-Ray

en: Blu-Ray R Disc
cs: Disk Blu-Ray R

en: Blu-Ray RW Disc
cs: Disk Blu-Ray RW

en: By File _Type
cs: Podle _typu souboru

en: By _Modification Time
cs: Podle data _úpravy

en: By _Name
cs: Podle _jména

en: By _Size
cs: Podle _velikosti

en: Bytes
cs: Bytů

en: CD-R Disc
cs: Disk CD-R

en: CD-ROM Disc
cs: Disk CD-ROM

en: CD-RW Disc
cs: Disk CD-RW

en: C_ontent
cs: O_bsah

en: C_opy Here
cs: Z_kopírovat sem

en: C_ustom Command Line
cs: V_lastní příkazový řádek

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: Cannot access destination file
cs: Nelze získat přístup k cílovému souboru

en: Cannot copy a folder into its sub folder
cs: Nelze kopírovat složku samu do sebe

en: Cannot copy file '%s': not supported
cs: Nelze kopírovat soubor '%s':  není podporováno

en: Cannot create XML definition for '%s'
cs: Nelze vytvořit XML definici pro '%s'

en: Cannot create a link on non-native filesystem
cs: Nelze vytvořit odkaz na ne-nativním souborovém systému

en: Cannot create menu item '%s'
cs: Nelze vytvořit položku menu "%s"

en: Cannot move a folder into its sub folder
cs: Nelze přesunout složku samu do sebe

en: Cannot set working directory to '%s': %s
cs: Nelze změnit pracovní složku na „%s“: %s

en: Cannot untrash file '%s': original path not known
cs: Nelze obnovit soubor '%s' z koše: původní umístění neznámé

en: Case insensiti_ve
cs: _Nezáleží na velikosti písmen

en: Change hidden status isn't supported for menu directory
cs: Změna skrytého statusu není podporována pro menu adresáře

en: Changes active tab
cs: Změny aktivní karty

en: Changing attributes of
cs: Změna atributů

en: Changing attributes of files
cs: Mění se atributy souborů

en: Character reference '%-.*s' does not encode a permitted character
cs: Odkaz na znak „%-.*s“ nekóduje povolený znak

en: Character reference did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
cs: Odkaz na znak nekončí středníkem; pravděpodobně jste použili znak pro ampersand bez úmyslu začít entitu – zapište prosím ligaturu et jako &amp;

en: Choose An Icon...
cs: Zvolit ikonu...

en: Choose Application
cs: Vyberte aplikaci

en: Choose Date
cs: Zvolte datum

en: Choose Executable File
cs: Vybrat spustitelný soubor

en: Choose a date from the following calendar
cs: Vybrat datum z kalendáře

en: Co_mpress...
cs: Ko_mprimovat...

en: Command line:
cs: Příkazový řádek:

en: Command to execute when the application icon is activated
cs: Příkaz ke spuštění, když ikona aplikace je aktivovaná

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Confirm File Replacing
cs: Potvrdit nahrazení souborů

en: Copy Pa_th(s)
cs: Kopírovat ce_stu/y

en: Copying
cs: Kopírování

en: Could not determine content type of file '%s' to launch it
cs: Nemohu určit typ obsahu souboru '%s' pro jeho spuštění

en: Create _New...
cs: Vytvořit _nový...

en: Create new or change existing desktop entry
cs: Vytvořit nový nebo změnit stávající vstup na ploše

en: Creating %s
cs: Vytvářím %s

en: Creating ...
cs: Vytvářím...

en: Creating New Folder
cs: Vytváření nové složky

en: Creating link
cs: Vytvářím odkaz

en: Creating links to files
cs: Vytvářím odkazy na soubory

en: Customize
cs: Přizpůsobit

en: DVD+R DL Disc
cs: Disk DVD+R DL

en: DVD+R Disc
cs: Disk DVD+R

en: DVD+RW DL Disc
cs: Disk DVD+RW DL

en: DVD+RW Disc
cs: Disk DVD+RW

en: DVD-RAM Disc
cs: Disk DVD-RAM

en: DVD-ROM Disc
cs: Disk DVD-ROM

en: DVD-RW Disc
cs: Disk DVD-RW

en: Deleting
cs: Mazání

en: Description
cs: Popis

en: Desktop
cs: Pracovní plocha

en: Destination is a sub folder of source
cs: Cílové umístění je uvnitř zdrojové složky

en: Detailed _List View
cs: Podrobný _seznam

en: Devices
cs: Zařízení

en: Directory Tree
cs: Strom adresářů

en: Do you want to delete the %d selected file? | Do you want to delete the %d selected files?
cs[0]: Opravdu chcete odstranit %d vybraný soubor?
cs[1]: Opravdu chcete odstranit %d vybrané soubory?
cs[2]: Opravdu chcete odstranit %d vybraných souborů?

en: Do you want to delete the file '%s'?
cs: Opravdu chcete odstranit soubor '%s'?

en: Do you want to move the %d selected file to trash can? | Do you want to move the %d selected files to trash can?
cs[0]: Chcete přesunout %d vybraný soubor do koše?
cs[1]: Chcete přesunout %d vybrané soubory do koše?
cs[2]: Chcete přesunout %d vybraných souborů do koše?

en: Do you want to move the file '%s' to trash can?
cs: Chcete přesunout soubor '%s'  do koše?

en: Do you want to recursively apply these changes to all files and sub-folders?
cs: Chcete rekurzivně použít tyto změny pro všechny soubory a pod-složky?

en: Document ended unexpectedly
cs: Dokument neočekávaně skončil

en: Document was empty or contained only whitespace
cs: Dokument je prázdný nebo obsahuje pouze mezery

en: Duplicate handler for tag <%s>
cs: Duplicitní handler pro tag <%s>

en: E_xtract To...
cs: Roz_balit do...

en: Element '%s' was closed but no element was opened
cs: Prvek '%s' byl uzavřen, ale žádný prvek nebyl otevřen

en: Element '%s' was closed but the currently open element is '%s'
cs: Byl uzavřen prvek „%s“, ale aktuálně je otevřen prvek „%s“

en: Empty File
cs: Prázdný soubor

en: Empty entity '&;' seen; valid entities are: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;
cs: Nalezena prázdná entita '&;' platnými entitami jsou: &amp; &quot; &lt; &gt; &apos;

en: Enter a name for empty file:
cs: Zadejte jméno pro prázdný soubor:

en: Enter a name for the new %s:
cs: Zadejte název pro %s:

en: Enter a name for the newly created folder:
cs: Zadejte jméno nově vytvořené složky:

en: Enter a new name:
cs: Vložte nový název:

en: Entity did not end with a semicolon; most likely you used an ampersand character without intending to start an entity - escape ampersand as &amp;
cs: Entita nekončí středníkem; pravděpodobně jste použili znak pro ampersand bez úmyslu začít entitu – zapište prosím ligaturu et jako &amp;

en: Entity name '%-.*s' is not known
cs: Název entity „%-.*s“ není znám

en: Error
cs: Chyba

en: Executable files
cs: Spustitelné soubory

en: Execute File
cs: Spustit soubor

en: Execute custom command line to open files
cs: Spustit vlastní příkaz pro otevření souborů

en: Execute in _Terminal
cs: Spustit v _terminálu

en: Extension
cs: Přípona

en: Extract _Here
cs: Rozbalit _zde

en: Failed to parse '%-.*s', which should have been a digit inside a character reference (&#234; for example) - perhaps the digit is too large
cs: Nelze zpracovat '%-.*s', což by mělo být číslo v odkazu na znak (například &#234;) – číslo je možná příliš velké

en: File Associations
cs: Asociace souborů

en: File Properties
cs: Vlastnosti souboru

en: File _Type
cs: _Typ souboru

en: Files of different types
cs: Soubory různých typů

en: Files on this system are hidden if their name starts with a dot ('.'). Hit <Ctrl+H> to toggle displaying hidden files.
cs: Soubory v tomto souborovém systému jsou skryté pokud jejich název začíná tečkou ('.'). Stiskněte <Ctrl+H> pro zapnutí zobrazení skrytých souborů.

en: Filesystem Root
cs: Kořen systému souborů

en: Finished
cs: Dokončeno

en: FmMenuVFileMonitor: folder '%s' not found in menu cache
cs: FmMenuVFileMonitor: složka '%s' nenalezena v menu mezipaměti

en: Folde_rs
cs: Složk_y

en: Folder
cs: Složka

en: Folder Prop_erties
cs: Vlast_nosti složky

en: Folder location bar
cs: Panel umístění složky

en: Generic name of the application
cs: Obecný název aplikace

en: HD DVD Disc
cs: Disk HD DVD

en: HD DVD-R Disc
cs: Disk HD DVD-R

en: HD DVD-RW Disc
cs: Disk HD DVD-RW

en: H_ide
cs: S_krýt

en: Hidden file
cs: Skrytý soubor

en: Hide or unhide the file
cs: Skrýt nebo zobrazit soubor

en: Home Folder
cs: Domovská složka

en: Icon of the file in folder view
cs: Ikona souboru v zobrazení složek

en: Image files
cs: Soubory s obrázky

en: Installed Applications
cs: Nainstalované aplikace

en: Invalid char '%c' at end of attribute value, expected '%c'
cs: Neplatný char '%c' na konci hodnoty atributu, očekává se '%c'

en: Invalid char '%c' at start of attribute value
cs: Neplatný char '%c' na začátku hodnoty atributu

en: Invalid description of thumbnailer application
cs: Neplatný popis náhledové aplikace

en: Invalid desktop entry file: '%s'
cs: Chybné jméno položky menu '%s'

en: Invalid destination
cs: Neplatný cíl

en: Invalid menu directory
cs: Neplatné menu adresáře

en: Invalid menu directory '%s'
cs: Neplatné menu adresáře %s

en: Invalid menu item
cs: Neplatná položka menu

en: Invalid operation with menu root
cs: Neplatná operace s kořenem nabídky

en: Invalid value for attribute '%s'
cs: Neplatná hodnota pro atribut %s

en: L_ater than:
cs: P_ozději než:

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Location
cs: Lokace

en: MO Disc
cs: Disk MO

en: MRW Disc
cs: Disk MRW

en: MRW/W Disc
cs: Disk MRW/W

en: Menu cache error
cs: Chyba cache menu

en: Menu item name cannot be empty
cs: Název položky menu nemůže být prázdná

en: Menu path '%s' already exists
cs: Cesta menu '%s' již existuje

en: Mingle _Files and Folders
cs: Míchat _soubory a složky

en: Modified
cs: Změněno

en: Move Bookmark _Down
cs: Posunout záložku _níž

en: Move Bookmark _Up
cs: Posunout záložku _výš

en: Move _Right
cs: Posunout _doprava

en: Move to _Trash
cs: Přesunout do _Koše

en: Moving
cs: Přesouvání

en: Multiple files
cs: Více souborů

en: Name
cs: Název

en: Name of menu directory should not end with ".desktop"
cs: Název menu adresáře by nemělo končit příponou ".desktop"

en: Name/_Location
cs: Jméno/_Lokace

en: Network
cs: Síť

en: New
cs: Nový

en: No default application is set for MIME type %s
cs: Pro MIME %s nebyla nalezena výchozí aplikace.

en: No default application is set to launch URIs %s://
cs: Nebyla nalezena výchozí aplikace pro spuštění URIs %s://

en: No folders are specified.
cs: Nejsou specifikovány žádné adresáře.

en: No terminal emulator is set in libfm config
cs: V libfm configu nebyl nalezen žádný emulátor terminálu

en: Nobody
cs: Nikdo

en: None
cs: Žádné

en: Only owner and group
cs: Pouze vlastník a skupina

en: Only search for files of following types:
cs: Hledat pouze soubory následujících typů:

en: Only system administrators have the permission to do this.
cs: Toto má právo provádět pouze systémový správce.

en: Open _With
cs: Otevřít _s

en: Open _With...
cs: Otevřít _s...

en: Operation not supported
cs: Operace není podporována

en: Optical Disc
cs: Optický disk

en: Ot_her:
cs: Ji_né:

en: Owner
cs: Vlastník

en: Pa_ste and Go
cs: Vlo_žit a jít

en: Pattern may be either POSIX shell pattern list (with ',' as separator) or POSIX regular expression.
cs: Systém zápisu může být jak POSIX shell seznam (s ',' jako oddělovačem) nebo POSIX regulární výraz.

en: Permissions
cs: Práva

en: Places
cs: Místa

en: Please enter a new name:
cs: Prosím zadejte nový název:

en: Please enter a valid group name or numeric id.
cs: Prosím zadejte platné jméno nebo číselné id skupiny.

en: Please enter a valid user name or numeric id.
cs: Prosím zadejte platné jméno nebo číselné id uživatele.

en: Preferred Applications
cs: Upřednostňované aplikace

en: Preparing...
cs: Připravuje se...

en: Prop_erties
cs: Vlast_nosti

en: Question
cs: Otázka

en: RESULT
cs: VÝSLEDEK

en: Re_move from Bookmarks
cs: O_debrat ze záložek

en: Rename Bookmark Item
cs: Přejmenovat záložku

en: Rename File
cs: Přejmenovat soubor

en: Restore trashed files to original paths
cs: Obnovit soubory z koše do původních umístění

en: Restoring
cs: Obnovuje se

en: SOURCE
cs: ZDROJ

en: Search
cs: Hledat

en: Search Files
cs: Hledat soubory

en: Search Results
cs: Výsledky hledání

en: Search _hidden files
cs: Hledat _skryté soubory

en: Select Folder
cs: Vyberte složku

en: Select applications called on click on Web link or e-mail address
cs: Vyberte aplikaci, která se spustí při kliknutí na webový odkaz nebo e-mail adresu

en: Select the application used to open files of this type
cs: Vyberte aplikaci pro otevírání souborů tohoto typu

en: Set GID
cs: Nastavit GID

en: Set UID & GID
cs: Nastavit UID & GID

en: Setting attribute '%s' not supported
cs: Nastavení atributu %s není podporováno

en: Setting display name can be done only for single file
cs: Nastavení zobrazení jména může být provedeno pouze na jednoho souboru

en: Setting target can be done only for single file
cs: Stanovení cíle lze dosáhnout pouze pro jeden soubor

en: Shortcut Editor
cs: Editor zkratek

en: Show %s
cs: Zobrazit %s

en: Show _Hidden
cs: Zobrazit _skryté soubory

en: Shows list of common places, devices, and bookmarks in sidebar
cs: Zobrazit seznam běžných míst, zařízení a záložek v postranním panelu

en: Shows tree of directories in sidebar
cs: Zobrazit strom adresářu v postranním panelu

en: Size
cs: Velikost

en: Some files cannot be moved to trash can because the underlying file systems don't support this operation.
    Do you want to delete them instead?
cs: Některé soubory nelze přesunout do koše, protože souborový systém tuto operaci nepodporuje.
    Chcete je trvale odstranit?

en: Source and destination are the same.
cs: Zdroj a cíl jsou shodné.

en: Space isn't allowed in the close tag
cs: V uzavíracím tagu není mezera povolena

en: Special flags for directory access
cs: Speciální práva pro přístup do adresáře

en: Special flags for file execution
cs: Speciální práva pro spuštění souboru

en: Sticky & set GID
cs: Sticky & nastavit GID

en: System Applications
cs: Systémové aplikace

en: Te_xt files
cs: Te_xt souborů

en: The '%s' entry file is broken
cs: Soubor vstupu '%s' je poškozen

en: The '%s' is a menu directory
cs: '%s' je menu adresáře

en: The '%s' isn't a menu item
cs: '%s' není položka menu

en: The URI subpath '%s' contains invalid escaped characters
cs: URI subcesta '%s' obsahuje nesprávné změněné znaky

en: The menu item '%s' doesn't have appropriate entry file
cs: Položka menu '%s' nemá odpovídající vstupní soubor

en: The preferred Mail Client will be used to compose emails when you click on e-mail addresses.
cs: Při kliknutí na emailové adresy bude pro psaní zprávy použit preferovaný emailový klient.

en: The preferred Web Browser will be used to open hyperlinks.
cs: Při kliknutí na odkazy bude pro otevření použit preferovaný WWW prohlížeč.

en: The specified directory '%s' is not valid
cs: Zadaná složka '%s' není platná

en: The working directory to run the program in
cs: Pracovní adresář ke spuštění programu v

en: This file '%s' is executable. Do you want to execute it?
cs: Soubor '%s' je spustitelný. Chcete jej spustit?

en: This file is hidden because its name starts with a dot ('.').
cs: Soubor je skrytý protože jeho název začíná tečkou ('.').

en: This text file '%s' seems to be an executable script.
    What do you want to do with it?
cs: Textový soubor '%s' vypadá jako spustitelný skript.
    Co s ním budete dělat?

en: Tooltip to show on application
cs: Tooltip pro zobrazení na aplikaci

en: Trash Can
cs: Koš

en: Trashing
cs: Přesouvám do koše

en: Type: %s
    Modified: %s
cs: Typ: %s
    Změněno: %s

en: Type: %s
    Size: %s
    Modified: %s
cs: Typ: %s
    Velikost: %s
    Změněno: %s

en: Unh_ide
cs: Zo_brazit

en: Use selected application to open files
cs: Použít vybranou aplikaci pro otevření souborů

en: View of folder contents
cs: Pohled na obsah složky

en: Who can change content of the file/directory
cs: Kdo může měnit obsah souboru/adresáře

en: Who can execute the file or enter the directory
cs: Kdo může spouštět soubor nebo vstupovat do adresáře

en: Who can read content of the file/directory
cs: Kdo může číst obsah souboru/adresáře

en: XDirectSave failed.
cs: XDirectSave selhal.

en: XML file '%s' error (%d:%d):
cs: XML soubor %s chyba (%d:%d):

en: Your bookmarks already have a bookmark for this folder.
cs: Vaše záložky již obsahují záložku pro tuto složku:

en: _Add to Bookmarks
cs: _Přidat do záložek

en: _Apply this option to all existing files
cs: _Použít tuto možnost na všechny soubory

en: _Audio files
cs: _Zvukové soubory

en: _Bigger than:
cs: _Větší než:

en: _Browse...
cs: _Procházet...

en: _Cancel
cs: _Zrušeno

en: _Compact View
cs: _Kompaktní zobrazení

en: _Desktop Entry
cs: _Vstup Plochy

en: _Directory Tree
cs: _Strom adresářů

en: _Documents
cs: _Dokumenty

en: _Earlier than:
cs: _Dříve než:

en: _Eject Removable Media
cs: _Vysunout vyměnitelné medium

en: _Empty Trash Can
cs: _Vyprázdnit koš

en: _Execute in terminal emulator
cs: _Spustit v emulátoru terminálu

en: _File name:
cs: _Název souboru:

en: _Forget Width
cs: _Zapomenout šířku

en: _Format Volume
cs: _Naformátovat svazek

en: _General
cs: _Obecné

en: _Hide %s
cs: _Skrýt %s

en: _Icon View
cs: _Ikony

en: _Ignore Name Case
cs: _Ignorovat velikost znaků

en: _Image files
cs: _Obrázky

en: _Installed Applications
cs: _Nainstalované aplikace

en: _Invert Selection
cs: _Invertovat výběr

en: _Keep terminal window open after command execution
cs: _Po spuštění příkazu ponechat okno terminálu otevřené

en: _Link Here
cs: _Vytvořit zde odkaz

en: _Mount Volume
cs: _Připojit svazek

en: _Move Here
cs: _Přesunout sem

en: _Move Left
cs: _Posunout doleva

en: _Off
cs: _Vypnuto

en: _Open
cs: _Otevřít

en: _Overwrite
cs: _Přepsat

en: _Pause
cs: _Pozastavit

en: _Permissions
cs: _Práva

en: _Places
cs: _Místa

en: _Properties
cs: _Vlastnosti

en: _Remote
cs: _Vzdálený

en: _Rename
cs: _Přejmenovat

en: _Rename Bookmark Item
cs: _Přejmenovat záložku

en: _Rename Folder...
cs: _Přejmenovat složku...

en: _Rename...
cs: _Přejmenovat

en: _Restore
cs: _Obnovit

en: _Resume
cs: _Pokračovat

en: _Run default application on file after creation
cs: _Spustit výchozí aplikaci na souboru po vytvoření

en: _Search in sub directories
cs: _Hledat v podadresářích

en: _Set selected application as default action for this file type
cs: _Nastavit vybranou aplikaci jako výchozí pro tento typ souboru

en: _Skip
cs: _Přeskočit

en: _Smaller than:
cs: _Menší než:

en: _Sort Files
cs: _Seřadit soubory

en: _Thumbnail View
cs: _Pohled s náhledy

en: _Unmount Volume
cs: _Odpojit svazek

en: _Use regular expression
cs: _Použít regulární výrazy

en: _Use startup notification
cs: _Použít oznámení při spuštění

en: _Video files
cs: _Video

en: byte | bytes
cs[0]: byte
cs[1]: byty
cs[2]: bytů

en: fm_template_create_file: invalid argument
cs: fm_template_create_file: neplatný argument

en: image files
cs: Soubory obrázků

en: result file name
cs: název výsledného souboru

en: scanning...
cs: Zkoumám...

en: scanning... %d
cs: prohledávám… %d

en: shortcut to URI
cs: Zkratka k URI

en: source file name or desktop id
cs: název zdrojového souboru nebo desktop id

en: system icon theme
cs: Systémové téma ikon

[ctx: this is a file access mode - only owner can access the file, for others access is denied]
en: Only owner
cs: Pouze vlastník

[ctx: this is a file access mode bit, also known as 'suid']
en: Set UID
cs: Nastavit UID

en: with the following file?
cs: následujícím souborem?
