gstreamer 1.12.0 - en to cs translation catalogue (371 entries)

en: "%s" is a directory.
cs: „%s“ je složka.

en: %d blacklist entry | %d blacklist entries
cs[0]: %d záznam na černé listině
cs[1]: %d záznamy na černé listině
cs[2]: %d záznamů na černé listině

en: %d blacklisted file | %d blacklisted files
cs[0]: %d soubor na černé listině
cs[1]: %d soubory na černé listině
cs[2]: %d souborů na černé listině

en: %d feature | %d features
cs[0]: %d funkce
cs[1]: %d funkce
cs[2]: %d funkcí

en: %d plugin | %d plugins
cs[0]: %d zásuvný modul
cs[1]: %d zásuvné moduly
cs[2]: %d zásuvných modulů

en: ,
cs: ;

en: A lot of buffers are being dropped.
cs: Většina vyrovnávacích pamětí je vyřazena.

en: A slashes ('/') separated list of types of elements (also known as klass) to list. (unordered)
cs: Seznam typů elementů (nazývaných také třídy) oddělený lomítky („/“), který se má vypsat (neseřazený)

en: Additional debug info:
    %s
cs: Dodatečné ladicí informace:
    %s

en: An error happened while waiting for EOS
cs: Nastala chyba při čekání na konec proudu (EOS)

en: Application used to create the media
cs: Aplikace použitá k vytvoření média

en: Arbitrary application data to be serialized into the media
cs: Libovolná aplikační data, která jsou serializována do média

en: Blacklisted files:
cs: Soubory na černé listině:

en: Buffering, setting pipeline to PAUSED ...
cs: Ukládá se do vyrovnávací paměti, nastavuje se roura na POZASTAVENA…

en: Caps Change Mode
cs: Režim změny schopností

en: Changes coloring mode of the debug log. Possible modes: off, on, disable, auto, unix
cs: Změnit režim obarvení ladicího záznamu. Možné režimy: off, on, disable, auto, unix

en: Check if the specified element or plugin exists
cs: Zkontrolovat, zda zadaný element nebo zásuvný modul existuje

en: Colon-separated paths containing plugins
cs: Dvojtečkou oddělované cesty obsahující zásuvné moduly

en: Comma-separated list of category_name:level pairs to set specific levels for the individual categories. Example: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3
cs: Čárkami oddělovaný seznam dvojic název_kategorie:úroveň pro nastavení konkrétních úrovní pro jednotlivé kategorie. Příklad: GST_AUTOPLUG:5,GST_ELEMENT_*:3

en: Comma-separated list of plugins to preload in addition to the list stored in environment variable GST_PLUGIN_PATH
cs: Čárkami oddělovaný seznam zásuvných modulů, které se mají načíst dopředu, navíc k seznamu uloženému v proměnné prostředí GST_PLUGIN_PATH

en: Could not close resource.
cs: Nelze zavřít prostředek.

en: Could not close supporting library.
cs: Nelze zavřít podpůrnou knihovnu.

en: Could not configure supporting library.
cs: Nelze nastavit podpůrnou knihovnu.

en: Could not create temp file "%s".
cs: Nelze vytvořit dočasný soubor „%s“.

en: Could not decode stream.
cs: Nelze dekódovat proud.

en: Could not demultiplex stream.
cs: Nelze demultiplexovat proud.

en: Could not determine type of stream.
cs: Nelze zjistit typ proudu.

en: Could not encode stream.
cs: Nelze zakódovat proud.

en: Could not get info on "%s".
cs: Nelze získat informace o „%s“.

en: Could not get/set settings from/on resource.
cs: Nelze získat/změnit nastavení prostředku.

en: Could not initialize supporting library.
cs: Nelze inicializovat podpůrnou knihovnu.

en: Could not load plugin file: %s
cs: Nelze načíst soubor se zásuvným modulem: %s

en: Could not multiplex stream.
cs: Nelze multiplexovat proud.

en: Could not open file "%s" for reading.
cs: Nelze otevřít soubor „%s“ pro čtení.

en: Could not open file "%s" for writing.
cs: Nelze otevřít soubor „%s“ pro zápis.

en: Could not open resource for reading and writing.
cs: Nelze otevřít prostředek pro čtení a zápis.

en: Could not open resource for reading.
cs: Nelze otevřít prostředek pro čtení.

en: Could not open resource for writing.
cs: Nelze otevřít prostředek pro zápis.

en: Could not perform seek on resource.
cs: Nelze se posouvat v prostředku.

en: Could not read from resource.
cs: Nelze číst z prostředku.

en: Could not synchronize on resource.
cs: Nelze se synchronizovat s prostředkem.

en: Could not write to resource.
cs: Nelze zapisovat do prostředku.

en: Default debug level from 1 (only error) to 9 (anything) or 0 for no output
cs: Výchozí úroveň ladění od 1 (jen chyby) do 9 (vše) nebo 0 pro žádný výstup

en: Delayed linking failed.
cs: Odložené propojení selhalo.

en: Disable colored debugging output
cs: Zakázat obarvený ladicí výstup

en: Disable debugging
cs: Zakázat ladění

en: Disable spawning a helper process while scanning the registry
cs: Zakázat větvení pomocných procesů při prohledávání registru

en: Disable trapping of segmentation faults during plugin loading
cs: Zakázat zachytávání porušení segmentace při načítání zásuvných modulů

en: Disable updating the registry
cs: Zakázat aktualizaci registru

en: Do not install a fault handler
cs: Neinstalovat obsluhu výjimek

en: Do not output status information for the specified property if verbose output is enabled (can be used multiple times)
cs: Když je zapnutý podrobný výpis, nevypisovat stavové informace pro zadanou vlastnost (může být uvedeno vícekrát)

en: Do not print any progress information
cs: Nevypisovat žádné informace o průběhu

en: Done buffering, setting pipeline to PLAYING ...
cs: Ukládání do vyrovnávací paměti hotovo, nastavuje se roura na PŘEHRÁVÁ…

en: EOS on shutdown enabled -- Forcing EOS on the pipeline
cs: Zakončení proudu (EOS) při vypnutí povoleno -- Vynucuje se zakončení proudu v rouře

en: EOS on shutdown enabled -- waiting for EOS after Error
cs: Zakončení proudu (EOS) při vypnutí povoleno -- Čeká se na značku EOS po výskytu chyby

en: EOS received - stopping pipeline...
cs: Obdržen konec proudu (EOS) – zastavuje se roura…

en: ERROR: Pipeline doesn't want to pause.
cs: CHYBA: Roura se nechce pozastavit.

en: ERROR: from element %s: %s
cs: CHYBA: od elementu %s: %s

en: ERROR: pipeline could not be constructed.
cs: CHYBA: nelze sestavit rouru.

en: ERROR: pipeline could not be constructed: %s.
cs: CHYBA: nelze sestavit rouru: %s.

en: ERROR: pipeline doesn't want to play.
cs: CHYBA: roura nechce přehrávat.

en: ERROR: pipeline doesn't want to preroll.
cs: CHYBA: roura se nechce předvinout.

en: ERROR: the 'pipeline' element wasn't found.
cs: CHYBA: element „pipeline“ nebyl nalezen.

en: Element doesn't implement handling of this stream. Please file a bug.
cs: Element neimplementuje obsluhu tohoto proudu. Nahlaste to prosím jako chybu.

en: Enable verbose plugin loading diagnostics
cs: Povolit podrobnou diagnostiku načítání zásuvných modulů

en: Encoding error.
cs: Chyba při kódování.

en: Error closing file "%s".
cs: Chyba při zavírání souboru „%s“.

en: Error while seeking in file "%s".
cs: Chyba při posunu v souboru „%s“.

en: Error while writing to download file.
cs: Chyba při zápisu do stahovaného souboru.

en: Error while writing to file "%s".
cs: Chyba při zápisu do souboru „%s“.

en: Error writing registry cache to %s: %s
cs: Chyba při zápisu mezipaměti registru do %s: %s

en: Execution ended after %
cs: Provádění skončilo po %

en: FOUND TAG
cs: NALEZEN ŠTÍTEK

en: FOUND TAG      : found by element "%s".
cs: NALEZEN ŠTÍTEK: nalezen elementem „%s“.

en: FOUND TAG      : found by object "%s".
cs: NALEZEN ŠTÍTEK: nalezen objektem „%s“.

en: FOUND TAG      : found by pad "%s:%s".
cs: NALEZEN ŠTÍTEK: nalezen přípojkou „%s:%s“.

en: FOUND TOC
cs: NALEZENA TABULKA S OBSAHEM

en: FOUND TOC      : found by element "%s".
cs: NALEZENA TABULKA S OBSAHEM: nalezena elementem „%s“.

en: FOUND TOC      : found by object "%s".
cs: NALEZENA TABULKA S OBSAHEM: nalezena objektem „%s“.

en: Failed after iterations as requested.
cs: Selhání po iteracích podle požadavku.

en: Failed to map buffer.
cs: Selhalo namapování vyrovnávací paměti.

en: File "%s" is a socket.
cs: Soubor „%s“ je soket.

en: Filter caps
cs: Filtrovat schopnosti

en: Filter caps change behaviour
cs: Filtrovat chování změny schopností

en: Force EOS on sources before shutting the pipeline down
cs: Vynucuje se zakončení proudu (EOS) před vypnutím roury

en: Freeing pipeline ...
cs: Uvolňuje se roura…

en: GStreamer Options
cs: Přepínače GStreamer

en: GStreamer developers were too lazy to assign an error code to this error.
cs: Vývojáři systému GStreamer byli příliš líní na to, aby této chybě přiřadili kód.

en: GStreamer encountered a general core library error.
cs: V systému GStreamer došlo k obecné chybě základní knihovny.

en: GStreamer encountered a general resource error.
cs: V systému GStreamer došlo k obecné chybě prostředků.

en: GStreamer encountered a general stream error.
cs: V systému GStreamer došlo k obecné chybě proudu.

en: GStreamer encountered a general supporting library error.
cs: V systému GStreamer došlo k chybě obecné podpůrné knihovny.

en: GStreamer error: clock problem.
cs: Chyba systému GStreamer: problém s hodinami.

en: GStreamer error: negotiation problem.
cs: Chyba systému GStreamer: problém při vyjednávání.

en: GStreamer error: state change failed and some element failed to post a proper error message with the reason for the failure.
cs: Chyba systému GStreamer: selhala změna stavu a některý element selhal při posílání příslušné chybové zprávy s důvodem selhání.

en: Gather and print index statistics
cs: Sesbírat a vypsat přehledové statistiky

en: Got EOS from element "%s".
cs: Obdržen konec proudu od elementu „%s“.

en: Got context from element '%s': %s=%s
cs: Obdržen kontext od elementu „%s“: %s=%s

en: Got message #%u (%s):
cs: Obdržena zpráva čís. %u (%s):

en: Got message #%u from element "%s" (%s):
cs: Obdržena zpráva čís. %u od elementu „%s“ (%s):

en: Got message #%u from object "%s" (%s):
cs: Obdržena zpráva čís. %u od objektu „%s“ (%s):

en: Got message #%u from pad "%s:%s" (%s):
cs: Obdržena zpráva čís. %u od přípojky „%s:%s“ (%s):

en: Groups related media that spans multiple tracks, like the different pieces of a concerto. It is a higher level than a track, but lower than an album
cs: Skupiny vztahující se k médiu, které je rozloženo do více stop, třeba části koncertu. Jde o vyšší úroveň členění než jsou stopy, ale nižší než je album

en: Homepage for this media (i.e. artist or movie homepage)
cs: Domovská stránka tohoto média (např. domovská stránka umělce nebo filmu)

en: How the image should be rotated or flipped before display
cs: Jak by měl být obrázek před zobrazením otočen nebo překlopen

en: INFO:
    %s
cs: INFORMACE:
    %s

en: Implemented Interfaces:
cs: Implementovaná rozhraní:

en: Index statistics
cs: Přehledové statistiky

en: Information about the people behind a remix and similar interpretations
cs: Informace o lidech stojících za mixováním a dalším podobným zpracováním

en: Internal GStreamer error: caps problem.
cs: Interní chyba systému GStreamer: problém se schopnostmi.

en: Internal GStreamer error: code not implemented.
cs: Interní chyba systému GStreamer: kód neimplementován.

en: Internal GStreamer error: event problem.
cs: Interní chyba systému GStreamer: problém s událostmi.

en: Internal GStreamer error: pad problem.
cs: Interní chyba systému GStreamer: problém přípojky.

en: Internal GStreamer error: seek problem.
cs: Interní chyba systému GStreamer: problém s posunem.

en: Internal GStreamer error: tag problem.
cs: Interní chyba systému GStreamer: problém se štítky.

en: Internal GStreamer error: thread problem.
cs: Interní chyba systému GStreamer: problém s vlákny.

en: Internal clock error.
cs: Interní chyba hodin.

en: Internal data flow error.
cs: Interní chyba toku dat.

en: Internal data flow problem.
cs: Interní problém toku dat.

en: International Standard Recording Code - see http://www.ifpi.org/isrc/
cs: International Standard Recording Code – http://www.intergram.cz/cs/isrc/

en: Interrupt while waiting for EOS - stopping pipeline...
cs: Přerušení při čekání na konec proudu – zastavuje se roura…

en: Interrupt: Stopping pipeline ...
cs: Přerušení: Zastavuje se roura…

en: LEVEL
cs: ÚROVEŇ

en: LIST
cs: SEZNAM

en: List the plugin contents
cs: Vypsat obsah zásuvných modulů

en: Make all warnings fatal
cs: Chápat všechna varování jako fatální

en: Manufacturer of the device used to create this media
cs: Výrobce zařízení použitého k vytvoření tohoto média

en: Midi note number of the audio track.
cs: Číslo noty MIDI pro zvukovou stopu.

en: Missing element: %s
cs: Schází element: %s

en: Model of the device used to create this media
cs: Model zařízení použitého k vytvoření tohoto média

en: Name of the label or publisher
cs: Název vydavatelství nebo vydavatel

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from
cs: Název pořadu (televizního, podcastového apod.), ze kterého médium pochází

en: Name of the tv/podcast/series show the media is from, for sorting purposes
cs: Název pořadu (televizního, podcastového apod.), ze kterého médium pochází; pro účely řazení

en: No Temp directory specified.
cs: Není určena složka pro dočasné soubory.

en: No URI handler for the %s protocol found
cs: Nebyla nalezena žádná adresa URI ovladače pro protokol %s

en: No error message for domain %s.
cs: Pro doménu %s není žádná zpráva o chybě.

en: No file name specified for reading.
cs: Není zadán název souboru pro čtení.

en: No file name specified for writing.
cs: Není zadán název souboru pro zápis.

en: No space left on the resource.
cs: V prostředku nezbývá místo.

en: No standard error message for domain %s and code %d.
cs: Pro doménu %s a kód %d není žádná standardní zpráva o chybě.

en: No such element or plugin '%s'
cs: Element nebo zásuvný modul „%s“ neexistuje

en: Not authorized to access resource.
cs: Není autorizováno pro přístup k prostředku.

en: Origin of media as a URI (location, where the original of the file or stream is hosted)
cs: Původ média jako URI (umístění, kde je nabízen originál souboru nebo proudu)

en: Output TOC (chapters and editions)
cs: Vypsat tabulku s obsahem (kapitoly nebo vydání)

en: Output messages
cs: Zprávy výstupu

en: Output status information and property notifications
cs: Vypsat informace o stavu a upozornění na vlastnosti

en: Output tags (also known as metadata)
cs: Vypsat štítky (známé také jako metadata)

en: PATHS
cs: CESTY

en: PLUGINS
cs: ZÁSUVNÉ_MODULY

en: PROPERTY-NAME
cs: NÁZEV-VLASTNOSTI

en: Pipeline is PREROLLED ...
cs: Roura je PŘEDVINUTA…

en: Pipeline is PREROLLING ...
cs: Roura se PŘEDVINUJE…

en: Pipeline is live and does not need PREROLL ...
cs: Roura žije a nepotřebuje PŘEDVINUTÍ…

en: Prerolled, waiting for buffering to finish...
cs: Video vložené před začátek, čeká se na dokončení ulokládání do vyrovnávací paměti…

en: Prerolled, waiting for progress to finish...
cs: Video vložené před začátek, čeká se na dokončení průběhu…

en: Print a machine-parsable list of features the specified plugin or all plugins provide.
                                           Useful in connection with external automatic plugin installation mechanisms
cs: Vypsat strojem zpracovatelný seznam funkcí, které poskytuje zadaný nebo všechny zásuvné moduly.
                                           Užitečné spolu s externími mechanismy pro automatickou instalaci zásuvných modulů

en: Print all elements
cs: Vypsat všechny elementy

en: Print available debug categories and exit
cs: Vypsat dostupné kategorie ladění a skončit

en: Print list of blacklisted files
cs: Vypsat seznam souborů na černé listině

en: Print supported URI schemes, with the elements that implement them
cs: Vypsat podporovaná schémata URI, včetně elementů, které implementují

en: Print the GStreamer version
cs: Vypsat verzi systému GStreamer

en: Private data
cs: Soukromá data

en: Progress: (%s) %s
cs: Průběh: (%s) %s

en: Rating attributed by a user. The higher the rank, the more the user likes this media
cs: Hodnocení přidělené uživatelem. Čím vyšší hodnocení, tím se uživateli médium víc líbí

en: Redistribute latency...
cs: Šíří se zpoždění…

en: Resource busy or not available.
cs: Prostředek se právě používá nebo není k dispozici.

en: Resource not found.
cs: Prostředek nebyl nalezen.

en: Restrict the possible allowed capabilities (NULL means ANY). Setting this property takes a reference to the supplied GstCaps object.
cs: Omezit povolené schopnosti (NULL znamená VŠECHNY). Nastavení této vlastnosti přebírá odkaz na zadaný objekt GstCaps.

en: Selected clock cannot be used in pipeline.
cs: Vybrané hodiny nelze použít v rouře.

en: Setting pipeline to NULL ...
cs: Nastavuje se roura na PRÁZDNÁ…

en: Setting pipeline to PAUSED ...
cs: Nastavuje se rouru na POZASTAVENA…

en: Setting pipeline to PLAYING ...
cs: Nastavuje se roura na PŘEHRÁVÁNÍ…

en: Setting pipeline to READY ...
cs: Nastavuje se roura na PŘIPRAVENA…

en: Setting state to %s as requested by %s...
cs: Nastavuje se stav na %s na základě požadavku od %s…

en: Show GStreamer Options
cs: Zobrazit přepínače GStreamer

en: Stream contains no data.
cs: Proud neobsahuje žádná data.

en: Stream doesn't contain enough data.
cs: Proud neobsahuje dostatek dat.

en: The artist of the entire album, as it should be displayed
cs: Umělec daného alba v podobě, jak se má zobrazovat

en: The artist of the entire album, as it should be sorted
cs: Umělec alba v podobě, podle které se má řadit

en: The episode number in the season the media is part of
cs: Číslo epizody v rámci řady, které je médium součástí

en: The lyrics of the media, commonly used for songs
cs: Text k médiu, obvykle text hudební skladby

en: The season number of the show the media is part of
cs: Číslo řady v rámci pořadu, jehož je médium součástí

en: The stream is encrypted and can't be decrypted because no suitable key has been supplied.
cs: Proud je zašifrován a nelze jej dešifrovat, protože nebyl poskytnut vhodný klíč.

en: The stream is encrypted and decryption is not supported.
cs: Proud je zašifrován a dešifrování není podporováno.

en: The stream is in the wrong format.
cs: Proud je v nesprávném formátu.

en: The stream is of a different type than handled by this element.
cs: Proud je jiného typu, než jaký tento element obsluhuje.

en: There is no codec present that can handle the stream's type.
cs: Není přítomen žádný kodek, který umí obsloužit typ tohoto proudu.

en: This application is trying to use GStreamer functionality that has been disabled.
cs: Tato aplikace se pokouší používat funkce systému GStreamer, které byly zakázány.

en: Total count:
cs: Celkový počet:

en: URI scheme '%s' not supported
cs: Schéma URI „%s“ není podporováno

en: URI to the copyright notice of the data
cs: Adresa URI oznámení o autorských právech k datům

en: URI to the license of the data
cs: Adresa URI licence k datům

en: Unknown option
cs: Neznámý přepínač

en: WARNING: erroneous pipeline: %s
cs: VAROVÁNÍ: chybná roura: %s

en: WARNING: from element %s: %s
cs: VAROVÁNÍ: od elementu %s: %s

en: Waiting for EOS...
cs: Čeká se na konec proudu (EOS)…

en: When checking if an element or plugin exists, also check that its version is at least the version specified
cs: Při kontrole existence elementu nebo zásuvného modulu rovněž zkontrolovat, zda je jeho verze stejná nebo novější než zadaná

en: Your GStreamer installation is missing a plug-in.
cs: Vaší instalaci systému GStreamer schází zásuvný modul.

en: a location within a city where the media has been produced or created (e.g. the neighborhood)
cs: Místo v rámci města, kde bylo médium nahráno nebo vytvořeno

en: album artist
cs: umělec alba

en: album artist sortname
cs: umělec alba pro účel řazení

en: album containing this data
cs: Album obsahující tato data

en: album containing this data for sorting purposes
cs: Album obsahující tato data; pro účel řazení

en: album gain in db
cs: Zesílení alba v db

en: album sortname
cs: album pro účel řazení

en: application data
cs: data aplikace

en: application name
cs: název aplikace

en: artist
cs: umělec

en: artist sortname
cs: umělec pro účel řazení

en: attachment
cs: příloha

en: audio codec
cs: kodek zvuku

en: beats per minute
cs: tempo

en: bitrate
cs: datový tok

en: buffering...
cs: ukládá se do vyrovnávací paměti…

en: caps
cs: schopnosti

en: changeable in NULL, READY, PAUSED or PLAYING state
cs: lze změnit ve stavu PRÁZDNÉ, PŘIPRAVENO, POZASTAVENO nebo PŘEHRÁVÁ

en: changeable only in NULL or READY state
cs: lze měnit jen ve stavu PRÁZDNÉ nebo PŘIPRAVENO

en: changeable only in NULL, READY or PAUSED state
cs: lze měnit jen ve stavu PRÁZDNÉ, PŘIPRAVENO nebo POZASTAVENO

en: city (english name) where the media has been recorded or produced
cs: Anglický název města, kde bylo médium nahráno nebo vytvořeno

en: codec
cs: kodek

en: codec the audio data is stored in
cs: Kodek, ve kterém jsou uchována data zvuku

en: codec the data is stored in
cs: Kodek, ve kterém jsou data uchována

en: codec the subtitle data is stored in
cs: Kodek, ve kterém jsou uchována data titulků

en: codec the video data is stored in
cs: Kodek, ve kterém jsou uchována data videa

en: comma separated keywords describing the content
cs: Čárkami oddělovaná klíčová slova popisující obsah

en: comment
cs: poznámka

en: commonly used title
cs: Obecně používaný název

en: commonly used title for sorting purposes
cs: Obecně používaný název; pro účel řazení

en: composer
cs: skladatel

en: composer sortname
cs: skladatel pro účely řazení

en: conductor
cs: dirigent

en: conductor/performer refinement
cs: Dirigent/upřesnění účinkujícího

en: contact
cs: kontakt

en: contact information
cs: Kontaktní informace

en: container format
cs: formát kontejneru

en: container format the data is stored in
cs: Formát kontejneru, ve kterém jdou uchována data

en: controllable
cs: lze ovládat

en: copyright notice of the data
cs: Oznámení o autorských právech k datům

en: copyright uri
cs: uri copyrightu

en: could not link %s to %s
cs: nelze připojit element „%s“ k elementu „%s“

en: could not link %s to %s with caps %s
cs: nelze připojit element „%s“ k elementu „%s“ se schopností %s

en: could not link %s to %s, %s can't handle caps %s
cs: nelze připojit element „%s“ k elementu „%s“, %s nezvládá schopnost %s

en: could not link %s to %s, neither element can handle caps %s
cs: nelze připojit element „%s“ k elementu „%s“, žádný element nezvládá schopnost %s

en: could not parse caps "%s"
cs: nelze zpracovat schopnosti „%s“

en: could not set property "%s" in element "%s" to "%s"
cs: nelze nastavit vlastnost „%s“ v elementu „%s“ na „%s“

en: count of discs inside collection this disc belongs to
cs: Počet disků v rámci sbírky, do kterého tento disk patří

en: count of tracks inside collection this track belongs to
cs: Počet stop v rámci sbírky, do kterého tato stopa patří

en: country (english name) where the media has been recorded or produced
cs: Anglický název země, kde bylo médium nahráno nebo vytvořeno

en: date
cs: datum

en: date and time the data was created (as a GstDateTime structure)
cs: Datum a čas, kdy byla data vytvořena (jako struktura GstDateTime)

en: date the data was created (as a GDate structure)
cs: Datum, kdy byla data vytvořena (jako struktura GDate)

en: datetime
cs: datum a čas

en: deprecated
cs: zavržené

en: description
cs: popis

en: detected capabilities in stream
cs: detekované schopnosti v proudu

en: device manufacturer
cs: výrobce zařízení

en: device model
cs: model zařízení

en: disc count
cs: počet disků

en: disc number
cs: číslo disku

en: disc number inside a collection
cs: Číslo disku v rámci sbírky

en: duration
cs: trvání

en: empty pipeline not allowed
cs: prázdná roura není povolena

en: encoded by
cs: zakódoval

en: encoder
cs: kodér

en: encoder used to encode this stream
cs: Kodér používaný pro kódování tohoto proudu

en: encoder version
cs: verze kodéru

en: episode number
cs: číslo epizody

en: exact or average bitrate in bits/s
cs: Přesný nebo průměrný datový tok v bitech/s

en: expected error of the horizontal positioning measures (in meters)
cs: Předpokládaná chyba v udání polohy místa ve vodorovném směru (v metrech)

en: extended comment
cs: rozšířená poznámka

en: file attached to this stream
cs: Soubor připojený k tomuto proudu

en: force caps
cs: vynutit schopnosti

en: force caps without doing a typefind
cs: vynutit schopnosti bez hledání typu

en: free text commenting the data
cs: Volný text komentující data

en: free text commenting the data in key=value or key[en]=comment form
cs: Volný text komentující data ve tvaru klíč=hodnota nebo klíč[cs]=poznámka

en: freeform name of the language this stream is in
cs: název jazyka (ve volném tvaru), ve kterém je tento proud

en: genre
cs: žánr

en: genre this data belongs to
cs: Žánr, do kterého tato data patří

en: geo elevation of where the media has been recorded or produced in meters according to WGS84 (zero is average sea level)
cs: Zeměpisná výška místa, kde bylo médium nahráno nebo vytvořeno, v metrech podle WGS84 (nula je průměrná hladina moře)

en: geo latitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the equator, negative values for southern latitudes)
cs: Zeměpisná šířka místa, kde bylo médium nahráno nebo vytvořeno, ve stupních podle WGS84 (nula na rovníku, záporné hodnoty pro jižní polokouli)

en: geo location capture direction
cs: směr zachytávání

en: geo location city
cs: město

en: geo location country
cs: země

en: geo location elevation
cs: zeměpisná výška místa

en: geo location horizontal error
cs: vodorovná chyba místa

en: geo location latitude
cs: zeměpisná šířka místa

en: geo location longitude
cs: zeměpisná délka místa

en: geo location movement direction
cs: směr pohybu

en: geo location movement speed
cs: rychlost pohybu

en: geo location name
cs: název místa

en: geo location sublocation
cs: upřesnění místa

en: geo longitude location of where the media has been recorded or produced in degrees according to WGS84 (zero at the prime meridian in Greenwich/UK,  negative values for western longitudes)
cs: Zeměpisná délka místa, kde bylo médium nahráno nebo vytvořeno, ve stupních podle WGS84 (nula na hlavním poledníku v Greenwichi, záporné hodnoty pro západní polokouli)

en: grouping
cs: seskupování

en: homepage
cs: domovská stránka

en: human readable descriptive location of where the media has been recorded or produced
cs: Popisné místo v člověkem čitelné podobě, kde bylo médium nahráno nebo vytvořeno

en: image
cs: obrázek

en: image orientation
cs: natočení obrázku

en: image related to this stream
cs: Obrázek související s tímto proudem

en: indicates the direction the device is pointing to when capturing  a media. It is represented as degrees in floating point  representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
cs: Určuje směr, kterým je zařízení nasměrováno během zachytávání média. Je prezentováno jako stupně v podobě desetinného čísla, kdy 0 značí zeměpisný sever a jde se po směru hodinových ručiček

en: indicates the movement direction of the device performing the capture of a media. It is represented as degrees in floating point representation, 0 means the geographic north, and increases clockwise
cs: Určuje směr pohybu zařízení provádějícího zachytávání média. Je prezentováno jako stupně v podobě desetinného čísla, kdy 0 značí zeměpisný sever a jde se po směru hodinových ručiček

en: interpreted-by
cs: ztvárnil

en: keywords
cs: klíčová slova

en: language code
cs: kód jazyka

en: language code for this stream, conforming to ISO-639-1 or ISO-639-2
cs: Kód jazyka pro tento proud, ve shodě s ISO-639-1 nebo ISO-639-2

en: language name
cs: název jazyka

en: length in GStreamer time units (nanoseconds)
cs: Délka v jednotkách času GStreamer (nanosekundách)

en: license
cs: licence

en: license of data
cs: Licence dat

en: license uri
cs: uri licence

en: link has no sink [source=%s@%p]
cs: připojení nemá žádný cíl [source=%s@%p]

en: link has no source [sink=%s@%p]
cs: připojení nemá žádný zdroj [sink=%s@%p]

en: location
cs: umístění

en: lyrics
cs: text

en: maximum bitrate
cs: maximální datový tok

en: maximum bitrate in bits/s
cs: Maximální datový tok v bitech/s

en: midi-base-note
cs: základní nota MIDI

en: minimum bitrate
cs: minimální datový tok

en: minimum bitrate in bits/s
cs: Minimální datový tok v bitech/s

en: movement speed of the capturing device while performing the capture in m/s
cs: Rychlost pohybu zachytávacího zařízení, které mění svoji polohu (v m/s)

en: name of the encoding person or organization
cs: Jméno osoby nebo název organizace odpovědných za kódování

en: no bin "%s", unpacking elements
cs: zásobník „%s“, rozbaluje se element

en: no element "%s"
cs: element „%s“ neexistuje

en: no property "%s" in element "%s"
cs: v elementu „%2$s“ není žádná vlastnost „%1$s“

en: no sink element for URI "%s"
cs: neexistuje žádný cílový element pro adresu URI „%s“

en: no source element for URI "%s"
cs: neexistuje žádný zdrojový element pro adresu URI „%s“

en: nominal bitrate
cs: nominální datový tok

en: nominal bitrate in bits/s
cs: Nominální datový tok v bitech/s

en: number of beats per minute in audio
cs: Tempo (v počtech úderů za minutu) zvuku

en: organization
cs: organizace

en: peak of the album
cs: Špičkové zesílení alba

en: peak of the track
cs: Špičkové zesílení stopy

en: performer
cs: výkonný umělec

en: person(s) performing
cs: Vystupující osoba či osoby

en: person(s) responsible for the recording
cs: Osoba čí osoby odpovědné za nahrávku

en: person(s) responsible for the recording for sorting purposes
cs: Osoba či osoby odpovědné za nahrávku; pro účel řazení

en: person(s) who composed the recording
cs: Osoby či osoby, které nahrávku složily

en: person(s) who composed the recording, for sorting purposes
cs: Osoba či osoby, které záznam složily; pro účely řazení

en: preview image
cs: obrázek s náhledem

en: preview image related to this stream
cs: Obrázek s náhledem související s tímto proudem

en: private-data
cs: soukromá data

en: publisher
cs: vydavatel

en: readable
cs: lze číst

en: reference level of track and album gain values
cs: Hodnota referenční úrovně zesílení stopy a alba

en: replaygain album gain
cs: hlasitost přehrávání alba

en: replaygain album peak
cs: špičková hlasitost přehrávání alba

en: replaygain reference level
cs: referenční úroveň hlasitosti

en: replaygain track gain
cs: hlasitost přehrávání stopy

en: replaygain track peak
cs: špičková hlasitost přehrávání stopy

en: season number
cs: číslo řady

en: serial
cs: sériové číslo

en: serial number of track
cs: Sériové číslo stopy

en: short text describing the content of the data
cs: Krátký text popisující obsah dat

en: show name
cs: název pořadu

en: show sortname
cs: pořad pro účely řazení

en: specified empty bin "%s", not allowed
cs: zadán prázdný zásobník „%s“, to není dovoleno

en: subtitle codec
cs: kodek titulků

en: syntax error
cs: syntaktická chyba

en: title
cs: název

en: title sortname
cs: název pro účel řazení

en: track count
cs: počet stop

en: track gain in db
cs: Zesílení stopy v db

en: track number
cs: číslo stopy

en: track number inside a collection
cs: Číslo stopy v rámci sbírky

en: unexpected pad-reference "%s" - ignoring
cs: neočekávaný odkaz přípojky „%s“ – ignoruje se

en: unexpected reference "%s" - ignoring
cs: neočekávaný odkaz „%s“ – ignoruje se

en: user rating
cs: uživatelské hodnocení

en: version
cs: verze

en: version of the encoder used to encode this stream
cs: Verze kodéru používaného pro kódování tohoto proudu

en: version of this data
cs: Verze těchto dat

en: video codec
cs: kodek videa

en: writable
cs: lze zapisovat
