MATE Desktop Environment - en to be translation catalogue (336 entries)

en: %(service)s on %(device)s
be: %(service)s на %(device)s

en: %.0f Minute | %.0f Minutes
be[0]: %.0f хвіліна
be[1]: %.0f хвіліны
be[2]: %.0f хвілін
be[3]: %.0f хвілін

en: %.0f Second | %.0f Seconds
be[0]: %.0f секунда
be[1]: %.0f секунды
be[2]: %.0f секунд
be[3]: %.0f секунд

en: %d %s %d %s and %d %s
be: %d %s %d %s і %d %s

en: %d Minute | %d Minutes
be[0]: %d хвіліна
be[1]: %d хвіліны
be[2]: %d хвілін
be[3]: %d хвілін

en: <b>%d Active Connection</b> | <b>%d Active Connections</b>
be[0]: <b>%d актыўнае злучэнне</b>
be[1]: <b>%d актыўныя злучэнні</b>
be[2]: <b>%d актыўных злучэнняў</b>
be[3]: <b>%d актыўных злучэнняў</b>

en: <b>Adding Device...</b>
be: <b>Даданне прылады...</b>

en: <b>Advanced</b>
be: <b>Дадаткова</b>

en: <b>An error has occured while loading a plugin. Please notify the developers with the content of this message.</b>
be: <b>Падчас загрузкі ўбудовы ўзнікла памылка. Калі ласка, абвясціце пра гэта распрацоўнікаў і далучыце гэтае паведамленне.</b>

en: <b>Author:</b>
be: <b>Аўтар</b>

en: <b>Bluetooth _Off</b>
be: <b>Bluetooth _адкл.</b>

en: <b>Bonded</b>
be: <b>Звязанае</b>

en: <b>Conflicts with:</b>
be: <b>Канфліктуе з:</b>

en: <b>Congratulations, device successfully added</b>
be: <b>Віншуем, прылада паспяхова даданая</b>

en: <b>Connect To:</b>
be: <b>Злучыцца з:</b>

en: <b>Connect to:</b>
be: <b>Злучыцца з:</b>

en: <b>Connected</b>
    <b>Received Signal Strength: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
be: <b>Злучаны</b>
    <b>Магутнасць прыманага сігналу: %(rssi)u%%</b> <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Якасць злучэння: %(lq)u%%
    Магутнасць передатчыка:  %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Link Quality: %(lq)u%%</b>
    Transmit Power Level: %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>
be: <b>Злучаны</b>
    Магутнасць прыманага сігналу: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    <b>Якасць злучэння: %(lq)u%%</b>
    Магутнасць передатчыка:  %(tpl)u%% <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>Connected</b>
    Received Signal Strength: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Link Quality: %(lq)u%%
    <b>Transmit Power Level: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>
be: <b>Злучаны</b>
    Магутнасць прыманага сігналу: %(rssi)u%% <i>(%(rssi_state)s)</i>
    Якасць злучэння: %(lq)u%%
    <b>Магутнасць передатчыка: %(tpl)u%%</b> <i>(%(tpl_state)s)</i>

en: <b>DUN Support</b>
be: <b>Падтрымка камутаванага злучэння (DUN)</b>

en: <b>Depends on:</b>
be: <b>Залежыць ад:</b>

en: <b>Device added and connected successfuly</b>
be: <b>Прылада паспяхова дададзена і злучана</b>

en: <b>Device added successfuly, but failed to connect</b>
be: <b>Прылада паспяхова дададзена, але злучыцца не выйшла</b>

en: <b>Disconnect:</b>
be: <b>Адлучыцца:</b>

en: <b>Downloaded:</b>
be: <b>Сцягнута:</b>

en: <b>Failed to add device</b>
be: <b>Не выйшла дадаць прыладу</b>

en: <b>File Receiving (Object Push)</b>
be: <b>Прыём файлаў (Object Push)</b>

en: <b>File Sharing (FTP)</b>
be: <b>Супольныя файлы (FTP)</b>

en: <b>File:</b>
be: <b>Файл:</b>

en: <b>Friendly Name</b>
be: <b>Імя прылады</b>

en: <b>GSM settings</b>
be: <b>Настáўленні GSM</b>

en: <b>Log duration:</b>
be: <b>Агульны час:</b>

en: <b>Log started:</b>
be: <b>Пачынаючы з:</b>

en: <b>NAP Settings</b>
be: <b>Настáўленні пункта доступу да сеткі</b>

en: <b>Network Settings</b>
be: Настáўленні сеткі

en: <b>No DHCP servers installed</b>
be: <b>DHCP-сервер не ўсталяваны</b>

en: <b>PAN Support</b>
be: <b>Падтрымка лакальнай сеткі (PAN)</b>

en: <b>Pairing in progress...</b>
be: <b>Адбываецца звязванне...</b>

en: <b>Please wait...</b>
be: <b>Калі ласка, пачакайце...</b>

en: <b>Plugin description:</b>
be: <b>Апісанне ўбудовы:</b>

en: <b>Select pairing method to use:</b>
be: <b>Абярыце спосаб звязвання:</b>

en: <b>Services</b>
be: <b>Службы</b>

en: <b>To:</b>
be: <b>У:</b>

en: <b>Total:</b>
be: <b>Агулам:</b>

en: <b>Transfer Settings</b>
be: <b>Настáўленні перадачы</b>

en: <b>Trusted and Bonded</b>
be: <b>Даверанае і звязанае</b>

en: <b>Trusted</b>
be: <b>Даверанае</b>

en: <b>Turn Bluetooth _Off</b>
be: <b>Адключыць Bluetooth</b>

en: <b>Turn Bluetooth _On</b>
be: <b>Уключыць Bluetooth</b>

en: <b>Uploaded:</b>
be: <b>Зацягнута:</b>

en: <b>Visibility Setting</b>
be: <b>Настáўленні бачнасці</b>

en: <b>Welcome to the Bluetooth device setup assistant. </b>
    
    
    It will walk you through the process of configuring and connecting to your Bluetooth enabled devices.
be: <b>Вітаем у дапаможніку настáўлення Bluetooth. </b>
    
    
    Ён правядзе вас праз працэс канфігуравання і злучэння з вашай Bluetooth-прыладай.

en: <span size="small">The following arguments will be passed:
    Address, Name, service name, uuid16s, rfcomm node
    For example:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s are returned as a comma seperated list
    
    Upon device disconnection the script will be sent a HUP signal</span>
be: <span size="small">Наступныя аргументы будуць перададзены:
    Адрас, імя, імя службы, uuid16s, rfcomm вузел
    Напрыклад:
    AA:BB:CC:DD:EE:FF, Phone, DUN service, 0x1103, /dev/rfcomm0
    uuid16s вяртаецца як размежаваны коскамі спіс
    
    Пасля адключэння прылады сцэнар адправіць сігнал HUP</span>

en: <span weight="bold" size="large">Sending files via Bluetooth</span>
be: <span weight="bold" size="large">Адпраўка файлаў праз Bluetooth</span>

en: APN:
be: Пункт доступу (APN):

en: Accept
be: Пацвердзіць

en: Accept files from trusted devices
be: Прымаць файлы з давераных прылад

en: Adap_ters
be: _Адаптары

en: Adapter for this connection is not available
be: Адаптар для гэтага злучэння недаступны

en: Adapter selection
be: Выбар адаптара

en: Add
be: Дадаць

en: Add this device to known devices list
be: Дадаць гэтую прыладу да спісу вядомых прылад

en: Adding
be: Даданне

en: Adds an exit menu item to quit the applet
be: Дадае пункт меню выхаду з праграмы

en: Adds an indication on the status icon when Bluetooth is active and shows the number of connections in the tooltip.
be: Дадаць індыкацыю ў значок трэя, калі Bluetooth актыўны, і паказваць колькасць злучэнняў у выплыўнай падказцы.

en: Adds standard menu items to the status icon menu
be: Дадаць стандартныя пункты меню да меню значка ў трэі

en: Allow devices to write/delete
be: Дазволіць прыладам запіс/выдаленне

en: Allows to receive audio from remote device
be: Дазваляе прымаць гук з адлеглай прылады

en: Allows to send audio to remote device
be: Дазваляе адпраўляць гук на адлеглую прыладу

en: Allows you to monitor your (mobile broadband) network traffic usage. Useful for limited data access plans. This plugin tracks every device seperately.
be: Дазваляе адсочваць выкарыстанне сеткавага трафіку (мабільнага шырокапалоснага злучэння). Карысна для тарыфных планаў з аплатай за колькасць перададзеных/атрыманых даных. Статыстыка вядзецца для кожнай прылады па асобку.

en: Already connected
be: Ужо злучана

en: Always
be: Заўсёды

en: Always accept
be: Заўсёды прымаць

en: Always visible
be: Заўсёды бачны

en: Amount of time in seconds discoverable mode will last
be: Час утрымання ў рэжыме бачнасці ў секундах

en: Applet's transfer service plugin is disabled
be: Убудова службы перадачы аплета адключана

en: Are you sure you want to reset the counter?
be: Сапраўды жадаеце скінуць паказчыкі лічыльніка?

en: Audio Profile
be: Аўдыё-профіль

en: Audio Sink
be: Прыёмнік гуку

en: Audio Source
be: Крыніца гуку

en: Authorization request for:
be: Запыт аўтарызацыі для:

en: Blueman Applet
be: Аплет Blueman

en: Blueman Bluetooth Manager
be: Blueman, Bluetooth-кіраўнік

en: Blueman is a GTK based Bluetooth manager
be: Blueman - кіраўнік Bluetooth з інтэрфейсам на GTK

en: Bluetooth Active
be: Bluetooth актыўны

en: Bluetooth Adapters
be: Bluetooth-адаптары

en: Bluetooth Assistant
be: Дапаможнік Bluetooth

en: Bluetooth Authentication
be: Аўтэнтыфікацыя

en: Bluetooth Configuration
be: Настáўленне Bluetooth

en: Bluetooth Device
be: Bluetooth-прылада

en: Bluetooth Devices
be: Прылады Bluetooth

en: Bluetooth Disabled
be: Bluetooth адключаны

en: Bluetooth Enabled
be: Bluetooth уключаны

en: Bluetooth File Transfer
be: Перадача файлаў праз Bluetooth

en: Bluetooth Manager
be: Кіраўнік прылад Bluetooth

en: Bluetooth Network
be: Сетка Bluetooth

en: Bluetooth Turned Off
be: Bluetooth адключаны

en: Bluetooth needs to be turned on for file sending to work
be: Каб працавала перадача файлаў, трэба ўключыць Bluetooth

en: Bluetooth needs to be turned on for the Bluetooth assistant to work
be: Bluetooth павінен быць уключаны, каб Bluetooth-дапаможнік працаваў

en: Bluetooth needs to be turned on for the adapter manager to work
be: Для працы кіраўніка Bluetooth-адаптар мусіць быць уключаны

en: Bluetooth needs to be turned on for the device manager to function
be: Каб кіраўнік прыладамі працаваў, Bluetooth мае быць уключаным

en: Bluez daemon is not running, blueman-manager cannot continue.
    This probably means that there were no Bluetooth adapters detected or Bluetooth daemon was not started.
be: Дэман Bluez не запушчаны, blueman-manager не можа працягваць працу.
    Гэта можа азначаць, што не было выяўлена Bluetooth-адаптараў або дэман Bluetooth не запушчаны.

en: Browse
be: Праглядзець

en: Browse the device using obex ftp
be: Праглядзець прыладу пры дапамозе obex ftp

en: Browse this device
be: Прагляд прылады

en: Cancel Operation
be: Скасаваць аперацыю

en: Cancelling
be: Скасаванне

en: Changing Bluetooth system settings requires privileges
be: Для змены сістэмных настáўленняў bluetooth патрабуюцца прывілеі

en: Close
be: Закрыць

en: Command
be: Загад

en: Command to execute when answer button is pressed:
be: Загад, які выконваецца пры націсканні на кнопку адказу

en: Command to start an obex ftp browser.
    <i>%d</i> is substituted with device address.
be: Загад запуску ftp-праглядніка OBEX.
    <i>%d</i> з'яўляецца адрасам прылады

en: Configuration
be: Настáўленні

en: Configure Bluetooth Network
be: Наставіць сетку Bluetooth

en: Configure selected plugin's preferences
be: Настáўленні абраных убудоваў

en: Configuring networking requires privileges
be: Настáўленне сеткі патрабуе прывілеяў

en: Confirm
be: Пацвердзіць

en: Confirm value
be: Пацвердзіце значэнне

en: Confirm value for authentication:
be: Пацвердзіце пароль аўтарызацыі:

en: Connected
be: Злучэнне ўсталяванае

en: Connected to %s
be: Злучана з %s

en: Connected:
be: Злучаны:

en: Connecting
be: Злучэнне

en: Connecting...
be: Злучэнне...

en: Connection Failed:
be: Злучыцца не выйшла:

en: Connection to BlueZ failed
be: Злучыцца з BlueZ не выйшла

en: Controls Bluetooth adapter power states
be: Кантраляваць стан сілкавання Bluetooth-адаптара

en: Create pairing with the device
be: Стварыць звязванне з прыладай

en: DHCP server type:
be: Тып DHCP-сервера

en: DUN connection on %s will now be available in Network Manager
be: Злучэнне DUN на %s цяпер даступна ў Network Manager

en: Data activity indication
be: Індыкатар актыўнасці даных

en: Deny
be: Забараніць

en: Dependency issue
be: Праблема с залежнасцямі

en: Device Manager
be: Кіраўнік прыладаў

en: Device search progress
be: Рух пошуку прыладаў

en: Dialup Networking (DUN)
be: Перадача даных па Dial-Up

en: Dialup Settings
be: Настáўленні dial-up

en: Disconnecting...
be: Адлучэнне…

en: Discoverable timeout
be: Час шукання

en: Discoverable... %ss
be: Бачны... %ss

en: Don't connect
be: Не злучацца

en: ETA:
be: Засталося часу:

en: Enable Bluetooth
be: Уключыць Bluetooth

en: Enable Routing (NAT)
be: Уключыць маршрутызацыю (NAT)

en: Enabled
be: Уключаны

en: Enter PIN code
be: Увядзіце PIN-код

en: Enter PIN code for authentication:
be: Выкарыстоўваць PIN-код для аўтарызацыі

en: Enter passkey
be: Увядзіце пароль

en: Enter passkey for authentication:
be: Увядзіце пароль аўтарызацыі

en: Error occurred
be: Адбылася памылка

en: Error occurred while sending file %s
be: Узнікла памылка падчас дасылання файла %s

en: Failed
be: Няўдача

en: Failed to change profile to %s
be: Не атрымалася змяніць пофіль у %s

en: Failed to connect
be: Не выйшла злучыцца

en: Failed to launch "%s"
be: Запусціць «%s» не выйшла

en: Failed to launch default file browser
be: Не выйшла запусціць стандартны файлавы агляднік

en: Failed to obtain an IP address on %s
be: Немагчыма атрымаць IP-адрас на %s

en: Failure
be: Няўдача

en: File %(0)s from %(1)s successfully received
be: Паспяхова атрыманы файл %(0)s ад %(1)s

en: File received
be: Файл атрыманы

en: Files received
be: Атрыманы файлы

en: Forcefully disconnect the device
be: Прымусова адлучыць прыладу

en: GSM Settings
be: Настáўленні GSM

en: Group Network
be: Групавая сетка

en: Hidden
be: Нябачны

en: High
be: Высокі

en: IP Address:
be: IP-адрас

en: IP address conflicts with interface %s which has the same address
be: IP-адрас канфліктуе з інтэрфейсам %s, які мае такі самы адрас

en: IP address overlaps with subnet of interface %s, which has the following configuration %s/%s
    This may cause incorrect network behavior
be: IP-адрас перакрывае падсетку інтэрфейсу %s, які мае наступную канфігурацыю %s/%s
    Гэта можа прывесці да некарэктных паводзін сеткі

en: Incoming file %(0)s from %(1)s
be: Уваходны файл %(0)s ад %(1)s

en: Incoming file over Bluetooth
be: Уваходны файл праз Bluetooth

en: Interface %(0)s bound to IP address %(1)s
be: Інтэрфейсу %(0)s пастаўлены ў адпаведнасць IP-адрас %(1)s

en: Invalid IP address
be: Памылковы IP-адрас

en: Latest Device _First
be: Апошнія прылады _напачатку

en: Latest Device _Last
be: Апошнія прылады _напрыканцы

en: Launch DHCP client
be: Запусціць DHCP-кліент

en: Launching DHCP client requires privileges
be: Запуск DHCP-кліента патрабуе неабходных прывілеяў

en: Local Services
be: Лакальныя службы

en: Low
be: Нізкі

en: Make the default adapter temporarily visible
be: Зрабіць стандартны адаптар часова бачным

en: Manages local network services, like NAP bridges
be: Кіруе лакальнымі службамі сеткі, такімі як NAP-масты

en: Mark/Unmark this device as trusted
be: Пазначыць/зняць пазнаку прылады як даверанай

en: Maximum items
be: Максімальная колькасць элементаў

en: Modem Manager did not support the connection
be: Modem Manager не падтрымлівае злучэнне

en: More
be: Яшчэ

en: Much
be: Добра

en: Network
be: Сетка

en: Network Access Point
be: Пункт доступу да сеткі

en: Network Access Point (NAP)
be: Пункт доступу да сеткі (NAP)

en: Network _Usage
be: Выкарыстанне _сеткі

en: No adapters found
be: Адаптар не знойдзены

en: No usage statistics are available yet. Try establishing a connection first and then check this page.
be: Статыстыка выкарыстання недаступна. Паспрабуйце ўсталяваць злучэнне і праверце гэтую старонку.

en: Not Connected
be: Не злучаны

en: Not currently supported with this setup
be: У дадзены момант не падтрымліваецца

en: Not specified
be: Не пазначаны

en: Number:
be: Нумар:

en: Optimal
be: Аптымальны

en: Pair
be: Звязаць

en: Pair with the device
be: Звязацца з прыладай

en: Pairing
be: Звязванне

en: Pairing PIN code for
be: Звязвальны PIN-код для

en: Pairing passkey for
be: Звязвальны пароль для

en: Pairing request
be: Запыт звязвання

en: Pairing request for %s
be: Запыт звязвання з %s

en: Pairing request for device:
be: Запыт на звязванне для прылады:

en: Pairing request for:
be: Запыт звязвання для:

en: Pairing with: %s
be: Звязванне з: %s

en: Plugin <b>"%(0)s"</b> depends on <b>%(1)s</b>. Unloading <b>%(1)s</b> will also unload <b>"%(0)s"</b>.
    Proceed?
be: Убудова <b>"%(0)s"</b> залежыць ад <b>%(1)s</b>. Адключэнне <b>%(1)s</b> таксама адключыць <b>"%(0)s"</b>.
    Працягваць?

en: Plugin <b>%(0)s</b> conflicts with <b>%(1)s</b>. Loading <b>%(1)s</b> will unload <b>%(0)s</b>.
    Proceed?
be: Убудова <b>%(0)s</b> канфліктуе з <b>%(1)s</b>. Пры загрузцы <b>%(1)s</b> будзе выгружаны <b>%(0)s</b>.
    Працягваць?

en: Plugins
be: Убудовы

en: Poor
be: Кепска

en: Proceed Without Pairing
be: Працягваць без звязвання

en: Provides DBus API for other Blueman components
be: Прадастаўляе DBus API для іншых кампанентаў Blueman

en: Provides OBEX file transfer capabilities
be: Забяспечвае перадачу файлаў па пратаколе OBEX

en: Provides a basic dhcp client for Bluetooth PAN connections.
be: Прадастаўляе базавы dhcp-кліент для PAN-злучэнняў Bluetooth.

en: Provides a menu for the applet and an API for other plugins to manipulate it
be: Прадастаўляе меню аплета і API для іншых убудоваў

en: Provides a menu item for making the default adapter temporarily visible when it is set to hidden by default
be: Дадаць пункт меню, які робіць прыладу, якая звычайна схаваная, часова бачнай.

en: Provides a menu item that contains last used connections for quick access
be: Прадастаўляе меню хуткага доступу з раней карыстанымі злучэннямі

en: Provides basic support for connecting to the internet via DUN profile.
be: Прадастаўляе базавую падтрымку падключэння да інтэрнэту праз DUN-профіль.

en: Provides passkey, authentication services for BlueZ daemon
be: Прадастаўляе пароль, сэрвісы аўтэнтыфікацыі для дэмана BlueZ

en: Provides support for Dial Up Networking (DUN) with ModemManager and NetworkManager
be: Дае падтрымку Dial Up Networking (DUN) з ModemManager і NetworkManager

en: Provides support for Personal Area Networking (PAN) introduced in NetworkManager 0.8
be: Забяспечвае падтрымку Персанальнай Лакальнай Сеткі (PAN), што з'явілася ў NetworkManager 0.8

en: Received %d file in the background | Received %d files in the background
be[0]: Атрыманы %d файл у фоне
be[1]: Атрыманы %d файлы ў фоне
be[2]: Атрымана %d файлаў ў фоне
be[3]: Атрымана %d файлаў ў фоне

en: Received %d more file in the background | Received %d more files in the background
be[0]: Атрыманы яшчэ %d файл у фоне
be[1]: Атрыманы яшчэ %d файлы ў фоне
be[2]: Атрымана яшчэ %d файлаў у фоне
be[3]: Атрымана яшчэ %d файлаў у фоне

en: Receiving file
be: Атрыманне файла

en: Receiving file %(0)s from %(1)s
be: Атрыманне файла %(0)s ад %(1)s

en: Recent _Connections
be: Ранейшыя _злучэнні

en: Recommended
be: Рэкамендавана

en: Reject
be: Адмовіць

en: Remove
be: Выдаліць

en: Remove this device from the known devices list
be: Выдаліць гэтую прыладу са спісу вядомых

en: Rename device
be: Пераназваць прыладу

en: Renew IP Address
be: Аднавіць IP адрас

en: Retry
be: Паўтарыць

en: Run the setup assistant for this device
be: Запусціць дапаможнік усталёўвання для гэтай прылады

en: Runs a command when answer button is pressed on a headset
be: Выканаць загад пасля націскання на гарнітуры кнопкі адказу

en: Script to execute on connection
be: Скрыпт, што выконваецца пасля злучэння

en: Search
be: Пошук

en: Search for devices
be: Пошук прыладаў

en: Search for nearby devices
be: Пошук прылад вакол

en: Searching
be: Пошук

en: Select Device
be: Абярыце прыладу

en: Select Shared/Storage folder
be: Выбраць супольны каталог

en: Select audio profile for PulseAudio
be: Выбраць аўдыё-профіль для PulseAudio

en: Select files to send
be: Абярыце файлы на дасыланне

en: Send File
be: Адаслаць файл

en: Send _Files to Device
be: Адаслаць _файлы на прыладу

en: Send a _File...
be: Даслаць _файл...

en: Send file(s) to the device
be: Адаслаць файл(ы) на прыладу

en: Send files to this device
be: Даслаць файлы на гэтую прыладу

en: Sending File
be: Дасыланне файла

en: Serial Port %s
be: Паслядоўны порт %s

en: Serial Ports
be: Паслядоўныя парты

en: Serial port connected
be: Паслядоўны порт падлучаны

en: Serial port connected to %s
be: Падлучаны паслядоўны порт на %s

en: Serial port connection script failed
be: Злучыцца праз паслядоўны порт не выйшла

en: Serial port service on device <b>%s</b> now will be available via <b>%s</b>
be: Паслядоўны порт на прыладзе <b>%s</b> цяпер даступны праз <b>%s</b>

en: Service:
be: Служба:

en: Set Bluetooth Adapter Properties
be: Заданне ўласцівасцяў Bluetooth-адаптара

en: Setup...
be: Наставіць...

en: Shared Folder:
be: Супольны каталог

en: Show _Statusbar
be: Паказваць _радок стану

en: Show _Toolbar
be: Паказваць _панэль начыння

en: Show input
be: Паказваць увод

en: Shows network traffic usage
be: Паказвае статыстыку выкарыстання сеткавага трафіку

en: Skip
be: Абмінуць

en: Source adapter. Takes address or adapter's name eg. hci0
be: Адаптар-крыніца. Задаецца адрас ці назва адаптара, напр. hci0

en: Standard SPP profile connection handler, allows executing custom actions
be: Стандартны апрацоўшчык злучэння SPP профілю, які дазваляе выконваць стандартныя дзеянні

en: Start configuration assistant for this device
be: Запусціць Bluetooth-дапаможнік для гэтай прылады

en: Sub-optimal
be: Горшы за аптымальны

en: Success
be: Паспяхова

en: Success!
be: Поспех!

en: Successfully connected to <b>DUN</b> service on <b>%(0)s.</b>
    Network is now available through <b>%(1)s</b>
be: Паспяхова злучана з мадэмнай службай (<b>DUN</b>) на прыладзе <b>%(0)s.</b>
    Стала даступна сетка праз <b>%(1)s</b>

en: Temporarily suspends the screensaver when a bluetooth game controller is connected.
be: Часова прыпыняе ахоўнік экрану, калі гульнявы bluetooth-кантролер падлучаны.

en: Temporarily visible
be: Часова бачны

en: The maximum number of items recent connections menu will display.
be: Колькі максімальна элементаў паказваць ў меню "Ранейшыя _злучэнні"

en: There was a problem launching script %s
    %s
be: З'явілася праблема пры выкананні сцэнара %s
    %s

en: Too much
be: Вельмі добра

en: Total data received and rate of transmission
be: Агульны аб'ём прынятых даных і хуткасці перадачы

en: Total data sent and rate of transmission
be: Агульны аб'ём адпраўленых даных і хуткасці перадачы

en: Traffic statistics
be: Статыстыка трафіку

en: Transfer
be: Перадача

en: Transfer failed
be: Перадаць не выйшла

en: Transfer of file %(0)s failed
be: Перадаць файл %(0)s не выйшла

en: Trust
be: Давер

en: Trying to obtain an IP address on %s
    Please wait...
be: Спроба атрымаць IP-адрас на %s
    Калі ласка, пачакайце...

en: Turn off all adapters
be: Адключыць усе адаптары

en: Turn on all adapters
be: Уключыць усе адаптары

en: Unknown
be: Невядомы

en: Unspecified
be: Нявызначана

en: Untrust
be: Выдаліць з давераных

en: Use Random Passkey
be: Выкарыстоўваць выпадковы пароль

en: Uses libappindicator to show a statusicon
be: Выкарыстоўвае libappindicator, каб паказваць значок стану

en: Very High
be: Вельмі высокі

en: You can enter an alternate browser in service settings
be: Вы можаце выбраць альтэрнатыўны агляднік у настáўленнех службаў

en: _Adapter
be: _Адаптар

en: _Add Device
be: _Дадаць прыладу

en: _Browse Device...
be: _Аглядаць прыладу...

en: _Browse Files on Device
be: _Праглядзець файлы на прыладзе

en: _Close
be: _Закрыць

en: _Device
be: _Прылада

en: _Devices
be: _Прылады

en: _Disconnect
be: _Адлучыць

en: _Help
be: _Даведка

en: _Local Services
be: Лакальные _сэрвісы

en: _Make Discoverable
be: Зрабіць бачным

en: _Pair
be: _Звязаць

en: _Plugins
be: _Убудовы

en: _Remove...
be: _Выдаліць...

en: _Report a Problem
be: _Паведаміць пра хібу

en: _Reset
be: _Скінуць

en: _Search
be: _Пошук

en: _Setup New Device
be: _Дадаць новую прыладу

en: _Setup...
be: _Настáўленні...

en: _View
be: Пра_гляд

en: applet
be: аплет

en: cellular
be: мабільны

en: cordless
be: бесправадны

en: day | days
be[0]: дзень
be[1]: дні
be[2]: дзён
be[3]: дзён

en: desktop
be: камп'ютар

en: handheld
be: прылада

en: handsfree
be: гарнітура

en: headset
be: слухаўкі

en: hour | hours
be[0]: гадзіна
be[1]: гадзіны
be[2]: гадзін
be[3]: гадзін

en: keyboard
be: клавіятура

en: laptop
be: лаптоп

en: microphone
be: мікрафон

en: minute | minutes
be[0]: хвіліна
be[1]: хвіліны
be[2]: хвілін
be[3]: хвілін

en: modem
be: мадэм

en: obexd is probably not installed
be: Мусіць, obexd не ўсталяваны

en: obexd not available
be: Няма obexd

en: pointing
be: маніпулятар

en: server
be: сервер

en: smart phone
be: смартфон

en: uncategorized
be: некласіфікавана

en: unknown
be: невядомы
