gnome-system-tools - en to pl translation catalogue (379 entries)

en: %s Properties
pl: Ułaścivaści %s

en: <span weight="bold" size="larger">Please enter your root password
pl: <span weight="bold" size="larger">Uviadzi parol karystalnika root

en: A group name must be specified.
pl: Treba vyznačyć nazvu hrupy.

en: A user name must be specified.
pl: Treba vyznačyć nazvu karystalnika.

en: Access external storage devices automatically
pl: Aŭtamatyčna atrymvaj dostup da vonkavych pryład zachoŭvańnia źviestak

en: Access point name:
pl: Nazva punktu dostupu:

en: Account
pl: Kont

en: Account '%s' Properties
pl: Ułaścivaści kontu '%s'

en: Account data
pl: Źviestki kontu

en: Account information resolver
pl: Atrymańnie źviestak kontu

en: Actions scheduler
pl: Raskład dziejańniaŭ

en: Add NTP Server
pl: Dadaj NTP server

en: Add a shared path, modifies it if it already exists
pl: Dadaje supolnuju ściežku, madyfikuje jaje, kali taja ŭžo isnuje

en: Add allowed hosts
pl: Dadaj dazvolenych hostaŭ

en: Add or remove users and groups
pl: Dadavaj i vydalaj karystalnikaŭ i hrupy

en: Address: %s
pl: Adras: %s

en: Address: %s Remote address: %s
pl: Adras: %s Addaleny adras: %s

en: Address: %s Subnet mask: %s
pl: Adras: %s Maska padsietki: %s

en: Administer the system
pl: Administruj systemu

en: Administrator account cannot be deleted
pl: Niemahčyma vydalić kont Administratara

en: Administrator account's user ID should not be modified
pl: Nielha madyfikavać ID karystalnika dla kontu Administratara

en: Administrator group can not be deleted
pl: Niemahčyma vydalić administratarskuju hrupu

en: Advanced
pl: Asablivaje

en: Advanced Settings
pl: Asablivyja nałady

en: Advanced settings:
pl: Asablivyja nałady:

en: Aliases
pl: Aliasy

en: Aliases:
pl: Aliasy:

en: Allowed Hosts
pl: Dazvolenyja hosty

en: Allowed host/network
pl: Dazvoleny host/sietka

en: Allowed hosts:
pl: Dazvolenyja hosty:

en: Allows applications to use printers
pl: Dazvalaje aplikacyjam vykarystoŭvać drukarki

en: Allows users to login graphically
pl: Dazvalaje karystalnikam uvachodzić praz hrafičny interfejs

en: An unexpected error has occurred.
pl: Uźnikła niečakanaja pamyłka.

en: Analyzes your incoming mail for virus
pl: Analizuje ŭvachodnyja listy na virusy

en: Antivirus
pl: Antyvirus

en: Application server
pl: Server aplikacyj

en: Are you sure you want to deactivate %s?
pl: Ty sapraŭdy chočaš adklučyć %s?

en: Are you sure you want to delete account "%s"?
pl: Ty sapraŭdy chočaš vydalić kont "%s"?

en: Are you sure you want to delete group "%s"?
pl: Ty sapraŭdy chočaš vydalić hrupu "%s"?

en: Are you sure you want to delete this share?
pl: Ty sapraŭdy chočaš vydalić hety supolny resurs?

en: Assign a random password by default
pl: Zmoŭčana pryznačaj vypadkovy parol

en: Audio settings management
pl: Kiravańnie naładami aŭdyjo

en: Automated crash reports support
pl: Padtrymka aŭtamatyčnaha stvareńnia spravazdač ab pamyłkach

en: Automatic UID/GID
pl: Aŭtamatyčnyja UID/GID

en: Automatic configuration (DHCP)
pl: Aŭtamatyčnaja kanfihuracyja (DHCP)

en: Basic Settings
pl: Zvyčajnyja nałady

en: Be able to get administrator privileges
pl: Atrymaj pravy administratara

en: Blocks undesired network access to your computer
pl: Blakuje niežadany sietkavy dostup da tvajho kamputara

en: Bluetooth device management
pl: Kiravańnie pryładami Bluetooth

en: Braille display management
pl: Kiravańnie ekranam Braila

en: CPU Frequency manager
pl: Kiraŭnik častaty CPU

en: Change _Host name
pl: Źmiani nazvu _hostu

en: Change system time, date, and timezone
pl: Źmianiaje systemny čas, datu i časavy pojas

en: Changing interface configuration
pl: Źmiena kanfihuracyi interfejsu

en: Changing network location
pl: Źmiena pałažeńnia sietki

en: Check password _quality
pl: Praviaraj _jakaść parolu

en: Check that it is correctly typed and that it is correctly supported by your system.
pl: Pravier, ci pravilna ŭviedziena i ci padtrymvajecca systemaj.

en: Check that the device is not busy and that is correctly attached to the computer.
pl: Pravier, ci nie zaniataja pryłada i ci jana pravilna spałučana z kamputaram.

en: Check that this character is not used.
pl: Pravier, kab hety znak nie ŭžyvaŭsia.

en: Check that you have provided the same password in both text fields.
pl: Pravier, kab u abodvuch palach byŭ uviedzieny adzin parol.

en: Clock synchronization service
pl: Pasłuha synchranizacyi hadzińnikaŭ

en: Cluster management tool
pl: Pryłada kiravańnia klasteram

en: Comment:
pl: Kamentar:

en: Computer activity logger
pl: Dziońnik dziejnaści kamputara

en: Con_figuration:
pl: Kan_fihuracyja:

en: Con_firmation:
pl: _Paćviardžeńnie:

en: Configure a network interface
pl: Kanfihuruj sietkavy interfejs

en: Configure network devices and connections
pl: Kanfihuruj sietkavyja pryłady j spałučeńni

en: Configure the first network interface with a specific type
pl: Kanfihuruj pieršy sietkavy interfejs z vyznačanym typam

en: Configure which folders are available for your network neighborhood
pl: Skanfihuruj katalohi, dastupnyja dla sietkavaha navakolla

en: Configure which services will be run when the system starts
pl: Skanfihuruj pasłuhi, jakija buduć uruchamlacca pry ŭruchamleńni systemy

en: Connect to Internet using a modem
pl: Spałučajsia z Internetam praz madem

en: Connection Settings
pl: Nałady spałučeńnia

en: Connection type:
pl: Typ spałučeńnia:

en: Connections
pl: Spałučeńni

en: Could not authenticate
pl: Niemahčyma aŭtaryzavacca

en: Could not autodetect modem device
pl: Niemahčyma aŭtamatyčna vyznačyć madem

en: Could not display help
pl: Niemahčyma pakazać dapamohu

en: DNS Servers
pl: DNS Servery

en: D_omain name:
pl: _Nazva damenu:

en: Data storage system
pl: Systema zachoŭvańnia źviestak

en: Database server
pl: Server bazaŭ źviestak

en: Days between warning and password expiration:
pl: Dzion ad aściarohi da zakančeńnia terminu dziejańnia parolu:

en: Default _group:
pl: Zmoŭčanaja _hrupa:

en: Default _shell:
pl: Zmoŭčanaja _abałonka:

en: Delete current location
pl: Vydal dziejnaje pałažeńnie

en: Delivers your outgoing mail
pl: Dastaŭlaje zychodnyja listy

en: Dictionary server
pl: Server słoŭnikaŭ

en: Disabling NTP
pl: Adklučeńnie NTP

en: Disk client
pl: Dyskavy klijent

en: Disk quota activation
pl: Aktyvizacyja dyskavych kvotaŭ

en: Disk server
pl: Dyskavy server

en: Do not share
pl: Nie rabi supolnym

en: Do you want to delete location "%s"?
pl: Chočaš vydalić pałažeńnie "%s"?

en: Domain / _Workgroup:
pl: Damen / _Rabočaja hrupa:

en: Domain name server
pl: Server domennych nazvaŭ

en: Downloads your mail from remote accounts
pl: Ściahvaje tvaju poštu z addalenych kontaŭ

en: Dynamic DNS services updater
pl: Aktualizatar dynamičnych pasłuh DNS

en: E_nable roaming mode
pl: _Uklučy režym roamingu

en: E_nable this connection
pl: _Uklučy hetaje spałučeńnie

en: Eagle USB ADSL modems manager
pl: Kiraŭnik ADSL-mademaŭ Eagle USB

en: Enabling NTP
pl: Uklučeńnie NTP

en: Enter Password
pl: Uviadzi parol

en: Enter password for user
pl: Uviadzi parol dla karystalnika

en: Enter password for user:
pl: Uviadzi parol dla karystalnika:

en: Ethernet interface:
pl: Interfejs Ethernet:

en: Executes scheduled actions
pl: Vykonvaje dziejańni z raskładu

en: FTP service
pl: Pasłuha FTP

en: Fax settings management
pl: Kiravańnie naładami faksavańnia

en: File System
pl: Fajłavaja systema

en: Folder sharing service
pl: Pasłuha supolnych katalohaŭ

en: General
pl: Ahulnaje

en: General Properties
pl: Ahulnyja ŭłaścivaści

en: Generate _random password
pl: Zhieneruj _vypadkovy parol

en: Graphic tablets management
pl: Kiravańnie hrafičnymi tabletami

en: Graphical login manager
pl: Hrafičny kiraŭnik uvachodu

en: Group "%s" already exists
pl: Hrupa "%s" užo isnuje

en: Group '%s' Properties
pl: Ułaścivaści hrupy '%s'

en: Group ID of the Administrator account should not be modified
pl: Nielha madyfikavać ID hrupy dla kontu Administratara

en: Group Members
pl: Čalcy hrupy

en: Group _ID:
pl: _ID hrupy:

en: Group _name:
pl: _Nazva hrupy:

en: Group name
pl: Nazva hrupy

en: Group name has invalid characters
pl: Nazva hrupy ŭtrymlivaje niapravilnyja znaki

en: Group name is empty
pl: Nazva hrupy pustaja

en: Group name of the administrator group user should not be modified
pl: Nielha madyfikavać nazvu hrupy dla karystalnika z administratarskaj hrupy

en: Group properties
pl: Ułaścivaści hrupy

en: Groups settings
pl: Nałady hrupaŭ

en: Hard disk tuning
pl: Nałady ćviordaha dysku

en: Hardware monitor
pl: Naziralnik za aparaturaj

en: Home directory
pl: Chatni kataloh

en: Home directory already exists
pl: Chatni kataloh užo isnuje

en: Host Alias Properties
pl: Ułaścivaści aliasu hostaŭ

en: Host Settings
pl: Nałady hostu

en: Host name:
pl: Nazva hostu:

en: Hosts
pl: Hosty

en: Hosts Settings
pl: Nałady hostaŭ

en: Hotkeys management
pl: Kiravańnie skarotami

en: INTERFACE
pl: INTERFEJS

en: IP Address
pl: IP adras

en: IP address:
pl: IP adras:

en: IPSec key exchange server
pl: Server abmienu klučami IPSec

en: ISDN modem
pl: Madem ISDN

en: ISDN modems manager
pl: Kiraŭnik mademaŭ ISDN

en: If you know for sure that it works like one of the platforms listed below, you can select that and continue. Note, however, that this might damage the system configuration or downright cripple your computer.
pl: Kali ty ŭpeŭnieny, što systema pracuje, jak adna ź pieraličanych nižej platformaŭ, možaš abrać jaje i praciahnuć pracu. Uvažliva karystajsia takoj mahčymaściu, bo heta moža paškodzić albo całkam zrujnavać tvaju systemu.

en: Ignore
pl: Ihnaruj

en: Incomplete path in home directory
pl: Niapoŭnaja ściežka ŭ chatnim katalohu

en: Incomplete path in shell
pl: Niapoŭnaja ściežka da abałonki

en: Infrared connection
pl: Infračyrvonaje spałučeńnie

en: Infrared port management
pl: Kiravańnie infračyrvonym partom

en: Interface properties
pl: Ułaścivaści interfejsu

en: Internet service provider data
pl: Źviestki pastaŭščyka internetnych pasłuh

en: Invalid character "%c" in comment
pl: Niapravilny znak "%c" u kamentary

en: Keep synchronized with Internet servers
pl: Padtrymlivaj synchranizavanaść z Internet-serverami

en: Keeps a log of your computer activity
pl: Viadzie dziońnik dziejnaści tvajho kamputara

en: Local Zeroconf network (IPv4 LL)
pl: Lakalnaja sietka Zeroconf (IPv4 LL)

en: Location:
pl: Pałažeńnie:

en: Logical volume management
pl: Kiravańnie lahičnymi partycyjami (LVM)

en: Login name
pl: Nazva karystalnika dla ŭvachodu

en: MTA authentication service
pl: Pasłuha spraŭdžvańnia asoby dla MTA

en: Ma_ximum days a password may be used:
pl: _Maksymalnaja kolkaść dzion, ciaham jakich moža vykarystoŭvacca parol:

en: Mail agent
pl: Paštovy ahient

en: Mail fetcher
pl: Listanoša

en: Mailing lists manager
pl: Kiraŭnik śpisaŭ listavańnia

en: Manual
pl: Uručnuju

en: Maximum UID:
pl: Maksymalny UID:

en: Mi_nimum days between password changes:
pl: Mi_nimalnaja kolkaść dzion pamiž źmienami parolu:

en: Minimum GID:
pl: Minimalny GID:

en: Minimum UID:
pl: Minimalny UID:

en: Minimum days allowed between password changes:
pl: Minimalnaja kolkaść dzion, dazvolenych pamiž źmienami parolu:

en: Modem
pl: Madem

en: Modem Settings
pl: Nałady madema

en: Monitor system logs
pl: Naziraj za systemnymi dziońnikami

en: Mounts your volumes automatically
pl: Mantuje partycyi aŭtamatyčna

en: Multicast DNS service discovery
pl: Pošuk multykastavych pasłuh DNS

en: NTP support is not installed
pl: Padtrymka NTP nie zainstalavanaja

en: Name
pl: Nazva

en: Name:
pl: Nazva:

en: Netmask:
pl: Sietkavaja maska:

en: Network
pl: Sietka

en: Network Settings
pl: Nałady sietki

en: Network _password:
pl: _Parol sietki:

en: Network name (_ESSID):
pl: Nazva sietki (_ESSID):

en: Network security auditor
pl: Aŭdytar sieciŭnaj biaśpieki

en: Network service
pl: Sietkavaja pasłuha

en: Network:
pl: Sietka:

en: New group
pl: Novaja hrupa

en: New user account
pl: Novy kont karystalnika

en: Number of days that a password may be used:
pl: Kolkaść dzion, ciaham jakich možna vykarystoŭvać parol:

en: OEM configuration manager
pl: Kiraŭnik OEM-kanfihuracyi

en: O_ffice location:
pl: Pałažeńnie _ofisa:

en: Optional Settings
pl: Dadatkovyja nałady

en: Options
pl: Opcyi

en: Other computers in your network will stop viewing this.
pl: Inšyja kamputary z tvajoj sietki nia zmohuć prahladać jaho.

en: Overwrite it?
pl: Nadpisać jaho?

en: PATH
pl: ŚCIEŽKA

en: P_assword
pl: P_arol

en: Package index monitor
pl: Naziralnik za indeksam pakunkaŭ

en: Parallel port connection
pl: Spałučeńnie praz paralelny port

en: Password Settings
pl: Nałady parolu

en: Password _type:
pl: _Typ parolu:

en: Password confirmation is not correct
pl: Paćvierdžańnie parolu niapravilnaje

en: Password is too short
pl: Parol nadta mały

en: Password set to:
pl: Akreśleny parol:

en: Please enter a different home directory path.
pl: Abiary inšuju ściežku dziela chatniaha katalohu.

en: Please enter full path for home directory
    i.e.: /home/john.
pl: Uviadzi poŭnuju ściežku dla chatniaha katalohu
    napr.: /home/janka.

en: Please enter full path for shell
    i.e.: /bin/bash.
pl: Uviadzi poŭnuju ściežku da abałonki
    napr.: /bin/bash.

en: Please install and activate NTP support in the system to enable synchronization of your local time server with internet time servers.
pl: Zainstaluj i zadziejničaj padtrymku NTP, kab uklučyć synchranizacyju lakalnaha servera času z Internet-serverami času.

en: Please select a different user name.
pl: Abiary inšuju nazvu karystalnika.

en: Please set a valid group name consisting of a lower case letter followed by lower case letters and numbers.
pl: Akreśli pravilnuju nazvu hrupy, što ŭjaŭlaje małuju litaru, za jakoj idzie paśladoŭnaść małych litar i ličbaŭ.

en: Please set a valid user name consisting of a lower case letter followed by lower case letters and numbers.
pl: Akreśli pravilnuju nazvu karystalnika, što ŭjaŭlaje małuju litaru, za jakoj idzie paśladoŭnaść małych litar i ličbaŭ.

en: Point to point connection
pl: Spałučeńnie "punkt z punktam"

en: Power management
pl: Kiravańnie siłkavańniem

en: Printer service
pl: Pasłuha druku

en: Priority
pl: Pryjarytet

en: Privileges
pl: Pravy

en: Profile _name:
pl: _Nazva profilu:

en: Proxy cache service
pl: Pasłuha proxy-kešavańnia

en: RAID disks management
pl: Kiravańnie dyskami RAID

en: RPC mapper
pl: RPC maper

en: Read only
pl: Tolki čytać

en: Remote backup server
pl: Addaleny server rezervovych kopij

en: Remote shell server
pl: Server addalenych abałonak

en: Roaming mode enabled
pl: Režym roamingu ŭklučany

en: Route server
pl: Server sietkavych šlachoŭ

en: Router advertisement server
pl: Server abviaščeńnia sietkavych šlachoŭ

en: Runlevel
pl: Uzrovień vykanańnia

en: Save current network configuration as a location
pl: Zapišy dziejnuju kanfihuracyju sietki jak pałažeńnie

en: Save location
pl: Zapišy pałažeńnie

en: School management platform
pl: Platforma kiravańnia škołami

en: Se_lect Servers
pl: _Abiary servery

en: Search Domains
pl: Dameny pošuku

en: Secure shell server
pl: Server biaśpiečnych abałonak

en: Select the services that you wish to activate:
pl: Abiary pasłuhi, jakija treba ŭklučyć:

en: Selection
pl: Zaznačanaje

en: Send and receive faxes
pl: Dasyłaj i atrymvaj faksy

en: Serial modem
pl: Seryjalny madem

en: Serial port settings management
pl: Kiravańnie naładami seryjalnaha porta

en: Services
pl: Pasłuhi

en: Services Settings
pl: Nałady pasłuhaŭ

en: Set password b_y hand
pl: Akreśl parol _samastojna

en: Settings for service "%s"
pl: Nałady dla pasłuhi "%s"

en: Share Properties
pl: Ułaścivaści supolnych resursaŭ

en: Share this folder with other computers
pl: Zrabi hety kataloh supolnadastupnym ź inšymi kamputarami

en: Share through:
pl: Zrabi supolna dastupnym praz:

en: Shared Folder
pl: Supolny kataloh

en: Shared Folders
pl: Supolnyja katalohi

en: Shares folders over the Internet
pl: Robić katalohi supolnadastupnymi ŭ Internecie

en: Shares folders over your network
pl: Robić katalohi supolnadastupnymi ŭ sietcy

en: Shares your web pages over the Internet
pl: Publikuje tvaje web-staronki praz Internet

en: Sharing services are not installed
pl: Pasłuhi supolnaha dostupu nie zainstalavanyja

en: Specify IP address
pl: Vyznač IP adras

en: Specify hostname
pl: Vyznač nazvu hostu

en: Specify network
pl: Vyznač sietku

en: Speech synthesis support
pl: Padtrymka syntezavańnia hołasu

en: Start
pl: Uruchom

en: Static IP address
pl: Statyčny IP adras

en: Status
pl: Stan

en: Stop
pl: Spyni

en: Synchronize now
pl: Synchranizuj ciapier

en: Synchronizes your computer clock with Internet time servers
pl: Synchranizuje hadzińnik tvajho kamputara z Internet-serverami času

en: Synchronizing system clock
pl: Synchranizacyja systemnaha hadzińnika

en: System Defaults
pl: Systemnyja zmoŭčanyja nałady

en: System communication bus
pl: Kamunikacyjnaja systemnaja šyna

en: System configuration manager
pl: Kiraŭnik systemnaj kanfihuracyi

en: System monitor
pl: Naziralnik za systemaj

en: TYPE
pl: TYP

en: Telstra Bigpond Cable Network client
pl: Klijent Telstra Bigpond Cable Network

en: Terminal multiplexor
pl: Multypleksar terminałaŭ

en: Terminal server client
pl: Klijent servera terminałaŭ

en: The configuration could not be loaded
pl: Niemahčyma pračytać kanfihuracyju

en: The configuration could not be saved
pl: Niemahčyma zapisać kanfihuracyju

en: The host name has changed
pl: Nazva hostu źmianiłasia

en: The interface does not exist
pl: Interfejs nie isnuje

en: The platform you are running is not supported by this tool
pl: Hetaja pryłada nie padtrymvaje tvajoj platformy

en: The system configuration has potentially changed.
pl: Systemnaja kanfihuracyja mahła źmianicca.

en: There is already a location with the same name
pl: Užo jość pałažeńnie z takoj nazvaj

en: This action is allowed
pl: Hetaje dziejańnie dazvolenaje

en: This action is not allowed
pl: Hetaje dziejańnie nie dazvolenaje

en: This computer is a _WINS server
pl: Hety kamputar źjaŭlajecca _WINS serveram

en: This may affect your system behavior in several ways, possibly leading to data loss.
pl: Hetaja aperacyja moža paŭpłyvać na systemu niekalkimi šlachami, mahčymaja navat zhuba infarmacyi.

en: This may leave files with invalid group ID in the filesystem.
pl: Heta moža pryvieści da najaŭnaści na fajłavaj systemie fajłaŭ ź niapravilnym ID hrupy.

en: This network interface is not configured
pl: Hety sietkavy interfejs nie skanfihuravany

en: This user is currently using this computer
pl: Hety karystalnik dziejna vykarystoŭvaje hety kamputar

en: This will disable this user's access to the system without deleting the user's home directory.
pl: Hetaja aperacyja adklučyć mahčymaść dostupu da systemy hetaha karystalnika, nie vydalajučy jaho chatniaha katalohu.

en: This will prevent you from launching new applications, and so you will have to log in again. Continue anyway?
pl: Hetaja aperacyja zabiare ŭ ciabie mahčymaść uruchamleńnia novych aplikacyj, i tabie pryjdziecca paŭtaryć uvachod. Usio adno praciahnuć?

en: This would leave the system unusable.
pl: Hetaja aperacyja zrobić niemahčymym karystańnie systemaj.

en: Time Zone
pl: Časavy pojas

en: Time and Date
pl: Čas i data

en: Time and Date Settings
pl: Nałady času j daty

en: Time servers
pl: Časavyja servery

en: Time servers:
pl: Časavyja servery:

en: Time zone
pl: Časavy pojas

en: Time zone:
pl: Časavy pojas:

en: Type address
pl: Vyznač adras

en: Type: %s
pl: Typ: %s

en: Type: %s Access point name: %s
pl: Typ: %s Nazva punktu dostupu: %s

en: Type: %s Ethernet interface: %s
pl: Typ: %s Interfejs Ethernet: %s

en: Type: %s Phone number: %s
pl: Typ: %s Telefonny numar: %s

en: Unconfigured
pl: Nie skanfihuravany

en: Unix networks (NFS)
pl: Sietki Unix (NFS)

en: Unsupported platform
pl: Niepadtrymanaja platforma

en: Update content? This will lose any modification in course.
pl: Aktualizavać źmieściva? Heta pryviadzie da straty lubych dziejnych źmienaŭ.

en: Use CD-ROM drives
pl: Užyj pryłady CD-ROM

en: Use audio devices
pl: Užyj aŭdyjapryłady

en: Use floppy drives
pl: Užyj pryłady dla hnutkich dyskiet

en: Use modems
pl: Užyj mademy

en: Use scanners
pl: Užyj skanery

en: Use tape drives
pl: Užyj pryłady dla stužkavych nośbitaŭ

en: Use the Internet service provider nameservers
pl: Užyj servery nazvaŭ pastaŭščyka internetnych pasłuh

en: User ID:
pl: ID karystalnika:

en: User Privileges
pl: Pravy karystalnika

en: User _password:
pl: _Parol karystalnika:

en: User name "%s" already exists
pl: Nazva karystalnika "%s" užo isnuje

en: User name has invalid characters
pl: Nazva karystalnika ŭtrymlivaje niapravilnyja znaki

en: User name is empty
pl: Nazva karystalnika pustaja

en: User passwords must be longer than 6 characters and preferably formed by numbers, letters and special characters.
pl: Paroli karystalnikaŭ musiać być daŭžejšymi za 6 znakaŭ i, pažadana, składacca ź ličbaŭ, litaraŭ i specyjalnych znakaŭ.

en: User profiles
pl: Profili karystalnikaŭ

en: Users
pl: Karystalniki

en: Users Settings
pl: Nałady karystalnikaŭ

en: Users and Groups
pl: Karystalniki i hrupy

en: Virtual Private Network server
pl: Server virtualnaj pryvatnaj sietki (VPN)

en: Volumes mounter
pl: Mantavalnik partycyj

en: WEP key (ascii)
pl: WEP kluč (ascii)

en: WEP key (hexadecimal)
pl: WEP kluč (šasnaccatkovy)

en: WPA Personal
pl: Persanalny WPA

en: WPA2 Personal
pl: Persanalny WPA2

en: Web calendar server
pl: Server web-kalandara

en: Whether the users-admin tool should show all users and groups or not
pl: Ci treba pakazvać usich karystalnikaŭ i ŭsie hrupy ŭ pryładzie kiravańnia karystalnikami

en: Windows networks (SMB)
pl: Sietki Windows (SMB)

en: Windows sharing
pl: Supolnyja resursy Windows

en: Wired connection
pl: Dracianoje spałučeńnie

en: Wireless Settings
pl: Nałady biazdrotavaha spałučeńnia

en: Wireless connection
pl: Biazdrotavaje spałučeńnie

en: You are not allowed to access the system configuration.
pl: Dla ciabie nie dazvoleny dostup da kanfihuravańnia systemy.

en: You are not allowed to modify the system configuration.
pl: Tabie nie dazvolena źmianiać kanfihuracyju systemy.

en: You need administrator privileges to use this tool. Enter a password to modify
    your system configuration.
pl: Kab užyć hetuju pryładu, treba atrymać pravy administratara. Uviadzi parol,
    kab zmadyfikavać systemnuju kanfihuracyju.

en: You need to install at least either Samba or NFS in order to share your folders.
pl: Ty musiš zaisntalavać chacia b albo Samba, albo NFS, kab zmahčy zrabić supolnymi svaje katalohi.

en: _Add
pl: _Dadaj

en: _Add Group
pl: _Dadaj hrupu

en: _Add Profile
pl: _Dadaj profil

en: _Add User
pl: _Dadaj karystalnika

en: _Autodetect
pl: _Aŭtamatyčna vyznačy

en: _Comments
pl: _Kamentary

en: _Configuration:
pl: _Kanfihuracyja:

en: _Date:
pl: _Data:

en: _Days between warning and password expiration:
pl: _Dzion ad aściarohi da zakančeńnia terminu dziejańnia parolu:

en: _Delete
pl: _Vydal

en: _Dial prefix:
pl: _Prefiks zvanka:

en: _Dial type:
pl: _Typ zvanka:

en: _Gateway address:
pl: Adras sietkavaj _bramy:

en: _Generate
pl: _Zhieneruj

en: _Home directory:
pl: _Chatni kataloh:

en: _Home phone:
pl: _Chatni telefon:

en: _Host name:
pl: Nazva _hostu:

en: _IP address:
pl: _IP adras:

en: _Local IP:
pl: _Lakalny IP:

en: _Location name:
pl: _Nazva pałažeńnia:

en: _Main group:
pl: _Hałoŭnaja hrupa:

en: _Manage Groups
pl: _Kiruj hrupami

en: _Modem port:
pl: _Port madema:

en: _Password:
pl: _Parol:

en: _Path:
pl: _Ściežka:

en: _Phone number:
pl: _Telefonny numar:

en: _Profile:
pl: _Profil:

en: _Properties
pl: _Ułaścivaści

en: _Read only
pl: _Tolki čytańnie

en: _Real name:
pl: _Sapraŭdnaje imia:

en: _Remote IP:
pl: _Addaleny IP:

en: _Retry if the connection breaks or fails to start
pl: _Paŭtaraj, kali abryvajecca ci nie ŭklučajecca spałučeńnie

en: _Set modem as default route to internet
pl: _Zrabi madem zmoŭčanym šlacham u sieciva

en: _Share Folder...
pl: _Zrabi kataloh supolnym...

en: _Shell:
pl: _Abałonka:

en: _Subnet mask:
pl: _Maska padsietki:

en: _Time:
pl: _Čas:

en: _Unlock
pl: _Adblakuj

en: _Username:
pl: _Nazva karystalnika:

en: _Volume:
pl: _Hučnaść:

en: _Work phone:
pl: _Rabočy telefon:
